Opinie o Firma Kora Miłosz Rzepa w Zator

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Kora Miłosz Rzepa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Kora Miłosz Rzepa o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Kora Miłosz Rzepa w Zator

Adam33

Zdecydowanie odradzam kupna domkow z tej firmy ..Montaz bardzo drogi wykonany w popiechu czego efektem sa szpary o szerokosci monety 2zl..Elementy zie spasowane musialy bcy przerabiane na miejscu ..Legary nie impregnowane i brak gum pod legary slabo zabespieczy kostrukcje przed wilgocia

@Konsument

Szanowny Panie Adamie, Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z montażem naszych domków. Doceniamy Pańską opinię i traktujemy ją bardzo poważnie. Staramy się ciągle doskonalić jakość naszych usług i opinie naszych klientów są dla nas cennym źródłem informacji w tym zakresie. Jeśli chodzi o kwestie montażu i impregnacji, zawsze staramy się jasno informować naszych klientów o wszelkich szczegółach i opcjach dodatkowych. Rozumiemy, że mogło dojść do pewnych nieporozumień i za to serdecznie przepraszamy. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się odzyskać Państwa zaufanie i sprostać Państwa oczekiwaniom. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z wyrazami szacunku, Zespół FirmaKora

Sandra

Polecam. Zamówiliśmy domek ogrodowy z tarasem, który w bardzo szybkim czasie został wykonany. Montaż nie był ciężki do wykonania. Mąż samodzielnie go złożył w dwa dni bez żadnych problemów . Super kontakt ze sprzedającym. Jestem bardzo zadowolona.

@Zuzanna

Szanowna Pani Zuzanno, Dziękujemy za Pani uwagę oraz zainteresowanie naszą ofertą. Odpowiadając na Pani pytanie - tak, FirmaKora oferuje wsparcie w zakresie montażu naszych produktów. Rozumiemy, że nie każdy posiada odpowiednie umiejętności czy narzędzia do samodzielnego montażu, dlatego też staramy się zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, aby pomóc w montażu i odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z naszymi produktami. Jesteśmy przekonani, że dzięki profesjonalnemu podejściu naszych pracowników, nawet osoby nie mające doświadczenia w montażu będą mogły cieszyć się naszymi produktami w swoich ogrodach. Mamy nadzieję, że odpowiedź rozwiała Pani wątpliwości. Jeszcze raz dziękujemy za Pani pozytywną opinię i zainteresowanie naszą ofertą. Z poważaniem, Zespół FirmaKora

Sandra

Zuzanna
@Sandra

Dzięki wielkie za opinię! Jest to właściwie forum dla pracowników Firmy Kora, ale tego typu postu również są pomocne. Wspomniałaś, że Twój mąż sam złożył domek ogrodowy. A co jeśli ktoś by tego nie potrafił? Firma oferuje wtedy pomoc?

@Sandra

Szanowna Pani Sandro, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię oraz za zaufanie, jakim obdarzyła nasza firmę. Cieszymy się, że współpraca przebiegła sprawnie i że jesteście Państwo zadowoleni z zakupu i montażu naszego domku ogrodowego z tarasem. Staramy się, aby proces zakupu i montażu był jak najbardziej komfortowy i prosty dla naszych klientów. Doceniamy również Pani pozytywny komentarz odnośnie kontaktu ze sprzedającym. Jesteśmy dumni z naszego zespołu i zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że domek będzie służył Pani przez wiele lat, dostarczając mnóstwo radości i relaksu w otoczeniu natury. Z poważaniem, Zespół FirmaKora

@Zuzanna

Teresa z Nidzicy

Firma bardzo solidna miły kontakt z pracownikami ja się nie spotkałam z taką solidnością,a przede wszystkim tania,. Pracownicy uwijali się jak mrówki, sąsiedzi podziwiali ich pracowitość, Piękny domek stoi na mojej działce,

@Teresa z Nidzicy

Szanowna Pani Tereso, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię oraz za zaufanie, jakim obdarzyła nasza firmę. Cieszymy się, że nasza praca spotkała się z Państwa uznaniem oraz że jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych klientów. Staramy się, by każdy nasz projekt był wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale, co potwierdza Pani doświadczenie. Zawsze dążymy do zapewnienia najlepszej jakości usług w przystępnej cenie, jednocześnie dbając o satysfakcję i komfort naszych klientów. Dziękujemy za docenienie naszej pracy i życzymy wiele radości z nowym domkiem na działce. Z poważaniem, Zespół FirmaKora

