Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Sucha Beskidzka

Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Sasza

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, może dobrze jest stosować tą zasadę? Mało jest osób które podają wysokość swoich zarobków. Są różne parametry przy ustalaniu wysokości, to bardzo indywidualny temat.

aaaasdcxzcxz
@Sasza 15.08.2017 20:44

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach dopóki nie usłyszą 1600 na rękę, kretynie

polskafirma

Hej, Chcesz prawdziwą opinię? Prawda i tylko prawda: 1. Praca męcząca, praca pod presją, stawki 2300/msc a odliczają ci prawie 800 zł i wychodzi się 1800 łącznie z marną premią która wynosi 200 złotych. Jak żyjesz z własnej kieszeni sam na siebie to nie wiem czy w namiocie byś z tym przeżył z wypłaty do wypłaty. 2. Zmuszanie pracowników na chodzenie do pracy co soboty, 12stki. Zero życia własnego. Chcesz iść na imprezę do Energy w sobotę? NIE MA SZANS, IDŹ DO ROBOTY na 2 zmianę. 3. Mało osób dużo pracy, na jedną osobę przypada tyle obowiązków że to się w głowie nie mieści. 4. Ci pozytywni ktorzy się tutaj wypowiadają są mądrzy bo mają pracę siedzącą, siedzą przy komputerach i czytają facebooka. Koniec.

zniesmaczona7

Tobeimici
@zniesmaczona7 03.11.2017 01:53
Dlaczego paluszki Lajkonik zostaly zamienione na paluszki Beskidzkie, a Maciek z adwokatem na baton Advocat?...

W stolowce sa paczki z advocatem, czy to skandal?

Zaniepokojony

@migotka Fajna merytoryczna opinia wskazująca na miejsca , w których źle funkcjonuje nadzór kierowniczy. Pracownicy z większym stażem potrafią tylko narzekać natomiast nie pisali nic konkretnego.Może ktoś z wyższych władz zajmie się tym tematem i zrobią korektę?

Nickuś
@Zaniepokojony 17.10.2017 20:54

Buziaczki

Suchar

Fideltronik Poland Sp. z o.o. dla mnie to bardzo dobre miejsce do pracy. Szkoda, że niektórzy wylewają swoje żale na forum firmy. Jak się pracuje tak jak firma oczekuje to zawsze będzie dobrze ponieważ to się ceni.

nick
@Suchar 11.10.2017 19:33

Ceni? Tutaj? chyba coś ci się pomyliło. Akurat w tej firmie sie nie ceni dobrych pracowników.

TW TWS

Wolność słowa w Polsce, znowu nam kasuje komentarze..

Wróżka -.-

Psychiatryk :D

migotka

Pracuję w tej firmie od dwóch miesięcy szczerze mam mieszane odczucia. Na pierwszy plan co bardzo się rzuca w oczy to ogromna ilość liderów,brygadzistów ,mistrzów produkcji etc Odnoszę wrażenie że tych kolorowych fartuszków jest więcej niż białych. Paradoks jest taki że ilość tych ważnych osobistości nie przekłada się na sprawnie działającą produkcję ,bardzo często panuje chaos organizacyjny ,ciągłe awarie,nie dopilnowanie pewnych etapów produkcji. wiadomo zakład jest duży więc nie wiem jak jest na innych halach ale u nas to codzienność. Często cierpią przez to zwykli pracownicy, którzy przez wyżej wymienione czynniki nie wrabiają tak zwanej normy która i tak według mnie jest dosyć wysoko postawiona.

alaconiemakota

@alaconiemakota 05.10.2017 13:53
A zgłaszacie komuś ze tak tam ludzi traktują? Przecież z samych komentarzy tutaj to oni pewnie nie wiele mogą zrobic...

Tacy co sie wychylaja w ten sposob maja nieprzedluzane umowy i latke kapusia

natalia w brooklynie

Nikt sie nie domysli, ze to ktos z firmy podpytuje.

akceptuję

Znany? Ja go nie znam :(

Produkcyjny

pole nie moze byc puste
@Produkcyjny 30.09.2017 20:20
Nie ma rynku pracownika. Jest rynek pracodawcy. Zmieniło się tylko tyle, że pracownik ma w czym wybierać j może zmieniać pracę....

