Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Robooll

Kierownik to lubi tylko głupszych od siebie. Zwalnia mądrzejszych bo są zagrożeniem... Ciekawe czy następny też będzie niby "zasłużonym" bo jest kolegą koleżanką kogoś kogo się nie lubi lubiło... Pierwszym szkoleniem dla (usunięte przez administratora)J powinna być powtórka matematyki ze szkoły podstawowej bo jest ciągły brak umiejętności rozliczania godzin. Dział HR jakoś nie reaguje na te pomyłki...

Hr
@Robooll

Proponuję dzwonić do Warszawy oni wyjaśnią pomyłki M

@Hr

Takich pomyłek nie da się wyjaśnić ani zrozumieć

ryssssss
@Wicek

BO STANOWISKO NIE DLA TAKICH LUDZI

@ryssssss

Tak to prawda , przeszedł odpowiednie szkolenie ale się nie nauczył w sumie co się dziwić jego kumpel też wiedzy zbytnio nie przyswaja trafił swój na swego

kierownik na plus
@Wicek

Facet odpowiada za dwie zmiany więc ma dużo na głowie. Nawet niema czasu szkoły zrobić, stąd te pomyłki. Troszkę zrozumienia ludzie

@kierownik na plus

Ale szkolenie to chyba miał więc powinien wiedzieć jak postępować z pracownikami

Diament
@Robooll

Skoro HR nie reaguje tzn że wszystko jest dobrze. Złożyłeś oficjalnie błąd w rozliczeniu a oni nie ZAREAGOWALI to po prostu bzdury piszesz . Niestety zaczeli zwalniać najlepszych tzw. ukryte talenty a ten pan ze Sztumu był takim ukrytym talentem nieoszlifowanym diamentem. Gdyby został kierownikiem był by najlepszy ze wszystkich. On nie miał żadnych przyjaciół, żadnego hobby kandydat idealny.

rowerowy peda..
@Diament

tak, wszystko jest dobrze... Jak ma wolne

Robol

Szkoda, że nasz dział antykryzysowy podjął sprzeczne działania odnośnie np. Maseczek. Maseczki mamy nosić- 3 sztuki, które daja na 12 godzin to czysta porażka. Taka maseczke wymienia się co 15 minut. Pomijajac,ze maseczke powinny nosic osoby zarazone , a nie zdrowe. Za chwilę nabawimy się chorób płuc, bądź chorób skóry dzięki pracodawcy A co za tym idzie? Zwolnienie lekarskie, a po przyjściu gotowe wypowiedzenie za l4. Czysta hipokryzja i dyskryminacją ludzi pracujących na hali. Szkoda tylko,że biurowi nie muszą się stosować do zaleceń maseczek, chyba że schodzą na produkcję. Kpiną jest także to,że jak jest pozytywny wynik w firmie, to idą tylko Max 2-4 osoby na kwarantanne , bo przecież tylko koledzy z maszyny mają ze sobą kontakt. Ozonowanie odbywa się tylko w szatni, na stołówce. A co z halą na której pracownicy przebywają największą ilość czasu? Jedno drugiemu zaprzecza. Albo robić coś na 100% lub nie robić nic.

TOPor

Uwazam ze firma podjela dobre kroki w zwiazku z redukcja etatow Jakos to musi przetrwac

Miki

Gratuluję pomysłu, żeby na forum pisać o swoich lewych zwolnieniach :(

Marzena

Ja ci po haczkuje!

Jak Ty walisz ścieme to dobrze.Zmien temat ,bo ciągle o l4 piszesz baranie ,a to już nudne.

ktoś
@Kasia

To prawda siedzi nic nie robi i innych ocenia.

Ona
@ktoś

Fakt zajmij się gruchaniem że swą golebica a nie tylko siedzisz nic nie robisz i obgadujesz wszystkich.

Kolega
@Ona

Przydało by się o tych gruchajacych parkach napisać. Ale to w wszystko w swoim czasie.

Sciemniacz
@Kasia

Baran Cię zrobił zakompleksiona oslico ze wsi oczywiście nie obrazajac wsi. Żeby nie gemalto i baran co Cię zatrudnil to do dzisiaj wydrapywala byś błoto ze swoich notabene i tak zaniedbanych paznocki... patrz na siebie i nie oceniaj innych. Taka jest właśnie ta miła atmosfera w gemalto pozdrawiam

Sciemniacz
@ktoś

A Ty siedzisz i smierdzisz. I za dużo nie robisz bo masz czas patrzeć na innych.

