Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Mi to się wydaje że wszyscy bzdury piszecie . Nie ma domku bez ulomku albo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Ludzie pracują i sobie chwała

Tytus

Cały dział HR do wymiany. Gubią wnioski i nikt nie wie o co chodzi. Robią z ludzi de.bili. Ludzie nie dostają pieniędzy które im się należą, bo dział HR ma totalną znieczulice i mają w du.pie swoje obowiązki.

Hej. Niedługo mam być zatrudniona na stanowisku operator produkcji, chciałam zapytać Was czy praca jest ciężka? Pracowałam kiedyś na ploterze laserowym (5 maszyn) więc do leserów raczej nie należę :) Jaka atmosfera panuje w firmie? I jak wygląda ten system pracy dokładnie? (Tzn ile dni w tygodniu się pracuje?) Znam liczbę godzin, tyle że tam weekendy są wolne więc nie dostałam informacji jak działa czterobrygadowy system (domyślam się że każdy ma grafik) Będę wdzięczna za konkretne informacje :)

A na jaki dział?

@Gość

A to jest pytanie bo nie dostałam informacji, stanowisko operator i tyle (obsługa maszyn i kontrola jakości) właśnie jestem w trakcie badań :)

gośc
@Anonim

Praca jest lekka ,ludzie ok , oczywiście jak w każdej pracy są czarne owce , męczący jest brak okien jest kilka działów i trudno powiedzieć jaki grafik skoro weekend wolny to przeważnie jest praca od 3 dni do 4 dni w tygodniu po 12 godzin .

@gośc

Po przeczytaniu ponizszych opini trudno o obiektywną ocenę firmy, wszędzie trzeba pracować wiadomo, w każdym zakładzie są minusy jak i plusy dlatego bardzo dziękuję za informację ????

gośc
@Anonim

To prawda , mało osób wypowiada się o pracy na tym forum tylko wypowiadają swoje prywatne opinie na temat innych osób oraz ich życiu prywatnym . Ale Gemalto to był dobry pracodawca trudno przewidzieć jakie zmiany nastąpią po przejęciu przez firmę Thales .To prawda zdarzają się osoby niewłaściwe na niewłaściwym stanowisku ale tak jest wszędzie na świecie można zacząć od np Donalda Trump , Władimir Putin itd.. :). Dobra rada nie polecam zapraszania pracowników Gemalto do swoich znajomych na facebooka .

Ronia
@gośc

Praca ciężka psychicznie bo same oszołomy dookoła

@gośc

Pozytywne opinie o tej firmie pisze chyba tylko osoba która siedzi w dziale HR a nie na produkcji. Pozdrawiam

kadry
@ja

Przykro nam że masz takie zdanie , chcemy zaproponować Ci odpowiednie stanowisko (usunięte przez administratora)

@gośc

Właśnie to dla mnie dość dziwne, mam byc jeszcze zatrudniona przez firmę Gemalto, kiedy ma więc nastąpić ta zmiana? Dostałam się do niejednej firmy, nie pochodzę stąd a to mój początek, na dobrą sprawę nie orientuje się jak jest w firmach w tej okolicy a wybrałam tą, skusiło mnie bardziej to, że dla mnie to dobre godziny pracy i weekendy wolne. W sumie jeśli nie spróbuję to się nie dowiem, zawsze po 3 miesiącach mogę zrezygnować :)

@Ronia

Jak widzę chyba nie bez powodu w czynnikach do zrobienia badań widnieje stres :)

@Anonim

Thales kupił firmę gemalto w. Maju lub kwietniu, obecnie trwa wprowadzanie zmian, na razie oprócz zmiany nazwy żadne istotne zmiany na produkcji nie nastąpiły. Z powodu zarządzania więcej osób odchodzi niż przychodzi. Gemalto lubi zmieniać zasady wynagradzania więc jeżeli otrzymasz np 2800 brutto to może się okazać że po roku pracy obniżą ci do 2700 brutto jest to częstą praktyką w Gemalto dlatego są tak słabe opinie. Po za tym firma bogata a niektóre technologie jak ze średniowiecza, mnóstwo papierologi i zbędnych zapisów.

