Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Polski nieład

Orientuje się ktoś jak to jest z tymi wnioskami dot. Polskiego Ładu? Jedna pani w kadrach mówi, że trzeba składać, a inna że nie. Chodzi mi o stosowanie ulgi dla klasy średniej. Jest ktoś zagłębiony w temat? Nie mam ochoty za rok oddawać pieniążków fiskusowi :)

@Polski nieład

Nieźle jak dotyczy Cię klasa średnia. My to raczej zaliczamy się do klasy ubogiej ????

Polski nieład
@1234

Nie dotyczy... Ale nie ukrywajmy, że przy dużej ilości nadgodzin i dodatkach w "dobrych" miesiącach niektórzy są w stanie osiągnąć to 5701zł :) I tu ( od dziś ) zaczynają się schody...

Saba
@1234

bo wynagrodzenie tragedia

@Saba

to chyba nie musicie się przejmować tym pitem :)

To brutto czy netto?

Anon
@999

5700 brutto na produkcji bez problemu mozna osiągnąc. 2 razy w weekend i masz

teraz to się pracownicy między sobą pozabijają. od nowego roku osoby w pełni zaszczepione będą miały dodatek 500+

Foliarz
@pracownik

A ci z niskim iq, 500 minus? No wiesz, tak żeby równowaga była.

Propaganda
@pracownik

Raczej ci w pełni zaszczepieni bedą potrzebowali ten dodatek na leczenie po szczepieniu

Tryhard

Nigdy nie pracowałem w lepszej firmie, świetna atmosfera dzięki której człowiek nie może doczekać się pójścia do pracy. Zarobić można prawie tyle co kierowca ciężarówki wystarczy chcieć, pozdrawiam

Lanek17148

GUSTLIK
@Tryhard

U mnie godzinka roboty i później plaża, trzeba po prostu dobrze trafić

Anon

Pracownik produkcji
@Tryhard

W końcu firma dba o pracownika. 3 miesiąc z rzędu masa dodatków i porządna wypłata. oby tak dalej!

chętny

czy są przyjęcia?

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Mam pytanie po co w tej firmie jest dział HR I jakie studia medyczne kończyli że wysyłają ludzi na kwarantanne od takich rzeczy to chyba jest sanepid a nie jakieś tępe baby bez pojęcie i te ankiety kogo by tu jeszcze wyrzucić widać nie mają co robić zwolnić wszystkie i już są oszczędności lekarze samouki piaskownica a nie firma

Rrr

Staramy się tworzyć przyjazne, uczciwe środowisko pracy, które zatrzymuje naszych pracowników w Firmie na dłużej.

@Rrr

Robiąc z ludzi (usunięte przez administratora) i wyrzucać jak (usunięte przez administratora) tak się starasz bez szacunku dla ludzi którzy lata pracowali faktycznie miła atmosfera postaraj się bardziej i tak Ci nikt nie uwierzy bo macie wszystkich gdzieś

O ho

obudzili się... Co wy myslicie że HR zwalnia ludzi? Opamiętaj sie, od tego są kierownicy i bezpośredni przełożeni! A na kwarantanne nikt nikogo nie wysyła. Kierują na izolacje po to żeby zabezpieczyć reszte ludzi, nie karzą nikomu isc na bezpłatny urlop wiec nie wiem o co się tak prujesz. Ciekawy jestem jakbyście krzyczeli gdyby ktos coś faktycznie przyniósl do firmy i ludzie by sie pozarażali, wtedy to tez byłaby ich wina ze odpowiednio was nie zabezpieczyli nie? ogarnijcie sie, kazdy robi co moze. gdzie indziej w firmie znalazłbym bardziej tępe

@Rrr

Wy bladzicie między hydroprzestrzeniom a kosmosem

@O ho

Co Ty wiesz o izolacji następny wirusolog szczepionka się zajmij

Kto
@O ho

Skąd wiesz kto zwalnia. Przecież nikt się do tego nie przyznaje. Pewnie krasnoludki wskazują osobę do zwolnienia. I to jescze ludzi z takim doswiadczeniem i stażem.

Prawdziwe
@Kto

A co to za doświadczenie wydrukować świstek papieru, założyć taśmę w maszynę, czy wsadzić kawałek plastiku w dziurki. Najważniejsze jest jak już ktoś pisał...MIEC ZNAJOMOŚĆI... ZROBIC KAWE i NIBY NIE WIEDZIEC CO SIĘ ROBI. Wtedy krasnoludki Cię nie wskażą!!!

Nikt
@O ho

Jak dostaniesz wypowiedzenie to inaczej będziesz Pan śpiewał narazie siedzisz przy biurku i myślisz że Cię nie rusza a nie tacy byli

O ho
@Nikt

a jakie to ma znaczenie czy siedze przy biurku czy nie? i tych siedzących i stojacych zwalniają wiec co za roznica?w każdym momencie moge dostać zwolnienie. Ja wiem że jest ciezka sytuacja, ze to jest dramat dla ludzi kórzy traca pracę zwłaszcza, jeśli nie mieli warunków do tego zeby zrobić jakieś oszczednosci ale to nie daje nikomu prawa zeby się na kimś wyżywac Mejcie pretensje do swoich przełozonych a nie do ludzi którzy z waszymi zwolnieniami nie mieli nic wspólnego. No ale na kimś wyładować się trzeba - taki naród.

