Opinie o Audioexclusive Jarosław Kućko w Konradówka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Audioexclusive Jarosław Kućko. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Audioexclusive Jarosław Kućko o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Audioexclusive Jarosław Kućko w Konradówka

Tomasz Nowy wpis

Objawił się też na Allegro Lokalnie, nick opornik2001. Motyw ten sam, miły przed zakupem,(usunięte przez administratora) po dostawie, towar delikatnie mówiąc niezgodny z opisem.

Czy zdarzają się nadgodziny w Audioexclusive Jarosław Kućko?

Kamil Nowy wpis

(usunięte przez administratora) sprzedaję uszkodzony sprzęt na olx z jako sprawny!

Ola Nowy wpis

UWAGA (usunięte przez administratora) sprzedaje uszkodzony sprzet na OLX, nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Audioexclusive Jarosław Kućko? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Czy Audioexclusive Jarosław Kućko zapewnia kartę multisportu?

Jak długo czekaliście na odzew z Audioexclusive Jarosław Kućko? Oddzwaniają zawsze?

Nie polecam

Audioexclusive - nic nie ma wspólnego z tą nazwą. Umówiłem się na zakup przedmiotu z Panem Wiktorem za pobraniem. Wszystko było w porzadku jak najbardziej oczywiście zrobimy tak jak się umawiamy a później nie odbierał tel. Cieszę się że nie dałem się oszukać jak inni przez tego gościa. I mam nadzieję że jak najmniej osób oszuka. Ma kilka kont na Olx jedno z nich zgłosiłem oczywiście nic to nie dało bo olx ma (usunięte przez administratora) tak poprawdzie ???? ogłoszenia odswierzone szukamy nowego jelenia może akurat się uda złapać. Nie radzę podejmować nawet próby zakupu czego kolwiek od tego Pana. Jarosława Wiktora czy jak mu tam bo tak do końca to nie wiadomo

gosc

zglaszajcie go na olx: https://www olx pl/oferty/uzytkownik/jTSCG/ ma ksywe nubert klikacie "ocen", "udalo sie kupic" i piszecie jak was okradl. jak go usuna z olx to moze cos sie ruszy w sprawie, bo poki co handluje i (usunięte przez administratora) ludzi dalej

Slawon

Także zostalem (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Zakupione kino domowe ma uszkodzony wyświetlacz, nie działają 3 glosniki, subwoofer jest caly popekany i amplituner zgniecony. Za pierwszym razem gość odebrał telefon i stwierdził że to nie możliwe po czym kazał zrobić zdjęcia . Od tej pory nie odbiera telefonu. Najlepsze jest to że na opakowaniu byla nalepka na której byly dane pani która wcześniej kupiła to kino więc postanowiłem zadzwonić. Po rozmowie okazało się że ta pani miala ten sam problem co ja- te same uszkodzenia. Uważajcie na tego (usunięte przez administratora).

GK
@Slawon

Proszę o kontakt, zostałem osz. uka. ny przez tego człowieka. Zgłaszam sprawę na policję. Sugeruję zrobić to samo. Art 286 kk

Agata
@GK

no a też próbowałeś zwracać? Widocznie tej jednej pani, której dane były na nalepce się udało sprzęt zwrócić.. Może tobie też się uda?

Irena

Z tego co tu niezbyt pozytywnie o nim piszecie, to chyba sam te sprzęty pakuje i ludziom wysyła? Czy to jakiś większy e-sklep i jest tam praca?

GK

Zakupiłem ostatnio wzmacniacz od tego człowieka poprzez ogłoszenie z olx. Przyszedł uszkodzony, jakieś tektury w środku, nie działa, brak elementów, pilot bez klapki. Czekam dwa dni i sprawę zgłaszam na policję.

Niestety, (usunięte przez administratora) mnie tez nacial. Kupilem myjke cisnieniowa, przyslal mi z wezem od innej, wiec mam elektrosmiecia za 150 zl. Przejedzie sie ktos mu wp**** czy mam sie fatygowac z daleka?

Ferdynand

Jak łatwo się oskarża tylko czy na pewno zasadnie? Każdy popełnia błędy i wystarczy wyjaśnić z firmą a nie na forum pracowniczym.

Chciałabym rozpocząć prace w firmie, czy ktoś z pracowników powie mi jak się przygotować do rozmowy?

witam u mnie to samo sprzęt uszkodzony wysłany jako sprawny nie polecam brak kontaku UWAGA

Mirek

Jeśli ktoś ma sprawę do firmy powinien kierować pismo na adres firmy bo to jest forum pracownicze.

Oszukany

#spotter uwaga na oszustwa w sieci!!! Niestety zostałem oszukany w ogłoszeniu sprzedaży sprzętu audio przez firmę z Chojnowa!! Zakupiony przedmiot jest zupełnie inny niż w ofercie. Reklamacji / zwrotu sprzedający nie przyjmuje... bo nie ma.z nim kontaktu. Sprawa okazuje się nie jest pierwszą I w sieci znajduje się wiele opinii podobnych do mojej na temat tego przedsiębiorcy. Sprawa została zgłoszona przeze mnie do organów odpowiednich. UWAŻACIE zatem audioexlusive z Chojnowa.

Johny

Dziś dałem się naciąć :/

Viola

Tydzień temu zakupiłam u tego pana radio internetowe . Zapewniał, że wszystko ok. Towar przyszedł bez zasilacza. Po tygodniu zasilacz dotarł, ale radio NIE grało. Zero kontaktu. Zero paragonu czy też rachunku. Pan ten prowadzi działalność, więc powinnam takowy otrzymać. Cóż.. trzeba będzie poinformować odpowiednie służby. Nie dość, że działa w tzw szarej strefie, to (usunięte przez administratora) ludzi. NIE polecam.

oszukany

Ostrzegam przed firmą AudioExclusive Jarosław Kućko, Konradówka 18b Chojnów, tel. 691480173 / 691 480 173 Facet sprzedaje uszkodzony sprzęt audio jako pełnowartościowy, sprzęt jest fatalnie zabezpieczony do wysyłki, do tego jest niekompletny. Pomimo wielu wiadomości i prób łagodnego zakończenia sprawy facet nawet nie raczy odpisać. Strzeżcie się i nie dajcie zarobić oszustowi ! ---------------- Z uwagi na jawność danych przedsiębiorców w Polsce, nie podlegają oni pod przepisy RODO, można zatem bez przeszkód publikować ich dane teleadresowe. Każdy klient ma prawo publikować opinię zarówno o firmie jak i procesie zamówienia bez żadnych przeszkód pod warunkiem, iż nie naruszy on dóbr osobistych osób objętych opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Audioexclusive Jarosław Kućko - Konradówka

Audioexclusive Jarosław Kućko