@Gość

A no to teraz już rozumiem, chociaż nie ukrywam że kiedy przyjechałam na rozmowę to nie do końca wiedziałam czy znajduje się we właściwym miejscu :) To słabo z ich strony jak na dzisiejszy rynek pracy. Ofert jest dużo, szczególnie jeśli wchodzi w grę pensja zbliżona do najniższej krajowej . Teraz się zastanawiam czy mnie przyjęli dlatego że pracowałam już na produkcji czy dlatego że ludzie odchodzą.. Cóż kończę już badania więc będę mogła sama doświadczyć pracy w tej firmie ;)

@Anonim

Daj znać, jak Twoje pierwsze wrażenia. Poza tym pisałaś gdzieś wyżej, że jak coś to po 3 miechach możesz zrezygnować. Czyli przyjmują w Gemalto nowe osoby na okres próbny 3 miesięcy, tak?

Mirek
@Karolina

Wszystkich przyjmują jak leci bo mało kto przy tych płacach i ludziach wytrzymuje 3 miesiące raczej tylko 3 dni a wybitnie mądre jednostki tylko 3 godziny

@Karolina

Na pewno dam znać :) Tak na 3 miesiące tak jak w każdym zakładzie, dodam że nie jestem przez agencję :) A tak na marginesie to ogólnie ciężko znaleźć pracę z umową o pracę. Większość zakładów teraz daje zlecenie, to jest kolejny powód który zaważył na tym, że wybrałam ten zakład :)

@Mirek

Mam nadzieję, że dam radę wytrzymać chociaż te 3 dni :) 3 godziny już wytrzymałam bo rekrutacja tyle trwała :)

@Anonim

Ha ha, tak, dokładnie trwała 3,5 godz... i do tego niezbyt przyjemna rozmowa z Panią z HR, jakby za karę tam była!

Smok
@ja

A to niby czemu praca jest lekka ludzie ok s zarobek jak dla kobiet na produkcji wystarczający

Arek
@Anonim

Wspaniała wiadomość ,zapal świeczkę w kościele.Dostać posadę operatora to jakby pana Jezuska za nogi złapać.

Praca lekka, warunki pracy dobre, menagerowie mimo wielu lat pracy zadają pytania jak by pierwszy dzień w pracy byi jak małe dzieci bez wykształcenia a podobno są po studiach . Ciągła walka menagerow na wyższych szczeblach jeden drugiemu kłody kładzie pod nogi i nie rozwiązuje problemów tylko szuka haków najczęściej wykorzystuje się w tej walce pracowników niższego szczebla. Pracodawca oferuje dla pracowników kartę multisport, ciekawa propozycja ale jest pewien haczyk, pracownik i tak musi za nią zapłacić. Jak skorzystasz z karty to pracodawca pod koniec roku zabierze z funduszu socialnego który jest wypłacany w okresie świąt. Otrzymujemy 1x w tygodniu owoce ale również nie dla wszystkich jest to ograniczone ponieważ osoby które chodzą na zmiany i mają akurat ten dzień wolny nie dostają owoców. Każdy z menagerow jak by przeszedł krótkie szkolenie z procesów którymi zarządza nie zadawał by bezsensownych pytań.

Czternaście zasad Deminga
@Pracodawca

To i tak nic nie da. Specjalne szkolenia przechodzą jak rozmawiać z pracownikiem. I jak rozmawiać aby unikać rozmowy o podwyżce i kierunkować ją w rozwój osobisty. Lub inaczej wymyślać komisję finansową która bada zarobki w danej strefie. I o dziwo które są one publicznie dostępne dla nich a dla innych nie. Pracodawca wspułpracuje z każdym pracodawca i mądry pracodawca zawsze mówi prawdę ile zarabiają pracownicy u niego bo jak powie więcej to na pewno uciekną od niego pracownicy za płot do innej firmy. To jest ich argumentacja. Czy kultura, inowacyknosc, status firmy nie powinien być lepszy od innych i pokazywać wzór jako dobro ludzkie. Czy firma powinna być szara i taka sama jak firma za płotem lub gdzieś indziej. Damy najniższa bo po co mu a sobie największą możliwa plus nagrody. Żołądki mamy słabe więc koszty nasze są większe. Te ostatnie myślenie to stare z tamtej dekady myślenie i powinno być poniżane bo to działa przeciw ludzkośc a wresz Polskości jak narodu. Tak działają większości firmy w Polsce. Tylko nie wiem czy ta akurat ale kadra była uczona przez tych samych rosyjskich profesorów więc przypuszczam że tak. Polecam im nie czytać podręczniki polskie. Tylko te Japońskie i nowo amerykańskie systemy produkcyjne.

