Opinie o Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski w Częstochowa

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Operator Cnc w Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Jerzy Nowy wpis

24 stycznia 2024 przyjechałem 130km w celu zakupu Citroena C-Elysee. Przebieg pojazdu zaniżony o prawie 5tys.km. Zdecydowałem się na zakup. Obsługę przez właściciela oceniłem wtedy pozytywnie. Samochód miał niemieckie tablice. Umowa z salonem wskazywała, że jest wyrejestrowany w Niemczech, otrzymałem ważne kilka dni ubezpieczenie OC UNIQA na dojazd na niemieckich tablicach Okazało się, że Autosalon jeszcze przed ruszeniem zakupionym autem, natychmiast skasował to OC a UNIQA uznała je za nieważne z data wczorajszą, Byłe w drodze bez ważnego OC Nie używałem tego samochodu 3 dni, ubezpieczyłem w znanym mi EURINS Za 13 dni UNIQA przedłuża automatycznie OC, nieważne już w dniu zakupu i żąda opłat 100% wyższych Prośba naprawy zignorowana, straszenie, że napastuję, telefon podany był na Autosalon70 nie prywatny Mam najlepszy stopień ubezpieczeń bezwypadkowych mam więc podwójne OC i walczę z UNIQA a szanowny szef Autosalonu 70 kpi sobie ze mnie Wszelkie dane wskazują, że pojazd nie był wyrejestrowany w Niemczech, stąd pośpiech Salonu 70 do wycofania OC Odradzam zdecydowanie wszelkich kontaktów handlowych: - według mnie współpraca UNUIQA z główną siedzibą w Austrii ma na celu tego naciąganie klientów, - nie udostępniono moi umowy Autosalonu 70 z właścicielem auta w Niemczech, zatem auto mogło być dalej zarejestrowane w Niemczech, a więc prawnie nie mogło być sprzedane w innym kraju UNI Zamierzam dochodzić swoich praw UOKiK w Warszawie

Jerzy Nowy wpis

Kazimierz

Ktoś wie ile osób pracuje w tym komisie samochodowym? To firma rodzinna czy przyjmują też pracowników z zewnątrz? Będę wdzięczny jak ktoś się podzieli wiedzą.

Klient Nowy wpis
@Kazimierz

Głównie rodzina.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Beny

Samochód kupiony bezwypadkowy dobrze utrzymany, obsługa miła.

Crispy Jones

Umówiłem się na oglądanie auta kilka dni wcześniej by samochód zarezerwować, gdyż do przejechania na miejsce miałem kilkaset km. Dzień przed telefon, że jest klient i chce kupić, czy na pewno będę - mówię trzymać, przyjadę. Na ten konkretny model i wersję poluję od dłuższego czasu, a że trafił się jedyny weekend wolny na dalekie trasy w najbliższych miesiącach, a autoo po przeprowadzce jest bardzo potrzebne, właściwie jechałem go kupić. Droga długa, zmęczenie codziennymi obowiązkami duże, nie jestem też zawodowym kierowcą więc ustawiłem nocleg po drodze. Po prawie całym dniu za kierownicą, na 50km przed miejscem noclegowym SMS, że "zięć" zobaczył auto na placu uparł się i bardzo przeprasza, ale przed "rodziną" nie będzie się wstydził, więc sprzedał. Całe szczęście, że byłem na esce bo na lokalnej raczej wylądował bym w rowie przez trzęsące się ręce. Nie spotkałem się jeszcze z bardziej upokarzającym podejściem ze strony sprzedawcy, choć po innych opisach w ocenach widzę, że u chłopców (bo mężczyźni mają honor) takie zachowania są w standardzie. Może i dobrze się stało, na miejscu mogłoby okazać się podobnie jak z tym audi, że śmierdzi bo palone lub zalane albo znosi po pięknie zreperowany dzwonie i połowa układów do wymiany za chwilę. Z mojej perspektywy ten sklepik już nie istnieje, szkoda, że trzeba wracać z pustymi rękoma. Nie pozdrawiam.

Agnieszka

Proszę o kontakt osoby, które zakupiły samochód w tym komisie. U których umowa została zanizona a sprzedali auto z wadą ukrytą. czarna0809@wp.pl

Krystyna Kopczyńska

Fantastyczny komis . Posiadamy z mężem 3 auto z tego komisu i jestesmy bardzo zadowoleni . Moje sugestie dla Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski: Firma godna polecenia Lubię atmosferę w Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski za: Miła obsluga

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski - Częstochowa

Salon Samochodów Używanych 70 Adrian Rakowski
  • Dźbowska 70