Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Chciałem tam kiedyś pracować ale jak składałem CV ochrania miała problem ze nie zadzwoniłem przy bramie tylko weszłem bo akurat panowie naprawiali brama. I tak mnie (usunięte przez administratora) na początek że odrazu zmieniłem zdanie pracuję teraz gdzie indziej. Wydaje się że (usunięte przez administratora) obowiązkiem ochrony jest pilnowanie bramy jeśli wiedzą że będzie otwarta. Krótko mówiąc widać że (usunięte przez administratora) tam pracuje i to już od samego wejścia.

operator

Wynajem kawalerki 30m2 -1200zł Czynsz - 300zł Rachunki (łącznie z TV/Internet) - 300zł Paliwo - 200zł Twoja wypłata - 2600zł Więc możesz wegetować za 20zł dziennie, które ma Tobie wystarczyć na jedzenie. Oczywiście musisz mieć nadzieję że nikt z twojej rodziny nie będzie miał urodzin w tym miesiącu, że ci się nic nie zepsuje w twoim kilkunastoletnim samochodzie itp.. . A to wszystko w firmie Thales. Jednostka która dostarcza produkt końcowy do kilkudziesięciu/kilkuset odbiorców na całym świecie. Wypełniasz jakieś ankiety dla panów w czarnych garniturach itp... . Nie wspominając o inflacji gdzie wszystkie ceny średnio miesięcznie poszły do góry o kilkaset złotych. Oczywiście firma dała podwyżkę - taką że mi osobiście byłoby wstyd wyjść z taką ofertą do pracowników no ale jak dla niektórych ważniejsze jest klękanie pod francuskim biurkiem niż to aby pracownicy otrzymywali godne wynagrodzenie za swoją pracę to na to już nic nie poradzisz. Dlatego nie ma co się dziwić że wieloletni pracownicy odchodzą z tej firmy no bo w końcu jaka płaca taka praca.. czy jak kto woli jaki zarząd taka praca...

Szukający pracy
@operator

Tylko tyle płacą? A można nadgodziny zrobić ? Ciężka praca? Możesz coś więcej napisać?

@Szukający pracy

Płaca minimalna, za nadgodziny nie płacili przez ostatni rok, teraz niby mają wypłacić , podwyżka śmiechu warta 2% brutto, a praca ciężka ?cóż to co kiedyś robiły 2 osoby teraz robi jedna wiec odp chyba sama się nasuwa

Szukający pracy

Witam serdecznie, poszukuję pracy w Tczewie i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w Gemalto. Przeczytałem Wasze opinie i mam mieszane uczucia. To warto aplikować czy nie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Pracownik browaru kociewskiego

Jestem zażenowany zachowaniem pewnej pani która pracuje w firmie Thales. Jestem pracownikiem browaru kociewskiego od wielu lat ale z czymś takim się nigdy w życiu nie spotkałem : mianowicie z takim upojeniem alkoholowym przez kobietę i ordynarnym zachowaniem, wulgaryzmem, złością i nienawiścią oraz szałem w oczach. Ta pani pokazała brak kultury i jakichkolwiek etycznych zachowań. To jest ogromny wstyd dla firmy. Mam nadzieję że ta pani więcej u nas nie zagości.

Glówka
@Pracownik browaru kociewskiego

Mys, że czas komentarzy siwych kawalerów minął...

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy Gemalto Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jaja

Pracownicy agencyjni pracują na śmieciówkach i są traktowani, jak kupa. Nie polecam.

Lol
@Jaja

Jak kupa to mało powiedziane....

Jacus
@Lol

Dlaczego pracując w systemie równoważnym nie ma dodatku 20% do pensji. Dodatek taki obowiązuje we wszystkich firmach, w których pracownicy produkcyjni pracują w systemie cztero brygodowym. 12h a pensja mniejsza niż za 8h

@Jacus

Prawdopodobnie luka prawna. Wszystko tu na niekorzyść pracownika. Dziękujemy Łukasz.

technik

Dlaczego niema kamer w warsztacie techników pomimo stosowania tam wielu niebezpiecznych elektronarzędzi? Kto wypłaci odszkodowanie w razie wypadku w wyżej wymienionym miejscu.

Uważam, że...