Inż

Trzeba lubić grać na telefonie, spędzać czas na palarni i stołówce żeby być inżynierem. A z palarni blisko po owoce więc w czym problem? Może trzeba do biura zanosić

Paula
@Inż

Bo lepiej pogadać z kolegami o bzdurach niż iść po owoce. A poza tym wolą zostać po godzinach żeby pokazać swoje rzekome zaangażowanie.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

W Policji, w służbie zdrowia,ochrona,budownictwo, kolej...

Nunu

To idź tam pracować.

Nunu

Tu chodzi o FIRMĘ produkcyjna a nie państwowe posady.

Jasne ze nie przerwy 40 minutowe zwrot za dojazdy

Chyba TY możesz chodzić kiedy chcesz bo nie masz nic do roboty może wogóle zostań w domu a THALES będzie Ci za to przelewał na konto sowite wynagrodzenie

Luca
@pracownik

A jak będę pracowała na dwóch maszynach to dostane dwie wypłaty?

Oli
@Luca

Prędzej drugiego garba niż drugą wypłatę

Podwyżki Podwyżki dla dyrekcji oraz wszystkich działów wspierających, administracyjnych itd są na poziomie 9 - 10% natomiast na produkcji jest to od 4 do 6 % to zależy od pomysłowości dyrekcji ile uda się im zaoszczędzić. Co roku jest zawsze jakiaś zmiana w wynagradzaniu tak aby przy tym samym budżecie dla pracowników produkcji tu dać a innym zabrać żeby nie przekroczyć tego budżetu i pochwalić się zarządowi Thales we Francji jakie zrobiło się oszczędności a za to są oczywiście premie... Dlatego dokłada się zadań operorom. Jak była jedna osoba i jedna maszyna to teraz operator ma już do obsługi 2 maszyny. Podczas rozmowy z operatorami stale to samo słowo dodawane na początek każdego zdania przez managerów '' dlaczego... " ale nigdy nie usłysz od nich świetna robota... tego nie potrafią.

Rodzina

Zarząd Gemalto Tczew stara się dbać o pracowników dlatego wprowadził prorodzinną politykę finansowania. Kobiety które zajdą w ciążę i wrócą po macierzyńskim do pracy zostają obdarzone niezwykłą opieką pracodawcy Pracownik taka idąc na chorobowe zarabia np 3200 brutto po powrocie pracodawca obniżą jej wynagrodzenie do 2600 brutto traktuje się taką osobę jak by pierwszy raz przyszła do pracy , w zamian za to dostaje się wyrównanie czyli 600 zł brutto.(2600+600) W następnym roku kiedy są podwyżki np 200 zł brutto pracodawca daje 2800 brutto a jednocześnie obniża dodatek wyrównawczy o te właśnie 200 zł czyli pracownik dostaje 2800 brutto + 400 zł dodatku wyrównawczego. Czyli płaca takiego pracownika stoi w mejscu do momentu kiedy podwyżki tak jakby nie zjedzą tego dodatku wyrównawczego To jest właśnie polityka prorodzina zarządu Gemalto Najczęściej jeżeli jest duża podwyżka to zazwyczaj zabierają jakiś dodatek. A po za tym Firma i ludzie ok.

Tytus

Cały dział HR do wymiany. Gubią wnioski i nikt nie wie o co chodzi. Robią z ludzi (usunięte przez administratora) Ludzie nie dostają pieniędzy które im się należą, bo dział HR ma totalną znieczulice i mają w(usunięte przez administratora)swoje obowiązki.

Czy dyżury międzyświąteczne w Gemalto Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Nie ma dyzurow zaklad zamnkniety byl od 20 grudnia do2 stycznia.

Lesiu z Solidarności

Moi drodzy... Zarabiacie tak mało żebyście do głowy nie dostali od nadmiaru pieniążków! Może jeszcze związki zawodowe by się chciało?

Zyga
@Lesiu z Solidarności

I po co te prowokacje...? Ludzie są dostatecznie sfrustrowani niskimi zarobkami i warunkami pracy, więc odpuść sobie tego typu kąśliwe żarty. Kilku moich koleżanek i kolegów już deklaruje, że jak nie będzie w kwietniu normalnych wyrównań to odchodzą z tego obozu -niezależnie czy będą związki zawodowe czy też nie.

