Opinie o Adam Skobejko Szeryf Security w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Adam Skobejko Szeryf Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adam Skobejko Szeryf Security o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Skobejko Szeryf Security w Gdynia

Obecny pracownik

Witam Ja na firmę Szeryf Security nie mogę powiedzieć złego słowa. Wynagrodzenie zawsze na czas i zawsze pierwszego albo drugiego. Pracuję w firmie ponad 3 lata i z tego co widziałem to szef zwalnia tylko w uzasadnionych przypadkach (niedopuszczalne jest ciągłe spóźnianie się czy nie sprzątanie po swojej zmianie o kulturze osobistej nie wspominając). Jeśli chodzi o zatrudnianie znajomych to nie wiem w czym problem? Ja też polecałem Panu Adamowi kilku kolegów z którymi obecnie pracujemy u Szeryfa chociaż na innych obiektach ale kontakt mamy ze sobą. Firmę Szeryf Security polecam w 100%. Takiego pracodawcy to ze świecą szukać.

@Grace

Pamiętaj,wynagrodzenie jest na 10-go każdego miesiąca i musi być na konto,gdy pracodawca ci wypłaci wcześniej to od razu przesyła dokumentację do PEFRONU o dofinansowanie.

Batory

Dotyczy pomorskiego bardzo uczciwa firma wypłata już 4.

PRAWNIK

Kolego za grupę jest dofinansowanie z PEFRON,natomiast wynagrodzenie zgodnie z KP,pracodawca wypłaca do 10-go.każdego miesiąca.Każdy zakład który ma status zakładu pracy chronionej z mocy prawa posiada dofinansowania dla osób niepełnosprawnych.

Witam. doświadczenia jako kwalifikowany jeszcze tak naprawdę nie mam, dopiero rozglądam się za ofertami. tutaj w ogłoszeniu zaskoczyło mnie to, że zakres obowiązków został jakoś krótko ujęty, dosłownie wchodzi w niego wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie wynikającym z zajmowanego stanowiska. możecie mi szerzej objaśnić ten temat? jakie są najczęstsze polecenia?

Batory

Dotyczy pomorskiego bardzo uczciwa firma wypłata już 4.

@Batory

Dobrze OK.Ale gdy masz umowę o pracę to wypłata na koncie musi być do 10-tego .Nie jest to nic dziwnego.Jest to obowiązek pracodawcy.A gdy masz jeszcze stopień niepełnosprawności,to oni płacą jeszcze szybciej aby uzyskać dofinansowanie z PEFRONU.A zapytaj się czy firma posiada UKłAD Zbiorowy-musi mieć gdy ma zatudnionych conajmniej 20 pracowników.Podstawa Prawna.Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej.

Batory

Umowa o pracę jest tylko zwróć uwagę na inne firmy ,co z tego że umowa hajs może być 10 albo później.To nie jest moja pierwsza praca w ochronie.

@Batory

Witam.Nie ma takiej obci aby pracownik na umowę o pracę z stopniem niepełnosprawności miał swoje wynagrodzenie po 10.Termin ustawowy jest do 10.

Batory

W takim razie poczytaj opinie o Memling security Gdansk pracowałem i znam temat.Z własnej kasy ci nie płacą tylko PFRON jak się spóźni to kilka dni obsuwy 10 lub później.Nie pisz bzdur co z tego że do 10.Przepisy przepisami wiele firm tego nie przestrzega.

@Batory

Memling to następna firma która żyruję na osobach niepełnosprawnych.Czym większy stopień niepełnosprawności tym większe dofinansowanie.Proszę mogę dać ci poradę w tej sprawie,napisz jaki masz problem to za ciebie sporządze odpowiednie pismo do organu państwowego i zobaczysz co z tego wyjdzie.POZDRAWIAM.Mój adres meilowy. bonzales1410@onet.pl

Batory

Myślisz że nie miałem z nimi przeprawy.Na odejście miałem bluzgi groźby i wyzwiska ,ale całość tego co mi się należało odebrałem zaległy urlop niewykorzystany i nadgodziny.

@Batory

Bardzo dobrze. Jeżeli masz jakieś jeszcze zaległości, to napisz. Sporzadze ci pismo przed sądowe a później pozew do Sądu Pracy.

Kamila

A kim ty jesteś że się znasz na takich rzeczach?