@Nikt

A co ty myślisz ze tylko produkcje zwalniaja? To Ci powiem kolego ze sie myślisz. Oczywiście produkcja najbardziej uciemiężona, najbiedniejsza na całym świecie... ale o tym ze cała reszta w firmie jest bez premii, nawet tych które były traktowane jako stała część wynagrodzenia to nikt sie nie odezwie? Nikt? A wam na produkcji zabrali? Nie? No cóż... Krzyczcie dalej jak to na tej produkcji jest źle. Róbcie dalej soboty i niedziele, bierzcie za to 150 i 200% i płaczcie jak to wam źle. I skończcie już ta dyskusje bo to jest żałosne. Jak to mówią - jak Ci się nie podoba to się zwolnij.

Kotek
@O ho

Pewnie już coś jest ale nikt nic nie chce powiedzieć z resztą nie wolno

@Kotek

Panie z HR wiedzą co robią, najważniejsze są ankiety typu górnicy, przedszkola, chcesz mieć wolne dobrze wypełnij bo nawet małpy są od nich mądrzejsze, firma płaci ciężkie pieniądze, zabiera premie żeby utrzymać dział ankiet, wysłać wszystko na produkcję albo wypowiedzenia bo co zrobili przez cały miesiąc i czy są potrzebni w tej firmie

@Xxx

A niektóre to szanują pracowników da ogłoszenie jeszcze się podpisze Ania co to wogole jest za imię bo w kalendarzu nie istnieje to są dopiero jaja

Obiektywny

Wszyscy hejterzy, malkontenci i lenie, którzy nienawidzą firmy, uważają sie za skrzywdzonych i źle traktowanych, powini teraz sami zgłosić się do kadr z wypowiedzeniami. Firma poradzi sobie bez was, a wy będziecie mogli w końcu udowodnić swoją wartość w innej firmie. Co się będziecie tu marnować... Jest przecież mnóstwo firm, w których można sie poobijać, dobrze zarobić, nie ma brygadzistów i kierowników, którzy na niczym się nie znają, nie mówiąc już o (usunięte przez administratora) hr-ach.

Oburzony
@Xxx

Panie z HR wiedzą. Wydaje mi się że to Ty nie wiesz co leży w zakresie obowiązków działu HR - w czasie kryzysu takiego jak ten właśnie takimi rzeczami powinni się zajmować.Niestety bardzo łatwo jest kogoś obrażać i poniżać. Bardzo łatwo jest wytykać błędy, kiedy ma się nikłe pojęcie o tym czym ktoś w rzeczywistości się zajmuje. Z tego co widzę, te Panie, które są cały tydzień w pracy (nie tak jak reszta pracowników bezpiecznie w domku) przychodzą nie raz przed 7 a wychodzą grubo po 16. Co więcej, jestem pewny, że premie również im zostały zabrane, a nadgodzin raczej nie mają płatnych - zapewne w przeciwieństwie do Ciebie. Widzicie tylko "głupie" ankiety ale może jest tak, że te ankiety pozwoliły wyłapać kogoś kto mógł stanowić zagrożenie.Może interwencja po takiej ankiecie, pozwoliła odkryć, że jednak ktoś z kimś miał kontakt. Sami pisaliście, że inni pracownicy się nie przyznają, że ktoś np. wrócił zza granicy, ba!, sami zaczęliście na siebie donosić! Ale o to, że one zbierają informacje to macie pretensje. Naprawdę zastanówcie się o co kogo oskarżacie. Nie wiem czy te Panie to czytają, szczerze mówiąc, mam nadzieję, że nie. Nikt kto wykonuje swoją pracę tak jak należy nie zasługuje na to by wylewać na niego wiadro pomyj. P.S. HR nie zajmuje się wnioskami o wolne ale Ty to przecież wiesz, bo to nawet małpy wiedzą.

Gienek

Lepsze Ania niż Kevin albo Brajan albo Jessica czy Cassandra. Ty zapewne masz takie wymyslne "polskie" imie. Ludzie opamiętajcie się! żeby się imion czepiać to już trzeba nie mieć szarych komórek.

Do Pracownik

Przestań wypisywać (usunięte przez administratora) żeby się wypowiedzieć, należy mieć minimum informacji odnośnie pracy w danym zawodzie. Pierwszym i podstawowym obowiązkiem hr-owca jest rekrutacja nowych pracowników. Oczywiście między innymi zagadnieniami. Daje do myślenia.

@Do Pracownik

To ze teraz nie ma przyjęć nie znaczy ze nie mają co robić. Niestety priorytety się trochę zmieniły w tym momencie.

Kamyk

Haha ha! (usunięte przez administratora) co za ludzie. Teraz to niepotrzebne wysyłanie ludzi na izolację (jakby za darmo siedzieli), a jak poczytasz wpisy np. z 05.04.2020 to armagedon... pierwszy zarazony... Zamknąć całą firmę!.. Dopytywania kto ma, spekulacje ile to teraz osób zachoruje... Hmmm to potrzebna ta kwarantanna czy nie?