Krzykacz

A nie jest tak jak opisałes to w pierwszym poście?. Zarobki zmieszanie niskie patrząc na pologarfie. Dodatkowo odpowiedzialność zbiorowa plus do tego mega ciśnienie by zrobić normę... Rada dla zarządu... Jak się zatrudnilem sie gemalto, to opinia w Tczewie wśród ludzi była wysokim poziome. I po kilku latach ta opinia bardzo mocno spadła. Dodatkowo wymagacie od Nas poufności, mamy zakaz rozmawiania z kimkolwiek o pracy, sytuacji w pracy, atmosferze, dodatkowo planujecie mieszać wszystkie zmiany bo ludzie się kumpluja. Tworzą się przyjaźnie, ludzie sobie wzajemnie pomagają a wam to przeszkadza, zamierzacie co jakiś czas rotowac zmianami by było u Nas źle, by nie było ducha solidarności... WSTYD. Czas założyć związki i walczyć o swoje z tym betonem!!!. Ludzie z roku na rok czekają na marzec, mają nadzieję że znów Gemalto/Thales będzie dobrym zakładem... Tak moi drodzy dla pracownika liczy się wypłata, a nie nowa stołówka, stary zniszczony fotel do masazu... Jeden na 1000 ludzi. Ludzie chcą pracować, a nawet ciężko pracować... Ale za godziwe pieniądze a nie za 3000 zł brutto ( średnia). Dodatkowo spójrzcie na starych pracowników.,czy według Was sprawiedliwe jest to że pracownik doświadczony zarabia mniej niż nowy?. Pracownik który pracuje np 5 lat, dodatkowo szkoli nowych zarabia mniej niż nowi. Wstyd mi za zarząd naszego zakładu, wstyd mi z HR które są pięta Achillesa tego zakładu,wstyd mi za to co z nami robicie. Wykorzystujecie to że wielu z Nas ma zobowiązania i strach przed zmianą pracodawcy!!

Krzykacz

Dodatkowo wysyłacie email że niby Was wspieramy i niezgadzamy się z opinią która jest w mediach. Prawda jest taka że nikt prawdy nie powie, ludzie się boją że stracą pracę... Wszystko co w niej napisaliscie jest obłudą, zwykła propaganda. Robicie spotkania kwartalne i mówicie jak super pracujemy... Mamy wyniki itp. A w marcu (miesiąc aneksow) ludzie dostają wielkie (usunięte przez administratora), i tlumaczycie się że nic nie można zmienić... Wstyd mi za was

Warrior
@Krzykacz

Czysta prawda. Powołali komisję do badania wysokości zarobków w innych firmach... Jaki to ma sens? A no taki, że pracodawca w sensie tczewski pracodawca chce płacić polakom jak najmniej tylko można. Wystarczy sypnąć więcej kasy takim kapo-kierownikom jak łysy i on już innych zagoni do roboty. Za 6 koła zrobi wszystko co mu każą, podobnie jak remi z kanciapy. Mają klikę swoich sługusów i konfidentów oraz stalinowski aparat zastraszania, brak związków zawodowych, pełna inwigilacja oraz idiotyczne antyludzkie przepisy, które zniechęcają do pracy ludzi, którzy mają chociaż 30% godności i szacunku do siebie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wśród szeregowych pracowników jest masa pajaców, którym te warunki nie przeszkadzają, bo mają mentalność chłopów pańszczyźnianych albo pracowników PGR i również potrafią być konfidentami albo zżera ich zawiść, że ktoś ma poziom (200zł) więcej lub jakiś dodatek logistyczny, albo, że pracuje na lepszej maszynie. Są nawet idioci, którzy zazdroszczą innym chorób.... -serio! Takich obywateli polska dziś posiada.... Degeneracja społeczna po całości, a solidarność w najmniejszym stopniu nieosiągalna! Kretynom, którzy uważają, że zarobki w Thales są na podobnym poziomie jak w innych firmach strefy napiszę, że od ponad pięciu lat są najniższe! Więc niestety owa komisja badająca zarobki marnie się spisuje, albo dysponuje fałszywymi danymi albo sama je fałszuje....

Najlepszy zakład, który płaci najmniej...

