Opinie o stradivarius.pl - STRADIVARIUS POLSKA SP. Z.O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stradivarius Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stradivarius Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stradivarius Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Stradivarius Polska Sp. z o.o.?

Weronika

Żadne jak trafią na Twoje CV jak będzie ktoś potrzebny to wezmą , acz kolwiek lracowalalam ponad pół roku i bardzo dobrze wspominam stradivarius w Lublinie gdyby lepiej płacili (a wiadomo to nie wina zespołu) napewno bym tam została a nawet wróciła, minimalna krajowa a nawet poniżej to za mało ponieważ peaca nie należy do lekkich , jest naprawdę dużo obowiązków co ma swoje plusy bo czas w tej pracy leciał w chwilę ale niestety nie za takie pieniądze po za tym wszystko super

Irena
@Weronika

napiszesz jakie obowiązki ma pracownik pracujący tutaj?

Nie mają ludzi do pracy, więc biorą każdego

Honorata
@Weronika

Czekaj, jak minimalna krajowa a nawet poniżej? Poniżej to zabronione przecież. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że taka duża sieć sklepów by tak ryzykowała...

Agata
@Honorata

Oczywiście, że nie płacą poniżej minimalnej krajowej, wiem bo pracowałam w Warszawie i podstawa jest wyższa niż minimalna plus są premie

Wanda
@Agata

A premie to ile?

Ala

Niestety bardzo zawiodłam się na sklepie stradivarius 04.05.2020 zamówiłam spodnie online z dostawą do sklepu stacjonarnego wszystko zostało opłacone przesyłka miała być do odebrania 7-8.05.2020 jednak tak się nie stało dzwoniąc na infolinię powiedziano mi, że jest sezon wyprzedażowy i z tego względu zamówienia mam oczekiwać po 10 dniach roboczych więc dalej czekałam po upływie tego czasu zamówienia dalej nie było Więc ponownie zadzwoniłam na infolinię i tym razem powiedziano mi że muszę czekać do 15 dni roboczych Wkurzyłam się bardzo no ale nic dalej czekałam z nadzieją że po tym czasie to już na pewno będę je miała. Dziś mija już 20 dni roboczych jest 28.05.2020 A ja dalej nie mam zamówienia i nie wiem co się z nim dzieje bo na infolini też tego nie wiedzą niby sprawa jest wyjaśniania. A ja zostałam bez zamówienia A moje pieniądze utkneły w próżni. Na prawdę to co ten sklep wyprawia to są kpiny żadnej informacji na temat że dostawy mają być opòźnione totalna ignorancja. Nie polecam

Marcelina
@Ala

Jest 30.06.20 , mam dokładnie taka sama sytuację minęło ponad dwa tygodnie i ani pieniędzy za zamówienie ani zamówienia. Numer na infolinię nei istnieje a na maile nie odpisują. Jestem niezwykle zszokowana i na pewno nie zamówię nigdy więcej niczego z ich strony! Stradivarius jest dla mnei wyznacznikiem najniższego poziomu obsługi klienta i terminowości dostaw.

Natalia
@Ala

Niestety muszę potwierdzić to co Pani napisała. Zamowiłam z e-shopu spodenki, doszły w 4 dni robocze do paczkomatu. Nie pasowały, dlatego postanowiłam udać się do sklepu stacjonarnego (już był otwarty) w celu wymiany. Na sklepie nie było tego produktu, ale kasjerka zaproponiwała mi, że zrobi mi zamowienie na sklep. I od tego czasu mija 10 dzień, a ja nie mam żadnej informacji o moim zamówieniu. Na maila nie odpowiadają, a kasjerka w sklepie w bardzo nieuprzejmy sposób olewa, twierdząc że to nie jej wina. Zawsze nie było problemu z zakuoami w tym sklepie. Często w nim kupowałam, bo bardzo go lubiłam. Do teraz. Odzyskała Pani pieniądze lub produkt?

xyz
@Natalia

ale wy wiecie ze tu sie pisze opinie na temat pracy? Debilki... :)

*facepalm*
@xyz

No chyba nie xD Czytaj ze zrozumieniem, zanim coś napiszesz... "Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stradivarius Polska Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stradivarius Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej."