To dla tych wszystkich narzekaczy, mozecie zmiecic prace. Zachecam jak wam tak zle w fideltroniku.

asiu

Natalia a co sie tak wypytujesz co?

Młody Gniewny

Mało pomocne te opinie są w podjęciu decyzji o aplikacji do firmy. A czasy gdy po ukończeniu szkoły było się bezrobotnym przez dłuższy czas chyba na razie minęły ???? Pozdrawiam

Z a2 A6 B8 a4
@Młody Gniewny 28.09.2017 20:17

To może ja pomogę Aplikujesz do firmy , rozmowa kwalifikacyjna w miłej atmosferze, następnie szkolenia, wyprawka u Krzysia i na produkcję! I tu zaczyna się schody. W zależności na jaki dział trafimy lub na jaką zmianę ( pod jakiego lidera, brygadzistę) będzie zależało czy będziesz sobie chwalił prace czy będziesz szukał czegoś innego:) Bo niestety ale bardzo wiele zależy od działu i patologii występujących na nich Zarobki nie są złe po trzech miesiącach jak masz premie to Koło 2000 pesos przeleją Chcesz iść na studia kierunkowe pod firmę to też dopłacają ( nie wiem ile) Chcesz awansować , pewnie Ci się uda choć zanim o tym pomyślisz zastanów się dwa razy czy warto się pięć razy bardziej w*****ć za 100-200 pesos więcej Więc czy warto aplikować? Nie spróbujesz nie przekonasz się Jak napisałeś jest rynek pracownika więc nie spodoba się to zmienisz pracę Jeśli trafisz dobrze to będziesz zadowolony i z współpracy i z wypłaty a jeśli trafisz źle to nawet z 2500pesos będziesz mówił,że nie warto Pozdrawiam

zapracowany

Życzę Wam miłego dnia, idę do pracy na 12 godzin.

aloha

"Rodzinna firma" bo ta firma to same powiązania, a gdy nie masz nikogo bliższego wśród wyżej postawionych osób, to pozostaje Ci brudna robota.

ebebe

Witam. Czy to jest normalne, że pare ludzi którzy są wyżej postawieni stoją nad zwykłymi pracownikami i patrzą im na ręce? ja rozumiem popatrzyć, pooglądać przez parę minut ale przez kilka godzin praktycznie co dziennie? nawet w sobotę? i to nie tak normalnie, tylko ręce wsadzone w kieszenie lub założone albo i nawet "wietrzenie pach" przez jednego w "czerwonym" na obszarze A3? Wygląda to bardzo chamsko, niegrzecznie, sposób wywyższania się i wywoływaniu presji na pracownikach.

pawelo
@ebebe 27.09.2017 01:00

Witamy w "rodzinnej firmie".

Smakosz

Dlaczego w automatach są krążki chlebowe o smaku pizzy! Wstyd! Żądamy smaku VEGETABLES!

haha
@Smakosz 22.09.2017 02:14

:D

B8

Pozdrawiam Was w ten deszczowy dzień.

Klakier

W takiej sytuacji jak Fideltronik Poland jest sporo firm. Brak ludzi zaczyna być kłopotem w firmach,. Może podniosą zarobki dla pracowników? Macie jakąś wiedzę? Widziałam na forum bardzo różne opinie jest ich dużo.

rider
@Klakier 11.09.2017 23:13

Dawno się tak nie uśmiałem

Stefan

Sądzicie, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Ideałów nie ma, nawet najlepsi mają lepszy i gorszy czas. Może warto przyłożyć się żeby poprawić atmosferę w pracy? To byłoby z korzyścią dla wszystkich.

banbuko
@Stefan 05.09.2017 10:23

To proponuje, żeby wypowidali się tu liderzy, brygadziści, kierownicy o pracownikach. Z nazwiska niech chwalą! Firma to ludzie. No który pierszy chętny?

Iksde

Jest ktos w stanie podac stawki na stanowisku lidera, trenera, brygadzisty, mistrza produkcji ?

