Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

.....

Firma zapowiadala podwyzki dla pracownikow, a w sumie podstawy nadal sa niskie od 2700 do 3200 brutto + premia, dodam ze ta najwyzsza stawke maja nieliczni. Na tle konkurencyjnych firm wcale ladnie to niewyglada.pozdrawiam

Gosc
@.....

Chodzi o to zeby oszwabic operatora z pieniedzy ktorych nieda sie mu zabrac, a dodatek czy premia dzis jest, a jutro moze jej niebyc :)

...

Gemalto samo w sobie nie jest złe pomijajac takie fakty jak np to że wyplaty niskie a jeszcze premie zabierają, jeżeli sam się upomnisz o premie za przepracowany rok lub o zwiekszenie poziomu to po prostu nie dostaniesz, a co do atmosfery nie mozna się czepiac bo czego oczekiwac po firmie gdzie wiekszosc pracownikow to kobiety a wszyscy wiedza jakie sa kobiety... Dofinansowanie do obiadow sa ale obiady? Czasami sa ok czasami sie ich jesc nie da..

Ja+

Co do pracy w Gemalto całkiem ok. Co do wad tej firmy należą: Niskie zarobki, brak szkoleń na niektóre maszyny ( trzeba dopytywać znajomych jak to obsługiwać) ,krótkie przerwy bo tylko 45min na 12h, słaba organizacja dojazdów ( już flex ma autobus dla pracowników) , co do plusów fajni ludzie.

jjjj
@Ja+

dokładnie niskie zarobki masakra

A jak dział IT? Jak się tam pracuje? Na jakie zarobki można liczyć? Jaka atmosfera?

@Adam

Akurat nie ma wolnych wakatów do IT

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.
Zuzanna

@Adam, jesteś zainteresowany pracą w Gemalto Sp. z o.o.? A może już aplikowałeś na jakieś stanowisko w tej firmie? Zachęcam do dodawania swoich rzetelnych opinii na temat tego pracodawcy - z pewnością będą one bardzo pomocne dla osób chcących podjąć współpracę z tą firmą.

@Zuzanna

Nie aplikowałem. Zastanawiam się, dlatego pytam.

aaaa

ciekawe ile podwyżki będzie jak co to trzeba się zwolnic i szukać nowej pracy

@aaaa

Bułgar/ Turek z niemieckim paszportem, pracujacy w Polsce w korporacji Francuskiej. Potrzebujemy inzynierow zza granicy??

Daniello t
@Marek

On nie jest inzynierem, statysta nr 1na inl.

Waldii

Dobra chwalić się kto ile tłustych miał raz dwa trzy

Waldii

Dobra chwalić się kto ile tłustych miał raz dwa trzy

Mati

Kolego @LwieSerducho zglos sie, dogadamy sie w sprawie dojazdow

pracownik-inl

Zastanawiam sie kto i po co wypisuje takie rzeczy...? Powinniście pisać rzeczowe informacje, które pomogą przyszłym pracownikom podjąć decyzje czy chcą, czy warto tu pracować, czy to nie dla nich. Co do atmosfery - to my ją tworzymy, nikt inny. Jest dużo + w pracy w Gemalto. Owszem...można wiele zarzucić niektórym pracownikom wyższego szczebla. Pracuję tu kilka lat i nie zawsze czułem się doceniony i traktowany, tak jak uważam że na to zasługuję. A powinni zwrócić uwagę, na tych którzy się starają. No ale naprawdę nie jest tu źle. Stabilna praca, możliwość nadgodzin, dodatkowe + typu premia świąteczna, karty dla dzieci (jak ktoś ma), karty multisport, pakiety medyczne, wczasy pod gruszą. Ludzie , którzy pracują na stanowisku operatora są najczęściej zupełnie ok :-) sami dobieramy sobie znajomych. A że z decyzjami kierownika nie zawsze się zgadzamy... no cóż...wszystkim się nigdy nie dogodzi. Ja polecam GEMALTO, zawsze można przyjść, sprawdzić, spróbować, ewentualnie poszukać coś innego. Jeśli ktoś tylko narzeka, to po co tu siedzi...? Chyba nigdy nie był w naprawdę niefajnej, ciężkiej pracy. Przyjdźcie sami - sprawdźcie!

joanna
@pracownik-inl

Dziękuje za podpowiedz bo powiem szczeże miałam mieszane uczucia co do podjęcia decyzji ale masz rację trochę tych + tam jest.jutro złożę cv i zobaczymy ile mi zaproponują.p

Bartosiewiczkupko
@joanna

Wysyla Pani meailem czy osobiscie sie tam udaje ?

Kiss
@pracownik-inl

Jakich nadgodzin? ?? Za nadgodziny które notabene są przymusowe dostaniesz wolne i to nie kiedy ty chcesz

Seba

Czy ktos wie jakie beda podwyzki zwiazane ze zmiana poziomow dla operatorow?