@Sciemniacz

Ogarnij się człowieku... To ,że obrażasz innych świadczy o tym tylko o Twojej słabości .Dalej zostawię to bez komentarza.

@@Kasia

Drodzy użytkownicy bardzo proszę, aby nie obrażać się wzajemnie. Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum publicznym, gdzie obowiązuje regulamin, którego nie wolno łamać. Wątek odwiedzają osoby, które poszukują informacji związanych z pracą w firmie Gemalto, dlatego zachęcam, aby dyskusja wróciła na właściwe tory. Możecie napisać, jak wygląda poziom wynagrodzeń, które obecnie oferuje pracodawca?

@Piotr

Przepraszam bardzo,ale ja nikogo nie wyzywam, tak jak kolega wyżej. Pozdrawiam

Rozgoryczony
@@Kasia

Obrazić to Cię dopiero mogę póki co traktuj to jak komplement. Twoją słabością jest to że nie potrafisz wylać swoich żali w 4 oczy tylko posilkujesz się tym marnym jak Ty forum. Lepiej nie komentuj bo Twoja składnia zdania wskazuje na liczbę skończonych klas niestety tylko szkoły podstawowej.

operator
@ktoś

Dajcie spokój temu biednemu kierownikowi. O co wam chodzi? To jakas paranoja.

Baska
@Kasia

Jakbyś co chwilę nie udawała chorej i nie siedziała na l4 to nikt by nie poruszał tego tematu. Może tak modne teraz kontrole z ZUSU dokonają w Tobie cudownego uzdrowienia. Bo co niektóre kierownictwo toleruje takie zachowania i nie potrafi sobie z nim poradzić. Może w tym polu też nadszedł czas na zmiany.

Fenomen
@Baska

To prawda powinna być zmiana kierowników ciągle na yt siedzą z logistykami albo powinni wyłączyć na hali internet wtedy może zajmnia się produkcją i ludźmi

@Fenomen

Zgłaszaliście może swoje uwagi na usprawnienie pracy w firmie Gemalto bezpośrednio pracodawcy? Może warto porozmawiać na ten temat z szefostwem firmy, wtedy moglibyście powiedzieć, że pewnie rzeczy Wam przeszkadzają, przez co wydajność pracy spada. Próbowaliście rozmawiać na ten temat?

sosna

może zajmij się swoim flirtem ,bo niedlugo może wszystko wyjśc na forum sciemniaczu:)

Krystyna
@sosna

Będziemy Ci niezmiernie wdzięczni, jak zaczniesz poruszać w swoich komentarzach tematy, które są tu najważniejsze. Całkiem sporo osób chciałoby poznać warunki pracy w Gemalto, a więc liczę, iż im w tym pomożesz. Co - Twoim zdaniem - mogłoby realnie wpłynąć na znaczną poprawę sytuacji w tym przedsiębiorstwie? Liczę na merytoryczną odpowiedź z Twojej strony.

caro
@Marzena

Czas na dożynki i pijaństwo a nie na haczkowanie :)

Zguba
@caro

Oszczana z autobusu??

Niezadowolona

Ludzie chorować będą nadal.Ludzie to nie cyborgi,są zabiegi operacyjne i ròżne choroby.A poza tym kto jeszcze nie zachorował mocno,to nie wie jak to jest .Nie życzę nikomu,ten się dowie kto zachoruje na własnej skórze!To nie jest miłe????To nie jest przyczyną żeby zwolnić pracownika ????

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ghf

Czy prawdą jest, że można się samemu zgłosić na listę zwolnień i dostać odprawę?

Qerty
@Ghf

Jak oblicza się ilość odprawy. Staż pracy jest ważny czy poziom czy kogoś widzi mi się i tyle?

qfa

Ludzi zwalniają a awanse na górze dają :) Poziom hipokryzji w firmie mnie osłabia.

Sz...dło
@qfa

Te awanse im się po prostu należały.

Raul

Dlaczego zakład Thales przy ul. Baldowskiej cieszy się tak słaba reputacja? ktos cos wie?

