Opinie o Dominik Rosada Auto-Car Dominik Rosada w Bukowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dominik Rosada Auto-Car Dominik Rosada. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dominik Rosada Auto-Car Dominik Rosada o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Rosada Auto-Car Dominik Rosada w Bukowice

Kupujący Nowy wpis

Z przykrością muszę stwierdzić, że "firma" Auto car sprzedaje samochody uszkodzone. Zakupiłam samochód, który nie zgadzal się ze stanem faktycznym. Wady samochodu zatuszowane. Niezgodność z ogloszeniem wystawionym na otomoto/OLX. Pan Dominik nie chciał przyjąć odstapienia od umowy i straszył prawnikiem. Okazało się, że to jego żona, która podaje się za prawniczkę. Przegląd samochodu podbity przez warsztat w Oleśnicy. Dzisiaj byłam u mechanika, który poinformował mnie, że samochód nie przeszedł przeglądu i nie powinno się nim jeździć. Stwarza zagrożenie życia. Udało mi się odzyskać pieniądze jednak Pan Dominik nie pojawił się, tylko przez płot jego żona oddała pieniądze. Sprawę zgłaszam do urzędu skarbowego oraz warsztat z Oleśnicy, który podbija na lewo przeglądu. Nie spotkałam się z tak dużym (usunięte przez administratora). Po opinia na Facebooku nie jestem jedynym klientem tak (usunięte przez administratora). Takich rzeczy nie można zamiatać pod dywan.

Prywatna opinia Nowy wpis

Nie polecam sprzedawcy;) auto miało wiele ukrytych wad, nie wiem jak przeszło przegląd ubezpieczenie okazało się niezgodne z data z która oznajmił nas sprzedający a małżonka sprzedawcy chyba ma drobne problemy ;)) cytuje: „jeżeli wystawi mam Pan jakakolwiek opinie to zgłaszam Pana do sądu” od kiedy zabronione jest wystawić opinie PONOĆ uczciwej firmie? Żałosna jest ta cała szopka jestem zwykłym prywatnym kupującym nie żadna firma która konkuruje z nimi bo właśnie tak tłumacza się za złe opinie, kupiłem ten samochód ze względu na to, ze i tak go naprawie i szukałem takiego (nie wspominając o tym ze byłem zmuszany do kupna tego samochodu bo przejechałem się ponad 30minut) ja osobiście nie polecam :)))

PiotrSz. Nowy wpis

Zakupiłem Citroena w Auto-Car w Bukowicach. Stan auta był taki sam jak w opisie i na zdjęciach (drobne zadrapania parkingowe). Odbyliśmy jazdę próbną, nie były ukrywane żadne wady samochodu przez Pana Dominika- był jasno przekazany opis stanu technicznego. Wszystko się zgadzało. Jestem bardzo zadowolony. Kupiłem samochód jakiego szukałem. Nie stary, nie nowy- Pan Dominik wybrał samochód dla mnie na moją kieszeń. Polecam, bardzo miła transakcja Piotr Sz.

Xxxx Nowy wpis

Pozytywnie oceniam sprzedawcę

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dominik Rosada Auto-Car Dominik Rosada, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Oleśnica

Wstyd. Zwyczajnie powinno być panu wstyd. Sprzedać auto w stanie szrotu to jeszcze nie grzech, ale aby zapewniać o jego sprawności moją mamę, która na utrzymaniu ma jeszcze dwoje dzieci, które chodzą do szkoły podstawowej. Nie jest łatwo w tych czasach, tym bardziej w obecnej sytuacji na świecie... Naprawdę żal mi Pana podejścia do klienta i tego co na pewno wróci w odwecie bo proszę wierzyć Karma zatacza koła i to w lepszym tempie niż toczyło się pańskie auto. Może wzbogacił się pan na kilka tysięcy... Ale w tym momencie odebrał dzieciom czy to chleba, czy zabawek z czystej chytrosci i brudnego sumienia. Nie życzę źle, ale życzę, aby ludzie bliscy i ważni panu wtydzili się za pana bo może w pańskim umyśle bardziej brakuje oleju niż w nie jednym szrocie, a auto z silnikiem zapchanym piachem i uważanym przez pana za stan techniczny bardzo dobry bardzo dobrze obrazuje to co znajduje się pod Pana prywatną maską - bo ewidentnie coś nie styka. Nie pozdrawiam.

