Opinie o Firma Meblowa Przemysław Rybicki w Szalonka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Meblowa Przemysław Rybicki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Meblowa Przemysław Rybicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Meblowa Przemysław Rybicki w Szalonka

Jakie to wysokie wynagrodzenie oferuje firma? Czytam na stronce, że szkolą młode, ambitne osoby zapewniając im dobre warunki pracy i rozwoju. Nie do końca wiadomo, czy to piszą o pracy na produkcji mebli, czy w biurze, ale zakładam, że w biurze także :)) Co mogłabym robić w tej firmie, jako absolwentka administracji?

Pr meble oszuści.

Dostałem naroznik, niestety składa się z dwóch innych połówek. Jedna twarda druga miękka. I innego koloru. Właściciel obiecuje, ale nie chce wymienić.

Anna Nowy wpis
@Pr meble oszuści.

Przecież można sprawdzić u kuriera jak przywozi jak coś się nie zgadza to dziękujemy

Sylwia Nowy wpis

Cześć, widzę więcej opini klientów niż pracowników, a mąż jest zainteresowany rekrutacja na montera kuchni . Czy jest ktoś kto może się podzielić opinia na temat pracy? W ogłoszeniu nie ma praktycznie żadnych informacji ,prócz widełek wynagrodzenia. Jaka to umowa jest , czy montaż odbywa się w okolicy czy na całym obszarze Polski? Czy są jakieś wymagania aby się dostać?

Nie zadowolona

Witam wszystkich. Kupiłam mebel w tej firmie i jestem nie zadowolona, ponieważ nie było czym meble przykręcić...jedna połowa wogole źle zamontowana. Na własny koszt musiałam jechać po śruby aby można było na czym spać.... PORAŻKA

Marcin Nowy wpis
@Nie zadowolona

Tak poważnie ? A jak wykonanie tego ? Też źle ? A miałem zamawiac

Czy rekrutacja na stanowisko Stolarz Meblowy - Pomocnik Stolarza ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE w firmie Firma Meblowa Przemysław Rybicki odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie firmy Firma Meblowa Przemysław Rybicki w mieście Szalonka nie ma jeszcze żadnych informacji o pracy i warunkach w firmie.

Leszek

"Chłopie ",wywiązuj się z zamówienia ,sąsiadka czeka już dwa miesiące na narożnik. Ciężko się dodzwonić a jeśli już, to jak nie samochód u ciebie uległ awarii ,to śnieg pada ,albo znowu tapicerzy odeśli ,bo kiepsko płacisz, nie ma warunków do pracy .Mam nadzieję że nie skasujesz postu .Wstydź się...

Stefan
@Leszek

Sam akurat jestem tapicerem i szukam porządnej pracy, ale pisałeś że słabo tu z płaceniem. Kojarzysz, ile płacił (płaci?) za robotę?

Renata
@Leszek

tylko tapicerzy mają w firmie słabe warunki jeśli o pracę chodzi? a co z pozostałymi stanowiskami, tam się już nikt na nich nie skarżył, skoro klienci nie słyszeli? Kierowcy np?

krzyś

Polecam

Hanna
@krzyś

Opiszesz konkretnie dlaczego polecasz? Jest tu masa negatywnych opinii ze szczegółami więc ciekawi mnie czemu masz zupełnie inne zdanie :)

Leszek
@Hanna

No właśnie , dlaczego poleca?????

Małgorzata.

Nie polecam zamówiłam kanapę i w rozmowie i smsach kilkakrotnie zaznaczyłam termin do którego musi być ona najpóźniej dostarczona Ponieważ Mąż będzie w późniejszym terminie z córka w Szpitalu przez kilkanaście dni i nie będę w stanie sama odebrać narożnika Pan zapewniał mnie że na 100% będzie gotowa I dojedzie transport ,niestety nie dotarła nikt nie raczył odbierać moich telefonów ani nawet odpisac na wiadomość ...ale jak zadzwoniłam z drugiego telefonu bo myślał pewnie ze jestem nowym klientem to nawet oddzwonił powiedział że skontaktuje się że mna za 15 minut i kontakt się urwał.

Moojito

ODRADZAM! Zdecydowanie odradzam firmę PR Meble Przemysław Rybicki. Jako klient zainteresowany zakupem produktu tej firmy, przesłałem zapytanie o możliwość dokonania zakupu. Zapytanie czy firma posiada stronę, na której można zamówić produkt lub czy są dostępne inne możliwości zrealizowania transacji. Odpowiedź od sprzedającego na żenującym poziomie na zasadzie "proszę sobie poszukać". Dodatkowo opinie wyczytane na innych portalach utwierdziły mnie w przekonaniu, że z tym kontrahentem lepiej nie mieć nic wspólnego.

ilona

polecam w 100 %

Izabela

Nie polecam, narożnik zamówiony przez Olx jest inny niż powinien. Sprzedający jest bezczelny i nie chce uznać reklamacji. Pisze , "że to nie jest piekarnia". NIE POLECAM! Został zgłoszony do inspekcji handlowej i 2 innych instytucji.

SZEFOWIE
@Izabela

WITAM MYŚLĘ ZE SPRAWA TO ZOSTAŁA ROZWIĄZANA POZYTYWNIE .POZDRAWIAM

Dominika

Cała ta firma to jedna wielka porażka. Narożnik zamówiony, przyjechał po dwóch dniach bez paragonu, z uszkodzonymi i brudnymi bokami, źle skręconymi elementami - co świadczy o tym że jest to prawdopodobnie zwrot - w każdym razie widać że był używany. Zaraz po odebraniu zgłosiłam to firmie, to było 24 września. Zaproponowano dosłanie nowych boków, albo pieniądze. Wybrałam boki żeby ten narożnik jakoś wyglądał (oprócz wyżej wymienionych wad jest jeszcze przeszyte oparcie od wewnętrznej strony). Od tego czasu Pan ściemnia że przesyłka została nadana, że już jedzie na pocztę, że zaraz da znać. Oczywiście o ile łaskawie odbierze telefon raz za czas, bo na odpisanie na sms nie ma co liczyć. Nikomu nie polecam zakupów u tej daremnej firmy i polecam wyciągać z tego konsekwencje. Jutro zgłoszę ich gdzie trzeba.

Paula

Nie polecam! Narożnik różni się z tym który zamawiałam! Sprzedawca ignoruje wiadomości. Brak paragonu, faktury. W dodatku dostawca bardzo nie miły.

Izabela
@Paula

U mnie tak samo, ale zgłosiłam go do inspekcji handlowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Meblowa Przemysław Rybicki - Szalonka

Firma Meblowa Przemysław Rybicki