Opinie o Roksana Zienko Sklep Spożywczo Przemysłowy Żuczek w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Roksana Zienko Sklep Spożywczo Przemysłowy Żuczek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Roksana Zienko Sklep Spożywczo Przemysłowy Żuczek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roksana Zienko Sklep Spożywczo Przemysłowy Żuczek w Lubin

Katarzyna

Kto tutaj zajmuje się zaopatrzeniem? pytam bo widziałam że w niektórych sklepach to same ekspedientki zamawiają a jedna pani na forum skarżyła się na to że brakuje popołudniu podstawowych artykułów na których jej zależało... jakie są wszystkie obowiązki sprzedawców? i ile za nie płacą?

Patryk
@Katarzyna

Zgadza sie w tym hamskim sklepie nawet durne odpowiedzi sie dostalo juz,chca po poludniu pieczywo kupic, a bulki w ilosci ok 8 sztuk trzeba specjalnie wczesniej meldowac.....(usunięte przez administratora).....

Robert Nowy wpis
@Katarzyna

Bo bardzo drogo w tym sklepie, a brak podstawowych artykulow, wstyd!

Robert Nowy wpis
@Katarzyna

Prosze zapomniec o pracy w tym sklepie, bardzo podli wlasciciele, niskie zarobki, nawet emeryture trzeba sobie samemu zaplacic! Dno .

Kamila Nowy wpis

cześć. rozglądam się za pracą jako sprzedawczyni po Lubinie. W tym sklepie akurat jeszcze nie byłam. Piszecie, że brakuje podstawowych artykułów. A kto planuje zapasy? Sprzedawczynie są za to odpowiedzialne? Tak u mnie przynajmniej było

Ile Żuczek jest w stanie płacić aktualnie sprzedawczyni? Ja w zawodzie 9 lat pracuje, żeby nie było, że zaraz po szkole jestem, i trzeba mnie uczyć, czy pilnować. Choć na wdrożenie w obowiązki się nie obrażę. Jakem się oreientowała internetowo, to od momentu, gdy sklep w 2016 zarejestrowano, to do dziś sprzedają na ul.Głównej. To bym podjechała w jakiś dzień z podaniem. Tylko na, której zmianie najszybciej właścicieli zastanę?

Grazyna

Juz po poludniu brak podstawowych artykulow spozywczych, ceny astronomiczne, ludzie badzce szczesliwi ze nie macie zienkow za sasiadow- uwazac na wydana reszte !!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Roksana Zienko Sklep Spożywczo Przemysłowy Żuczek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Zofia

Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, produkty bardzo dobre gatunkowe i zawsze świeże.Szeroki wachlarz produktów od podstawowych po wyszukane przyprawy.Godziny otwarcia przystosowane do kupujących w 100%.W sklepie jest bardzo miła atmosfera i obsługa.Polecam Zofia.

Grazyna
@Zofia

Wypisujesz bzdury kobieto, brak juz w poludnie podstawowych produktow, ceny astronomiczne , uwazac na reszte trzeba, mozesz szczesliwa byc ze nie masz zienkow za sasiadow !!!

Mariusz

Wysokie ceny,gdy mam gosci nie moge kupic za duzo pieczywa,slaby wybor, slyszalem wygrazanie wlasciciela wobec swego sasaiada ! Moje sugestie dla Roksana Zienko Sklep Spożywczo Przemysłowy Żuczek: Juz w przeszlosci zadanie ograniczenia swej dzialalnosci jedynej knajpy w tej miejsowosci-obawa przed mniejsza iloscia sprzedanego piwa ? ! Brak odpowiedniej postawy i czlowieczenstwa wobec krytyki prowadzenia sklepu ! Zastraszanie swych sasiadow za modernizacje,za chec dychania swiezym powietrzem na swej posesji,bo pala co popadnie-nie mozna w zadnym wypadku im uwagi zwrocic !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Miec otwarte uszy na nowe propozycje,krytyke.powinien byc uczciwy !

Zostaw merytoryczną opinię o Roksana Zienko Sklep Spożywczo Przemysłowy Żuczek - Lubin

Roksana Zienko Sklep Spożywczo Przemysłowy Żuczek
  • Główna 25