Opinie o Lips Beauty Clinic Karolina Polak w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lips Beauty Clinic Karolina Polak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lips Beauty Clinic Karolina Polak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lips Beauty Clinic Karolina Polak w Bytom

Iza Nowy wpis

Nie profesjonalne usługi. Pani powinna iść na szkolenie z rzęs zanim zdecyduje się na kolejne aplikacje u klientek. Klei rzęsy byle jak.

Izabella Nowy wpis

Właścicielka salonu- Pani Karolina mimo młodego wieku już jest świetnym fachowcem w dziedzinie kosmetologii. Przekonałam się o tym poddając się powiększeniu ust kwasem hialuronowym. Zabieg został wykonany w świetnej atmosferze, Pani Karolina potrafi tak zająć się pacjentem że zapomina się o bólu, a po kilku minutach już można się cieszyć pięknym uśmiechem. Kilka razy również zakładałam w tym salonie rzęsy różnymi metodami i jestem bardzo zadowolona. W salonie panuje porządek oraz przyjemna atmosfera. POLECAM!

basia04 Nowy wpis

Profesjonalna obsługa, pani Karolina świetnie dobiera zabiegi do potrzeb skóry. Robi cudowne usta. Lubię atmosferę w Lips Beauty Clinic Karolina Polak za: czystość i profesjonalizm

Niezadowolona

Jestem klientka nie zatrudnioną osobą.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lips Beauty Clinic Karolina Polak
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wyzwolenia 10c lok. 5
    41-907 Bytom