Opinie o Iryd w Gołdap

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iryd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iryd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iryd w Gołdap

aks

Sory , wszystko to postawione do góry nogami.

***

W zeszłym roku szukali sekretarki, w tym roku szukają, poprzednia uciekła czy jej podziękowano? Wiadomo coś jaka jest atmosfera "na górze" ?

Stary

Podwyżek nie będzie bo firma inwestuje i obecnie ma swoiste problemy przez pana o. Chyba że startujesz na jakieś kierownicze stanowisko. Na produkcji możesz zapomnieć o nich, dlaczego tak sądzę? Proste, pracujesz w systemie akordowym, a stawki się nie zmieniły od ponad 8 lat więc dlaczego system który się sprawdza miałby przybrać inny kształt. To się nie opłaca, ludzie z braku wyboru i tak będą pracować więc nie ma sensu cokolwiek z tym robić.Tutaj pozwolę sobie zacytować pana O. "Nie podoba się to idź się zwolnij, na twoje miejsce jest stu, całą szufladę mamy numerów więc nie jesteś tu potrzebny"

Stary

Biorąc obecne warunki i stosunek kierownictwa do pracowników, faktycznie ta oferta jest całkiem przyzwoita.

Ślusarz

Pan dyrektor w prost zapyta się czy pracowałeś u nas, potem sprawdzi twą kartotekę nie ważne czemu ustał stosunek pracy, wypisze kwitek do kadr, na kolejny dzień 30 minutowe BHP i 5 minutowe badanie lekarskie i do pracy.

Leszno
Stary

Tak niesamowite po prostu warunki 1850 brutto po prostu mniej ci nie mogą dać nawet pokuszę się i ci przeliczę 1355,69 netto, nadgodziny i nocne, też muszą ci zapłacić bo tak stanowią przepisy, premia uznaniowa, Tutaj bym zacytował pana M, cyt. Ty nie potrzebujesz premii zarabiasz dużo w akordzie, więc premia będzie dla tych co mało zarabiają. Więc takie stwierdzenie iż warunki finansowe zmieniły się na lepsze to jedna wielka ściema. Jest jak było, cóż w sumie jest nieco gorzej niż 5 lat temu bo jak chcesz z dyrektorami o czymś pogadać bez kija nie podchodź. Ostatnio nawet na dół prezesi schodzą więc takie bzdety że jest lepiej to nic innego jak propaganda, Fakty są faktami.

Stary

o podwyżkach to możesz zapomnieć. W styczniu już je mieliście i chcecie więcej dostaliście 1850 brutto i więcej nie dostaniecie, za rok proszę się zgłosić. Co do awansu, też niezły żart, ale chociaż może nie zawsze możesz zastąpić pana Piotra.o i tak się do niczego nie nadaje. Pojechał na reklamacje wrócił i nawet nie wiedział czego ona dotyczyła. Na początku stycznia ludzie próbowali wytłumaczyć mu że ramki są krzywo pospawane i sklejka pęka z tego powodu a on co zamiast wysłuchać o co chodzi działa, więc jaki sens się odzywać. A jaki najeżony święty i niewinny kiedy przyszła reklamacja na spody po prostu niesamowite dokoła szukał winnych a sam udaje świętego. Pracuje tu od 2011 ale takiego burdelu to w życiu nie widziałem. Tak trzymać jak tak dalej pójdzie potracicie ludzi, będą u was pracować tylko ci którzy muszą lub którym kazali. A co do zarobków kiedy (usunięte przez administratora) i wychodzi ci najniższa krajowa to jaki w tym sens się udzielać bo i tak dostaniesz ją jak będziesz uczciwie pracować. I jeszcze jedno odnośnie kwoty 1800 nie wspomnieliście że musicie zapieprzać nadgodziny soboty i niedziele, gdyby faktycznie było 1800 za te obowiązkowe 40 godzin nie było by tak źle. Pracowałem dosyć spory okres więc posiadam dosyć sporą wiedzę a to co stwierdziłem jest jedynie kroplą w morzu.

@kamil co się dziwisz niedowiarku, mój mąż za cały miesiąc tyrania w chłodzie, smrodzie i pyle dostał 1680 zł. Dojechać z Galwieć do Irydu autem, zrobić zakupy na kanapki, o wakacjach dla dziecka to nawet nie ma co marzyć. Żyjemy z dnia na dzień. Takie są realia gołdapskie. Chłopaki co z mężem dojeżdżają powiedzieli że tak jak on popracują jeszcze tylko do wiosny i fruuu. Smutne, ale prawdziwe.

