Opinie o Inicjatywa Mikro sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inicjatywa Mikro sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inicjatywa Mikro sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inicjatywa Mikro sp. z o.o. w Kraków

x

Ze strony "klienta" sytuacja podobnie do tej którą opisał @123...

Paulina

@123 dlaczego przestrzegasz przed pracą w tej firmie? Możesz powiedzieć coś więcej? :)

@Paulina

Jeśli odpowiada Ci mobbing i brak określonych celów... to idz tam do pracy i sama sprawdz. Wlaściwie nie wiesz czego oczekują, system premiowy jest nie jasny. A produkty które sprzedajesz co najmniej wątpliwe. ... jeśli masz normalna prace to nie ma sensu zmieniać na inicjatywę. .. albo Cię wyrzuca albo nie Wytrzymasz i sama odejdziesz...

no to ciekawe, niech pani poda namiary na taką ciekawą ofertę

snowden

Droga pani co za potworka pani tu umieściła. Jakie fundusze inwestycyjne, jaki holdING?

firma rekrutuje trochę na zapas i we wszystkich miastach bo cena jest ta sama. odradzam jednak prace w tej firmie. atmosfera pracy tragiczna, zmuszaja do pracy po 10 godzin, współpracownicy to mitomanii, nikt nikomu nie ufa, wszyscy są podejrzewani o nieuczciwość w tym klienci, firma nie traktuje równo wszystkich pracowników, są równi i równiejsi!!! (jedni dostają premię, bo sobie wynegocjowali, mają specjalne bonusy, dodatkowe premie nie ujete w systemie premiowym) do konca nie wiadomo czego oczekują,zrobisz plan żle, nie zrobisz tez żle, niejasne zasady premiowania,odpowiedzialność zbiorowa, dopytywanie nie jest mile widziane, zmiana zdania i decyzji to norma, nikt za nic nie chce brać odpowiedzialności, ludzie sa zestresowani, boja sie wszystkiego, inicjatywa jest niemile widziana, kazdy na kazdego wilkiem patrzy, donosy na porzadku dziennym ... mobbing i dyskryminacja... niestety odradzam...

Sami

Odnosnie 9 godzinnego trybu pracy - chyba zostałeś o nim poinformowany przed podpisaniem umowy,mogłeś się na to nie zgodzić i umowy nie podpisać, a nie wylewać swój żal na forum.Odnosnie wysokich premii jako powód wypowiedzenia,to rzeczywiście moze to byc prawda,ale jeżeli ta premia była za uruchomione pożyczki oparte na kłamstwach i podrobionych dokumentach. IM jest bardzo dobrym pracodawca,który jest w stanie zrobić wiele dla pracownika,który jest uczciwy i pracowity,wiec polecam prace dla wszystkich z obawami.

wolny

Podjęcie decyzji o odejściu z tej firmy uważam za jedną z lepszych decyzji w swojej karierze zawodowej. A opinie i "niekompetencjach" byłych pracowników to dostarczają sami klienci, którzy dzwonią i informują w jaki sposób krążą opinie o byłych pracownikach. Np. braki w dokumentach (niejednokrotnie dostraczanych do centrali kilkanaście razy itp. itd). Chaos i destrukcja. Jedyny plus to współpracownicy z innych oddziałow.

wolny

i jeszcze wszelkie swoje fanaberię i nieudolność zwalają na byłych pracowników.

Prawda

Tel-Rasha pisze samą prawdę. Tak zakłamanej firmy jeszcze nie spotkałam. Można by serial o niej i osobach nią władających nakręcić. Każdy klient, każdy pracownik jest traktowany jako oszust i (usunięte przez administratora) Wyrzuca się lub zmusza do odejścia osoby, które robią plany i zarabiają dla firmy duże pieniądze, szczególnie jeśli robienie planów przychodzi im łatwo - tak, to absurd, ale tu obowiązują dziwne zasady. Manipulacja pracownikami jest na najwyższym poziomie. Kłamstwa są na porządku dziennym, uczestniczy w nich właściwie cała centrala, bo nie wykonanie poleceń szefa tj. kłamstw, skutkowało by wyrzuceniem z pracy. Nie polecam na dłużej niż pół roku. Jeśli nie masz chwilowo pracy i potrzebujesz cos na przeczekanie to tak, zawsze jest podstawa w tej marnej małej firemce, która jest coraz mniejsza, bo wielu pracowników już nie ma. Ci co pracują, zobaczcie w raportach ilu będzie pracowników w lipcu. Zdziwicie się ilu odeszło:-)

@Prawda

niestety to prawda, przestrzegam przed pracą w tej firmie!

Tal-Rasha

Widzę że Pan Prezes wraz z działem HR ostro działają. Ta firma to jedna wielka porażka. Nawet nie mają czelności by z podniesionym czołem wywalić pracownika który pracował tam przez kilka lat (na wysokim stanowisku). A wy tu piszecie o szacunku? Pan Prezes już wielokrotnie pokazał na co go stać. I pozdrawiam zarówno jego jak i Panią która pisze wraz z nim opinie i te wierutne bzdury jakoby firma jest OK. Idź do pracy a sam się przekonasz że wszędzie lepiej byle nie tam...

xxx

Jeśli zostaniecie zaproszeni na rozmowę w sprawie pracy z "Panem Prezesem" to Was oleje, a potem powiedzą że coś im się nie podoba jednak i zaproponują współpracę na zasadzie pośrednictwa. Stracicie tylko czas i pieniądze na dojazd do Krakowa, a pracy i tak nie dostaniecie.

pracownik IM

osoby niezadowolone z pracy w IM chyba szukaja pracy gdzie nie trzeba nic robić i zarobić i nie lubia pracy w sprzedaży, znam tu osoby, które pracują wiele lat i są zadowolone, firma jest uczciwa wobec pracowników, płaci na czas i człowiek nie jest tylko szarym trybikiem jak w korporacji, najważniejszym tu jest być sumiennym i uczciwym, ponieważ zwalczane jest wszelkie kombinatorstwo, którego w świecie finansów nie brakuje. Jedyne na co można narzekać to ciągłe zmiany, nad którymi trudno czasem nadążyć.

Tal-Rasha

Nie wiem kto pisze że ten "pracodawca" jest dobry rzetelny uczciwy i szanujący swoich pracowników po przepracowaniu tam 2 lat stwierdzam iż może to być tylko Dyrekror ds. sprzedaży ktoś z HR lub sam Pan prezes. Zmuszają cię do 9h pracy mowiąc że masz niby 1 h wolnego (gdzie i tak siedzisz i robisz), premie jak zrobisz za dużo razy to Cię wywalą boś nie rentowny (wiem tu nie działa logika). Potraktują Cię jak złodzieja szumowinę i najgorszy element (GPS w telefonie rozmowy tel nagrywane czy na podsłuchu oddział w którym siedzisz). Nie chce pisać innych dodatkowych sytuacji które mają miejsce bo te osoby które to spotkało jeszcze nie znalazły pracy

Były

Zgadzam się z Bondem. Pracowałem w IM i byłem bardzo zadowolony.Miałem stałą podstawę i fajną premię od wyników.Dostosowanie dotyczy również pracowników, każdy ma jasno przedstawioną pozycję w strukturze.

Bond

Ja osobiście jestem zadowolony. Pracuje w IM ponad pół roku. Świetna atmosfera, ludzie pomagają, dużo się można nauczyć. Jak ktoś chce zdobyć doświadczenie w finansach to polecam.

Walczyk
@Bond

Bzdura .jak nie masz wyjścia to pracujesz w inicjatywie mikro.

ex
@Walczyk

Panie Były-to dlaczego juz były? -chyba praca była w zupełnie innej firmie. Proszę nie opowiadadac bzdur.

roczniak

inicjatywa mikro zajmuje się finansami, a skoro są w tej branży to raczej zarobki sięgają tej Twojej górnej granicy

Lajca

Wszystko rozbija się o pieniądze. Znowu zależy to od tego co dla kogo znaczy dobre zarobki... bo jednemu starczy 1500 a innemu 4500- także konkretnie.

lukas

To może ktos wie, czy pracowników chociaz wspierają i dobrze im płaca, skoro klienci mają sporo do narzekania.

bez niku

no i teraz zatrudnienie się oznacza zgodę na niepłatne nadgodziny i to nie z własnej woli czy chęci a z obowiązku

Zatrudnij się w jakimś banku i siedź na miejscu czekając na Klienta. Popracujesz góra 2 miesiące. W porywach 3. Załosne jest to co piszesz i widać że nie masz pojęcia o pracy doradcy finansowego (bez względu na to czy pracujesz w firmie pośredniczącej czy też w banku). Proponuję zostać piekarzem :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Inicjatywa Mikro sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inicjatywa Mikro sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inicjatywa Mikro sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inicjatywa Mikro sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 47 ocen.

Inicjatywa Mikro sp. z o.o.