Opinie o All Pumps Dorota Szewczyk-Madejewska w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie All Pumps Dorota Szewczyk-Madejewska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w All Pumps Dorota Szewczyk-Madejewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All Pumps Dorota Szewczyk-Madejewska w Chorzów

Marek Nowy wpis

Widzę że prawda wychodzi na światło dzienne. Uwaga ! Każda współpraca z tą firmą kończy się porażką. Jako klient straciłem kasę i teraz muszę się z nimi sądzić. Pracownik który przyjął zamówienie przestał odbierać telefon, okazało się już nie pracuje. Teraz czekam na sprawę sądową, ale widzę że już piąta firma pod tym samym logiem. Zachęcam wszystkich poszkodowanych do ujawnienia się również na opiniach. Być może ostrzezemy innych przed takimi praktykami. A może jak będzie nas więcej uda się udowodnić celowe działanie i zapewnić im wyroki sądowe. To jest niedopuszczalne aby w dzisiejszych czasach ktoś mógł tak jawnie migać się przed odpowiedzialnością. Dla przyszłych pracowników też mam ostrzeżenie. Takich poszkodowanych jest więcej, więc dzwoniąc nie będziecie mile widziani w wielu firmach, tego długo nie da się ukrywać.

Tomasz

Aktualnie firma nosi nazwę: ALL-PUMPS Dobromir Barański ul. Marii Rodziewiczówny 13 41-902 Bytom NIP: 969-112-01-47 (właściciele ci sami). Jako były pracownik tej potwierdzam, że firma przeprowadziła się z Chorzowa do Bytomia w marcu b.r. Na starej lokalizacji w Chorzowie zaczęli ścigać ją (usunięte przez administratora) klienci. Niektórzy grożą procesami sądowymi za zakupione ale niedostarczone pompy. Aktualnie mieści się w garażu i pomieszczeniu znajdującym się bezpośrednio nad nim na poddaszu (okienka widoczne na zdjęciu). Została zatem typową "firmą garażową". Firmę tworzą pracownicy. Jeśli się ich nie szanuje to odchodzą. W ciągu ostatniego miesiąca odeszły 4 osoby. Zostały jeszcze dwie (ze szczególnym akcentem na słowo jeszcze). Właściciel jest w rozpaczliwej sytuacji kadrowej która nie skłoniła go do przemyśleń. Nadal publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne zawierające nieprawdziwe informacje. Dotyczą one "wysokiego wynagrodzenia podstawowego" (3.500,- zł netto!) i "atrakcyjnego systemu prowizyjnego i premiowego" (zasady prowizji i premii nie są wpisywane do umowy o pracę - kiedy odchodzisz nie masz nic oprócz podstawy). Te praktyki stały się zasadą zatrudniania nowych pracowników i sposobem na funkcjonowanie firmy. Tzw. "docelowych" samochodów służbowych po prostu NIE MA. Przestrzegam kandydatów aplikujących tam na stanowisko "Inżynier sprzedaży" - nikt Ci tyle nie da ile ta firma Ci obieca. Ja odszedłem po trzymiesięcznym okresie próbnym. Właściciel nie szanuje praw pracowniczych. Nie otrzymałem nawet Świadectwa Pracy. Zapewne sprawa skończy się w Sądzie. Żerowanie na nieświadomości Kandydatów i często wykorzystywanie przewagi ekonomicznej kiedy często nie mają środków do życia jest wysoce niemoralne i karygodne. Dlatego uważam, że tacy "pracodawcy" powinni być eliminowani z przestrzeni życia gospodarczego w Polsce. Jest duża szansa, że sami się potkną o własne nogi. Firma techniczna bez doświadczonej kadry inżynierskiej sama zniknie z rynku. Świadomy odpowiedzialności karnej za publikowanie nieprawdziwych informacji zapewniam, że podane przeze mnie informacje są prawdziwe. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o All Pumps Dorota Szewczyk-Madejewska - Chorzów

• Jak się pracuje w All Pumps Dorota Szewczyk-Madejewska?

Zobacz opinie na temat firmy All Pumps Dorota Szewczyk-Madejewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

All Pumps Dorota Szewczyk-Madejewska
  • Piekarska 1-3