Ona
@Kamyk

Dokładnie... jakby nic nie robili byłoby źle, jak robią to źle że robią. Ludziom się nie dogodzi i tyle. Juz tyle osob tu to pisało, ze taki był lament ze zaraza, że nic firma nie robi żeby zabezpieczyć pracowników, że ludzie kłamią a jak zaczęli z maseczkami to że kto to widział żeby cały dzień w maseczce pracować. Robią ankiety i sprawdzają powiązania itd to teraz im ankiety nie pasują. POWIEDZCIE MI CZEGO WY WŁAŚCIWIE LUDZIE CHCECIE? Bo z tych postów tutaj to nie wynika

Norek

Będą jeszcze zwolnienia a ty się pytasz o przyjęcia

Ha Ha Ha
@Norek

Z teog co wiem firma wystapiła do gowork o informacje o adresach IP osób komentujących. Szykujcie się na zwolnienie tumany

Obiektywny

Brawo! Wygrałeś na argumenty

@Ha Ha Ha

Powodzenia życzę zbieraj adresy aż się zesrasz

Xxx

Gdybyś nie był cwokiem to byś wiedział że żeby udostępnić twoje dane to najpierw trzeba popełnić przestępsto lub wykroczenie i sprawa kończy się w sądzie ale wytlumacz to debilowi wioskowemu jestes tlumanem i tyle

Informatyk
@Xxx

A czytałeś regulamin Gowork?

Przestępca
@Xxx

W praktyce policja zacznie coś robić dopiero w przypadku popełnienia przestępstwa. W przypadku wykroczeń najczęściej sprawa jest umarzana. To nie jest takie łatwe, aby zdobyć czyjejś dane, ponieważ istnieje szereg przepisów które ograniczają to. No chyba że chodzi o dane wyborców i organizowanie wyborów. Wtedy da się bez problemów.

witamina

Panie z HR nie zasłużyły na takie słowa, nie rozumiem dlaczego tak źle się wyrażasz. One tak samo jak my są pracownikami i wypełniaja czyjeś polecenia. Przykre, że się im obrywa tu za wszystko. Życzę nam wszystkim spokoju w tym trudnym czasie.

Kevin
@Gienek

Lepszy Kevin niż Gienek????

TK
@witamina

I to powinien być ostatni komentarz w tym wątku.

@O ho

Osoby, które idą na izolację muszą do końca roku odrobić godziny pracy czyli będą za darmo pracować w weekendy ewentualnie urlop płatny/ bezpłatny/l4. Pracownik produkcji ma największy problem bo nawet nie wie jak długo będzie musiał siedzieć na izolacji reszta ma jeszcze opcję pracy zdalnej.

Liliona
@Gienek

Co Ty chcesz od tych pięknych imion? Cassandra, to piękne słowiańskie imie, mojej córce tak dam. A Brajan? Też śliczne, Kevin świetne. Dalej sobie nazywajcie tymi znudzonymi imionami, same Sławki, Marciny, Mariusze i Krzyśki. A potem wołam jednego a 5 się obraca bo wszyscy mają na imie Łukasz albo Bartek.

k

Oby HR dowiedział się kto to pisze....

xd

trzeba to zglosic do panstwowej inspekcji pracy nie tutaj

HR , kierownictwo i spora część zalogi, jak wszyscy wiedzą i czego można się domyślić bez zbędnych słów ma....

Czy są teraz jakieś przyjęcia na produkcję?

Tak sa

@Rrr

Czy są teraz jakieś przyjęcia na produkcję???

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2021 dla wszystkich pracowników firmy Fideltronik.

Dziedzicz

Robię przeglądy na a1. Cenie sobie tą pracę, pieniądz mam

Wojownik
@Ona

Chleba i igrzysk

Hr w tej firmie jest nic niewart mechanicy dalej pod wpływem zwlaszcza jeden czerwony na gębie pan nie do się gdzie wy ludzie macie oczy kryjcie dalej pijaczków będzie ok

To może, jeśli masz dowody na takie zachowanie, to zgłoś to oficjalnie do przełożonego tego mechanika albo idź bezposrednio do HRu, a nie pisz tutaj anonimowo, tak naprawdę nie wiadomo o kim. Takie rzeczy zgłasza się na poważnie i oficjalnie, a nie na jakimś forum, którego nikt nie nadzoruje. Pozdrawiam

Agnieszka

I tak nie pójdzie bo teraz się ludzie wycwanili. Na zakładzie siedzą cicho jak myszy pod miotłą a w necie wylewają pomyję i obgadują. Ostatnio jest to norma.

gość
@Agnieszka

Masz rację plotkarze jakich mało tylko czyjeś życie ich interesuję a swojego podwórka nie pilnują tam gdzie cuchnie brudem

Czwarta fala i automaty działają chyba sobie jaja robią osobne krzesełka na stołówce wyraźnie pomogą nie pozdrawiam pomyslodawczyni która wciąż błądzi między hydroprzeszczeniom i kosmosem

Koniec świata

Nie ma przymusu korzystania z automatów, więc w czym problem? Kto nie chce, nie korzysta. Amen. A tak pomijając temat... Istnieje też coś takiego jak: kropki (.) i przecinki (,).

