Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

...

Ludzie jak Wam sie nic nie podoba to po co pracujecie w Thales ? Dlaczego nie zmienicie pracy skoro gdzie indziej płacą więcej ? Może poprostu zasiedzieliscie się w firmie i zamiast cos zmienic wolicie narzekać... Jak zwykle zresztą...

Kazik
@...

Tylko dlatego że pół roku można być co roku na zwolnieniu lekarskim i cie nie zwolnią a pieniądze za nic płacą. Jedyny plus tej firmy.

...
@Kazik

Nie sądzę żeby ktoś bez powodu był na zwolnieniu...

leser
@...

A ja sądze ze można, skoro firma pozwala to lepiej odpoczywać i zarabiać niż pracować :)

Krzyś
@...

Uwierz można.Jeśli można wnosić pleyki i zostać kierownikiem, to można chorować. Firma dobrze o tym wie,nie pomogą skargi ,czy też inne uwagi, bo już nie raz były. Osoby które uczciwie pracują i potrzebują wolnego ,to mają z tym problem, a tacy co się odbijają, to wystarczy ,że zakomunikują że paluszek boli ,lub meczyk jest ,to dostają bez problemu.Więc uczciwa praca nie opłacalna.

Teściowa
@Kazik

Patrz na siebie, nie oceniaj innych. Pisz o pracodawcy i pracy a nie o kolegach i koleżankach z którymi pracujesz.

Dante

Widziałem że Gemalto rekrutuje na R&D Technical Support Engineer/Technician - czy jest to praca/zakład zajmujący się R&D czy to tylko stanowisko techniczne?

Mniej niż mało co. Najmniej w mieście. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia. Minimum 3200brutto na początek plus premia w innych firmach a tu ile pytam?

Opek

Ile dają za tego operatora? Chyba mało bo cicho sza

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Czy orientuje sie ktoś czy na bałdowie po zmianach będzie wakat na koordynatora i do kogo aplikować?

Mirka
@Piotr

Jeszcze jest trzech kierowników dwóch z nich na pewno nie potrzebnych więc jest szansa że coś się pojawi

@Mirka

O co chodzi z tym badldowem wie ktoś?

Danek
@1234

Skoro u nas są koordynatorzy to pewnie w baldowie też będą

Sylwesterr

Rekrutacja z tego co wiem trwa cały czas. Wymagań brak, wystarczy skończyć szkołe podstawową. Płacą marnie, w koralu przy rybach już więcej zarobisz. Na produkcji są 4 poziomy - P1 to okolice najniższej krajowej a pozostałe odpowiednio 100zł na reke wiecej. Premia czesto jest zabierana z byle powodów. Pozdrawiam

@Sylwesterr

Jesteś w stanie wymienić powody, które wpływają najczęściej na to, że pracodawca ma podstawy do tego, aby zabrać pracownikowi premie? Fajnie by było, gdybyś przedstawił odpowiedź na moje pytanie. Myślę, że pomoże ona osobom zastanawiającym się nad pracą w tej firmie.

Yeti
@Grzegorz

Nie wyrabianie norm gdyż brakuje operatorów i każą robić za dwóch. A premia jest smieszna. Bardziej skupił bym się na marnej podstawie brutto niż na premi. Na najwyższym poziomie masz tyle co na dzień dobry w innej firmie oglaszajacej się na tcz. Żenada i tyle

marzena
@Sylwesterr

no nie 100zl nie przesadzaj roznica miedzy l1 a l4 to 1000 zl

@marzena

1000 zł brutto czyli trochę ponad 600zł na rękę i zaznaczyć trzeba że zwykły pracownik nie dostanie l4 nawet po 10 latach pracy bo trzeba być pseudo trenerem bądź ekspertem.