Mateusz

Może jednak ktoś napisze jakaś rzetelna opinie o firmę kto tam pracowal?

Xxxx

Oceniam firmę pozytywnie nawet bardzo kupiłem kilka aut i jestem zadowolony ????????????

Kamil

Porażka to mało powiedziane , chciałem kupić auto u tego Pana i przeprowadziłem rozmowę wstępna czy z autem wszystko jest ok i miało tak być. Autem które byłem zainteresowany było Audi i takie auto spotkałem na posesji tego sprzedawcy lecz w stanie w którym żadna stacja diagnostyczna nie dopuściła by go poruszania się . Po odpaleniu ciepłego auta , które było wcześniej przepalane auto zgasło po czym usłyszałem że co się dziwię jak zmieniam non stop z gazu na benzynę. Progi w oglądanym aucie były tak zgnite że w razie wypadku współczuję już teraz osobie która może czasami kupić to auto bo stwarza ono realne zagrożenie poważnej utraty zdrowia. Brak kultury i po prostu chęć zarobienia to wszystko co kieruje ta osoba , auto było oglądane przez dwóch mechaników o czym nie wiedział sprzedawca . Zgnite progi , wycieki z silnika , sklejony bagażnik żeby koło nie wypadło chyba to wszystko było widoczne dla nas , lecz sprzedawca jak to sprzedawca miał swój rozum . Ogólnie nie pozdrawiam i ostrzegam Omijajcie po prostu szerokim łukiem.

Waldemar

@Bolek Zabrakło argumentów uzasadniających ten wpis?

Xxx

Zgadzam się z Stach, że wpisy są nakręcone przez konkurencję. Kupiłem już kilka aut i jestem zadowolony....

Bolek

Nigdy więcej

Halina
@Bolek

Rozumiem, że źle wspominasz pracę w Auto-Car. Mógłbyś napisać, czemu? Co Ci nie odpowiadało w tej pracy?

Robert

@bolek co to znaczy ? Jesteś byłym pracownikiem?

Stach

@Bombo A ja uważam, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu, dla mnie firma jest ok!!!

Bombo

Zgadzam się z poprzednikami gość jest chamski od samego początku wizyty u niego wyzywa kogoś od braku inteligencji a sam jej nie posiada, między innymi do transakcji nie doszło , auto z zewnątrz może było ładne ale reszta szrot dalszą rozmowa była bez celowa bo cały czas obrażał . Odradzam robić interesy z (usunięte przez administratora)i gburem.

Darek

To nie jest forum firmy a pracowników , trzeba lepiej sprawdzać adres!

M

Ten pan jest oszustem. Sprzedaje zepsute auta, a potem nie chce oddać pieniędzy i wypiera się wad samochodu. Sprzedaje auta niesprawne do jazdy, stwarzające ryzyko dla kierującego i ruchu drogowego. Jest bezczelny, chamski, opryskliwy, żenujący. Oddając mi pieniądze na moje pierwsze auto rzucał tekstami "masz te pieniądze, pewnie nigdy tyle w rękach nie miałaś", "jesteś głupia" "nie umiesz jeździć" mimo iż wiedział że to moje pierwsze auto i jestem świeżo po zdaniu egzaminu. Zataja informacje na temat stanu technicznego. Trudny kontakt jeśli chodzi o reklamację. Po przyjeździe do miejscowości gdzie mieszka zostałam zaatakowana i zwyzywana przez jego matkę. Zostało mi wytknięte gdzie rzekomo mieszkam i gdzie pracuję. Jeśli ktoś chce problemy i groźby to ten pan jest idealnym sprzedającym. Polecam omijać szerokim łukiem tego faceta.

Totalne szorty, po dojechaniu do domu nie nadaje się do użytku tylko na złom a ceny nie wiadomo za co.

Totalny oszust, kłamie w każdej sprawie a później trzeba bulic za te zlomy. Nie kupujcie tam.

Jam

Pan sprzedaje totalny złom. Na zdjęciach w ogłoszeniu auta wyglądają naprawdę idealnie. Po przybyciu na miejsce czar pryska i ręce opadają. Inne auto na podjeździe a inne w ogłoszeniu. Jeszcze chce za nie fortunę.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Rosada Auto-Car Dominik Rosada - Bukowice

Dominik Rosada Auto-Car Dominik Rosada