Nikol

Czy ktoś się wreszcie zajmie mechanikami w tej firmie czy nadal mogą chodzic pijani bo maja przyzwolenie od gorne a u niektórych to się dzieje pijusy posrane

@Nikol

U niektórych to się dzieje mało który trzeźwy

Meh
@Nikol

Jasne, że się zajmują. Jednego już nie ma. Najgorszego.

@Meh

Bo się postawił i wódki nie nosi

@Nikol

widać jest to normalne w tym zakładzie.

Ryba się psuje od glowy

Cyna
@Nikol

Ludzie. Nie wiecie co i o kim piszecie. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. Są osoby które są bardzo w porządku ale są też osoby które powinny wylecieć, jak w każdej firmie. Jeśli chodzi o Pana Tomasza to nie raz był u mnie albo u moich zmienników jak był problem i nawet ze staniem miał problemy, nie mówiąc już o innych czynnościach. Podwinęła się noga to od razu teraz jaki od biedny (swoją drogą, nie znudziło się jeszcze pisanie z kilku ników panie Tomku? ) . Jeszcze kilku takich jest, to jeszcze pewnie nie koniec ale i na nich przyjdzie czas.

@Cyna

Jeśli niemogl ustać to dlaczego nie zgłosiłeś przełożonemu jesteś tak samo winny ukrywając pijaństwo

Prawdomowna
@Cyna

Z tego co slyszalam to niektórzy elektronicy mają problem z trzymaniem moczu i ze spaniem swoja drogą fajnie fotki

Ryba się psuje od głowy

Bo tutaj jest jak jest

Pracownik6

Taka jest prawda

@Pracownik6

Skoro góra to toleruje to ja nie mam pytań... Straszny wstyd i nieodpowiedzialność. Tylko czekać na jakąś tragedię, może się wtedy obudzą.

Stefcio Radialowiec

no co mogę powiedzieć, siedzi się, a robota sama się robi :DDD

KoxPL

Gdyby nie Michałek z IT to by już dawno tej firmy nie było, szefostwo powinno go po stopach całować.

Yahoo94
@KoxPL

Też tak uważam, chłopak robi robotę

nick
@Yahoo94

Tak tak, wam sie wszystkim wydaje, że ta firma bez was padnie, a tymczasem lata lecą a jej pozycja tylko sie umacnia.

świniek

Bo jest najlepszy

@KoxPL

Bardzo miły i pracowity chłopak, zna się na rzeczy.

WiernaFankaMichałka

Chłopak jest niesamowity. Jeszcze nigdy nikt tak szybko nie naprawił mi komputera. Wiecie może czy ma dziewczynę? :)

Wąski
@KoxPL

Ale przecież Michał się zwolnił bo nie wytrzymywał już podobno

Podobno handlują i jednego złapali

podobno tylko rumianek i koper włoski

Kielbsa jak Cię mogę a smród na całą firmę nie polecam Może lepszy ten koperek

Ewelina

A co na to skarbówka i sanepid tak wolno chandlowac

@Ewelina

A z czego ta kiełbasa

Producent

Z tego co zmielimy pierwsza klasa resztki proszę wypluwać dla dzieci powyżej lat 6

@Ewelina

Dla psów kupuję i są szczęśliwe tylko trochu drogo wychodzi dla pupila

Niebezpiecznik

Uwaga na nowe formy (usunięte przez administratora) Małopolska policja ostrzega przed nowymi formami (usunięte przez administratora) Po metodzie "na wnuczka" i "na pracownika energetyki" (usunięte przez administratora) wymyśli sposób "na nagrodę". Proceder polega na tym że (usunięte przez administratora) anonimowo ogłasza, że kto zrezygnuje z długiego weekendu i przepracuje na przykład 2 dni po 8 godzin otrzyma nagrodę w wysokości na przykład 400 złotych. Kiedy zapisy na sobotę i niedzielę są już zakończone i nie można się wycofać, na przykład w piątek, treść ogłoszenia jest podstępnie zmieniana tak, aby nagroda nie obejmowała pracowników fizycznych. Policja apeluje o rozwagę i czujność. Prosimy nie ufać ogłoszeniom, które nie mają pieczątki, ani podpisu autora, który obiecuje cokolwiek. Uważajcie na siebie.

Stary
@Niebezpiecznik

Panie Łotysz. Pięknie żeś nas Pan wychooyał z tą nagrodą 400 złotych. Coś Panu powiem - jeśli chodzi o mnie to: ANIJEDNEJ(soboty)WIĘCEJ.