Natalia

@zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a w jaki sposób traktują ludzi? Po ile godzin pracowałeś? Dlaczego zwolnili Cię? Co Ci dokładnie powiedzieli? Taka informacja będzie pomocą dla osób, które myślą nad zatrudnieniem się w Fideltronik Poland Sp. z o.o.

@Natalia 28.08.2017 17:46

To po prostu

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

tak jak traktują ludzi w suchej to nidz dziwnego ze przyjdzie 30 osób chętnych do pracy a zwolni się drugie tyle, co ze normy dadzą jak widzą ze ktoś szybciej robi to normę zwiększają a potem chodza i opierdzielają ludzi ze żle robią bo za dużo zwrotów maja albo tez to ze kazują szubko robić bo straszą ze premi nie będzie a pózniej ludzie mdeją. Wczesniej pracowałem 3 miesiące w krakowie i tam pomimo ze produkcija stała bo nie mieli zamówień to zamiast przedłóżyć i dać na inny dział to mnie zwolnili. Jak by innaczej traktowali ludzi to by się nie zwalniali i jakby dali więcej a nie dwa tysiące i plus czterysta złotych premi. Od jutra mają przyjąć 30 ukrainców co z tego że po 12 godzin będą robić jak im na początek dadzą dwa tysiące siedemset plus dodatek że jako obco krajowcy znajoma liderka mi tak powiedziała podpisano: osoba która robiła do 10 marca tego roku w krakowie

have elephant

@Sasza: > Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, może dobrze jest stosować tą zasadę? Mało jest osób które > podają wysokość swoich zarobków. Są różne parametry przy ustalaniu wysokości, to bardzo > indywidualny temat. NO TAK, WINCYJ WINCYJ MŁODYCH, ŚLEPYCH, LICZĄCYCH NA WIDMO AWANS I PREMIE PRACOWNIKÓW!!!111 A JAK NIE, TO PRZECIEŻ JEST NA ICH MIEJSCE PIERDYLIARD CHĘTNYCH (ZIELONYCH, TUŻ PO STUDIACH), KTÓRZY PODSKOCZĄ JAK IM ZAGRAMY :D OTO FILAR FIRMY ZATRUDNIAJĄCEJ PONAD 2860 OSÓB.

bezimienna

W mobbingu doszli do perfekcji już. Ta zachłanność ich któregoś dnia zgubi...Milion nie potrzebnych stanowisk dla kogoś tam od kogoś tam. Zwykły pracownik bez znajomości nie ma szans na rozwój- wręcz go wyśmiewają, za ten pomysł. Brygadziści, mistrzowie produkcji obgadują i śmieją się z pracowników za ich plecami nie kryjąc się z tym wcale. Z roku na roku coraz gorzej, długo to nie pociągnie jak tak dalej będzie się pracowników traktować...

Stefan

Zdarzy się czasami sytuacja kryzysowa i pracownicy są bardzo potrzebni. Dla mnie to oczywiste, że trzeba przyjść !!

Nick

Nie widziałem nowych ofert pracy dla księgowego? Czy te z lipca są jeszcze aktualne?Może mi ktoś podpowiedzieć jak się pracuje w firmie? Mam zamiar aplikować jeśli jest etat wolny. Czy do pensji są jakieś dodatki?

zxcv

Czy jakis inzynier elektryk/automatyk/mechatronik moglby sie wypowiedziec w kwesti zarobkowej ? Jak to wyglada u osob mlodych/starszych wymagane studia z danego stanowiska ? Z gory dziekuje za odpowiedz

Malwina

HR
@Malwina 01.08.2017 22:38
Mam pytanie i liczę na pomoc, czy aktualna jest jeszcze praca dla recepcjonistki - asystentki w Suchej Beskidzkiej?...

@HR 02.08.2017 07:57
Ta rekrutacja została już zakończona, a wybrana osoba zaczęła pracę. Niestety tym razem spóźniła się Pani......

Ktoś cępi jak cieć za podstawe. Prosze sie nie przejmować i mieć większe ambicje niż męka w Fideltronik.

ugotowany

Idą dwa diabły przez piekło o holender jak ciepło.

