Opinie o PROMIBO Sp. z o.o. w Toruń pl. Mikołaja Kopernika 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PROMIBO Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PROMIBO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMIBO Sp. z o.o. w Toruń pl. Mikołaja Kopernika 7

Karol Nowy wpis

@… jak to nie szanują ? Dlaczego tak uważasz ?

... Nowy wpis

NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW!

leechu Nowy wpis

każdy ma troche inne podejście do rekrutacji i nie jest to złe.

eldorado Nowy wpis

rekrutacja odbywa się przez Facebooka, firma bardzo otwarta na rynek, prawdziwy profesjonalizm

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROMIBO Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Spp

...praca jak każda u prywaciarza, pracownik- obowizki od a do z, za lepsze wynagrodzenie niż kasjerka na kasie w supermarkecie,tyle, że w obrocie gotówki, szału nie ma...

fffpp

Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam serdecznie i licze na pomoc z waszej strony dziekuje

Danann

Oferty pracy z terenu powiatu sejneńskiego ważne na dzień 16.04.2014 OFERTA PRACY Stanowisko oferowane: dyrektor oddziału Liczba miejsc: 350 Termin rozpoczęcia zatrudnienia : od zaraz Data ważności oferty: maj Wynagrodzenie: 105,00zł. Rodzaj umowy: umowa na czas nieokreślony Wymiar czasu pracy: niepełny 1/16 etatu + działalność gospodarcza (umowa agencyjna) Nazwa organizacji: PROMIBO SP ZO.O. Adres pracodawcy: 45-301 OPOLE Osoba do kontaktu: DOROTA RYBICKA Tel: 884 897 749 Wykształcenie: ŚREDNIE Doświadczenie zawodowe- nie wymagane Umiejętności i uprawnienia: obsługa komputera Ogólny zakres obowiązków: zarządzanie Agencją Bankową, Aktywne pozyskiwanie Klientów, prowadzenie lokalnych akcji marketingowych Miejsce wykonywania pracy: powiat sejneński Inne informacje : oferta niesubsydiowana (Oferta z UP Sejny). Bez komentarza.

xxx

(usunięte przez administratora) pracowniczy. omijać szerokim łukiem, trzymać się z daleka!

mega

Pracowałam kiedyś w tej firmie ale to była najgorsza firma na rynku jaką miałam nieprzyjemność mieć do czynienia.(usunięte przez administratora) To praca dla ludzi bez skrupułów, wyzbytych godności i sumienia (usunięte przez administratora)

takze były pracownik

także pracowałem w tej firmie, nie za długo bo nie wytrzymałem tej presji- obozu pracy - i wiecznego tlumaczenia sie dlaczego tak malo ludzi naciagnolem na kredyty, dlaczego nie na wieksze kwoty, bo progi prowizji faktycznie sa za wysokie do osiagniecia, ale nimi kusza. praca polega na telesprzedazy kredytow, "nie ujawnianiu" klientą calej prawdy o faktycznych kosztach i robienie WSZYSTKIEGO byle by tylko sprzedac, a sumienie, tam tego nie ma, nie mozna miec, bo liczy sie sprzedaz, sam (usunięte przez administratora) mowi ze nie jest instytucja charytatywna - na rozdawanie, tylko by czerpac !! przed podpisaniem um. zastaniow sie - i poczytaj co znaczy UMOWA LOJALNOSCIOWA

Widzę że opinie nowych "ofiar" Promibo doszły..:D nie jest i nigdy nie było lekko u (usunięte przez administratora) :))) nie polecam, ale co tam i tak potrafią tak namieszać w głowie że człowiek głupieje na jakiś czas, ale później jakby budzi się ze snu :D niektórzy się niestety jeszcze nie obudzili

byla pracownica

omijajcie ta firme jak najszerszym lukiem, praca ma niewiele wspolnego z doradca klienta - jestescie telemarketerami, ktorzy p trupach musza isc do celu. progi sprzedazowe macie ogromne, ktore ciezko wyrobic i nie ma mowy o zadnej premii, premia oczywiscie ma byc na was wabikiem.plus pracy w tej firmie, ze macie pensje na czas (podstawe).

jaaaaaaaaaaaa

o mamo na naszej klasie rekrutują i mają na to czas zeby tam przesiadywac , niewiarygodne tacy zapracowani przecież o pardon zapracowana /y firma przecież dwu osobowa zenada nie polecam

Logistyk

Powyższe ja pisałem - Logistyk... żeby nie było wątpliwości.

No i co wynika konkretnego z tego twojego wspaniałego cytowania umowy? :) jakbyś nie wiedział to większość firm posiada bardzo podobne warunki współpracy i nie ma się czemu dziwić, przecież pracodawca też musi się jakoś zabezpieczyć, a nie że przyjdzie taki gość do pracy na kilka miesięcy i pozniej wpadnie na pomysł działalności gospodarczej..:) jaki byłby sens zatrudniania takiego pracownika? Którego się wyszkoli a później odejdzie i otworzy swoją firmę..bez sensu :) poza tym nie szukaj dziury w całym :) podsumowując większość umów wygląda tak samo jak ta co ją tutaj przedstawiłeś :P żadnej sensacji nie odkryłeś..pozdro

hehehe

zgadzam się z opinią wyżej. Sprawdza PITy a jeszcze lepiej bedzie jak sie w ogole nie zatrudnicie w tej firmie to unikniecie problemów związanych z głupim rozliczaniem sie... co za patologiczna firma, no już nie mogę..

O ile się orientuję , to upadłość nie ma szans. A z pracy rezygnują tylko tacy,co chcą w pracy leżeć i pachnieć. I jeszcze trzeba im za to płacić. O samochodzie,telefonie i laptopie nie wspomnę. Jak się nie ma wyników, a tylko żądania, to lepiej inne pracy poszukać. Ja zapieprzam i mam z tego to co było w umowie. Chyba,że jestem z innej Galaktyki.

doradca

Jaki pracodawca tacy kierownicy;-)

Zgadzam sie w 100%!!! Ludzie którzy uwolnili sie od tej firmy robia swietne wyniki, zreszta kadra kierownicza tez chyba miala tu duze znaczenie jesli chodzi o atmosfere w tej patologii, ale to wiedzą wtajemniczeni..:)

o tak

OBECNA "REKRUTACJA" DO TEJ FIRMY ODBYWA SIĘ RÓWNIEŻ NA "NASZEJ KLASIE"!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PROMIBO Sp. z o.o. - Toruń

PROMIBO Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 87 ocen.

PROMIBO Sp. z o.o.