Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Chłop

Witam Mam jedno spostrzeżenie dotyczące polityki firmy na temat partnerów. Dopatrzono się, że brakuje kobiet w biurze, ciekawi mnie dlaczego nikt się nie dopatrzył, że brakuje ich też w "dziurze". (usunięte przez administratora) Koniec partnerów- równouprawnienie kończy się jak trzeba pralkę wnieść na 5 piętro A windy brak. W LM jest tak samo ! Pchają się do biura A chołopą zostaje dziura ;( Mi było by naprawdę wstyd To nie "kariere" nie dlatego że nadaje się na dane stanowisko tylko z powodu płci ;(

Fajnie tu

No jak tu jest elegancko w tym lm -Super obiady -świetna choinka na stołówce -wypłaty zawsze się zgadzają -urlop w styczniu można zaplanować -wszyscy maja szacunek do każdego Tylko pracować z uśmiechem na twarzy i dziękować Bogu ze takie szczęście nas spotkało

@Fajnie tu

Natura polaka jak malowana...wszystko do dupy....ty pewnie jestes elegancki

On
@Fajnie tu

No i jeszcze bonów na święta brak, jedni mają inni nie, jakiś gorszy gatunek czy co

Super kasa na święta całe 150zl.Dzieki wspaniały LM

Gazda

No! I kredyty tez niech nam posplaca lm, a co nalezy nam sie. Do pip-u dzwoncie jak nie

@Gazda

Firma ok tylko ludzie jak widać.... Dlatego pracuje się fatalnie.

@Adam

No dokladnie nie szanuja sie, ploty i (usunięte przez administratora) a potem ze firma zla. Jacy ludzie taka firma. Wesolych.

Swiety Mikolaj

Przestancie kuwa jeczec jak stare baby. Nie podoba sie to wypad, zasady co do kasy byly jasne i nikt na sile nikogo w Lm nie trzyma. Znajdź se inna robote to milion dostaniesz i polezysz pare godzin zamiast pracowac!!!!!

Leszno
Xnz

Ktoś nie dostał dziś bonów ?

@Xnz

Ja nie mam jeszcze kasy na koncie

załamka

Myślę że znów jest coś pomieszane tak jak co miesiac z pensjami u mnie też 150 tylko a spokojnie łapie się w przedziale na 550 o co tu chodzi masakra

Pracowity
@załamka

Może znowu w biurze pomylili....

@załamka

A wiadomo jaki jest przydział. I jak sprawdzają współ małżonka jak RODO jest. Kto nie wpisał ile zarabia partner to z automatu ma 150 mam nadzieję

@załamka

Dla mnie jest chore to ,że ludzie na zwolnieniu są po kilka miesięcy i dostali po 650 zł A pracujący non stop 150 . Śmiech na sali

Kizior

Koledzy i kolezanki ile dostaliscie kasy na święta? Widze okrutną rozbieżność. Czy to bylo liczone ze sredniej z 3 miesiecy czy jak?

A już jest kasa?

@Kizior

Zarabiam 3000 zł miesięcznie żona nie pracuje córeczka ma 5 lat i dostałem 250zl dziękuję lm wind Power że mam za co zrobić święta A wy ile dostaliscie

@77

Jest

@Kupa

To kest sprawiedliwosc :( bardzo mi przykro. Tak czy inaczej zycze zdrowych i wesolych swiat. Zeby rok 2020 zrobil w LM postepy

@Kupa

Ja nie mam kasy na koncie

@Kupa

Jest rozbieznosc między150-650. Pewnie mnie znowu zoblokuka. W sumie tu nie mozna wyrazac swojej opini. Ja mam 150 a zarabiam mniej niz mlody :((

Luiza

Jeden we Francji drugi na l4 i nikt mnie kradnie

Ormo
@Luiza

Prawda!

Kizior

Kiedy bedzie kasa na swieta na kartach?

Olo

Pewnie 20 jak co roku

@Olo

Dzieki ziomus za odp. Tez tak obstawialem.

Tolek

Macie cięzką prace chyba picia kawki.My tez bedziemy pic kawke i czekac,bedzie kasa bedzie praca.

Produkcja
@Tolek

(usunięte przez administratora) To skandal, ze za ciezka prace (usunięte przez administratora)nie ma pieniedzy na czas. Nie gadajcie mi tu tylko jeszcze o zadnym liderszip bo po prostu to wstyd i zenada-rzecz niespotykana nigdzie wiecej. Ciagle sie mylicie, to wejsciowek nie policzycie to nadgodziny zle policzone no czycto takie trudne? Dzialania na liczbach naturalnych.....(usunięte przez administratora)

Tolek
@Produkcja

To jest swieta prawda my nie jestesmy małpami tylko ludzmi a traktujecie nas jak smieci zeby tylko zrobic swoja prace na czas i nic szacunku dla pracownika tylko slychac (usunięte przez administratora)

@Tolek

Smutna prawda.

Robol
@Nowy

Moze warto zbiorowo napisac tu i tam?