Abc
@Seba

Znajac gemalto to 10 zl brutto :-D

aaaa
@Seba

moze 5 zł

Mati

Mam pytanie do pracownikow Gemalto, czy ktos dojezdza z Malborka? Chetnie bym sie zabral,niedlugo zaczynam tam prace.

Jolka
@Mati

Musisz najpierw wiedzieć na jakiej zmianie będziesz i wtedy dopiero szukaj,ktoś cie naperwno dokopkuje.

@Jolka

Czyli ludzie z Malborka tez tam pracuja, kamien z serca dziekuje Jolka

LwieSerducho
@Mati

ja dojezdzam z mk ale niedlugo sie zwalniam bo co raz gorzej tu sie robi to samo co flex

@LwieSerducho

A kiedy sie zwalniasz? Na jakiej zmianie jestes?

LwieSerducho

czerwona ;p

@LwieSerducho

Daj jakiś numer dogadamy się :)

Joanna

Dzien dobry. Mam takie pytanko odnosnie zarobkòw jako inż jakosci w firmie gemalto gdyż widzę że ukazał się wakat na to stanowisko.Ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie takiego inż jakosci? proszę o konkretne odpowiedzi.pozdrawiam

jakość
@Joanna

4000 - 4500 netto

Iwona
@jakość

Ciekawe za co taka kasa

Milena
@Iwona

za odpowiedzialnosc, znajomosc odpowiednich narzedzi jakosciowych, umiejetnosc analizowania zagrozen i ich rzowiazywania poprzez statystyczna kontrole procesu, projekty six sigma, warsztaty kaizen i rozwiazania Poka yoke. Upps zapomnialam w Gemalto wszyscy jada na 5why i ewentualnie 8d a ja tu z spc sigma wyjezdzam.

Ania z Zielonego Wzgórza
@Milena

Wydaje mi się, że w Gemalto o tych narzędziach, ani w ogóle o czymś takim jak lean nie słyszano.

Sowa
@Ania z Zielonego Wzgórza

Szkolenie z 5s teraz robią i na szkoleniu sie skończy. W tej firmie nigdy żadne narzędzie leniwe nie zostało do końca wdrożone zgodnie z demingiem, kończy sie na drugim kroku, a czasem tylko na plan.

zosiasamosia

Czy ktoś mógłby mi podać numer telefonu do kadr , :)

życzliwy

Z roku na rok coraz gorzej jak można zatrudniać ludzi do tak odpowiedzialnej pracy a płacić jak za noszenie śmieci chodź dziś i oni lepiej zarabiają, drukarze mają po 2300 zł. Na rękę co to za kasa sami zastanówcie się czy chcecie tak zarabiać po zatym szkoleń brak awansu nigdy się nie doczekasz. i rozwoju w tej firmie też brak dla pracowników wszystko co obiecują nie jest prawdą przykro bo firma ma potencjał na fajną

10 lat w Gemalto

Witam wszystkich Pracuję 10 lat i wiele widziałem, firma Gemalto sama w sobie nie jest zła ludzie marudzą i mają rację, praca na niektórych maszynach jest ciężka "ale noszenie pustaków to nie jest" wymagania odnośnie norm ilościowych i jakościowych jest duża a płaca średnia. Tylko trzeba pamiętać że to jest firma produkcyjna czyli: dużo robić - mało płacić tak jest wszędzie. Socjal całkiem spoko. I niestety kiedyś atmosfera była lepsza bo ciężko było się tam dostać, była dobra selekcja, teraz zatrudnili dużo osób i niestety dużo z łapanki "głupków wioskowych" Ale ja bym jednak polecił ten zakład. Ludzie którzy narzekają mają trochę racji, ale niech mi pokażą zakład gdzie jest idealnie...

praca

Jaki jest email do gemalto bo bym chciała złożyć cv .?

Ewelina

Mam pytanie, czy w firmie nadal są paczki lub talony dla dzieci na święta, bo moje dzieci od 5 lat nie dostają, bo może tatuś pobiera ale sprzedaje ?

mmm
@Ewelina

hahaha - czyli sprzedaje ;)

Remek
@mmm

Okrada własne dzieci , szok!!!!!!

@mmm

Sam sobie na pytania odpowiadasz kolego.ale ty głupi jesteś!!!

:-)
@Ewelina

Sa i karty przedplacone dla dzieci, jak i zasilek letni i zimowy. Moze dodatek zimowy przeznacza na karte multisport? :-)

Ewelina
@:-)

Dziękuję za informację.

Daniel

Jak czytam niektóre wpisy to trudno zachować powagę. Dla ludzi , którzy pracują wszędzie będzie dobrze natomiast leniuchy na każdą firmę będą narzekać!!!

Inlays

Praca ok pod warunkiem ze stary kawaler zrzeda cham gbur marian jest daleko

Ricco
@Inlays

Ten łysy?

@Ricco

Tak ten łysy brzydki

Body
@Inlays

To jest ten słynny zgredek

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