Wika
@Ala

Jestem zażenowana brakiem dostawy produktu za który zapłaciłam. Zamówienie zostało złożone 10 stycznia!!! Czekałam spokojnie do dziś ale no mówię no nie coś jest nie tak.Próbowałam sobie tłumaczyć w głowie że różnie to teraz bywa z tymi dostawami. Ale Żeby czekać 27 dni na zamówienie które mialo dojść 20.01.2022 roku gdzie pisze to jak (usunięte przez administratora) w e-mailu od was . No żart totalny. Czuje się oszukana.Mało tego gdy próbuje wyszukać zamówienia nie szuka tak jakby nie istniało. A pienadzę pobrało.

Patrycja

Praca teoretycznie na pol etatu a spędzanie dziennie nawet 9h i to całodziennego biegania i robienia wszystkiego w tym samym momencie. Ma być szybko i idealnie. Dodatkowo męczenie klientów, nagabywanie aż mi wstyd. Grafik zmienia się kilka razy w tygodniu, często na niekorzyść, wychodzę z pracy o 22. Kierowniczka wymaga wszystkiego. Praca pod presją. Wytrzymuję bo muszę ale niedługo postaram się zmienić pracę. Nawet lepiej byłoby pracować na etat gdzieś indziej, przynajmniej stałe godziny i lepsze pieniądze. 2/10

Aga
@Patrycja

To prawda. Bardzo duze ciśnienie hiszpanii na kierownictwo a kierownik cisnie swoj zespol. Masz chodzic idealnie. Praca nie jest warta tych pieniedzy. W malych sklepach przyjemnie. Nie oolecam duzyxh miast. Mozna sie zajechac w wyprzedaze.

Oliwia Macios

Zamówiłam dwie pary spodni numer 32 jedne przyszły dobre a drugie przyszły z numerem 42 są ogromne, metce sklepowej jest napisane że rozmiar 32 a rozmiar spodni w środku metka przyszywana rozmiar 42 i też na tyle wyglądają zamówiłam w poniedziałek a przyszło w piątek więc nic do tego nie mam super spodnie tylko jedynie ten rozmiar mi nie pasuje napisałam na stronę i teraz czekam na wiadomość.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stradivarius Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Madzia

Witam sklep online tragedia złożyłam zamówienie w czasie BF 23.11 i chyba tego nie ogarnęli wczoraj powinnam otrzymać zamówienie a tym czasem dzisiaj w aplikacji jest zwrot. Pisałam e-mail i na czacie, okazało się że nie ogarniają i nie dostanę paczki jedynie zwrot pieniędzy. Mogę zamówić produkty jeszcze raz. WTF nie po to zamawiałam podczas BF żeby teraz zamawiać jeszcze raz i płacić 2x tyle. Porażka

misza

jak długo trzeba pracować na okresie wypowiedzenia?

justifv
@misza

Zależy od okresu jaki przepracowałaś/eś - jeżeli ponad 6 msc to miesiąc, jeżeli mniej niz 6msc to 2 tygodnie. :)

misza
@justifv

a czy praca na okresie wypowiedzenia jest konieczna?

Wkurzona klientka

14.10.2021r. zrobiłam zamówienie. Bardzo trudny kontakt ze sklepem. Nie odpowiadają na maile, na czacie odpisuje bot. Trzeba tak zadawać pytania aż połączy nas z konsultantem. Okazało się, że moje ubrania z zamówienia nie są dostępne.. I nie wiadomo kiedy będą. To po co są wystawione na stronie? Po 15 dniach anulowałam zamówienie, bo nie będę czekać nieskończoność. Oczywiście pieniądze zostaną zwrócone do 10 dni roboczych.. Tak właśnie traktują klientów. Ten sklep to jakiś żart. Nie polecam!!!!!

sandra

Sklep jedno wielko (usunięte przez administratora) zamówiłam spodnie za które pobrano pieniądze A żadnej wiadomości o przesyłce miała być 21 - 22 października A mamy 28 i ciągle że w trakcie realizacji jedna wielka żenada na maile nie odpisują pisałam już z 4 razy dzwoniłam 2 razy to jakaś sekretarka się włącza i zero wiadomości o mojej przesyłce ani śladu (usunięte przez administratora) już nigdy więcej nic nie kupię z tego sklepu lepiej uważajcie jak tam zamawiacie albo zastanówcie się kilka razy czy dobrze róbcie to tyle z mojej strony. PORAŻka