Kat

To po co ludzie tam siedzicie skoro wam jest tak źle przecież jest niby rynek pracownika A nie pracodawcy

Pracownik przewodniczący

W firmie pracuję już ponad 5 lat. Szczerze nie polecam wysokie stanowiska zajmują osoby bez wykształcenia które nie mają żadnego pojęcia o zarządzaniu czy kontaktach interpersonalnych z ludźmi, aby nimi w odpowiedni sposób zarządzać. W firmie panuje szeroko pojmowane kolesiostwo wyższe posady zajmują ludzie nie mający pojęcia o pracy o tym co dzieje się na produkcji. Co do zarobków to śmieszna sprawa zero docenienia pracownika tego co potrafi, czego nauczył się z biegiem lat. Nowa osoba nie mająca żadnej wiedzy ma wyższą pensję od kogoś kto jest doświadczony i zna doskonale proces produkcji. Dodatkowo cala świta pana andrzejka który nie potrafi sie dobrze wysłowic, wyzyskuje ludzi. Kierownicy nie maja jaj i słuchają sie jak małpki dyrektorstwa, za nic maja ludzi, ciekawe jak czują się przychodząc do domu kładąc się obok swojej żony, ale jestem żałosny aby mieć lepiej sprzedałem parę osób, żalosne ehh.

Polo
@Pracownik przewodniczący

NIE mowia że są zalosni tylko uważają się za wspaniałych. Byli sponiewierani od podstawówki i teraz sprzedawaniem podwyzszaja swoje ego.

@Polo

Trochę niefajnie tak pisać o innych pracownikach, w końcu to forum publiczne i też mogą to przeczytać. Widzę, że nie jesteś zadowolony z zarządzania w Gemalto. A czy pracownicy są jakoś motywowani do pracy?

Franek
@Karolina

Pracownicy nie są motywowani a już bynajmniej nie Ci do dobrze pracują.Lepiej jest się (usunięte przez administratora),chodzić na chorobowe, robić różne wtopy na dużą kwotę i zostaniesz kierownikiem lub koordynatorem,jak to zwą.

Jula
@Pracownik przewodniczący

To zmień pracę jak ci nie pasuje

$$$

Czy ta firma wyplaci wynagrodzenie w tym miesiacu? Znowu na ostatnia chwile. Minus dla Thalesa

Thales DIS Polska

Drodzy Pracownicy, Przypomnamy, iż zgodnie z obowiązującymi w naszej firmie zasadami dotyczącymi poufności, udzielanie osobom trzecim (mediom lub komukolwiek innemu) wszelkich informacji na temat jakichkolwiek klientów oraz kontraktów realizowanych przez nasz zakład jest zdecydowanie zabronione. Pozdrawiamy

Operator

Czyżby Piotruś z Łukaszkiem kasowali opinie? Bardzo brzydko, nie ładnie. Bleee... Pokażcie innym jak jest w firmie a nie tylko zostawiacie odpowiednie względem was opinie i komentarze.

Lalka
@Operator

Co Ty chłopie piszesz najlepsza praca najlepszy zakład pracy na strefie ekonomicznej

Niunia

Praca lekka siedząca ludzie super zarobki ok

Elżunia

Głośno się ostatnio zrobiło w Gemalto o tym głodku. Czy wiecie co to za jeden, bo nie kojarzę gostka. To ktoś z działu paszportów? Jak on wygląda?

Wiolka
@Elżunia

Ty się lepiej weź za robotę a nie plotami zajmujesz, to jest forum o pracy w tym zakładzie a nie kto to i co to. Ale jak już jesteś tak bardzo ciekawa to ci powiem jest gruby i wielki ma 2m wzrostu i włosy do pasa..... Elżunia

TOPUR
@Elżunia

ZA ROBOTĘ SIĘ WEŻ ELŻUNIA FORUM GOWORK TO NIE FACEBOOK!!!!!!!!!!!!!!

@Elżunia

Trzeba brać dużą poprawkę na tych co tu piszą, bo w większości to zwykli idioci co piszą czyste bzdury. Głodek pracował kiedyś u nas na bankingu - taki mały śmieszny krótkie ciemne włosy, wyleciał z działu bo się nie sprawdził. Teraz z tego co wiem to pracuje na nowym dziale paszportów, bo z Bałdowa też wyleciał. Pozdrawiam.

Oli
@Kasia

Tak masz rację Elżumia piszą czyste bzdury tak jak Ty i podając się za Kasię nagle ci się przypomniało jak wygląda głodek....!!! Zajmij się lepiej swoim życiem a nie życiem innych i nie rób zamętu i nie pisz sztucznych postów na tym forum.

@Oli

Oj głupiutki jesteś kimkolwiek jesteś i starasz się odwrócić kota ogonem. To ty kolego wprowadzasz dezinformację i zamęt na tym forum. Pewnie jesteś samym głodkiem albo jego adwokatem. Wmawiać banialuki to możesz kolegom i koleżankom z inlays, ale nie mnie.

Arek
@Elżunia

To taki mały złośliwy pokemon z żółtymi zębami. Urodzony w Prypeci. Jak widzę odpalił się na forum w swojej obronie...

