logo Iryd

Iryd

Gołdap

Opinie o Iryd

normalny 2016-05-15 19:29
Ludzie wezcie wy się do roboty bo wam w głowach się przewraca zajmijcie się pracą i swoim życiem
Pipciasz 2016-05-15 21:26
Moja pienkna kierowniczka i tak jest najfajniejsza :***********
lol 2016-05-16 05:15
Pipciasz ta twoja kierowniczka dala ci ze jo tak chwalisz?
byly pracownik 2016-05-18 12:19
Siemanko co tam w Dynasti słychac jak tocza sie wasze losy pracownikow pod okiem wielkiego brata PZDR
ladna 2016-06-22 12:06
Ma moze ktos nr.tel.do Mareczka z narzedziowni,plis.Bardzo mi sie podoba,plis
ard 2016-07-02 12:50
1800 zl na 3 zmiany i soboty to dobry zarobek ? Moim zdaniem nie
andriej 2016-07-28 19:37
Ja spawacz z Ukrainy zarabia u was 3900 zł/m-c. ?
Operator CNC 2016-09-11 17:29
Czy ktoś z was wie ile zarabia operator lasera ? Ze zdjęć widzę, że macie Trumpfa 3030 na identycznym pracuję.
obserwator 2016-10-08 10:16
Na stronie norweskiego NAV jest oferta do pracy waszej firmy.
Oto co tam napisali:
Stanowisko: Operator lasera
Zakres obowiazkow: obsługa i programowanie maszyn CNC, prasy krawędziowej, lasera, obróbka elementów metalowych
Wymagania konieczne: wykształcenie średnie zawodowe, techniczne; znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie podstawowa
Wymagania pożądane: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), techniczne; zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie – wymagany staż 5 miesięcy
Inne: staż pracy ogółem – 5 miesięcy
Rodzaj umowy: umowa na czas określony; praca na trzy zmiany; 40 godzin tygodniowo; system wynagradzania czasowy ze stawką miesięczną
Wynagrodzenie brutto: min 1850zl
Dlaczego jest na norweskim NAV taka oferta?
Czy ktoś z norwegii zainteresuje się taką ofertą?
Uważam że to ogłoszenie bez sensu a jest nadal i ciągle jest odświeżane.
Eruity 2016-10-14 13:00
Pytaj, ale podobnie jak w przypadku zakwaterowania od pracodawcy? jakich warunkach? Powiedziano nam, że istnieje dom i hotele. Czy to prawda? Ile osób mieszka w jednym pokoju, a jeśli jest jakiś pokój dla par? Jest to bardzo ważne. Z góry dzięki za informację.
Eruity 2016-10-14 20:25
Czy to znaczy, że pracodawca zapewnia dobre zakwaterowanie?
Eruity 2016-10-14 20:38
Nie narzekam, ale wręcz przeciwnie - pytam. Nie byłem tam. Dlatego ważne jest, żeby wiedzieć - jakie są warunki życia w obudowie pod warunkiem?
"Były i szcześliwy, że były." 2016-10-17 19:10
socjal w irydzie? Wyjazdy dla Oleszczuka na turnieje? Tam nie ma fachowców od kierowania. Tam jest tylko " kij" marchewka nie obrodziła. Ogólna zasada prowadzenia firmy w Irydzie najlepsi odchodzą sami ( bo widzą że inbecyle nimi kierują ( np. Kruwelski lub Świąder) zostaje tylko "przesiew" jak to ma się do rozwoju firmy...? Trzy "eNki" dwie wpadki na alkomacie - umowa przedłużona na dwa lata. Gdzie szacunek do pracy?