...Krzysiek z kuglera zasłużył na to, aby zarabiać w tej firmie prawdziwy duży hajs. Daleko wyprzedza pozostałych operatorów jesli chodzi o talent zawodowy i zaangazowanie w pracę. Przy tym wszystkim jest bardzo skromny, uczynny i koleżeński. O nikim złego słowa nie wspomni. Dobra podwyżka lub chociaz jakaś premia uznaniowa należą mu się -nawet jeśli miałoby się to odbyć kosztem awansu innych pracowników. Takie osoby powinny być zauważane i doceniane przez kierownictwo.

1.8L
@Uważam, że...

Chyba cię poyebało -jeśli uważasz tak jak napisałeś.To największy nygus i lewus jakiego znam.A karierę zrobił przez strzelanie z ucha.

chińska porcelana

Trafione w punkt! 100%!

Kajagoogoo
@Uważam, że...

Krzysiek na prezesa firmy!!!!!!!!!

Shaza
@Kajagoogoo

Imbecylu to nie NBP tu nie ma prezesa tylko dyrektorzy

szczurek z górek

Od dawna można było to wyczuć. Cichy, ufny i dla zmylenia pozoru lekko zbuntowany...

Dawna Blue
@szczurek z górek

Latający szczurek z górek -tak powinno być!

Magda

Dostaliście już rozliczenie PIT ?

Nomansland
@Magda

Ja ci tak spieszno, bo chcesz kasę za bahory to zasuwaj do HR. Ludzie generalnie mają wywalone na pity i rozliczają się w trzeciej dekadzie kwietnia.

Jabłko

Dział produkcji paszportów - straszny bajzel. Kompletny brak organizacji pracy - produkujesz, a nagle kończy się materiał i wszyscy zaskoczeni, że jak to? Wszystko niedopracowane, na odpiernicz, byle jak. Zdecydowanie brakuje tam działu lean. Za dużo obowiązków na jednego operatora, przez co nie da się wyrobić normy. Pan Mariusz kompletnie nie radzi sobie z doprowadzeniem tego do porządku. Po odejściu z firmy nie wypłacono mi pieniędzy za nadgodziny.

Teodora
@Jabłko

Bardzo mi przykro. Dział paszportów to jedna wielka porażka. Lepiej produkować proszki do prania.

Maria

Czy wiecie gdzie warto zatrudnić się w okolicy Tczewa, bo szukam jakiejś pracy, mam 45 lat, może być produkcja, z góry dziękuję za odpowiedź

Jan

Zależy wszystko od kierownika nie można wszystkich wrzucać do jednego worka u nas na zmianie kierownik taki nie jest

Szczera

Oby krzyżaki i inne mameje nie wracały do baldowa bo tylko pisać na GoWork potrafią. Potrzebujemy nowych operatorów a nie tych co ciągle coś chcą a nic nie potrafią. Tylko ciągle marudzą

Bet
@Szczera

Nie wiadomo czy krzyżak to pisał -to półgłówek, który ma problemy z budową zdania złożonego... Nie zmienia to jednak faktu, że jest zwykłą polską mameją.

pupil

Co wolno wojewodzie to nie wolno tobie stara wytarta (usunięte przez administratora) .

Kierownik

Niestety musiałem się ciebie pozbyć byłeś najlepszym moim kapusiem , byłem zachwycony jak łaziłeś za mną i skomlałeś o moje względy - Taka osoba jak ty zagraża całemu zespołowi jest ja wsza na... . Każdy pozbywa się takich ludzi.

Pytanie o telefon ?

A czy w waszej firmie czasami nie obowiązuje zakaz wnoszenia telefonów dla wszystkich , to dlaczego ty używasz telefonu ?

Marek B

Wie ktoś coś na temat podwyżek?

Janek
@Marek B

Podwyżki będą jak co roku. Dostaną je jak zwykle konfidenci i (usunięte przez administratora).A tych w Thalesie nie brakuje -zwłaszcza na zmianie blue w Bałdowie.

@Janek

Zgadzam się z Tobą w 100%. A nieroby pracują na kuglerze i trener z wce. Oczywiście że zmiana niebieska.

NOSACZ BRZYDAL
@Marcin

I nie zapominaj by nie wtykać swojej długiej kichawy w nie swoje sprawy.

pomarszczona 50

Blachy są ok.

Zuzia
@pomarszczona 50

I krosciata pani trener

Beka
@Zuzia

wulgarna i niewychowana? Przykre że ktoś taki ma szkolić nowych ludzi na stanowisko.