Zostaw swoją opinię

Zostaw swoją opinię

tajemnica

Ja lubie swoja prace, lubie swoich ludzi z pracy, przelozonych itp. Pracuje sie w miare, wiadomo, ze sa lepsze i gorsze dni, ale generalnie jest dobrze. Wyplata tez jest ok. Porownujac co oferuja inne zaklady w powiecie, Fideltronik wcale nie wypada zle. Jak ktos chce pracowac to zarobi powyzej minimalnej, a jak ktos kombinuje to niech potem narzeka. Pozdrawiam ;-)

Jerry
@have elephant 12.08.2017 15:09
ja pracowalem ponad 3 lata, na 'gorze'. ZADNEGO takiego zapisu w umowie (klauzula tajnosci zarobkow) nie ma. po prost...

Jak to mówił Józef Piłsudski, nie wierz we wszystko co przeczytasz w Internecie :D

Pawelo
@Jerry 13.08.2017 17:16

To kto forsuje takie informacje? Po co one są? Jest takie powiedzenie, ze jak czlowiek nie zna swojej prawdziwej wartosci = daje sie wyzyskiwac. Co forum na to?

Produkcyjny

Ja mam porównanie z innymi firmami, w których pracowałem i do żadnej bym nie wrócił - nawet za wynagrodzenie 2 x wyższe niż to, które mam w FT. Martwi mnie, że tylu doświadczonych ludzi siè zwalnia, bo to również dla mnie, jako pracownika, stanowi problem. Pewien kierownik powiedział kiedyś, że nie ma ludzi niezastąpionych. Owszem, ale doświadczonych nie da się zastąpić nowymi i mieć taką samą jakość i wydajność. 100% procent rzeczy, które robię w FT nie nauczyłem się w szkole i tych rzeczy nie uczą w żadnej szkole. Wszystkiego nauczyć się trzeba na stanowisku pracy, a jakość, powtarzalność i wydajność przychodzi z czasem. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z pracy.

Bartolomeo

Słyszałem sporo dobrego o firmie i gdybym tylko miał umiejętności do chciałbym tu pracować, niestety.

Czlowiek z IP :)