Zniesmaczony

Ja wiem ze zawsze w tej firmie było tak ze byli lepsi i gorsi, ze tym którzy dużo zarabiali dokładali jeszcze więcej ale to co się teraz wyprawia to już jest chamstwo. Jak to jest ze jednym pracownikom firma - z naszego żałosnego, swoją drogą, socjalnego - może fundować wielkie imprezy z noclegami w okolicznych hotelach, z atrakcjami, nie wiadomo jakim wyżywieniem i alko, a takie szaraczki nie maja nawet pojęcia o tym ze można byłoby coś takiego zorganizować? I jedyne co im skapnie to śmieszne 2 stówki na święta? Dlaczego tak jest? W czym inżynier z Krakowa czy szkoły jest lepszy od inżyniera czy pp z suchej? Podwójne standardy na każdym kroku, to już bije po oczach. Nieładnie.

człowiek ze szkoły
@Zniesmaczony

Jeżeli uważasz, że na szkole jest tak komfortowo, czemu nie wyślesz do nich CV? Jest coraz więcej wolnych wakatów, trzeba tylko coś umieć. C#, LabView, PLC, roboty, jest w czym wybierać.

Ana
@Zniesmaczony

Nie jest aż tak strasznie żalosne to socjalne. Tzn jest go 1200 w tym momencie na rok od państwa nie od firmy. Pytanie jest co z resztą pieniędzy skoro dostajemy tylko śmieszne bony na święta ai paczki dla dzieci za 50 zł. Oczywiście jeśli ktoś ma dzieci???

Waldek
@człowiek ze szkoły

Dałeś się podpuścić jak dziecko. Przecież tzw "szkoła" to jest całkiem inna firma.

Prawdomowna
@człowiek ze szkoły

Tam nic niemusisz umieć cokolwiek zrobisz i się (usunięte przez administratora) to normalka takich mamy fachowców ???? i nikt za to nie odpowiada

plc
@Prawdomowna

Jaka płaca tacy fachowcy.

Ana

Ja Chciałam zapytać dział HR czy my to jesteśmy wielbłądy że nie możemy mieć wody na stanowisku? Jakoś nikomu do tej pory to nie przeszkadzało??? Nie mówiąc o maseczkach gdzie nawet firma załatwiała szczepienia żeby tylko ludzie się szczelpili a teraz maseczki spowrotem. Bo co nie będziecie ludzi segregować. Po to się szczepiliśmy żeby ich nie nosić.Niech teraz noszą ci co nie zsszczepieni

@Ana

A Ty weź trzecia dawkę :))

Foliarz
@:)

Albo i czwartą

Smutek
@Ana

Nie dziel ludzi wystarczy że rząd ludzi dzieli a przez takich jak ty nigdy nie będzie dobrze możesz nawet 10 dawkę przyjąć jeżeli do niej do trwasz życzę tylko zdrowia bo raczej to nic nie jest dobrego życzę powodzenia

@Ana

Tutaj HR nie zapytasz, bo ich tutaj nie ma

@P

Ale czytają i gdzieś to mają wszędzie lepiej niż w tym (usunięte przez administratora) jedni (usunięte przez administratora) a drudzy co chwilę palarnia od mechanikow czuć alkohol jest ok od ciebie poczują zwolniony firma żenada place (usunięte przez administratora) lepiej brać bezrobocie pracowałam tam długo nie polecam chyba że masz depresję w tej firmie ludzie to gnoje dbają tylko o swoje dyrektorka hr jest bladynkom to wszystko wyjaśnia pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)

Zadowolony
@Xxx

Naucz się składnie pisać, bo w ogóle nie wiadomo o co ci chodzi. Rozumiem, że jak nie można się obijać i pić w pracy to słaba firma. Chyba dodatkowego komentarza nie trzeba.

@Ana

Ludzie z hr mają bardzo ograniczone rozumki

Obserwator
@Zadowolony

Do psychologa się zapisz jak nierozumiesz albo w domu zapytaj przetłumaczą osiołkowi

FidByrWozMaczOdroZad

Zapytajcie swoich przełożonych z czyich pieniędzy fundowane są noclegi, kolacje, atrakcje dla pracowników "urabiających" przyszłych inwestorów. Mi się przykro zrobiło, 7 lat na "górze" i oprócz najtańszych czekoladopodobnych paczek na mikołaja (tylko dla pracowników, co mają dzieci) to (usunięte przez administratora) dostałem, a tu się okazuje że nieliczni mogą jak król sępić na wspólnym socjalu. I nie pisze tutaj o 3 gwiazdkowym hotelu. Pisze tu o spa & wellness plus kolacja i śniadania w formie bufetu. Widział ktoś z Was taki temat w tej firmie? żenada, plucie w twarz, "równi i równiejsi". Znalazł sie(usunięte przez administratora) i zatrudni całe Zembrzyce i Sucha plus okoliczne osady, nie wiem czy wiecie ale podatki jakie za Was płaci ten super (usunięte przez administratora) dodatkowo zwalnianie ludzi miesiąc przed okrągłym rokiem pracy to wg. mnie czyste (usunięte przez administratora)Ci ludzie nie mają co liczyć na "normalne" traktowanie przez banki i inne instytucje finansowe. Cieszę się że mnie tu już nie ma przez jakiś czas. Na tym samym stanowisku zarabiam 3x tyle co tutaj, i jest kultura, szacunek do drugiej osoby (usunięte przez administratora) Zgłaszajcie gdzie chcecie. Na wszystko mam dowody. Pozdrawiam