Wojar

Przyjdź to zobaczysz

xcvb
@Wojar

dokladnie A gdy potrzebujesz cos od kierownika, sprawy z przeniesieniem z skarszewskiej to usltszysz ze masz przyjsc po 14 jak przyjdzie jego zmiennik A ten drugi podobnie odprawia z kwitkiem

Zarząd
@xcvb

Sprawy z przenoszeniem pracowników są po za działaniem kierowników dlatego zgłaszajcie się bezpośrednio do dyrekcji .Kierownicy decydują tylko kogo oddelegować a ilość osób ustala zarząd.

Juras

A kto tam rządzi

Byly
@Raul

Chodzi o kierownictwo i organizację pracy sposób zarządzania ludźmi zdarza się że dochodzi do patologicznych sytuacji między kierownik operator

Ciekawy

Jak wygląda praca w Dziale Utrzymaniu Ruchu? Czy trzeba posiadać jakaś wiedzę aby się tam dostać? Jak atmosfera w tym dziale i kierownik? Chce tam złożyć podanie. Proszę o normalne odpowiedzi? Chodzi o zakład na Skarszewskiej?

Była pracownica

Nie przyjmują bo wywalili na bruk chyba z 50 osób nawet tym co mieli na stałe robi się drugi flex

Xyz
@Była pracownica

Dokładnie to zrezygnowano w całości z firm tymczasowym oraz wypowiedzenie otrzymało 24 stałych pracowników. Biorąc pod uwagę że było to pierwsze i jedyne w historii firmy (od2001) zwolnienie ekonomiczne to do flexa trochę brakuje ;) teraz 2 tyg przestój aby bardziej skumulować zamówienia w czasie. Mam nadzieję te działania wystarczą aby przetrzymać bez kolejnych drastycznych posunięć...

Pandemia
@Xyz

Prawdopodobnie będzie więcej zwolnień, trzeba jeszcze dodać osoby którym kończą się umowy i nie przedłużą umów o pracę. Nie oszukujmy się ale który klient będzie teraz kupował dokumenty kiedy pandemia przyspiesza i są wprowadzane kolejne ograniczenia.Co za problem przedłużyć ważność dokumentów jednym rozporządzeniem. Jednak skala zwolnień obieła wyłącznie produkcję. Np w Tesco zwolniono 84 pracowników najniższego szczebla a 124 z kierownictwa. Te osoby które zwolnili mają szansę na dobrą pracę a jak znów zaczną zwalniać w grudniu to rynek pracy może nie wyglądać tak atrakcyjnie jak dzisiaj.

@Była pracownica

Akurat flex w czasie pandemii nikogo nie zwolnił...

Beata P.
@Pandemia

Trzeba pamiętać że Paszport to jedyny dokument w UK. Nie maja dowodu osobistego. A muszą je wyrabiać po upływie ważności aby nie do paki bo tam się nie pytają o wyjaśnienia. Przy obostrzeniach dodatkowo są sprawdzani. Firma musi jakoś pokazać że działa aby koszty poniesienia nowego czegoś wyrównały się z kosztami ludzkimi.

Trump
@Beata P.

To nie są respiratory że trzeba je kupować, za chwilę Brytyjczycy stwierdzą że będą wspierać własny rynek i zrezygnują z produkcji w innych krajach. Mogą brać przykład od Pana prezydenta Trump "America first" który zaczął wspierać rynek krajowy wprowadzając cła oraz blokując chińskie firmy.

Gosiak
@Była pracownica

Z tego co wiem to zwalniali samych leserów i ściemniaczy, tych z którymi wiecznie był problem i ludzi konfliktowych, wymyślających choroby ( zwłaszcza po wypłacie), chcących wolne na dziwne sytuacje"nagłe" - i to zawsze się trafia tym samym pracownikom. Mam nadzieję że we wrześniu zwolnią resztę tych ściemniaczy którzy zawsze ściemniali na L4 ( latami) a nagle jak usłyszeli o zwolnieniach to zaczęli normalnie chodzić do pracy. Cudowne ozdrowienia?

Wiecie może czy w Gemalto Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Odpowiedź

W Gemalto Sp. z o. o. na pewno nie, ale spróbuj skontaktować się z dyrekcją Thales DIS Polska Sp. z o.o. najlepiej podejdź pod siedzibę firmy, dane kontaktowe uzyskasz przez domofon od działu ochrony.

Rudy Karol Te

Ludzie zamiast pracować chcą urlopy, a ja potrzebuje wyniki!

Karla

Witam. Czy orientuje się ktoś czy w Thales szukają pracowników produkcji?

ktosiek
@Karla

nie i myśle, że jeszcze długo nie będą szukać

Chybaty
@Karla

Właśnie podziękowali wszystkim pracownikom agencyjnym na jednym z działów. Brak zlecen

Chybaja
@Chybaty

Dlaczego uwazacie, że nie będą szukać nowych osób? Czy duże są rotacje wśród załogi? Czy były jakieś jeszcze redukcję oprócz pracowników agencyjnych w ciągu ostatniego roku?

@Chybaja

Jest mało zamówień spowodowanych pandemią

Chybaja

Czy w związku z pandemia były lub mają być jakieś zwolnienia? Ile właściwie osób pracuje w Thales DIS?

Same kierowniki

Nie polecam pewnej Pani która jest zwykłym pionkiem na produkcji. Uważa się za wszechwiedzaca na produkcji paszportów. Zwykła mała (usunięte przez administratora) w okularach która boi się szkolić nowych pracowników żeby nikt jej nie wygryzł ze stanowiska. Myśli że jest najmadrzejsza. Dobrze że kierownik jest w porządku i wie co to za osoba. Sam się O tym przekonałem jak załatwiła mi zwolnienie z pracy. Przestrzegam przed tą małą wstretna babą którą nie widzi życia poza ta maszyna. Uważajcie bo na całej hali tylko ona robi wszystkim pod górkę

@Same kierowniki

Mam pytanie a czy nie jest tak że to kierownicy rekomendują kogo zatrudnić, zwolnić czy też oddelegować na inny dział i to oni przygotowują listy pracowników? Opinia jakiegoś pracownika nie powinna mieć znaczenia. Więc raczej kierownik nie był wobec ciebie do końca w porządku.

PYTANIE
@Same kierowniki

Nie doczekałem odpowiedzi. Czyli wnioskuję że u was na dziale to jakaś pani operator decyduje kogo zwolnić i kogo zatrudnić i komu dać podwyżkę. Dziwne zwyczaje.

Aqw

Czy prawdą jest , że firma wypłaciła nagrodę pracownikom za pracę w pandemii ? 500€ ?

Ulalala
@Aqw

Nooo,oczywiście ze dostaliśmy ????????????

Prawda
@Ulalala

Firma czy Unia Europejska?

Prawda

To takie trudne do skumania firma jest w UE a Unia Europejska utworzyła tarczę antykryzysową dla przedsiębiorstw wiec są wypłacane środki dla firm nagle kilka firm wypłaca pracownikom dodatkowe pieniądze za przychodzenie do pracy?

Unia Europejska
@Prawda

Unia Europejska jeszcze nikomu nic za darmo nie dała a już na pewno nie daje kasy operatorom z produkcji co najwyżej unijni urzędnicy dotują własne biznesy i własną kieszeń.

FranekKimono.

Wszyscy co biadolą, stękają , jęczą i narzekają powinni zmienić pracę. Na pewno lepiej jest w Panlinku, Belbal lub we Fleksie. Tam zapewne można spać na nockach, jarać ile się chce i kiedy się chce, popijać kawkę na hali i malować pazury. Co by ta firma nie robiła, to zawsze źle. Jest tyle firm w pobliżu Thalesa, więc dziwię się wszystkim niezadowolonym, że jeszcze tu pracują.

Franko
@FranekKimono.

Dokładnie masz racje Franku Kimono wszyscy narzekają, nawet ty niczym się nie wyróżniasz narzekając na narzekających .Sam pewnie uczestniczysz w tych narzekaniach lub ich słuchasz w milczeniu a teraz jeszcze swoje narzekania na narzekających musiałeś publicznie opisać .

Kim
@FranekKimono.

Zawsze możesz przenieść się do Korei północnej tam nikt na nic nie narzeka będziesz miał spokój i będziesz mógł swojego ukochanego przywódce wychwalać .