Skoro dział HR się udziela - znaczy to ni mniej, ni więcej, że temat jest monitorowany. Bardzo uważnie :) Ostatnie bardzo pozytywne opinie to albo pisanie na zlecenie (bo to raptem jedno dwa zdania bez podania co się robi, gdzie się robi, taka opinia dobra do przypisania pod każdą firmą :) ) lub celowe wytykanie fałszywości tychże. Niewykluczone testy moderacji treści, możliwości śledzenia publikującego treść. Znam Gowork na tyle dobrze (zawsze świetny kontakt z administracją:) ), że moderacji się nie obawiam. Bo po prostu nie łamię regulaminu. Widziałem niejednokrotnie zabiegi firm o moderację (łącznie ze składaniem pozwów), kasowanie całych wątków odnośnie danej firmy. Mało co mnie już w tej materii zaskoczy. Przejdźmy do sedna. Postaram się popatrzyć z szerokiej perspektywy. Gdy zatrudniałem się w Fideltroniku - zgoda, zaakceptowałem pewne warunki kontraktu. Ale mija pewien okres czasu i popatrzmy na to z różnych perspektyw: Przypadek pierwszy: Jestem młodym inżynierem, przyszedłem tu po studiach. Pierwsza praca. Po kolejnej umowie ta sama stawka. A to już dwa lata... Kolega ze studiów w innej firmie w Krakowie łącznie z dodatkami zarabia już 1,5 razy więcej ode mnie na podobnym stanowisku... Przypadek drugi. Pracuje w firmie 10 lat. Lubię to co robię, pracuję na produkcji. Jestem naprawdę dobry w tym co robię, przełożony jest zadowolony ze mnie (co potwierdza coroczna opinia). Potrafię obsłużyć 3-4 różne stanowiska, bez problemu. Moja stawka jest aktualnie taka sama jak nowo przyjętego pracownika... Przypadek trzeci: Pracuję już w Fideltroniku 4 lata. Jestem na produkcji. Właśnie skończyłam studia zaoczne o kierunku inżynier ... Aktualnie w firmie poszukuje się kandydatów o tej specjalności. Niestety brakuje mi jeszcze lepszej znajomości j. ang... Przypadek czwarty: W firmie od 2 lat. Pracuję na produkcji. W tym miesiącu mieliśmy mnóstwo nadgodzin, ale udało się zrealizować wszystkie cele i wyrobić normy. Ja i moja linia wykonaliśmy wszystko dobrze i terminowo. Jestem ich liderem i mam powody do zadowolenia. Spisali się na medal. Niestety z jakiegoś powodu premie były niższe niż zwykle... Przypadek piąty: Pracuję 9 lat. Praca biurowa. Jestem odpowiedzialny za kontakty z klientami. Za pozyskanie dodatkowych zleceń obiecano mi nagrodę (extra premię). Po wielu dodatkowych godzinach pracy, w tym w domu, udało się pozyskać nowe zlecenia. Tak jak się umawiałem, dostałem extra premię. A raczej jej połowę. Przypadki są prawdziwe, choć celowo pozmieniano pewne fakty, aby nie wskazywać na konkretne miejsca. W tych przypadkach widzę całe clu problemu. Niedoinwestowanie w doświadczonego pracownika. I to nie jest na przestrzeni ostatniego roku czy dwóch. Firma potrafi pozyskać nowych, ale nie najlepiej radzi sobie z utrzymaniem doświadczonych. Bo umawiali się na pewne warunki, ale gdzieś po drodze razem z ewolucją/rozwojem pracownika warunki się nie zmieniają dostatecznie szybko. A ludzi których warto docenić w firmie znajdzie się sporo :) Bo zakład to nie tylko maszyny. To przede wszystkim ludzie. Zmiany w tym temacie potrzebne są "na wczoraj".

HR

Witam wszystkich serdecznie, Jako HR na bieżąco śledzimy opinie, które Państwo tutaj wyrażacie i choć nie często się udzielamy to jednak musimy przyznać, że jest to dla naszego działu źródło cennych informacji, za które co może zaskakujące, pragniemy podziękować. Fideltronik to duża organizacja z branży nowych technologii. Mamy świadomość, że nie jest to miejsce dla każdego, że zadania są trudne i często stanowią wyzwanie. Jednym to odpowiada, innym mniej lub wcale. Mamy również świadomość, że w tak dużej firmie, w zależności od obszaru / działu ocena firmy jako pracodawcy może być różna. Tak jest w każdej rozbudowanej strukturze. Jako Dział HR - powołany dla ludzi, uważnie słuchamy wszystkich sugestii i uwag, które pozytywnie wpływają na komfort pracy i rozwój naszych pracowników. Nie wszystko możemy osiągnąć od razu (liczymy tutaj również na wyrozumiałość), ale staramy się i mamy nadzieję, że te wysiłki są zauważalne. Rozumiemy, że czasem emocje biorą górę i łatwiej napisać anonimową wiadomość na GoWorku - zawsze jednak zapraszamy też na spotkanie z nami, wiele osób wybiera tę drogę i zwykle udaje się rozwiązać trudne sytuacje. Moja perspektywa jest taka - hejt w czystej postaci, z jakim czasami mamy tutaj do czynienia niczego nie zmienia i niczego nie rozwiązuje. Konstruktywne uwagi, nawet negatywne - już tak. I na koniec jeszcze prośba - nie szkalujcie Państwo osób zadowolonych z pracy w Fideltronik. Jest ich całkiem sporo i nie są to wcale lizusi. Najczęściej to zwyczajnie osoby, które pracowały też w innych firmach i mają porównanie. U sąsiada trawa zawsze jest bardziej zielona, ale jesteśmy na GoWork - zachęcam do poczytania opinii o innych firmach, które nie wywiązują się z podstawowych obowiązków pracodawcy (umowa, wynagrodzenie w terminie, etc.). Praca to kontrakt - każdy z nas przyjął ofertę Fideltronik, zobowiązując się do realizacji określonych zadań najlepiej jak potrafi, za stawkę, którą poznał i zaakceptował. Pozdrawiam i zapraszam, AM

strzał w stope
@HR 21.07.2017 11:19
My niestety nie ujawniamy stawek. Wynagrodzenia ustalane są indywidualnie w zależności od doświadczenia kandydata. Zawsze jeste...