Wojtek czy Zenek?
@FidByrWozMaczOdroZad

Dodam tylko że wiele działów typu planowanie produkcji czy łańcucha dostaw co roku jeździ na sponsorowane (z funduszy socjalnych) na narty w alpy (tak, za 3 gwiazdkowe hotele plus wyżywienie płaci firma ze środków socjalnych) lub po całej polsce urabiając kolejnych inwestorów. Pominę fakty które ludzie zgłaszają co dzieje się na "produkcji". Co robi dział HAER prowadzony przez Anie z Zielonego Wzgórza? (usunięte przez administratora) Ludzie, jest tyle innych firm, co się zabijają o pracownika. Ja sam byłem oporny ale przejście poza "strefe komfortu" to swego rodzaju katrarsis. Polecam Wam ten styl i podejście. "Fideltronik to nie wszystko" jak to mawiał mój kolega. Elo 3 2 0.

Takijeden
@Wojtek czy Zenek?

Dziwi mnie, że w mniejszych firmach i z mniejszymi obrotami, gdzie pracują członkowie mojej rodziny da się z funduszu socjalnego organizować zagraniczne wycieczki co roku. Tutaj miałem sytuację losową i napisałem podanie o dofinansowanie na kwotę kilkuset złotych. Poszedłem z podaniem i pani powiedziała, że w ogóle nie przyjmują żadnych podań. Ja rozumiem, że mogliby przyjąć podanie i wydać decyzję odmowną, ale że w ogóle nie przyjęli podania? Byłem w szoku. Nie jest to moja pierwsza praca i wiem, jak działa taki fundusz w innych firmach, więc mam porównanie.

Wszystkowiedzący
@FidByrWozMaczOdroZad

Narzekania ,narzekania a dalej jak potulne baranki robicie, wszyscy pracownicy powinni się spiknąć a odmówić weekendów i nadgodzin naraz, jak nie dalej będziecie (usunięte przez administratora)

pavelo
@Wszystkowiedzący

Prawda jest taka, że Szanowny Naczelny Inżynier z Zembrzyc, niczym Steve Jobs, co w garażu RTXy budował za (usunięte przez administratora) kiedy ich jeszcze nie odkryli, i budował UPSy dla marynarki wojennej USA i pentagonu xD na waszych garbach wy idioci doszedł do obecnego sukcesu jako biznesmen. Nie rozumiem jak można godzić się na takie stawki, m0881ng i ciągłe jeb4nie pracowników to sól tej "firmy".mCały "zarząd" to albo rodzina albo poplecznicy i (usunięte przez administratora) Sucha Beskidzka i okolice tylko czeka na ludzi chwytających się "brzytwy" aby zapewnić byt swoim rodzina. Wy jesteście albo idiotami albo macie nóż na gardle. Ta firma od zawsze "ugruntowuje swoją pozycje" ma takich (usunięte przez administratora) idiotach jak wy, ja ponad 5 lat wierzyłem w docenienie mojej lojalności dla tej "firmy" i co w zamian? Nie będe pisać jakie ja dostałam warunki ale to co sie odpi3rd4l4 w tej "rodzinnej firmie" to zakrawa o wizyte inspekcji pracy, urzedu skarbowego i samej Pani Jaworowicz. Tresują Was jak psy, nic nie znaczycie, jesteście tylko trybikiem w całej "machinie HR". Jest maszyna, potrzeba x operatorów więc zatrudniamy. Nie ma maszyny - wypier*alac. Za dwa miesiące "miła" pani z HR dzwoni czy jednak nie chcemy wrócić do niewolniczej pracy, bo ukraińcy uciekli (serio?) i nie ma komu stać i robić przy maszynie i robota stoi. Ja pi3rd0le xD Dlatego Was tak wykorzystują, że się na to godzicie. Tutaj podstawowym problemem jest SOLIDARNOŚĆ. A raczej jej brak. W tej firmie rozmowa o swojej "stawce" miesięcznej to większe tabu, niż przyznanie się przed swółpracownikami że macie HIV. No ale kto w małej mieścinie jaką jest Sucha Beskidzka się postawi? Powie NIE "brygadzistą" którzy mówią teksty typu: "albo przyjdziesz na nocke w sobote albo nie mamy o czym rozmawiać?" Każdy w potrzebie brzytwy sie chwyta. Jak to jest, że osoby zatrudnione na tych samych stanowiskach mają totalnie różne wypłaty (nie mówie tu o różnicy typu 400 - 600 zł wiecej za premie do wypłaty). Uprzedzam że te kwoty są zupełnie nie w tej skali. Mało kto wie, ale naczelnik i co za tym idzie "Fideltronik" to zakład pracy chronionej. Czyli (usunięte przez administratora) was i Polske na podatkach - już argumentuje dlaczego - otóż (chyba każdy co pracował/pracuje) w tej firmie spotkał sie z faktem: Masz umowe na 12 miesiecy (już nie wliczam umowy przez adecco - no comments) mija 11 miesiąc i co? HR przenosi Cie do firmy "krzaka" typu - pracowałeś w Fideltronik Poland? To 11go miesiąca przenosimy Cie do Fideltronik ********* Fi**** xD Co to znaczy? No a to, że tracicie w oczach banku (jeśli staracie sie o kredyt na sume większą niz 10k) bank, skarbówka i zus widzi że pracujecie w innej firmie, a co za tym idzie ciagle, po 11 miesiacach jesteście wydymani i od nowa budujecie swoją zdolność kredytową. Przepracowałem w tym kołchozie ponad 10 lat, cieszę się ze znalazłem nową prace. Wam to też polecam, jeśli macie IQ >100. Pozdrawiam, Paweł

Wiesiek
@pavelo

Nie możesz przeżyć tego, że dostałeś wypowiedzenie w zeszłym roku. Takie praktyki o których piszesz to były 10 lat temu. Teraz rynek pracy jest inny. Jeżeli kogoś przenoszą to z agencji do FT.

@Wiesiek

Starych pracowników zwalniamy Ukrainę trzymamy jednym słowem brak szacunku do pracownika mlody ma stawkę jak stary doświadczony ale takie mamy rządy i bladyny w hr

Super

widocznie jesteście słabo wydajni robić wam się nie chce

Jeśli jest Ci źle zawsze możesz kupić bimber u mechaniorow a wytwarzają najlepszy i jeszcze można dokupić swojskiej kiełbasy i po bólu

nie

Nie polecam, w trakcie umowy z dnia na dzien bez zadnego wczesniejszego powiadomienia zostalem przeniesiony na inne o wiele ciezsze stanowisko pracy, kierownicy unikali tematu a HR zlekcewazyl sprawe. Kazdy posiadal inne, niezgodne z reszta uzasadnienie zaistnialej sytuacji. Pytajac dlaczego praca nie zgadza sie z ustaleniami z rozmowy kwalifikacyjnej pouczano mnie ze nie ma ona zadnej mocy prawnej zawartej na papierze. Dodatkowo wiekszosc stanowisk nie ma zbalansowanego podzialu obowiazkow, dlatego jezeli zle trafisz to narobisz sie jak na budowie, a majac znajomosci wyzej badz przy szczesliwym trafie przesiedzisz 8 godzin patrzac w telefon.

@nie

Gdzie to tak? Będąc na produkcji jesteś pracownikiem produkcji, to loteria dziś A3 jutro A2 albo B8. Chyba, że byłeś "na górze" to wtedy dziwne.

Karol234
@ja

Hej co masz na myśli pisząc "na górze"?

HaveElephant
@Karol234

Wolski, dobrze wiesz co to znaczy. Na "górze" tp znaczy że z biura (w którym niczego innego nie robicie tylko produkowanie problemów i picie kawy.

HaveElephant
@Karol234

Ma na myśli klikanie i odświeżanie co chwile fejsbuka, (usunięte przez administratora) i innych portali. Bo przecież inżynier musi odpocząć, Ty pzy maszynie musisz (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)

@nie

Masz rację dokładnie tak funkcjonuje firma a na palarni dalej ci sami bo oni mogą a hr tego nie widzi ale kiedy ma widzieć jak tatuaż ważniejszy niż firma

Janosik

2.5 miesiaca to sciema, na 18 miesiecy umowa, dzwonilem tam jako nowy pracownik na produkcje, przychodze zaraz tam do was za 3500 zl pozdro !

Pyzdra
@Janosik

I tak nikt nic z tym nie zrobi. Produkcja pogada i polamentuje tydzień czy dwa i temat ucichnie. Przełożeni oczywiście powiedzą, że nic nie wiedzą na ten temat, a Wy pracujcie dalej za 2800 zł.

@Pyzdra

Dlatego starzy pracownicy powinni w końcu się zgrupować i to załatwić.

@P

Oczywiście ugodowo i rozmową.

Stary pracownik
@Pyzdra

A co Cię to obchodzi za ile ja pracuję? Pilnuj swojego interesu. Skoro podpisałem umowę na 2800 to znaczy, że się zgadzam na takie warunki, czyż nie? Co Cię to interesuje?

Górol

Jak to jest ze zatrudniony nowy pracownik dostaje 3500 zl brutto na umowie a starzy pracownicy, doswiadczeni maja najnizsza krajową?

@Górol

Podobno ci ludzie mają pracowac tylko do stycznia. Dlatego taka kasa

Witam
@Górol

Witaj w fidlu, firmie absurdów.

Potencjalny Pracownik

Hej, ile teraz dają na umowę? Słyszałem, że na 3,5tys można liczyć i premia uznaniowa. Pozdrawiam

Pozdrawiam...:D

Witam???????????? Czy umowy na stałe ktoś dostał w tym roku ?

Rrrrrgffggggg

Tak

skarb

Tak, dużo osób.

Buki
@Pozdrawiam...:D

I przenoszą z agencji do Fideltronika.