Patyczek
@Elżunia

Nie zrobiło się głośno o nim w gemalto tylko na portalu gowork a tu mało kto wchodzi i czyta te bzdury bo każdy ma swoje życie i zainteresowania a takie osoby jak ty wchodzą i się interesują plotami i bzdurą kto jaki jest albo kto z kim się nie lubi lub kto jak wygląda.Szkoda czasu na te żale ludzi zakompleksionych w sobie i chcących popsuć opinie i renomę drugiem osobą a sami nie są lepsi

kolega

Głodziu, nie wysilaj się, bo i tak się nie wybielisz. Twoich zasług, pracowitości i sumienności nie docenili ani Kleina ani Jadzia i również nie doceni Fryderyk. A awansować to możesz tylko na niższe piętra niestety...Jesteś zwykły kmiotem i chodzącą miernotą. Skończ z pisaniem bzdur na goworku, bo się tylko ośmieszasz, zajmij się lepiej swoimi nałogami i kulawym zdrowiem. (usunięte przez administratora)

danio
@kolega

ty kolega czep sie lepiej swojej (usunięte przez administratora) i życia i (usunięte przez administratora)

ryszard III
@Kasia

Z tym wylatywaniem z Baldowa to tak nie do konca. Ze zmiany blue jadzia na skarszewska wyslal tez chlopaka ktory mial zero chorobowego przez caly okres pracy i nie bylo z nim problemow.

kolo

DAJCIE SPOKÓJ GŁODKOWI DOBRY CHŁOPACZYNA KTO ZNA GO LEPIEJ TO WIE !! I ZAJMIJCIE SIĘ SWOIMI (usunięte przez administratora) LUB PRZYGOTOWANIEM DO ŚWIĄT A NIE INNYM BRUŻDZICIE W ŻYCIU CHAMY!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH W THALES-GEM. A FAUSZYWYCH KUMPLI I PLOTKARY OLEWAM CIEPŁYM M...... I NIE POZDRAWIAM KUNDLI!!!

lena
@kolo

A kto to jest ten głodek??

yyykk
@lena

głodek smrodek

braciszek figo-fagot
@yyykk

Powinno być tak: -poszedł głodek na wychodek i pozostał po nim smrodek

Glodek
@braciszek figo-fagot

Poszła jędza na działeczkę i wykopała sobie dziureczke... na spadłe liście. A z dala od normalnych ludzi okropne ludziska

kolo
@lena

kandydat na prezydenta kto głosuje? : )

Toporek

A ja mam kolege kierownika, i nic nie muszę robić, ani mieć szkoleń. A teraz jestem na zwolnieniu i proszę pracować na moje składki.

Miki
@Toporek

Tylko u jadzi to możliwe. Parę chińskich tandetnych marionetek powinno być bez pracy. Polecam sciemniactwo może zostaniesz beckpem.

Marzena
@Toporek

Co ty zrobisz biedaku ? jak sie gemalto skonczy albo cie zwolnia.Gdzie ambicje, gdzie rozwoj osobisty?

operatorzy
@Toporek

Szkoda że tacy jak topór mają przywileje. Dlaczego tak jest?

Zen

To ten bez szkoleń?

Elcia
@Toporek

No u nas na zmianie takich nie ma. Albo pracujesz albo znikasz. A widocznie inni to tolerują

Inlays
@Zen

Głąb i leser jakich mało ale cóż kiedyś i Jadzia się od niego odwróci jak się za niego wezmą.

Won
@Zen

Tak to ten bez szkoleń pracował na zmianie Red to musiał robić normalnie a na blue ma kolegę kierownika to już nic nie musi robić

XXX
@Toporek

Jakim trzeba być kretynem, aby wypisywać takie kłamstwa na forum...? Jeśli masz coś personalnie do Krzycha to miej odwagę powiedzieć mu to prosto w oczy, zakompleksiona zawistna polska (usunięte przez administratora) Nie chce Ci się pracować, stać cię tylko na robienie zamętu i powielanie bzdur wynikających z twojego zakompleksienia i nieudacznictwa życiowego? Zero ambicji, zero chęci do pracy i jeszcze tupet, aby szkalować starych pracowników, którzy mają dwa razy tyle szkoleń (usunięte przez administratora)! Zazdrościsz, że nie masz kolegi kierownika...? (usunięte przez administratora)

Trzonek

szkoleń brak , jak i odpowiedzialnosc. Pomagier

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