@Robol

Przydałoby się zbiorowo napisać takie pismo

Realista
@Kasia

Tu większość niepiśmienna. (usunięte przez administratora)

Przyszły pracownik

Witam ja chciałbym się dowiedzieć jak jest naprawdę w tej pracy czy czesto są sytuacje że wypłata wynagrodzenia się spóźnia czytając tę forum zastanawiam się czy naprawdę jest tak źle jak piszecie i zastanawia mnie fakt że skoro jest mobbing w pracy to dlaczego nic z tym nie robicie i dalej siedzicie w tym zakładzie zdaje sobie sprawę z tym że nie które sytuacje za zamiatanie pod dywan ale jeżeli jest większa ilość osób pokrzywdzonych to możecie wiele zdziałać na plus i tak naprawdę nie ma ludzi niezastąpionych czy to szeregowy pracownik czy to dyrektor bo też są nad nimi jeszcze inni forum jak dla przyszłych pracowników raczej odradza przyjścia do tego zakładu

Żart
@Przyszły pracownik

Co można zdziałać??? J(usunięte przez administratora) Mentorzy czy lider M J czy S G non stop na telefonie i radzą się z byłym kierownikiem komu by tu mentora Dac albo czy ukarać czy pozostawić. Ludzie kupa śmiechu. Gościa nie ma już jakiś czas A spotykam go na mieście A on takie rzeczy mowi

Pracownik.
@Przyszły pracownik

Pracuje w firmie ponad 10 lat. Problem z wypłatą jest dopiero pierwszy raz. Zakład ma systemy broniące przed mobingiem. Ale czy pracownicy z tego korzystają? Lepiej narzekać anonimowo.

Przyszły pracownik
@Pracownik.

Dziękuję za odpowiedź czas pokaże jak jest w zakładzie a ludzie cóż tak jak wszędzie mentalność polaka za nim się zmieni to miną wieki

Gosc
@Pracownik.

Nie, problem z wypłatą nie jest pierwszy raz. Notorycznie sa błędy w naliczaniu wyplat. Pojedyncze osoby tez miały niejednokrotnie opóźnienie przelewu. A Panie to sobie nie zdają sprawy ile problemów ludzie obecnie mają przez takie małe opóźnienie. Bieganie po bankach i regulowanie należności. Niestety nie każdy ma skad pożyczyć ...

Zwiaskowiec
@Gosc

Dokładnie nie dawno też była sytuacja ze 80 osób dostało wypłatę po terminie. Pomyłki przy naliczania to już standrt nie ma miesiąca żeby ktoś po wypłacie z kwitkiem leciał wyjaśniać błędy Pan z HR

Pracownik.
@Gosc

Błędy przy naliczeniu a opóźnienie z wypłatą to chyba dwie różne sprawy, prawda? Istnieje opracowana procedura która mówi jak ma być rozwiązany taki problem, czyli błędnego naliczeniu wypłaty. Zapytaj o to przełożonego

Troll

Piszesz sam z soba :) (usunięte przez administratora)

Kazik
@Pracownik.

Praca jest świetna. wypłaty na czas , obiady rewelacyjne

@Kazik

a ile mozna zarobic na start?

Oni
@Adam

3000podstawy plus premie

@Oni

Czy coś wiecej na teamt premii można sie dowiedzieć?

On
@Nowy

Nie

Panna x
@Zwiaskowiec

A wiecie że za opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia należy się dodatkowa kasa za każdy dzień zwłoki?

Boss
@Oni

Więc w efekcie jakieś 2600...

Ona
@Panna x

Przecież wypłacili zadość uczynienie, że dwa dni zwłoki jakieś 2 zł brutto i to było na prawie

Ciekawa

Kiedy będą pieniądze świąteczne

Błendny
@Ciekawa

Wczoraj

Czy sa przyjecia do kontroli?

To są czy nie ma ? Bo nie rozumiem twojej odpowiedzi UUU

Maniek

Nie

Kiedy będzie grafik na styczeń?

Hihi

Co tak słabo? Napisz coś więcej.

Figo
@Hihi

Poczytaj lepiej ksiazke bądź gazetę zaspokoisz swoją ciekawość (usunięte przez administratora)

@Figo

A co ty taki nerwowy jesteś? Złość piękności szkodzi. Może to ciebie dotyczy stąd ta reakcja.

Hihi

Była prosba aby bez emocji się obeszło ale widocznie sobie nie radzisz widocznie z wielu powodów tak jak połowa tego patologicznego zakładu.

Cos slychac o kasie na swieta? Jaki przedzial placowy i kiedy przewidziany przelew?

Kaska

Przedział jest super ..... Co roku coraz mniej? Kiedy będą pieniądze na święta??

SZOK

Maniek co Ty wyprawiasz? Juz nikt nie cgce z toba pracowac!

Wiadomo kiedy będą pieniadze na święta i jaki będziesz przydzial?

Yyyyyy

Nowy dyro chyba jeszcze nie ogarnia....

Yyyyyy

i nie wie ze robole patrza i czekaja na ruch

Kanwiem
@Yyyyyy

Ale pitolicie hipolicie Co ma dyro do ogarniania Kasę nalicza hr, jak co miesiąc A podział jak co roku zgodnie z oświadczeniami o dochodach

@Kanwiem

A wiesz na podstawie czego naliczane sa premie i kasa swiateczna? Wiesz kto siè pod tym podpisuje, kto zatwierdza zmiany? Kto je inicjuje....

gawron

wiadomo juz jakie przedzialy w kasie na swieta?

gawron

mi sie tam wyplata zgadza

Heheszek
@gawron

Chętnie też się dowiem

Uczen

Drodzy koledzy powiedzcie kiedy bedzie kasa na swieta? Gadali cos w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 200.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów