Opinie o HTD Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HTD Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HTD Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HTD Polska Sp. z o.o. w Łódź

Machiavelli

Długo się czeka na feedback z rekrutacji, w tym czasie zdążyłem podjąć współpracę z inną firmą.

Dorota
@Machiavelli

Jak długo się czeka? Bo ja zamierzam próbować, z natury jestem cierpliwą osobą, poczekam na kilka miesięcy :)

Mimo iż spełniałam wymogi na staż nie zaprosili mnie na live codingu. Dodatkowo rekruterka chciała popisać się angielskim błędnie akcentując sporą ilość słów . Jednym słowem - nie polecam ! Feedback również znikomy. W wiadomości zwrotnej standardowy template mimo, że rekruterka zapewniała o rozległym feedbacku.

Bartek
@Marek

Przeszedlem rekrutacje pomyslnie, nie spotkalem sie z "akcentowaniem" ?????

Danuta

W ostatnim czasie pojawiają się same opinie na temat rekrutacji do firmy. Może ktoś wypowie się jeszcze odnośnie aktualnych warunków pracy w HTD Polska? Jak je oceniacie i jak w nowym roku wyglądają? Proszę o jakieś świeże informacje.

@Danuta

Firma jest w 100% otwarta na pracę zdalną, ostatnio była przeprowadzona akcja wysyłki dodatkowego sprzętu do pracowników w celu podniesienia ergonomii i wygody pracy, biuro w Łodzi podobno jest otwarte, ale raczej świeci pustkami. Co do warunków zatrudnienia firma jest otwarta na b2b, uop oraz uz, przy b2b oferuje też płatne dni wolne od pracy. Starają się mocno wspierać rozwój, kazdy ma swój dedykowany budżet edukacyjny, wykupione są dostępy do różnych platform szkoleniowych, jest możliwość zajęć z native speakerem w godzinach pracy. Zadań jest sporo, ale na szczęście atmosfera i zespół nadrabia :)

Mam mieszane uczucia co do poziomu profesjonalizmu w tej firmie. Otrzymałam informację o odrzuceniu mojej kandydatury bez podania powodu. Wraz z tą informacją otrzymałam prośbę o możliwość zatrzymania danych w bazie na wypadek przyszłych rekrutacji. Zgodziłam się na zatrzymanie danych i poprosiłam o merytoryczną opinię odrzucenia mojej kandydatury. Nie otrzymałam odpowiedzi. Nie wiem, czy to powszechna praktyka, czy rzeczywisty brak czasu, pozostał niesmak.

Zawiedziona

U mnie dokładnie taka sama sytuacja. Spełniałam wszystkie warunki, które podane były w ogłoszeniu, CV też miałam dopracowane. Niestety moja kandydatura została odrzucona już na etapie skanowania. Grzecznie zapytałam o powód takiej decyzji.. niestety cisza. Również pozostał niesmak, duży brak profesjonalizmu. Dodam, że po odrzuceniu mojej kandydatury sprawdziłam na linkedinie czy może umiejętnościami i doświadczeniem znacząco odbiegam od ludzi pracujących w tej firmie na stanowisku na które się zgłosiłam. Jak się okazało zdecydowanie nie... No cóż szkoda, że nie było mi dane wykazać się moją wiedzą na rozmowie.

Rozmowa z rekruterką, chwila czekania i rozmowa techniczna, do której mam mieszane uczucia. Trudno było zrozumieć do czego dążą pytający, gdyż zadawali ogólnikowe pytania i pospieszali przy odpowiedzi, kończąc ich większą część zdaniem "dobra, nieważne, dalej". Natomiast największym problemem jest to, że nie otrzymałem obiecanego feedbacku po rozmowie, także do tej pory nie wiem jak mi poszło (spodziewam się, że chyba mnie nie przyjmą po tych zwolnieniach, ale mogli chociaż podziękować za rozmowę)

Standardowe o doświadczenie i sprawdzające wiedzę techniczną.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Nick..

Nie pracowałem w tej firmie więc sie nie wypowiem na ten temat ale sam przebieg procesu rekrutacyjnego jest dość żenujący. Mialem 10 minutową rozmowę telefoniczna z rekruterka (jesli to czyta to radze jej poprawic angielski bo jest na slabym poziomie), która potem umówiła mnie na spotkanie z kimś zeby pogadać więcej o firmie a potem na spotkaniu sie okazało że to rozmowa techniczno-zapoznawcza.. gdzie przebieg byl jak na normalnej rozmowe technicznej a rozmowa miala być czysto od strony hr'owej. Dość slabe podejście do kandydata. Nie polecam firmy.

drdev

Praca spoko na rozruch w branży, bo oferuje elastyczne godziny i łatwo ogarnąć sobie studia. Jeśli chodzi o poziom projektów to maszynka taka jak wszędzie, do firmy lądują każde projekty, byle tylko zarobić, a poziom kodu - nic szałowego. Jeśli chcesz się rozwijać i pracować z mega ogarniętymi ludźmi to raczej nie tu. Tutaj prędzej spotkasz kolegów świeżaków z kierunku niż kogo kto faktycznie sprzeda Ci wiedzę. Na sam koniec chyba najgorsze jest szefostwo. Ich postawa jest idealnym odzwierciedleniem firmy - brak profesjonalizmu i bałagan. Raczej są ciekawsze miejsca do pracy.

niko
@drdev

Hej, co powiesz o elastycznych godzinach pracy, mogles pracowac kiedy chciales? Jak byla z raportowaniem godzin?

drdev
@niko

Raportowanie poprzez Toggla, gdzie rejestrujemy co i w jakich godzinach robiliśmy. Godziny raczej dowolne z uwzględnieniem spotkań i w miarę dostępności podczas gdy pracuje cały zespół.

kandydat2

po ciągnącym się w nieskończoność procesie rekrutacyjnym i przejściu wszystkich kroków, odrzucili mnie bez wyjaśnienia dlaczego mimo, że zapewniają, że takie wyjaśnienie będzie dostarczone. Brak szacunku do kandydata i zmarnowanie jego czasu

kandydat

Wg mnie firma jest OK, otrzymałem mailem informację o wyniku rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o HTD Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w HTD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HTD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HTD Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HTD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HTD Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HTD Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Brukowa 12 lok. 18
    91-342 Łódź