@FranekKimono.

A Ty pochodzisz z tych patologicznych firm dlatego wiesz o czym mówisz. Pozostałeś na poziomie tych firm powinieneś tam wrócić do nich bardzo pasujesz poziomem i inteligencja bo jak bys pracował od początku w gemalto to byś miał trochę wyższe aspiracje.

Franuś

W Panlinku razy dwa wyplata????? Heeeh

Kierowca

Witam wszystkich. Przepraszam, że odbiegam od tematu ale mam pytanie dotyczące firm świadczących usługi transportowe dla Thales (dawniej Gemalto). Kiedyś pracowałem dla firmy która przewoziła produkty z Tczewa na całą Europę lecz dziś ta firma nie istnieje. Mam pytanie Czy ktoś wie jaka firma (bądź firmy) przewożą produkty z Tczewa? Pytam, ponieważ jestem zainteresowany współpracą. Pozdrawiam

X

Praca jest ciężka , jednak atmosfera to rekompensuje . Podwyżki 2020 są naprawdę ok, w dobie kryzysu nikt się tego nie spodziewał. Ogólnie polecam. Wiadomo że są również minusy tej pracy,chodźmy rozregulowany organizm,ale każdy świadomie decyduje się na taki a nie inny system pracy

@X

Rozregulowany organizm o którym piszesz to jest pięć lat mniej Twojego życia więc nie zachwycaj się tak tymi podwyżkami bo pięć lat mniej z nich będziesz korzystać takie pieniądze jak teraz to powinny być pięć lat temu co najmniej teraz tak wszystko podrożało że prawie nie odczuliśmy tych podwyżek

Jasiu

Przestan marudzic. Niepodoba sie to zmien zaklad. Zmien zawod. Pracuj tam gdzie bedzie Ci lepiej. Proste.

@Jasiu

Masz rację ZAKŁAD w zakładzie jesteś a resztę dokończ sobie sam

B

Ta 4 brygadowka jest meczaca, kiedys to byla fajna 8 godzinna

Toja
@X

W dobie jakiego kryzysu. Ciągle wam tym mydlą oczy?

Gryz

Oprócz podstawowego wynagrodzenia są dodatkowe świadczenia - Produkcja : Premia dodatek za staż - nabywa się dodatkowe świadczenie za pełen rok przepracowany od 01 stycznia do ostatniego grudnia max 10 lat. Dodatek za funkcję logistyka dodatek za funkcję trenera dodatek za funkcję koordynatora Nagrody uznaniowe za dodatkowe osiągnięcia wykraczające po za zakres obowiązków.

@Gryz

Mam pytanie premia od czego. _ Wyniki miesieczne produkcyjne? _ Dostawy towaru do klienta?. _ Czy jest to stała premia bez wyników? _ Czy zabierana jest przez chorobowe( cała za jeden dzień, procentowo do dni nie obecności, czy jak w innych firmach maxymalbie 5 dni w miesiącu, nie uwzględniając koniec miesiąca, lub opieka na dziecko. Dodatki czy można mieć trenera logistyka, lub trenera koordynatora. Mieszając dodatki opisane i dostanie za nie pieniądze. Pełen staż to oznacza? Dodatek np: 50 zł na rok dodawane przez kolejne lata do pensji. Bo jak rozumiem staż można nabyć co roku, a po 10 latach zwalniają? Rozumiem pracę koordynatora ale nie rozumiem formę dodatek, operator który pełni funkcję prawie jak kierownika na zmianie? Bo trener operator zrozumiałe. I nie do końca wiem co to logistyk jako dodatek. Czy to jest operator który podaje towar pod maszynę? _ Czy jest dodatek za nie chorowanie? _ tzw kwiaty podgruszą dla dziecka lub więcej. _ bony świąteczne? _karty sportowe? _ pakiet medyczny? _ obiady czy śniadanie z firmy podpisaną umowę? _ refundacje za okulary lub dofinansowanie do nauki. _ dopłaty do dojazdów dla miejscowych i poza miastem.? Trochę pytań jest ale w innych firmach są takie benrfity.