PracownicaXdkjn

Jestem ciekawa czy dalej będą przedłużenia umów na Addeco skoro mają go likwidować? Może ktoś wie jak ma być. Szczerze zależy mi na tej pracy dla wielu tutaj zarobki są do bani itd ale dla mnie są dobre,pracowałam w miejscu gdzie za standard godzin dostałeś 1500zl a soboty bez żadnych dodatków i trzeba by było szefowa całować po rękach że nas zatrudnia... Wiec szczerze martwię się jak to będzie dalej wszystko przez tego Covida jakby nie to byśmy pracowali normalnie i praca by była zawsze.

@PracownicaXdkjn

A czy przyjmują teraz do pracy na produkcję?

@PracownicaXdkjn

Mi też zależy na pracy tutaj. Szkoda że tak się stało

@Karolina

przyjmują Poszukują 160 osób na juz ale na umówię nie masz nawet minimalnej krajowe My za polecenie pracy komus dostajemy dodatkową kase A jeszcze dwa miesiące temu dawali nam wypowiedzenia

olek
@PracownicaXdkjn

na Adecco dają obecnie przedłużenia na 3 miesiące więc skąd taki news??

Maja
@A2

Czy były dzisiaj przyjęcia?

Maja

To ciekawe a mnie nie chcą przyjąć ...

@PracownicaXdkjn

Czy są teraz przyjęcia do fideltronika?

........

moje wpisy też efektownie kasują mimo że nic złego nie napisałem poza tym że robię przeglądy testerów a ludzie muszą na nich pracować

Nie HR
@........

możesz powtórzyć wpis to bardzo ważne

...
@A2

Czy naprawdę są jakieś przyjęcia do firmy?

KIWI
@...

Tak na 2 miesiące w zależności od ilości zamówień na dział A2

...
@KIWI

A czy dużo osób przyjmują? Jest jeszcze ktoś potrzebny do pracy czy to już koniec przyjęć?

cutryna
@...

tak bardzo dużo przyjmują

Rafi
@KIWI

Super ta firma niejednemu życie uratowała jest najlepsza

@cutryna

tak ale tylko na dwa miesiące bo na tyle maja roboty Później to nie wiadomo

Fiolek
@A2

Czy były dzisiaj przyjęcia?

@Fiolek

tego to ja nie wiem Pytaj w agencji pracy w fideltroniku Jeśli chcesz umowę na 2 miesiące i tobie to odpowiada to spoko

Fiolek
@A2

A gdzie ma siedzibę ta nowa firma? Jak można z nią się skontaktowac?

Przyjęli dzisiaj kogoś???

a2
@A2

tak, teraz przyjmują co środę. skonczcie juz z tymi durnymi pytaniami.

a2
@a2

Czy to są przyjęcia tylko na 2 miesiące?

@PracownicaXdkjn

Czy potrzebują teraz dużo ludzi do pracy?

@PracownicaXdkjn

A czy przyjmują teraz tych co przedtem zwolnili?

Jola

Czy są 12 -nastki na A2?

@A2

Gdzie ma siedzibę teraz ta nowa firma co jest zamiast Adecco?

@Kasia

adecco nadal istnieje i ma sie dobrze, ewl dziala tam gdzie adecco

A czy dużo osób teraz przyjmują? Czy przyjmują też tych co kiedyś zwolnili?

K.

Nie wypisujcie tutaj non stop pytan czy sa przyjęcia!!tylko idzcie do firmy spytac sie osobiście lub jak nie mozecie to telefonicznie! Ps. Tak przyjecia sa , co tydzien.

@K.

Do kiedy będą jeszcze przyjęcia?

@A2

Czy będą jeszcze przyjmować? Czy to już koniec przyjęć?

@KIWI

Czy na A2 są teraz nadgodziny?

Basia
@PracownicaXdkjn

Cześć. Czy będą jeszcze przyjęcia w październiku albo w listopadzie??? Jak to wygląda? Macie teraz wiecej pracy??? Są jakieś nadgodziny?

@PracownicaXdkjn

Mam pytanie. Były dzisiaj przyjęcia?

Xe

a po co ci ta informacja do zycia i szczęścia?

@Xe

Chce wiedzieć czy jeszcze przyjmują

mózg

To zadzwoń do biura a nie pytaj się co chwilę jakbyś miał z głową

@mózg

Nie pytałem się wcześniej

Zosia
@PracownicaXdkjn

Cześć. Mam pytanie czy przyjmują jeszcze na produkcję?

@Zosia

Skonczie pisac te pytania. Zadzwon sobie do kadr i sie zapytaj

Szukaj gdziekolwiek pozdrawiam

Prawda
@PracownicaXdkjn

Masz 30 IQ czy żartujesz? Nie wiem gdzie pracowałaś, ale wychwalanie podstawowych praw pracownika (wynikających z ustawy) wskazuje na ciężką chorobę psychiczna. Szkoda, że ludzie tacy jak ty psują kulture pracy przez swój wypaczony światopogląd. Żal. I na tym Fideltronik jedzie, PS: Śmiech na sali, że na tym gównoportalu cenzurowane są słowa typu "m o b b i n g". (celowo ze spacjami aby automat nie ocenzurował"

@Zosia

Przyjmują cały czas, co tydzien są nowi pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.