"Były i szcześliwy, że były."

socjal w irydzie? Wyjazdy dla Oleszczuka na turnieje? Tam nie ma fachowców od kierowania. Tam jest tylko " kij" marchewka nie obrodziła. Ogólna zasada prowadzenia firmy w Irydzie najlepsi odchodzą sami ( bo widzą że inbecyle nimi kierują ( np. Kruwelski lub Świąder) zostaje tylko "przesiew" jak to ma się do rozwoju firmy...? Trzy "eNki" dwie wpadki na alkomacie - umowa przedłużona na dwa lata. Gdzie szacunek do pracy?

"Były i szcześliwy, że były."

Kola

O tak podwyżki idą, bo już coraz więcej ludzi ucieka z Irydu. Kierowników brak, spawaczy brak, kierowcy uciekają do Niemiec i Anglii. Zostaną tylko wopiści i dziewczyny z biura, bo one zawsze na solidną premię mogą liczyć. Ja też po nowym roku uciekam, ba jak żyć za 1800 pln, to prawie tak jak bym był bezrobotny.

szpadel

robot co tu sie sapiesz pracownicy kamila nie wykonczyli chyba cos sie w bani ci pomieszalo kamil to byl konkret kiero takiego juz wy ani nikt mial nie bedzie ten nowy jest dziwaczny czlek ale niejest zly zobaczymy co on nam w kartach popisze i jaka wypla bedzie bo reszta mnie wali

robot

Luzak to pewnie makowca wpie.. zakrapianego ruskim spirytusem z baryla i ptaszyna, albo jakis pociotek. Widac komus przeszkadza ten nowy albo dyrekcja zacznie wnikac i wymienia go na komendanta SS. Wtedy zacznal sie pomiary czasu na kiblu albo sam sie zorientuje o co tu chodzi i odejdzie. Dlaczego zwykly pracownik uczciwie pracuje i nie narzeka? Z tego nierubstwa ksiezniczkom z pasztetowego lasu w d.. sie poprzewracalo. Piszcie tak dalej moze ktos w koncu doceni albo naprawde zacznie zmieniac na lepsze. Dla nowego podpowiem zeby zaczal od postawienia tych symulantow na pozyteczne stanowisko jak czyszczenie korlety albo do dziurowania. Udawac i narzekac kazdy moze a robic nie ma komu. Pikantne komentarze, ploteczki to strzał z ucha i jakos dzien minał. A czlowiek jak sie uj.. w smarach to po robocie mysli o odpoczynku a nie kombinuje jak komus szpile wsadzic. Nowy jeszcze sie przekona co tu sie dzieje. Kamila wykonczyli to kazdego mozna zajezdzic, " Po grzbiecie dostaje koń, który ciągnie wóz. Konia-luzaka bat nie sięga, bo po co. I tak nie pociągnie." Fajeczek w zeby, drzec ry.. , udawac ze cos sie umie i ganiac ludzi. Najlepsza robota, powiem jak munio po co szukac dziury w calym...

munio

Kikok atmosfera jest zaje... kirownik jest zaje nie gania z roboty do roboty zagadasz o lepsze stanowisko stajesz i dzialasz nie to co inni kierownicy co szukaja dziury w calym i gania pracownikow nasz jest git

irydziak

no i bedzie zaje........

LUZAK

ten nowy kierownik niejest zly mozna samemu wybierac prace niesprawdza nikogo niewnika mozna robic co kto chce byle byc na zakladzie w wekendy nie trzeba chodzic do pracy bo on tez nie pracuje Pelen luz Podobno pozmienia wszystko na lepsze juz zaczol bo wekendy wolne jak dla niego to i dla nas

Jojo

Chciałbym zostać kierownikiem w waszym zakładzie, ale nie wiem czy warto, .....ile mógłbym zarobić?

wacek

niech dadzo nam kierownika jakiegos od nas niech wytypujo kto nowy sie wszystkiego nauczy stary pracownik wie o co we wszystkim chodzi i nie da sie w babbuko zrobic Te nowe osoby to nie nadajo sie odrazu widac a teraz ten w okularach to juz wogle klops nie kierownik

Usługi_prawne

Służę pomocą prawną w sprawie problemów z wyegzekwowaniem od szefa ryczałtu za spanie w kabinie samochodu. Karolina tel. (usunięte przez administratora)

kika

To szczera prawda tak jest pracowalem to wiem jak jest a jak nocki sie zaczynaja to juz masakra ale tak to jest jak kierownikiem jest przyjaciolka. A co do moni k to super dziewczyna zapierdala ciezko ..nie siedzi tak jak inni

lol

W irydzie jest i monia Kaminska zapierdala jak my a taka ania b caly czas siedzi i pewnie kase wieksza bierze od nas zwyklych ludzi co zapierdalamy

ard

1800 zl na 3 zmiany i soboty to dobry zarobek ? Moim zdaniem nie

Zostaw merytoryczną opinię o Iryd - Gołdap

• Jak się pracuje w Iryd?

Zobacz opinie na temat firmy Iryd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iryd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iryd?

Kandydaci do pracy w Iryd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iryd