Hahah. Dlaczego nie ma transparencji płac? Słyszałem, że podobno pochwalenie się ile ktoś zarabia jest jednym z grzechów głównych, jakie można w tej firmie popełnić. Czyli osoby na tych samych stanowiskach z nazwy, zarabiają różne kwoty? Dobre sobie! Hahahahha

Krzysiek
@HR 20.07.2017 13:34

opisywanie rzeczywistości to nie hejt. dodam też, że znam osoby które przychodziły do podwładnych z zażaleniami i później kończyli z nieprzedłużoną umową i łatką donosiciela.

Poldek

Przykro się czyta niektóre teksty bo trudno nazwać je opiniami.

Mantyk

Każdej firmie można zarzucać wiele błędów i złych działań. Nie ma idealnego pracodawcy, trzeba jedynie sie dogadywać.

qwerty

Pawelo
@qwerty 14.07.2017 17:02
Kto usunal zart o smieciarce? Byl on bardzo zabawny, dla koneserow czarnego humoru, pozdrawiam autora....

Cytuje usunięty post użytkownika "lol": "Dzień dobry, czy jak umiera pracownik to od razu przyjeżdża śmieciarka czy organizują pogrzeb? Dziękuje za odpowiedź." Pozdrawiam tych co jeszcze wytrwali!

Uważaj bo cię zbanują
@Pawelo 17.07.2017 18:56

:D

Magik

Gdyby było źle to firma szukałaby pracowników, a tu nie ma potrzeb kadrowych.

Nick
@HR 08.09.2017 12:18
Zarząd Firmy czuje bardzo dużą odpowiedzialność za pracowników. Bardzo zależy nam i robimy co w naszej mocy, aby Fideltronik by...

Szkoda że pracownicy tego nie czują...... same utarte slogany.

kkkk
@bihidżu 05.09.2017 18:46
Na tyle nie ma problemów z pracownikami że zaczynają zatrudniać ukrainców którzy pracują po 12 h 7 dni w tygodniu . Ciekaw je...

Nie ma obaw afrykanie nie umieja pracowac.

pomarańczowy

Fideltronik to super firma, zarabiam duzo, polecam wam

ADam nie mickiewicz

Glucho wszedzie, cicho wszedzie, co to bedzie, co to bedzie?

Suchar

Pracuję w tej firmie już długo i jestem bardzo zadowolony!!!

nick nick
@Suchar 05.07.2017 21:59
Pracuję w tej firmie już długo i jestem bardzo zadowolony!!!

A co robisz?

szczery

haha dokladnie oddane jak ludzi tutaj traktuja - jak trybiki w wielkiej machinie :)))

śmieszne

AHhahahahahah :D

Hihihi

To sarkazm ;)

Sonia

Rzadko można przeczytać żeby pracownicy byli tacy zadowoleni.

zapocony

Co do temperatury to jest to jakies nieporozumienie. Jak ludzie zaczna mdlec, to moze wtedy cos z tym zrobia.

Niedlugo sie zwalniam.

Ludzi traktuje się tu jak szmaty. Fikcyjne etaty niszczą firmę od środka. Zbyt dużo ludzi nie robiących nic a dostajacych za to pieniądze. Pozdrawiam całe 5 s! No i klima. Wieczny problem, w lato 37 stopni na hali. To już nie awaria tylko polityka oszczędności. Za polecenie nowego pracownika 500 złotych. Dla wykwalifikowanych pracowników brakuje na podwyżki. Wiadomo nie od dziś, że ryba psuje się od głowy. Całkowity brak sensu i logiki. Nie polecam.

rotfl

I wszystkich równoległych wszechświatach, to pewne ;)

Zostaw opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fideltronik Poland Sp. z o.o.