@Kamila

Specjalizuję się w Zakładach Pracy Chronionej jakie są,jakie powinny być dofinansowania do osób niepełnosprawnych oraz wymogi formalno prawne,ponadto jakie warunki powinien zapewnić pracodawca.Jeżeli są jkieś pytania to chętnie udzielę odpowiedzi z podstawą prawną.POZDRAWIAM.

Komercyjnie?

@Iwona

Nie komercyjnie,chcę sprawdzić swoją wiedzę prawną.

@Iwona

Witam.Chcesz sprawdzić moją wiedzę na temat Zakładów Pracy Chronionych,proszę bardzo-czekam.

Coś ruszyło w tej sprawie? Zostało sporządzone pismo?

@Marcin

Jeszcze nic,brak pytania prawnego.

@Batory

Bo to jest Tak.Dostajesz minimalne wynagrodzenie tj.od 1 stycznia-3490 brutto i to gwarantuję Państwo Polskie a nie Prywatna Firma.Natomiast już 4 masz przelew z wynagrodzeniem, bo masz stopień niepełnosprawności i twoje wynagrodzenie musi iść na konto.A prywaciarz od razu dostaje dofinansowanie z PEFRONU zależnie od stopnia niepełnosprawności.Należy się to jak buda do psa.

Grace

A za nadgodziny płaci ,,pod stołem'' i nie odprowadza od tego podatku, a od ponad roku bierze od pracowników potwierdzenia za pieniądze, które dał za nadgodziny. Tak na marginesie za 24h płaci ,,pod stołem'' 300 zł.

@Grace

Pamiętaj że za godziny ponad normę płaci się 50% lub 100 %.Od minimalnej stawki 22,80 brutto. Wszystko jest szczegółowo opisane w Kodeksie Pracy.

Amelia

Czyli teraz u was jak się je płaci? Było jakiś czas temu ogłoszenie na kwalifikowanego z tym, że o nadgodzinach jakoś nie było w nim żadnej mowy. Za to jest różnica w widełkach płacowych na poziomie 500 pln, z czego wynika?

@Batory

Do. Batorego. Co ty za bzdury piszesz. Tzw. Nadgodziny (usunięte przez administratora) płacą pod stołem. Zyruja na osobach z grupami.

@Amelia

Minimalne wynagrodzenie tj.3600 brutto plus dodadek nocny zgodnie z KP tj.20 procent do stawki minimalnej w godz.od 21.00 do 7.00 nie więcej niż 8h.

Pracownik Nowy wpis

Jeśli za grupę nie powinni płacić i pensja do 10-ego jest na koncie do 10-ego to może rób wolontariat. Jak masz pretensje że jesteś niepełnosprawny to rób normalnie jako pełnosprawny. Prowadzenie jakiej kolwiek firmy polega na tym aby firma zarabiała i zmaksymalizowala swoje dochody. Jeśli uważasz, że powinno być inaczej to idź do firmy, która tonie w długach i płać za to że pracujesz. I zadowolenia wtedy życzę.

PRAWNIK Nowy wpis

Cześć, jakie występują teraz zasady względem umundurowania i tego typu podobnych socjali? Mam na myśli to czy występuje dodatek za pranie i co jaki okres czasu wymieniają odzież na nowa. W opisie wskazują na zwrot za leki czy też dopłaty do dojazdów ale o ubraniach niczego nie widzę

Do teraz do 3,600 zł brutto chyba się przekształciło? Zastanawiam się jakie teraz mogą wychodzić zarobki maksymalne skoro kiedyś w jednej z ofert pisali o przedziale od 3,490 do 3,990? Dalej jest możliwe te 500 zł nadwyżki? Z czego wynika?

Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie 4242 brutto natomiast.netto to 3222 zł plus nocki.Natomiast na zlecenie minimum to 27,70 brutto.Powyższe wynagrodzenie zapewnia państwo Polski.Ponadto firma musi mieć fundusz dla osób niepełnosprawnych.Wymóg obligatoryjny.

Czyli to 500 wspomnianej nadwyżki to kwota brutto? Przy wskazanym obliczeniu mam rozumieć, że zarabia się 3222 plus ten dodatek? On ile na oko wyniesie, czy ponad 3500 zł na rękę już się nie wyjdzie?

Pracownik Ochrony

Orzeczenie umiarkowane lub znaczne,symbol chroby najlepiej 02-P.

