Opinie o Iryd w Gołdap

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iryd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iryd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iryd w Gołdap

obserwator

Na stronie norweskiego NAV jest oferta do pracy waszej firmy. Oto co tam napisali: Stanowisko: Operator lasera Zakres obowiazkow: obsługa i programowanie maszyn CNC, prasy krawędziowej, lasera, obróbka elementów metalowych Wymagania konieczne: wykształcenie średnie zawodowe, techniczne; znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie podstawowa Wymagania pożądane: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), techniczne; zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie – wymagany staż 5 miesięcy Inne: staż pracy ogółem – 5 miesięcy Rodzaj umowy: umowa na czas określony; praca na trzy zmiany; 40 godzin tygodniowo; system wynagradzania czasowy ze stawką miesięczną Wynagrodzenie brutto: min 1850zl Dlaczego jest na norweskim NAV taka oferta? Czy ktoś z norwegii zainteresuje się taką ofertą? Uważam że to ogłoszenie bez sensu a jest nadal i ciągle jest odświeżane.

Operator CNC

Czy ktoś z was wie ile zarabia operator lasera ? Ze zdjęć widzę, że macie Trumpfa 3030 na identycznym pracuję.

andriej

Ja spawacz z Ukrainy zarabia u was 3900 zł/m-c. ?

ladna

Ma moze ktos nr.tel.do Mareczka z narzedziowni,plis.Bardzo mi sie podoba,plis

Ślusarz

Pan dyrektor w prost zapyta się czy pracowałeś u nas, potem sprawdzi twą kartotekę nie ważne czemu ustał stosunek pracy, wypisze kwitek do kadr, na kolejny dzień 30 minutowe BHP i 5 minutowe badanie lekarskie i do pracy.

byly pracownik

Siemanko co tam w Dynasti słychac jak tocza sie wasze losy pracownikow pod okiem wielkiego brata PZDR

lol

Pipciasz ta twoja kierowniczka dala ci ze jo tak chwalisz?

Pipciasz

Moja pienkna kierowniczka i tak jest najfajniejsza :***********

normalny

Ludzie wezcie wy się do roboty bo wam w głowach się przewraca zajmijcie się pracą i swoim życiem

fonfel

pukanie fajna rzecz na karzdej zmianie ktos kogos puka ja tez pukam jak mi sie uda

fonfel

Kierownicy pracownice pracownicy pukajo kolezanki im tez mozna a co oni gorsi ,stara czy mloda nie wazne wazne aby dala

maczo

Chesz zdradzic zone czy meza to do Irydu sie zatrudnij zawsze znajdziesz cos do zamoczenia starzy kolesie posuwajo tam mlode kuperki mlodziaki posuwajo starsze babki U nas w firmie jak w Dynasti Iryd jest THE BEST

@maczo

Które tak daj (usunięte przez administratora)

Stary

dobrze że tą panią grubszą zdegradowali bo nie potrzebna jeszcze jedna osoba na stanowisku kierowniczym z kartoteką policyjną.

lalex

A ja lubie Pana Piotra jeśli trzeba kogoś podkablować to tylko do niego, on potrafi rozwiązać każdy konflikt.

lala

Ja tam najbardziej lubie dyrektora Krzysztofa jest on mądrym wyrozumiałym uczciwym człowiekeim który zawsze wyslucha pomoże niewywyzsza sie jak niewiadomo kto a przedewszystkim szanuje ludzi a ludzie szanujo jego Panie Dyrektorze jest Pan Najlepszy Dziekuje ze pan w tej firmie jest szkoda ze tylko na kensusie ale i tak dziekuje

kensiak

róbta róbta róbta róbta jak nie macie co i nie wiecie co to tez róbta róbta

mloda

A ja kocham Mareczka z narzedziowni,cmok.....

lazlo

masz racje, troche mi jej szkoda, moim zdaniem radzila sobie dobrze i napewno byla lepsza od pana W. potrafila dobrze ządzic ludzmi. Chcialbym aby ponownie byla kierownikiem.

szpadel

masz racje muma mlody ten kierownik nie jest zly chlopak jest ok koles i jak narazie dobrze sie u nas dzieje na zmianie tylko zeby on juz zostal bo ci co mogo byc cos czajo i da rade sie z nimi pracowac to kilka miechow i degradujo z kierownikow tak jak zrobili z ostatnio pare miechow byla jak nie bylo komu kierowniczyc teraz jak nowych poprzyjmowali to dla grubej kopa w (usunięte przez administratora) i narazie wydymali jo jak nic a ona sie glupia tak dala oby mlody sie nie dal wydymac to bedzie spoko

muma

Mlody jest niewnikajacy nie czepia sie o normy jest luzacki gosc i ja sie tam ciesze ze on zadzi to bedzie lajcik

robotnik

szukajo sekretarek kierownikow zastepcow itp itd jednych zwalniajo drugich zatrudniajo i tak wkolo ,u nas na zmiane kierownikow bylo juz wielu sam juz nie wiem o co tu chodzi i do kogo mam isc jak cos trzeba od kierownika Kamil z Ewko jak byli to byli zawsze a teraz niewiadomo kogo o co pytac aks dobrze mówisz wszystko w irydzie jest do gory nogami

Zostaw merytoryczną opinię o Iryd - Gołdap

• Jak się pracuje w Iryd?

Zobacz opinie na temat firmy Iryd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iryd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iryd?

Kandydaci do pracy w Iryd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iryd