Opinie o Śmiglewska Karolina Salon Fryzjerski Chicago w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Śmiglewska Karolina Salon Fryzjerski Chicago. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Śmiglewska Karolina Salon Fryzjerski Chicago o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śmiglewska Karolina Salon Fryzjerski Chicago w Konin

Aneta Nowy wpis

czy na praktykach z technikum jest się dopuszczanym do pracy z klientem?

Ewa Nowy wpis

Tu kiedyś moja Kolezanka wyszła jak kurczak nieopierzony ! dramat na głowie utracony blask włosów przez rok Ale to nie tylko ten salon w większości Fryzjerzy kształcie się ! fryzjerstwo to strzyżenie ale także koloryzacja bardzo ważna dla kobiety Często zdarzają die w Koninie eksperymenty bez wiedzy co z czym i w jakiej proporcji mieszać by wyszło zgodnie z oczekiwaniem klientki

Tina Nowy wpis

Moje ostatnie doświadczenie było moim ostatnim. Piątek farbowanie- przyciemnianie pasemkami rozjaśnionych słońcem końców włosów żeby ujednolicić kolor. Wyszło za ciemno według p. Gosi, zaprowadziła mnie do mycia, nałożyła coś na włosy bez pytania. Pytam co to jest a ona ze musi zdjąć kolor bo wyszło za ciemno... kazałam jej to zmyć bo mówię jej ze mam bardzo delikatne cienkie włosy i nie chce ich zniszczyc. Tipsy na paznokciach i straszne drapanie skory głowy. Przeciągi z otwartych okien. Umówiona na drugi dzień na czesanie mówię Pani ze moje włosy nie znoszą prostownicy ze zawsze są popalone po jej użyciu i ze jutro tylko chce wymodelowanie. Pojawiłam się drugiego dnia. Uczennica umyła mi włosy i wysuszyła, przyniosła prostownice. Mówię ze ja nie chce a ona ze musi trochę bo Pani Gosia kazała, a to ona będzie kończyła. No i zaczęło się kręcenie włosów prostownica która była podkręcana do wyższej temperatury i prostowane pasma po 5,6 razy i tak się rozpadały. Przyszła Pani Gosia zła i mówi ze to moja wina bo mam zły humor i włosy to czuja. Ze są uparte i ona tez jest i powtórzyła to samo po uczennicy. Do tego tapir i wyglądałam jak upior. Loki żadne spalone siano na głowie. Szefowa się tylko z daleka przyglądała. Poprosiłam żeby to zmyć wiec zostałam poinformowana ze jedynie mi to zmyje i wysuszy jak mi się nie podoba bo nie ma już czasu..... zapłaciłam 50 zł.... włosy nigdy nie doszły do ładu...

BKJ

Byłam umówiona na 20-tego , to był wtorek na 14,00 ; po pierwsze żadnych najmniejszych komentarzy, że nie będę obsłużona o tej godzinie na którą byłam umówiona , ale to był najmniejszy drobiazg w porównaniu z tym co się działo dalej; 1) w "salonie" klimatyzacja włączona na 16 stopni; zimno jak w psiarni- a te kobiety siedzą na fotelach z mokrymi głowami; 2) właścicielka (chyba - nie znam) zajęła się moimi włosami, szarpała dość energicznie , a przy tym fornalskie komendy , typu: " nie przechylać mi tu!, trzymać mi tu! sztywno głowę, " - prostaczka po prostu , nie zna kulturalnego języka jakim powinna zwracać się do klienta , 3) potem ustawiły wokół mojej głowy lampy grzejące , nie spytały czy nie za gorąco ( niezłe hartowanie: najpierw chłód klimatyzacji potem piekarnik) - dałam radę wysunęłam się trochę z tego piekarnika 4) najgorsze działo się w tej ich zmywalni , toż to był sam "środek krateru wulkanicznego " lub dygestorium chemiczne " po prostu - amoniak , i inne chemikalia wygryzały się w gardło i oczy; 5) dziewczynka (chyba uczennica) zmywała mi farbę z włosów , była uprzejma ale szarpała niemiłosiernie ; następnie zlały mi głowę tzw., tonerem, a to była jakaś chemia na bazie amoniaku - nie wiem ale wydawało mi się, że takiej chemii to już się nie używa - ja od kilkunastu lat kupuję farby bezamoniakalne; no cóż, CHICAGO najprawdopodobniej jest tyle lat do tyłu- choć nazwa zakładu wskazywałaby na nowoczesność i profesjonalność ; zostawiły mnie z tym świństwem na mokrej głowie w przeciągu gdzie prosto na głowę wiał strumień lodowatego powietrza z klimatyzatora. To się nadaje do kryminału! Te dziewoje są skrajnie nieprofesjonalne i nieodpowiedzialne , a te kobiety, które tam chodzą zupełnie nieświadome . Poprosiłam o okrycie głowy i jakoś wytrzymałam. Nie miały przewidziane tego w procedurze , bo nie wiedziały czym mają mi okryć głowę: najpierw ręcznikiem frotte , potem szybko go zdjęły i nakryły ręcznikami papierowymi i folią ; 6)Po tej gehennie chciałam jak najszybciej wyjść . Najpierw suszyła mi włosy uczennica a potem zajęła się mną ta właścicielka ( chyba -nie przedstawiła się ), oczywiście zakomenderowała, że musi mi " naciągnąć " włosy ponieważ inaczej nie będzie mogła ich wyrównać. Moja głowa już puchła o szarpania a włosów wyrwały mi więcej niż ja przez dwa lata mycia i czesania. Mam długie włosy , a te dziewoje nie zwyczajne z takimi pracować; z miejsca namówiły mnie na skrócenie o dobre 15 cm - gdyby nie to, to pewnie krew by mi się lała z głowy. Naciągnąć !!!Zupełny brak profesjonalizmu : za co ona ma te dyplomy ? Ona nie wie, że przez takie zabiegi niszczą strukturę włosa. Widocznie nie wie, bo narzekała, że ona sama ma słabe włosy i takie cienkie, ( na początku wizyty) , a ja jej na to odpowiedziałam , że "pewnie za dużo pielęgnacji :))" - nie zrozumiała oczywiście przesłania mojej uwagi. Tak więc jakoś mi wyrównała -bez zabiegu naciągania i wysuszyła. 6) Przyszło do płacenia: 230 zł - oczywiście nie zawahała się by wydać paragon; dałam 240 zł gotówką , wydała 5zł mówiąc dziękuję i życząc zdrowia.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Zostaw merytoryczną opinię o Śmiglewska Karolina Salon Fryzjerski Chicago - Konin

• Jak się pracuje w Śmiglewska Karolina Salon Fryzjerski Chicago?

Zobacz opinie na temat firmy Śmiglewska Karolina Salon Fryzjerski Chicago tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Śmiglewska Karolina Salon Fryzjerski Chicago
  • Al. 1 Maja 2