AGNIESZKA
@Grzegorz

Zabierania jest premia za czas dostawy. Transport nawali premia mniejsza. Planowanie da ciała premia mniejsza itd. Reklamacja jednej sztuki dostają cała produkcja gdzie było yo robione. Sprawiedliwe

@Yeti

No tak bez przesady bo w innych firmach masz podobne albo mniejsze stawki. Nie wiem skąd masz taką wiedzę o ofertach i zarobkach

Danka

Dla wyższych biurowych sfer liczą się tylko przelewy i to wiele większe niż nasze biednych wykorzystywanych ludzi z produkcji. A może jest czas żeby im zaproponować jedyny potrzebny przelew którego nigdy nie dostali a mianowicie przelew odrobiny rozumu do ich pustego łba...

Agnieszka.

Gemalto pod tą nazwą istniało chyba 15 lat. Jak zmienił się właściciel na Thales już inna nazwa. Więc projekt pracy 10 15 20 lat pracy w Gemalto nagroda przepada. Teraz trzeba pracować w Thales 10 15 20 lat może projekt powstanie.

Agnieszka.

Polecam osobom z poza Tczewa. Np. Z Rokitek 300 metrów można przejść piechotom i dostaje się dopłatę za dojazdy oczywiście jak ma się samochód. Osoby mieszkającym dalej np. Czyzykowo nie przysługuje bo to Tczew. I mają blizej do pracy nic nie tracą.

Kryspin

Znowu doceniono produkcję a mianowicie zlikfidowano nagrodę za niechorowanie.( za cały rok zdowia 400zl)Kolejny wielki plus. Andrew ma rację nie chorujesz kasy nie potrzebujesz. A gdy chorujesz to polecam napisać podanie o dofinansowanie do leków bądź zabiegów. A lekarza nie unikać i z l4 śmiało korzystać

@Kryspin

To teraz l4 poleca

Alicja
@Kryspin

Nie przesadzaj tylko każą chorować. Dostosuj się do zaleceń pracodawcy

aloha JOB

Duzo malpich stanowisk gdzie mozna malpe postawic i zatrudniaja tam stare baby. Placa mizernie, wymagaja duzo.

@aloha JOB

Twoja wypowiedź jest bardzo negatywna, jednak nie zbyt wielu konkretnych informacji. Na jaką stawkę można liczyć rozpoczynając pracę w firmie Gemalto Sp. z o.o.? Jak wyglądają godziny pracy?

myk
@Karolina

kwota sciśle tajna, zbliżona do najniższej krajowej.

Zdzisiek
@Karolina

Negatywna to jest ta firma a nie komentarz

Arab

Dziwnym zbiegiem okoliczności znikają komentarze hahah ludzie jak chcecie dalej męczyć się w tej żydowskiej meczarni Polaków a

Idealista

Witam, Chciałbym się podzielić z opinią na temat firmy oraz ludźmi tam zarządzających. Zacznę może najpierw od Systematyki pracy, osoba pracująca na maszynie musi pracować na 2- 3 maszynach na raz, gdzie np. w tej samej firmie w Finlandii byłoby to nie do pomyślenia, przymusowe ciągłe nadgodziny, stosowanie taktyk psychologicznych przez przełożonych na porządku dziennym. Przyczyną tego jest, dziki kapitalizm który jeszcze trwa w Polsce, gdzie w innych krajach wiadomo kadra jest wyuczona zachowań i pracy z ludźmi a tutaj kosztem zdrowia pracownika wyciska się z niego ile się da, ahh ta mentalność Polaka, wykaże się prezesom na zachodzie zrobimy rekord 4 miliony kart i w nagrodę za rok zrobię 5 milionów i machina się nakręca. Wymaga sie od pracowników przestrzegania przerw a, kierownictwo, brygadziści oraz biurowi nie przestrzegają sami ich, Przykład kierownik lata sobie co godzinę na fajkę, spotkania z dyrektorem K, w palarni i potem wymaga nie wiadomo czego. Wypłata co miesiąc jest inna nigdy się nie doliczysz ile ci wyszło, jak coś ci się nie zgadza w Hr mają już swoje śmieszne wytłumaczenia. Atmosfera pomiędzy ludźmi, zależy gdzie się trafi i z kim się pracuję, zdarzają się dupoliże kierowników, jak i w porządku ludzie z honorem, dla których liczy się pozytywna współegzystencja z kolegami z pracy. Zdarzają się przekleństwa w nerwach, szczególnie przez jednego z przełożonych, chodź od jakiegoś czasu się uspokoiła ta osoba, każdy ją zna. Plusem pracy jest na pewno to iż, jest lekką pracą, mało wymagającą fizycznie, a psychicznie to iż inna bajka. Klimatyzacja działa na plus, gdy w innych firmach jest skwar tak w tej jest z tym dobrze. Dopóki ludzie bedą się płaszczyć to nic się nie zmieni, na szczęście rynek pracy się zmienia, na stronę pracownika. Nowi pracownicy późno zakładają rodziny więc, nie mają nic do stracenia i mam nadzieje że będą się stawiać i próbować coś zmienić, Aby Polacy byli traktowani z należytym szacunkiem przez pracodawców jak jest za granicą.

Stefa
@Idealista

Pracownicy biurowi siedzą przy komputerze 8h dziennie . Według kodeksu pracy każdy pracownik który naraża swoje oczy na światło monitora itd itp ma prawo do jednej 5 minutowej przerwy przypadającej n godzinę pracy przy komputerze. Reasumując: co godzinę mogą sobie chodzić na szybką fajkę alby oczy odpoczęły ;) PS nie jestem nawet pracownikiem tej firmy PS2 . Trzeba było się uczyć to też byś w biurze siedziała a nie na produkcji . Nie ma to jak być nierobem i mieć ból (usunięte przez administratora) że oni mogą więcej...

Idealista
@Stefa

Czyli, Pani zdaniem jak ktoś pracuje w biurze, jest lepszym człowiekiem od tego co haruje na produkcji, i może sobie na więcej pozwalać, śmiech na sali, dla pani wiadomości mam skończone studia niestety w większości liczą się znajomości, w gemalto w biurach pracują rodziny. Znajomi i nic więcej.

Byk

Ogólnie praca bardzo fajna , nie trzeba zbyt wiele umieć .Na stołówce super, jak w jakimś hotelu można sobie hot doga nawet zjeść .Jak się dobrze zagada to i panienkę w kiblu można zaliczyć.Kasa jak wszędzie d..py nie urywa .

SpeedH_Druck

Siemka. Czy jest moze jakas otwarta rekrutacja na stanowisko operatora maszyny drukujacej? Mam 9 letnie doswiadczenie w poligrafii. Jakie stawki jak na tak prestizowa firme?

Alicja
@SpeedH_Druck

Widziałam, że Gemalto poszukuje aktualnie: Senior C&B Specialist, Operatora Produkcji, Technika Utrzymania Ruchu oraz Customer Service Representative. Wymienione przeze mnie oferty widnieją tu: https://pracodawcy.pracuj.pl/gemalto-sp-z-o-o,11771 Jak zatem zauważyłeś - firma nie szuka teraz Operatora maszyny drukującej. Ale może spróbowałabyś aplikować na Operatora Produkcji? Jak myślisz?

SpeedH_Druck
@Alicja

Jestem wyspecjalizowany w dziedzinie druku i tym się zajmuje i to jest mój konik. Alicja, na produkcję poszukują wszedzie a pracownicy przebieraja w tym jak w skarpetkach. Myślę że sam osobiście cofać się się będę, w zawodzie w którym tak niewiele osób z pasją zostało, jakim jest drukowanie. Pozdrawiam

Brukarz
@SpeedH_Druck

Szukają... Ale zarobki marne, na wejście możesz dostać z 4k brutto no może 5k brutto... Gdzie inni zarabiają po 4k brutto. Maksymalnie po 5 latach możesz liczyć na niecałe 8k brutto. By to dostać musisz być wszystkim, czyli mechaniki em inżynierem drukarz em na 3 maszynach i robić wszystko. Ogólnie praca na początku fajna ciekawa później ciągle to samo,rozwoj mały kasa mała jak za tą pracę. Najlepsze jest to że wszyscy u góry mowia że drukarz to normalny pracownik produkcji a nie żaden specjalista. Jedyny plus to atmosfera pracy, chociaż jest tak że co jakiś czas atakują produkcję przez pewien okres, później wszystko wraca do normy

slawek sciemniacz

a ja ciagle na l4 hahahahhahaha

@slawek sciemniacz

no tak, nic nowego. Sam nie jesteś na tym zwolnieniu.

@Ewa

Mam przez to rozumieć, że obecnie wiele osób korzysta ze zwolnienia lekarskiego? Jeżeli by tak było, to zastanawiające jest to, że w jednym czasie zachorowało tyle osób. Czyżby jakaś epidemia?

Kazik
@Grzegorz

Tak to jest przecież normalne w takich dużych zakładach pracy, każdy chorował i chorować będzie jeszcze do tego te zarobki i masz odpowiedź na epidemie.

Zlomowisko
@slawek sciemniacz

Moi drodzy, nieobecnosc Slawka spowodowana jest nowym wyzwaniem a mianowicie etat kierowcy u boku Marka! Trzymamy kciuki i zyczymy sukcesow i czekamy na nowe odcinki!!

ktoś
@Zlomowisko

Co za konfidencja szok

Jacek

Czy ktoś z was orientuje się może czy w talesie jest aktualnie jakaś rekrutacja na pracownika ochrony? Mam ukończony kurs w zakresie bezpieczeństwa i chciałbym gdzieś podjąć jakąś pracę w tym kierunku. Proszę o poważne odpowiedzi

DD
@Jacek

Jak pokonasz Zena to cie wezna

Jacek
@DD

Kto to jest Zen? Prosiłem o poważne odpowiedzi.

Arab

Praca jak praca ale mogli by lepiej płacić mianowicie kończę raczej tu karierę że względu na niskie zarobki, 4brygadowke po 12 godz z nie wyczuwalnym dodatkiem nocnym czyli 3x nie dla gemalto, chyba że na chwilę przyjść zarobić na ajfona co w sumie było by ciężko bo płacą mało w porównaniu do innych firm

@Arab

Niskie zarobki są często przyczyną zmiany pracy. Czy myślałeś, żeby negocjować swoją stawkę godzinową i w ten sposób poprawić warunki kontraktu? Napisz czy są premie uznaniowe lub za dobra frekwencję albo inne dodatki, które mogą poprawić wynagrodzenie. Chciałbym się tego dowiedzieć.

Nunu
@Grzegorz

W Thalesie nie ma stawki godzinowej dostajesz tyle co na umowie zaczynasz od stawki nie wiele wiekszej niż daja inne firmy potem po dwóch latach dostanesz 100 zl podwyżki premie jak dany dzial na nią zarobi a o negocjacji podwyżek nie ma co liczyć

@Grzegorz

Coś tam niby jest jakaś śmieszna premia na waciki jeżeli ktoś chce sprzedać 180 godz życia za drobne to ok stawka 14,20 brutto na dzień dobry to porażka wg mnie fakt czysto na głowę nie kąpię ale dziś rządzi pieniądz tak że powodzenia nowym zatrudnionym jestem ciekaw ilu z was zostanie, tu nie ma co negocjować stawki ponieważ liczy się starz poziom efektywność więc żegnam was z końcem miesiaca korpo szczury xD

Szukam dojazdu z Pelplina. Ktoś coś?

Inis

Poprawa w thalesie bo w końcu znalazły się jakieś młode pracownice zamiast starych zawistnych babisk które do niczego się nie nadają tylko obgaduja innych. Chyba ktoś się zorientował że już ma za dużo głupków.

kura
@Inis

za duzo kur domowych

Przyjaciel

Chyba chodzi o psa ogrodnika który nawet jak nie mówi nie potrafi zamknąć buzi.

BASIA
@Inis

A ty znowu błyszczysz.Pewno pijesz.

Geniow
@BASIA

A ty grabisz i kopiesz

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