Czy pan może zrobić orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Adam Skobejko Szeryf Security? 12 lipca na portalu InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Portier. Ktoś z Was aplikował?

To co Państwo Polskie gwarantuje,tj.minimalne wynagrodzenie 4242 brutto,plus osobno za godziny nocne.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Adam Skobejko Szeryf Security na stanowisku Portier? 12 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na InfoPraca.pl.

Minimalne wynagrodzenie 3600 brutto.

@Obecny pracownik

Co ty za bzdury piszesz.Wynagrodzenie jest 10-go każdego miesiąca,a firma żyruje na osobach niepełnosprawnych.A wynagrodzenie minimalne to co państwo gwarantuje.

@Obecny pracownik

Pamiętaj ,że na umowę o pracę zawsze na 10-tego i w terminie,bo PEFRON dopłaca do wynagrodzenia osobie niepełnosprawnej,a jeszcze lepiej jak ta osoba jest zarejestrowana jako bezrobotna to i kasa jest z Urzędu Pracy.Nie pisz bzdur.A jak chcesz to opiszę ci jakie stawki zgodnie z Ustawą są dofinansowane.

@Obecny pracownik

Ta firma to porażka i żerowanie na osobach niepełnosprawnych.I tylko dofinansowanie z PEFRONU.

@Obecny pracownik

Prawda i dodam w tej firmie jest o.k.

Były Pracownik.
@Batory

Jakie OK.Tylko kontrol PIP i PEFRON.

Ewelina
@Batory

A co Twoim zdaniem najbardziej jest ok?

@Ewelina

Nic nie jest ok.Tylko wyzysk i cwaniactwo.

@Batory

Nie polecam nikomu tej firmy.

@Obecny pracownik

Co tak ściemniasz firma tylko rekrutuję osoby z orzeczeniem.Wynagrodzenie zgodnie z KP na 10-tego.

@Obecny pracownik

Opinia jest raczej sponsorowana, bo pracodawca jest ok - jeśli chodzi o pensję (wypłata do 1-2 każdego m-ca, a nie jak w umowie),reszta to bzdura.

@Grace

W firmie Adam Skobejko Szeryf Security właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Portier. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 4800 ?

Tylko minimalne wynagrodzenie,to co państwo Polskie gwarantuje tj.3490 brutto a od lipca 3600 brutto.Tylko norma godzin.Oczwiście orzeczenie conajmniej umiarkowane a najlepiej znaczne i jeszcze lepiej schorzenie specjalne.Zero socjalnego,zero dofinansowania.Odradzam.

Obecny pracownik

Oszukuje na urlopach , dodaje Tobie urlopy bez twojej zgody, wysyła na urlop kiedy mu się chce. Szanuję pijaków, osoby zwolnione dyscyplinarnie, leni, emerytów i ludzi bez wykształcenia- im wyższe wykształcenie tym bardziej Cię gnębi. Co innego mówi przez tel. a co innego robi w realu

sll1984
@Obecny pracownik

Niestety to racja firma krzak.Dla Państwa Skobejków liczy się tylko ich zysk kasa a nie pracownik i jego doświadczenie oraz to że dobrze pracował.Nawet pijaki u nich pracują więc ale ich nie zwolnią no bo przecież kasę z dziadów mają.I to prawda co innego mówią przez telefon a co innego jak już przyjdzie grafik.Nie polecam również,jestem rozczarowany.

@sll1984

Witam.Jeżeli potwierdzają nieprawdę odnośnie urlopów i potwierdzają nieprawdę w godzinach pracy jak i też potwierdzają nieprawdę w dofinansowaniu PEFRON.Proszę Mi dać więcej konkretów to skieruję pisma do PIPu oraz do PEFRONU w Warszawie celem dokonania kontroli pod tym kątem.Powodzenia.

Brak merytorycznej rozmowy na rekrutacji.Tylko jedno jaki stopień niepełnosprawności najlepiej umiarkowany lub znaczny i z sombolem 02-P.Liczy się kasa,kasa i nic więcej.

@Kandydat

Naprawdę? A czym jest ten symbol 02-P?

@Iwona

Symbol 02-P jest choroba związana z psychiką człowieka np. schizofremia lub inne choroby psychiczne.Jest dodatek 40% do każdego orzeczenia.Płatnikiem jest PEFRON.