"Były i szcześliwy, że były." 2016-10-17 19:11
Leoś 2016-10-22 10:22
Pocałujta w d... wójta. Pracowałem do 2010 roku, dłuższy okres za innego kierownika , Andrzej chyba miał imie. Było niexle, zresztą wszędzie jestvtak samo. Pa.
pracownik byly 2016-11-06 11:54
jakie zarobki na metalowym
Komandos 2016-11-07 08:35
Na metalowym nic się nie zmieniło i nie zmienia.
byly pracownik 2016-11-07 11:06
CZYLI TE 1200ZL SIE ZAROBI
Ja 2016-11-26 22:41
Które tak daj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
abstynent 2016-12-05 20:51
Co tam Irydki pali rura przed dziesiątym bo niema czego do gardła wlać a cała wypłata poszła na przelew, oczywiście nie wszystkich bo reszta ciężko pracuje na chleb i święta dzieciom a przepite mordy kombinują jak zarobić i się nie narobić. Już niedługo wypłata dobrze i mądrze ją wydajcie a nie na pszeniczną i vipałery z biedronki i tanie wina,pomylśćie o dzieciach a nie aby zalać gardła
mlody 2016-12-08 11:17
daja,daja na metalowym,takie laseczki,ze cmok,tyle ze najpierw wazniejsi dostaja,taki pan marek z narzedziowni ma pierwszenstwo,niestety...
Ciekawy 2016-12-08 16:42
Kurcze, co to za fucha ten narzędziowy, że wszystkie mu tak dają?
zaczarowany olowek 2016-12-16 17:42
Piotrek Ostr. jest naprawde spoko . Panie Prezesie wiecej takich ludzi a bedzie spoko
burak 2016-12-19 13:36
Znowu sekretarki szukają. Ktora odeszła? Tak tam żle, czy warto się starać o tą posade?
metaluwa 2017-01-10 12:03
Kto zna nr Marka z narzedziowni na metalowym plis
S.... 2017-01-12 11:50
JA MAM ,I WARA OD NIEGO,ON JEST MOJ,SZUKAJ NA INNEJ ZMIANIE,ZROZUMIANOS
ladyn 2017-02-01 10:48
Powiedzcie jak wygląda zatrudnienie kobiet? Ile zarabiają ? I na ile dostaje się umowę? Nigdy nie pracowałam w Irydzie więc na jakie stanowisko kierują takich swiezakow. Z góry dziękuję za odp.
REKSIO TROPICIEL 2017-02-14 19:11
OD pana marka ,to wara jesteś na celowniku jego matki, babki, prababki i teściowej!!! NASZ MARECZKU LOWELASIE Z OKAZJI WALENTYNEK DUŻO GIPSU
S..... 2017-02-16 13:38
S.... aja to wale na czyjim jest celowniku,on jest moj i tyle,a ty lachona sie nie wymadrzaj i pilnuj zeby bubli nie narobic
ladyn 2017-02-16 21:15
Odpowie mi ktoś ? Czy kobiety tylko pipami mysla w tym zakladzie...?
Szuwar 2017-02-23 22:11
W Irydzie mnie nie chcą zatrudnić do pracy.
REKSIO TROPICIEL 2017-03-01 10:28
boś leń
Szuwar 2017-03-02 10:02
Pytałem już na drewnianym. Odpowiedzieli mi ze: Niechcemy Pana tu. Na pytanie Pana Michała, czy Pan wie co Pan zrobił odpowiedziałem tak. Przeprosilem go z grzeczności. Jednak Pan Michał nie rozwinął tej wypowiedzi bo jak twierdzi nie ma sensu. Na co ja nic już nie powiedziałem bo sam doszedłem do wniosku ze coś tu jest nie tak w tym Irydzie. Pan Wacław pytany o pracę jedyny odpowiedział że nie zatrudni bo to będzie tak jak na dziale drewnianym.