NIKOMU nie polecam zakupu online. Pracownicy zapewniają, że zamówienie dojdzie w ciągu 3 dni roboczych. Czekam 11 dzień. Nie ma żadnej informacji, nikt nie jest w stanie nawet podnieść słuchawki, pracownicy w sklepie każą czekać, nikt nie raczy odpisać na maile. Podejście do klienta poniżej krytyki :-) Zamknijcie sklepy jak nie radzicie sobie z podstawowymi rzeczami :-)

Myn

Zamówienie od razu po zapłacie został podzielony na dwie części. Pierwszą część otrzymałam w terminie, była podana firma kurierska oraz numer dzięki któremu mogłam siedzieć paczkę, natomiast do drugiej części zamówienia nie mam podanej ani firmy kurierskiej ani numeru do śledzenia. Nie wiem co się z nią dzieje napisałam maila, odpowiedzi nie ma do tej pory kontakt z kimkolwiek z ze Stradivariusa jest fatalny a ja muszę teraz czekać i się zastanawiać kiedy druga cześć zamówienia do mnie przyjdzie.

Milena
@Myn

Mam dokładnie taka sama sytuację!!! Zamówienie złożyłam 27.07 jedno podzamowienie doszło, drugie nie zostało jeszcze nadane!! Brak odpowiedzi na maile!

Gabriela
@Milena

I jak dlugo trwało zanim przyszła drugie cześć zamówienia ?

Gabriela
@Myn

I za jak długo przyszła druga część zamówienia ?

Kqliq

Hej. Czy dokonując zakupy w sklepie stacjonarnym jest sens pytać się o zniżkę dla pracownika galerii? Czy są jakieś inne zniżki kupując online?

@Kqliq

Cześć, zniżki mają wyłącznie pracownicy inditex. Online nie ma zniżek

Czy w Stradivarius Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

K

W stradivariusie nie ma umów zlecenie. Każdy pracownik jest zatrudniony na umówie o prace od razu na rok. Nie ma okresu próbnego

X

Nigdy więcej inditexu. Jak stajesz się niepotrzebny - przestaje być kolorowo. I zaczyna się jazda bez trzymanki. Jeśli lubisz wieczną adrenalinę, Nerwice, Bezsenność, Telefony ze sklepu o każdej porze bo przecież funkcja managera zobowiązuje, Ciągłą rotacje pracowników, Ciśnienie na plan, wyniki i produktywność, Brak życia towarzyskiego bo Twoje życie to Inditex, Pranie mózgu gadką korpo dla robotów z regionu … To praca dla Ciebie♥️

Brrr

Nie polecam tego sklepu!!!!!!!! Zero wiadomości o zamówieniu, zero odzewu, zero kontaktu tylko kasę pobrali i tyle ich było widać!!!!!! Jeśli ktoś będzie miał pokusę robić tu zakupy to niech najpierw poczyta komentarze. Żenada ????????????????

Nata

Tragedia. Pieniądze pobrano z konta a zamówienie nie zostało przyjęte. Na maila nie odpisują.

Flaga

Sklep online tragedia .nie kupujcie bo zwroty są nie możliwe zero kontaktu

Zosia

Szkoda gadac nic wiecej tu nie kupię

Klient

Nie kupujcie sklep nie istnieje

Panma

Numer telefonu nie istnieje. Że sklepem nie można się skontaktować online. (usunięte przez administratora) Gdzie jestcosoba odpowiedzialna za ten (usunięte przez administratora) w tym sklepie online

Wściekła

Bardzo negatywny komentarz . Sklep internetowy nie istnieje - telefon jest numerem błędnym- wszędzie jest podany numer telefonu który nie istnieje, na maila nie odpowiadają, na czacie zero odpowiedzi do dziś mam zrzuty ekranów. A próbowałam kilkukrotnie skontaktować się przez czat nic dosłownie bezczelnie nie odpisują. W skali od 1 do 10 - zero. Wyszłam 200 zl na zakupy jedna rzecz chciałam zwrócić. Nie dokonałam zwrotu bo nie miałam takiej możliwości ponieważ najpierw trzeba się skontaktować poprzez infolinie albo czat albo maila ale żadna z tych opcji nie jest możliwa bp numer nie istnieje a na maila Nie odpowiadają ani na czacie. To wymaga policji . Bo to już nie są przelewki.

Zostaw merytoryczną opinię o Stradivarius Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stradivarius Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stradivarius Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stradivarius Polska Sp. z o.o.?

Stradivarius Polska Sp. z o.o.