@Iwona

Proszę wejdż w symbole chorób w orzeczeniu,wszystko jest rozpisane.

Iwona

Dziękuję bardzo za wytłumaczenie, nigdy się z tym nie spotykałam stąd ta niewiedza, oczywiście doczytam, tylko jeszcze o jedną rzecz się upewnię, firma za zatrudnianie takich osób dostaje jakieś dofinansowania czy jak to działa? I jak już to ile dostają?

@Iwona

Pracodawca przyjmująć osobę niepełnosprawną dostaje dofinansowanie z PEFRONU.W Polsce są trzy grupy,stopień lekki,umiarkowany,znaczny.Czym wyższy stopień tym większe dofinansowanie.I tak procentowe jest 40%,70%,90%.najniżego wynagrodzenia.Ponadto jeżeli chory ma orzeczenie z symbolem,U,P,O,E,dofinansowanie zwiększa się o 40%.Sprawdż wszystko jest szczegółowo opisane w Ustawie Rehabilitacyjnej oraz wejdż na stronę PEFRONU w Warszawie.

Iwona

Teraz wszystko rozumiem. A zdarza się może, że ludzie na lewo sobie takie oświadczenie robią, mimo że im nic nie dolega? To smutne, że od razu przychodzi mi to do głowy, ale w większości ludzie to chyba niestety krętacze są...

@Iwona

Nie wiem czy robią na lewo.Ale muszą stanąć na KOMISJę LEkarską do spraw orzekanie o niepełnosprawności w Starostwie lub Urzędzie.

Batory

Na lewo było w poprzednim systemie teraz były weryfikacje.Jak ktoś przejdzie obecnie komisję i dostanie grupę to sukces.Moze załatwić to sądownie ale to bardzo długa droga.

@Batory

Tak o stopniu niepełnosprawności decyduję Komisja Lekarska-rejonowa 1 instancja i wojewódzka-2 instancja a następnie droga sądowa i tak to wygląda.

@Batory

O stopniu niepełnosprawności i danej literce decyduje PCPR albo Zespół do Spraw Orzekania Niepełnosprawności. Wystarczy w necie poszukać,ile dostaje kasy za lekki (o ile w ogóle przyjmuje takie osoby),-dawna 3 grupa, umiarkowany (z chęcią przyjmuje)- dawna gr.2 i znaczny (z wielką radością przyjmuje) - dawna 1 grupa. Art. 26b ust. 1.ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych Miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, zwane dalej „miesięcznym dofinansowaniem”, przysługuje w kwocie: 1) 2 400 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności; 2) 1 350 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności; 3) 500 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności. Ponadto: Dodatkowo powyższe kwoty są powiększane w przypadku osób niepełnosprawnych, którym orzeczono chorobę psychiczną (02-P), upośledzenie umysłowe (01-U), całościowe zaburzenia rozwojowe (12-C) lub epilepsję (06-E) oraz niewidomych w stopniu znacznym i umiarkowanym (04-O). Kwoty te zwiększa się o: 1200 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności; 900 zł – dla osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności; 600 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności,

Czy istnieje możliwość rozwoju w Adam Skobejko Szeryf Security?

Absolutnie,żadna tylko liczy się ekonomia i najwyższy stopień niepełnosprawności oraz schorzenia specjalne-tak to wygląda.Właściciele cwaniacy korzystają z dofinansowań.

Iwona

Ale tak abstrahując tylko to fakt, ze korzystają wcale nie oznacza, że to nielegalne, bo chyba normalnie mogą?

@Iwona

Tak,korzystają prawnie ale pracownikowi niepełnosprawnemu też się należy z tego korzystać.Pamiętaj w papierach jest OK.Zapoznaj się z terminem księgowość kreatywna.

Zadnego rozwoju tylko wysoka niepełnosprawność.

Iwona

Aaa, że w ten sposób. To czemu nikt się jeszcze nie rości o nic? Chyba, że już to robili?

@Iwona

A to różnie jest. Pewna cześć bardzo mała, korzysta. Ale większa część nie. To jest w obowiązku pracodawcy powiadomić pracowników o dofinansowaniach osób niepelnosprawnych.Sprawdz Pefron w Warszawie.

Pack

nie

Iwona

No i co z tym tematem tak właściwie? Ciekawa jestem czy do dziś już każdy normalnie jest informowany odkąd zostało to tak publicznie tu poruszone? Firma bierze poprawkę na niektóre opinie tutaj zamieszczane?