Szuwar 2017-03-09 11:05
Iryd to tak naprawdę dobry zakład pracy dla ludzi. Ja w swoich wypowiedziach mówię pozytywnie o Irydzie. Nie mam do nikogo żalu ze pomimo zapotrzebowania na pracowników usłyszałem najpierw od Pana Krzysztofa a później od Pana Michała ze jestem niechciany pracownikiem. Chciałem rozmawiać o swoich błędach jednak Panowie o których wcześniej wspomniałem twierdzą że to jest bez sensu. Niech to tak zostanie.
ale 3 2017-04-12 09:30
Szuwar ty chyba żartujesz sobie. Najwidoczniej za krótko pracowałeś tam. Nie gadaj głupot wiem jak tam jest co za dyrektorzy
drapacz chmur 2017-04-20 22:15
T o jak tam po strajku? N-ki, brak frekwencji i innych dodatków za marzec oraz nadal wyśrubowane normy? A może jednak miła atmosfera, zrozumiałe zasady i warunki pracy? A normy choć wygórowane to jednak możliwe do zrobienia i dobrze płatne? Czy strajk zmienił w waszej pracy coś na plus? Wygraliście czy przegraliście?
Szuwar 2017-06-03 12:17
Znając życie to tak nie zostanie.
MAG 135-136 2017-06-08 12:14
Widać,konkretna cenzura na GOWORK,były dość ciekawe wpisy i już ich nie ma ...Chmm,ciekawe kto je kasuje lub są komuś nie na ręke....SPAWACZE noście maski z filtrami przeciwgazowymi,dla waszego zdrowia to pisze,poniszczycie płuca i zdrowie noście maski nie lekceważcie tego,Zony w domu niech mężów pilnuja by uważali na zdrowie...
Szuwar 2017-06-18 01:57
Powiem wam że w chwili obecnej nie pracuje i tęsknię nawet za pracą w Irydzie. To nie żarty. Przychodzi koniec miesiąca a wypłata wpływa na konto bankowe albo bieze się wypłatę do ręki. Brak pracy zmusza do różnych rzeczy. Ja nie zostałem z pustymi rękoma. Nie mniej jednak w dzisiejszej dobie czasu każdy grosz się liczy.
Szuwar 2017-07-10 22:30
Namawia was do składania skarg do Sądu Pracy.
Szuwar 2017-07-10 22:37
Namawiam Was do Sądu Pracy dlatego że można tam dochodzić swoich praw na drodze Sądowej.
Szuwar 2017-07-10 23:13
W miarę wagi sprawę można zgłosić na Policję oraz do GOWORK.
Patrycja 2017-07-20 09:55
@MAG 135-136
jeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.
Szuwar 2017-08-15 18:40
Panowie i Panie zawsze można przyjąć do pracy dozorowanego. Przyuczyć go do zawodu. To jest moja wskazówka. Wszystkiego Dobrego.
Szuwar 2017-09-15 18:34
Panowie i Panie chodzą pogłoski że chciałem bić kierownika podczas pracy. Dlatego też żeby rozwiać wszelkie wątpliwości piszę tutaj że nie. Po pierwsze koledzy i koleżanki jak sami dobrze wiecie miałem podkasane rękawki bluzy. Po drugie nie uderzyłem Pana Krzysztofa. Po trzecie nie prowokowałem go bo nawet go nie było. Po czwarte są to ludzkie plotki. Wczoraj się o tym fakcie dowiedziałem z ust Pana Świądra. Dlatego dzisiaj piszę tutaj o tym ze względu na to aby te plotki z Irydu ni przerodziły się w agresję.
Szuwar 2017-09-16 19:55
Ja tą wypowiedź Pana Świądra traktuje jako żart.
Marian 2017-09-17 16:59
Widziałem z u was w Irydzie p oszukują kierowców. Warto złożyć podanie ?
Szuwar 2017-09-19 19:54
Trzeba spróbować swoich sił
Szuwar 2017-09-19 19:56
Złożyć podanie o pracę i czekać na przyjecie.
Marian 2017-09-20 15:17
Byłem, powiedzieli że już nie potrzebują :-(
Zostaw swoją opinię o Iryd - Gołdap
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iryd