@Andrzej

Te wszystkie dodatki to zamydlanie oczu pytaj sie ile sie powinno zarabiac za godną uczciwą pracę a nie za ściemnianie

Fleksik
@pracownik

Przeniosłem się na produkcję do konkurencji z 5 letnim stażem na produkcji. Stawka wyjściowa 250 zł brutto więcej niż na średnim usytuowaniu na producji w tym (usunięte przez administratora) Pozdrawiam. Liczcie dalej swoje dodatki...

@gryz
@Andrzej

Widzę że dla ciebie ważne jest kto daje więcej dodatków . Zazwyczaj czym więcej bene-fitów tym zarobki są niskie to taka przynęta . Jak jest to dla ciebie najważniejszy czynnik którego pracodawce wybrać to na rozmowie kwalifikacyjnej się dowiesz więcej szczegółów .

@@gryz

Sam napisałeś jakie są dodatki. Więc ja zapytałem czy czasem nie ma więcej. Nie twierdzę że dodatki to coś wspaniałego. Jak się zna rynek pracy, pracodawców to każdy daje dodatki. Taka Polska polityka kadrowo finansową. Wystarczy wysza pensja zasadnicza i pakiet medyczny. To zaczną się bić aby w takiej firmie być. I bać że wyrzucą. Przestaną chorować itd.

Gryz
@Andrzej

Bym mógł napisać, ale jest tego za dużo, i a szkoda czasu krótko napisze Nie dostajesz premii za chorobę pow 3 dni Brak dodatku za niechorowanie Karty dla dzieci 2 x w roku Karta sportowa opłacana z własnych środków Dofinansowanie 50% obiadów, wybrana firma i tylko konkretne menu. Koordynator, logistyk to są ooaratorzyza dodatkowe zadania dostajesz dodatek. Pakiet medyczny Dofinansowanie dojazdów jak mieszkasz z poza Tczewa. Nie zwalniają po 10 latach ale suma dodatku stażowego się nie zwiększa zostaje na stałym poziomie wypłacana co miesiąc

Aligator
@Gryz

Nowoczesna firma, nienowoczesne zarobki na produkcji.

@pracownik

Jak zwykle niesprawiedliwość w firmie i nieuczciwość jak pracownicy na początku okresu byli wpisywani do grafiku na siłę bez pytania to zdjęto im te godziny tłumacząc że nie można mieć nadgodzin a pracowali oni ciężko i uczciwie bo byli potrzebni do zasuwania za pracowników którzy chorowali albo siedzieli w domu na opiekach na dzieci z powodu koronawirusa .Teraz jest mniej pracy ludzie wrócili do pracy a wyjątki chodzą sobie na dodatkowe dni bez ich zapotrzebowania .Przyjdzie sobie posiedzi ponudzi się i godziny lecą no chyba nie ma wątpliwości że chodząc teraz do pracy 6 dni w ciągłości po 12 godzin taka osoba się przemęcza w pracy jak jest cała obsada a pracy jest mniej .Nie zazdroszczę im wcale tylko dlaczego jak był kryzys i te osoby sobie odpoczywały w domu to osobom wtedy pracującym i ryzykującym zdrowiem zdjęto godziny przez nie wypracowane .Taka sobie polska sprawiedliwość.

PYTANIE DO DYREKCJI

Mam pytanie odnośnie zabezpieczenia maseczkami, czy pracownicy z naszej korporacji na zachodzie są tak samo jak i MY zabezpieczani TYLKO dwiema jednorazowymi maseczkami na całą zmiane 12 godzinną.

Łuki
@PYTANIE DO DYREKCJI

(usunięte przez administratora) który za grosze kupiła firma trzeba wykorzystać na biedakach z produkcji. Ostatnio tylko jedna maska na 12h.

Eryk

CO SĄDZICIE O BHP W FIRMIE THALES?

Iryk
@Eryk

Jest mało wypadków więc skuteczność działania BHP jest wysoka .

Glna
@Eryk

Jeśli wszystkie uszczerbki na zdrowiu nie są traktowane jak wypadki to działania BHP można uznać za doskonałe. Wspaniale zamiatają wszystko pod dywan, szkolenia się przydały.

Bruce
@Glna

Czy możesz sprecyzować o jakie uszczerbki na zdrowiu chodzi -w wyniku jakiego zdarzenia złamanie, zwichnięcie, amputacja, skaleczenie, uszkodzenie wzroku?

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