Cicha
@pomarszczona 50

Zawsze ktoś ma jakieś obiekcje do Iwony i jej pracy. Podejrzewam, że to wciąż ta sama osoba z kuglera...

Detektyw
@Cicha

Podejrzewam że to pisze osoba, która dba o to by szybko znikały wpisy na jej temat....

Uczeń
@Zuzia

Basia jest bardzo pracowitą osobą i dobrą trenerką a przy tym miss Polonia nie trzeba być. Ktoś zazdrości posady

miki
@Uczeń

Walnij się w dekiel. Młode laski zabrali do centrali, a tu te stare brzydkie i tłuste france i plotkary wredne.

szorstka
@miki

Zapomniałeś dodać o rudych i fałszywych

Za dużo przebywała z kołkiem. Jego już nie ma A słowa na k i h jej pozostały.

Yankes NY
@Uczeń

Barbara to zwykła wieśniara. Nic tego nie jest w stanie zmienić. Gdy nie ma pracy w polu to człowiek ze wsi wyjedzie do miasta w poszukiwaniu pracy w korporacjach (do niczego innego się nie nadaje). Niestety wieś z takich ludzi jak Basia nie jest w stanie wyjechać. Niemniej tacy ludzie w Thalesie Tczew zachodzą nawet do rangi kierownika, więc Basiu życzymy Tobie dalszych sukcesów. Twarde łokcie, szorstki język i wrodzone (usunięte przez administratora) z pewnością Ci w tym pomogą.

Miś
@Yankes NY

Jak sie komus nie podoba osoba to po co z taką osobą rozmawiać. Robic swoje i nie patrzec na innych. Każdy jest jaki jest. A to gdzie każdy mieszka to ma jakieś znaczenie? Nie wazne kto dostanie trenerem to zawsze ktos sie znajdzie żeby skytykowac, obrazić. Problem ludzi polega na tym ze nie potrafią mówić w oczy tylko za plecami i tu pisać, myśląc ze mozna być anonimowym .

maszkarony do centrali !!!
@Miś

A Ty Misiu potrafisz mówić w oczy? I oczywiście nie czujesz się anonimowy....

prawda

kozaki w necie , frajerzy w świecie

Oczywiście
@prawda

Ty jesteś frajerem w necie, ale za to kozakiem w świecie -szkoda tylko, że w wirtualnym -pisząc obraźliwe komentarze na koleżanki i kolegów oraz sugerując ich przeniesienia do centrali. Powinieneś polecieć już dawno, albo do centrali albo na bruk. Kierownik jednak toleruje twoje zagrywki, ale wszystko ma swój czas i wszystko wyjdzie na jaw. To jest tylko kwestia czasu.

Baśbah
@Oczywiście

A gdyby tak zamontować urządzenie które będzie pikać gdy koleżanka zacznie używać wulgaryzmów? Dobre PPI?

setkarz

-korespondent ze sztumu?

Druk Druk

Kto daje takie awanse za takie zasługi?

New YORK
@Detektyw

Sama piszesz a innych oskarżasz - porostu mistrzostwo hipokryzji

HR
@Marek B

Będą rekordowo wysokie ale tym razem dopiero w czerwcu zaraz po fali zwolnień.

Turek

Nowa zmiana wymaga najlepszego technika Tomka, wtedy napewno ruszymy pełną parą.

szef brus

Pracować tam białe... Samo się niezarobi na moje kaprysy haha

Pracownik GSM

Michał od zawsze miał swoich pupilków. Nawet za czasów jak konsole przynosił do pracy.

Bar
@Pracownik GSM

A teraz komputerki przynosi i się chwali jak małe dziecko . Mam nadzieję że ten cyrk się w końcu skończy bo i tak trwa za długo .

Oni
@Bar

A my pracujemy na ich kasę parę razy większa od Naszej wypłaty

Max
@Bar

I co wam tym za krzywdy wyrządza, że cokolwiek przynosi do pracy? To wy zachowujecie się jak dzieci -pisząc te bzdury i obmawiając kolegów i koleżanki,. współczuję Michałowi takich współpracowników. (usunięte przez administratora)

czajka
@Max

Współczuję pracownikom takiego przełożonego

Ostatni ząb
@czajka

A ja mam dobrze co jakiś czas dam jakąś część do komputera kierownikowi i mam to co chcę .

Pryszcz
@Ostatni ząb

A ja jestem jego kolegom i plotkuje ze wszystkimi o wszystkim nawet z innymi o nim... DDDDD

axel
@Ostatni ząb

W Nowym Roku życzę wszystkim gołąbków tylko w kapuście.

Foley
@axel

Pozdrowienia w Nowym Roku od Bronka z kapusty.

Klaudia

A macie mieć jakieś zmiany wprowadzone po nowym roku?

Amadeusz
@Klaudia

Zmiany zawsze są - tyle, że na gorsze. Jeśli masz na myśli podwyżki to zapomnij. W tej firmie jest kolesiostwo buraków kierowników, którzy zrobią wszystko, aby nie dać awansu. Problem tej firmy polega na złym dobrze kierownictwa oraz na cięciu wydatków kosztem płac szeregowych pracowników. Na wszystko inne pieniądze są -nawet na rodzinne kontrakty...

pytam

Ej, dlaczego zmiany działów dotyczą najlepiej pracujących pracowników którzy mają dużo szkoleń a nie tych kobiet bez szkoleń?

New York
@pytam

Dużym atutem pracy u Jadzi jest fakt, że można ściemniać i chlać kawę co dwie godziny, można nawet niemnieć szkoleń i być pustom starą plotkarom u której bencz i laminacja to szczyt kariery. Stare próchna mogą czuć się bezpiecznie

Juliannna
@pytam

Urlopu niemasz? niemasz problemu bo kierownik daje urlop z przyszłego roku. Bo jemu wolno, tylko czemu takie przywileje ma jeden czy dwóch. Równo traktowanie polityki thales? Znowu inaczej u jednego kierownika

Qerty
@Juliannna

Lepiej być starym siwym kawalerem, który donosi wszystkim na wszystko. Pryszcze uciekną a serce pęknie.

Hihi
@Juliannna

Biedak chory na serce.... Nie zartujmy

covid

Mało pracy niestety. Czy godziny minusowe trzeba odrabiać czy lepiej przeczekać ten okres aż przepadną?

Róża

Jeszcze tego nie było w thalesie, żeby Pan (usunięte przez administratora)zwolnił pracownika ,który sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Pomagał innym. Nie którzy to mają wyrąbane na pracę. A na niebieskiej zmianie jest bardzo dużo osób co nic nie robią. Siedzą na jednej maszynie lub mają szkolenia na jednym procesie. A kierownik lubi takich ludzi. Pora zmienić pracę, bo tam się robi jedno wielkie (usunięte przez administratora).

Fiołek
@Róża

Każdy pracownik miał do podpisania zaświadczenie o równym traktowanu dyrekcja powinna bardziej egzekwować to co wdraża i wyciągać z tego konsekwencję .

Zmarnowany talent
@Róża

Widać że twój czas w tej firmie przeminął, zwolnij się jak najszybciej. Ty masz tego czasu najwięcej skoro masz czas żeby rozliczać innych co robią i udzielać się na forach internetowych. Według twojej oceny ktoś kto pracuje na jednej maszynie i ma szkolenie z jednego procesu to dla ciebie jest nierobem tylko że logistycy i koordynatorzy mają szkolenie z jednego procesu a pomijajac osoby które doszły z innych działów to wszyscy mają conajmniej szkolenia z 2 lub 3 procesów. Zajmij się praca a nie redagowaniem portalu gowork.

Fiołek
@Róża

Nieodpowiednia osoba na tym stanowisku. Myślę że w erze wprowadzanych redukcji i oszczędności - przyczyny ekonomiczne, ktoś zauważy że jest bezdyskusyjnie niepotrzebny. Na szczęście coraz mniej w firmie takich starych zasiedzialcow, którzy czują się panami wszystkiego

oper
@Fiołek

Odpowiednie hobby ( najlepiej takie jak przełożony) i można czuć się jak w małej rodzinnej firmie gdzie tata niezwolni haha

Top gór
@oper

Czemu ludzie tak narzekają na tego topora .

Olka
@oper

Jak się niczym w pracy nie zajmuje to dłużący się czas chociaż na hobby w jakimś stopniu wykorzysta. Czekamy na redukcję jednego etatu ewentualnie transfer do centrali.

Sas

To porównaj wszystkich i zobacz kto siedzi najdłużej ja nie mam czasu mieć 4 przerw po 1 h i co 2 h dzwonić do kolegów.