@Iwona

W zakładzie pracy chronionej musi być ZEFRON,,w tej sprawie dzwoń do komórki kadrowej.

Czy pracownicy Adam Skobejko Szeryf Security mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jakie integracje,integracje to ma kierownictwo a nie zwykły pracownik.

Iwona

A z kim to kierownictwo się tak integruje?

@Iwona

Integrują się w swoim gronie kierowniczym.A środki finansowe trzeba wydać.

Nie absolutnie NIE.

Iwona

A mimo wszystko czy pracownicy nie mają możliwości robienia tego między sobą? Tutaj chyba przeszkód nie ma, żeby po pracy się zaprzyjaźnić? Jakie są obecne relacje między nimi?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Adam Skobejko Szeryf Security?

Nie wiesz jakie warunki,podstawa,wysoka niepełnosprawność,tj.umiarkowane,znaczne a najlepiej specjalne.

Orzeczenie czym wyższe tym lepsze PEFRON wraca kasę pracodawcy.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Adam Skobejko Szeryf Security?

Tylko wysoki stopień niepełnosprawny i schorzenie specjalne i jest większa kasa.Ale musi być umowa o pracę.

Masz stopień niepełnosprawni czym wyższy tym lepiej.To masz umowę o pracę.

Jak masz orzeczenie umiarkowane lub znaczne i jeszcze specjalne to umowa o pracę.

Roman Kartuzy

rok czasu pracowalem i bylo OK - Kasa na czas,nieupierdliwi,szczegolnie Szef pan Adam to czlowiek - jak cos uzgodni to tak czyni.Mialem uzgodniona stawke na godzine - umowa o prace i tak otrzymywalem - koledzy tez.Nie moge klamac a bylo to ponad 1,5 roku temu. pozdrawiam!

@Roman Kartuzy

Tak musiało być gdy miałeś umowę o pracę,wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca,bo miałeś orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,a wynagrodzenie minimalne co Państwo Polskie gwarantuję a firma za ciebie brała dofinansowanie.Z czego tu się cieszyć.A zlecenie pod stołem tak oni robią i jeszcze zaniżone.

Iwona

Mnie to się wydaje, że się "cieszą", bo nie wiedzą co jest na rzeczy tak naprawdę. Ogólnie to właśnie czy państwo nie powinno przypadkiem zainwestować w edukację pracowników w tym zakresie? Myślę, że to wiele mogłoby zmienić na rynku, pewnie w firmach byłoby o wiele mniej oszustw na nich samych. co o tym myślicie?

@Iwona

Nie patrz na Państwo.Pamiętaj gdy firma ma status Zakładu Pracy chronionej, to ma dofinansowania i pracownik musi z tego korzystać.Zakład musi mieć tzw. ZEFRON na dofinansowanie pracowników z orzeczeniem.Ale zawsze można kierować pisma do PEFRONU w Warszawie aby dokonał kontroli firmy.Jak masz pytania to pytaj.Ja w tej tematyce się specjalizuję.

@Roman Kartuzy

Tak może było,ale w stanie pandemii w Polsce.

Co ma wspólnego stan Pandemii ogłoszony w Polsce do PEFRONU.To są dwie różne sprawy.Mylisz pojęcia prawne,poczytaj trochę literaturę na ten temat,to porozmawiamy.POZDRAWIAM.

Pracownik.

Ta firma to totalna porażka,tylko osoby niepełnosprawne i tak oni działają.Nie polecam tej firmy.Dyrekcja nieprofesjonalna,tylko kasa,kasa i zero wiedzy.

Buły pracownik

Firma Szeryf Securiti Adam Skobejko jest firmom nie słowną nie wypłacalną. Pan Adam zatrudnia znajomych Emerytów a zwalnia innych pracowników bez powodu. Pan Adam słucha poleceń ludzi zewnątrz, oczernianiu pracowników i pozbywaniu się ich

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Skobejko Szeryf Security - Gdynia

• Jak się pracuje w Adam Skobejko Szeryf Security?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Skobejko Szeryf Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adam Skobejko Szeryf Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adam Skobejko Szeryf Security?

Kandydaci do pracy w Adam Skobejko Szeryf Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adam Skobejko Szeryf Security
  • Wiczlińska 115H