Opinie o Inicjatywa Mikro sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inicjatywa Mikro sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inicjatywa Mikro sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inicjatywa Mikro sp. z o.o. w Kraków

gd

Kiedyś fajnie się tutaj pracowało, natomiast teraz to jest jedno wielkie bagno. Ciagłe zmiany, które nie wiadomo do czego prowadzą...ambicje korporacyjne, ktore raczej nie wnoszą nic dobrego.. Być może w dłuższej perspektywie czasu, wszytskie zamierzone cele zostaną osiągniete, jednkaże teraz nie życzę pracy w tej firmie. Chyba, że ktoś lubi pracować całą dobę za marne grosze i w ciągłym stresie, w ciągłych zmianach ...Pozdrawiam i życzę wszystkim pracownikom sukcesów i wytrwałości

jednorazowo

Uważam, iż prawdziwie istotne są wypowiedzi osób które podjęły pracę w firmie. Poznały atmosferę, strukturę i metody pracy. Znam mikro dość dokładnie, przyjęte tam zasady oceny wiarygodności klientów wymagają wizyty w ich miejscu prowadzenia działalności. Sama posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w bankach i zasady podejście do klientów w mikro i cała procedura jest zupełnie inna. Każdy wybiera co mu bardziej odpowiada praca w wielkiej korporacji gdzie za pewne dostanie samochód, ale prawdopodobnie będzie mróweczką, którą bez zastanowienia można zastąpić inną podobnym "insektem", czy pracę w mniejszej firmie, dla której miedzy innymi flota jest większym wydatkiem, i może nawet obecnie nieosiągalnym, w zamian pracując w "mniejszej" strukturze, być mniej anonimowym, i bardziej pracownikiem, człowiekiem mniej trybikiem.

były pracownik IM

Witam, dzisiejsza sprzedaż wymaga wyjścia naprzeciw klienta, jeżeli oczekujesz że klient do ciebie przyjdzie to skieruj swoje CV do marketu tam klient sam przyjdzie do kasy zapłacić. Zwrot za przejazd jest wg. stawki ustawowej. Wiele się w tej firmie nauczyłem, jest tam kilka osób które pracuja tam od poczatku działalności tego funduszu i ich podziwiam, ja odszedłem bo po kilku latach sie juz nie rozwijałem, a struktura organizacyjna płaska pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Oferuja prace od pon-piatku, w godz 8-16. Paca polega na byciu przedstawicielem tzn. poszukiwaniu pozyskiwaniu nowych klientow (np. za pomoca telemarketingu, wsrod znajomych i innych ...?), sprzedazy kredytow, ale rowniez windykacji, i co smieszne trzeba miec walsny samochod. Co jak dla mnie jest smieszne, jakbynie bylo mamy XXI w takl strasznie teraz jets nastawienie na wychodzenie do klientow, ale na samochody ich nie stac, niby zwracaja za paliwo, ale nie wiem jak jest z amortyzacja, ja tam nie mam zamairu tluc wlasnego samochodu w pracy ... To jets po rpostu smieszne i zalosne. Babeczka mi powiedziala, ze teraz juz nie zatrudnia sie praciownikow do oddzialu, gdzy nowych placowek sie nie otwiera, bowiem do klienta nalezy wyjsc samemu. Smieszna jakby nie bylo coraz wiecej powstaje bankow, sklepy wypierajan placowki bankowe i instytucje finansowe. Moje zdanie jest atkie cche sie miec pracownika mobilnego/przedstawieciela to nalezy sie szarpnac i kupic mu samochod a nie robic z siebie biedakow ... A jeszcze wspomne jak wygladała rozmowa kwal. babka dzowni pyta sie czy jestem zianteresowana dalej praca, po czym ile chcilabym zarabiac? Masakra, gdzie przez tel takei pytania zadawac, zero kultury .... oraz czy mam swoj samochod, to bylo zalosne i smieszne zarazem. Wielce kierwniczka pewnie, zarabiac chca ale nic w zamian ... Porazka totalna jak dla mnie ...

No kiedy to byla super fima ale teraz ... niby rekrutuja, plny wielie ale jak popatrzec to jedno wielkie bagno... jedna zaleta to ta ze jest wiec jak sie ma prace to placa ale jak mala firma ma abicie korporacyjne to i strasze to i smieszne

Zostaw merytoryczną opinię o Inicjatywa Mikro sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inicjatywa Mikro sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inicjatywa Mikro sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inicjatywa Mikro sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 47 ocen.

Inicjatywa Mikro sp. z o.o.