Motylek

Dwie przerwy śniadaniowe po 30 minut. Nie mam czasu na kawę bo pracuję w porównaniu do innych.

New york

Panie d milczysz? A pewnie dlatego ze pozbyles sie topora dzieki swym wpisom. Sam chcesz ta posadke. Jestes dobry. Gratulacje. Mistrzostwo swiata. Chodzisz jak napoleon z reka wsunieta w fartuch jak koordynator to masz wplywy. Podsuwasz mu swe pomysly. Nie martw sie, wszyscy wiedza ze to macisz Ty.

halo centrala

Dokladnie, w kolejnej transzy powinna polecieć na skarszewską stara haczkownica..Skończy się chodzenie na fajkę co pol godziny.Kolega topor i jej siostry juz tam na nia czekaja.

Daniel
@halo centrala

Masz natychmiast zaprzestać swoich wpisów które podlegają pod Art. 190 kodeksu karnego. Podjęliśmy już działania wobec twoich wpisów które mają charakter uporczywego nekania i oczerniają pracowników z Bałdowa. Jeżeli pojawi się kolejny wpis sprawa zostanie zgłoszona na Policje z Art. 190 kodeksu karnego. Mamy zrzuty ekranu twoich wpisów, sprawa ta również będzie zgłoszona do Dyrekcji Thales Polska.

prawy i sprawiedliwy....
@Daniel

Bet
@halo centrala

Zgadzam się. Nigdy nie pasowała do tej zmiany...

As

Poczekać za tobą za bramą z haczką. Lepiej mieć zęby niż nie. W sumie można je wymienić. Serca styranego nie. Załóż maskę na oczy bo wirus blisko

Anetek

Kazdy bedzie stary.brak szacunku dla starych zniszczonych wycieraniem podlogi szmat... zuzyte narzedzia w pracy sie utylizuje

Marzena
@Anetek

Jak dobrze być trenerem kuglera na zmianie blue u jadzi. Można przedłużać sobie urlop o chorobowe -bo paluszek i główka... wcześniej wychodzić do domu -bo dzieci czekaja, wcześniej kończyć produkcję -bo jest norma.... Ciąć potrójne paczki na trimingu, bo kto podskoczy trenerowi...?

Milena
@Marzena

Jak wy nie lubicie tego trenera. On może wszystko bo Jadzia i Przemek boją się że poza bramą dostaną od niego w pysk. A kobiety z Blue nic nie zrobią. Nawet nie pójdą do HR. I dlatego muszą pracować do końca zmiany. Jak skończą pracę na maszynie to idą na inną. Dziewczyny zbuntujcie się raz i powiedzcie w końcu nie. Bo Przemek i Michał robi z wami co chce.

TRENER
@Marzena

Jeśli ktoś twierdzi że ma źle zawsze można zmienić mu wiodący proces. Trener z kuglera chętnie przeszkoli wszystkich chętnych. Patrzeć z boku i oceniać jest prosto i łatwo a pracować co niektórym niekoniecznie. Pozdrowienia dla Naszej cudownej zmiany. Kilka pracowitych koleżanek doświadczyło nielekkiej pracy na prasie i bardzo dobrze sobie radziły wcale nie narzekając. Więc jeśli Ty narzekasz to popytaj innych. Może na Twoim procesie nie jest wcale tak ciężko jak Ci się wydaje. Mniej kawek i plotek a więcej zaangażowania w powierzone obowiązki i może też uda Ci się chwilę szybciej skończyć pracę i odetchnąć z ulgą czytając maile. Miłej pracy życzę :-)

baran

dokladnie. Zajmijta sie czyms ciekawszym

Do dyrekcji Thales DIS PL

Poszedł email z informacją o przestrzeganiu prawidłowego noszenia maseczek. Apeluję o kontrolę prawidłowego noszenia maseczek na kamerach. W Bałdowie na niebieskiej zmianie niektórzy operatorzy ignorują owe zalecenia. A trener z kuglera nagminnie nosi maseczkę na brodzie, albo nie nosi wcale. Dodatkowo często jest kaszlący i smarkający. Coraz więcej jest osób zakażonych w naszej firmie, ludzie się boją o swoje zdrowie, a kierownik mu na wszystko pozwala. Co to ma być? Czy ktoś jest w stanie wpłynąć na kierownika i koordynatora? To jest korporacja czy prywatny folwark kilku kolesi...?

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