Rodzinka

Ahhh hehe co nie a rodzina spidallla od jej żadów. Czekam na wasze rezultaty

Tera
@Rodzinka

Proszę nauczyć się ortografii i dopiero pisać z sensem To jest odpowiedź do osoby z wieloma błędami jak się nie umie pisać to lepiej milczeć

@Tera

Szanowna Pani, Przeczytaliśmy Państwa komentarz i zaniepokoiła nas jego niegrzeczność i brak konstruktywnego przekazu. Bezcelowe komentarze nie przynoszą korzyści ani nam, ani innym potencjalnym klientom. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek konkretne uwagi, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Z poważaniem, Zespół FirmaKora

Niezadowolony klient

W czerwcu zamówiliśmy mały domek, mieliśmy go dostać wciągu 6 tygodni. Po dwóch miesiącach, gdy zadzwoniliśmy, zostało zadane nam pytanie: Czy ten domek jest nam potrzebny? Żeby nie był to byśmy nie zamawiali. Po tej rozmowie domek miały być wysłany wciągu dwóch tygodni. Po tym czasie gdy dzwonimy do firmy, nikt nie odbiera od nas telefonów. Firma jest bardzo nie rzetelna i nie solidna, właściciel zachowuje się jak dziecko. I zdecydowanie nie polecam nikomu tej firmy.

@Niezadowolony klient

Szanowny Kliencie, Przede wszystkim chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie napotkaliście Państwo w trakcie realizacji zamówienia i dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Z pełnym profesjonalizmem podjęliśmy się wyjaśnienia zaistniałych sytuacji. W 2021 roku, w trakcie trwającej pandemii globalnej, napotykaliśmy na pewne ograniczenia związane z dostępnością niektórych materiałów, co mogło wpłynąć na czas realizacji niektórych zamówień. Chociaż dokładaliśmy wszelkich starań, aby zapewnić terminowość dostaw i jakość naszych usług, niekiedy napotykaliśmy na nieprzewidziane opóźnienia. Co do kwestii komunikacji telefonicznej, byliśmy głęboko zaniepokojeni informacją o trudnościach z nawiązaniem kontaktu z naszą firmą. Podjęliśmy wówczas działania mające na celu poprawę jakości naszej obsługi klienta oraz efektywności komunikacji z naszymi klientami. Zrozumienie i zaufanie naszych Klientów są dla nas priorytetowe. Doceniamy Państwa cierpliwość oraz wartościowy feedback, który był dla nas nieocenioną wskazówką do dalszego doskonalenia naszych usług. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że podjęliśmy wszelkie niezbędne kroki w celu szybkiego i satysfakcjonującego rozwiązania Państwa problemu. Z poważaniem, Zespół FirmaKora

Firma Firma Kora Miłosz Rzepa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sopelek

Witam. Zakupiłem saunę, ruską banię i beczkę do chłodzenia po saunie w firma kora. Stworzyłem piękne centrum SPA w swoim domu. Żadnych zastrzeżeń. Wykonanie solidne, transport i zlecenie terminowe. Dostałem w gratisie farbę do pomalowania tych rzeczy???????? znajomi odwiedzający mnie są zachwyceni. Korzystamy regularnie. Wszystko pięknie działa. Polecam.

@Sopelek

Szanowny Kliencie, Bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie oraz pozytywną opinię na temat zakupionych produktów FirmaKora. Cieszymy się, że stworzył Pan piękne centrum SPA w swoim domu, wykorzystując naszą saunę, rosyjską banie oraz beczkę do chłodzenia po saunie. W FirmaKora kładziemy nacisk na najwyższą jakość wykonania naszych produktów, terminowość realizacji zleceń oraz profesjonalizm w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla domowych centrów wellness. Dlatego też bardzo cenimy sobie pozytywne opinie naszych Klientów, takich jak Pan, które potwierdzają nasze wysokie standardy i zaangażowanie w dostarczanie produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dziękujemy za polecenie FirmaKora i zapraszamy do dalszego korzystania z naszej bogatej oferty saun, baniek oraz innych produktów wellness. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty będą służyć Państwu przez wiele lat, dostarczając niezapomnianych chwil relaksu i regeneracji. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół FirmaKora

LUKA

Firma Kora aus Polen hat mich positiv uberrascht. Die 2,5 m sauna mit harvia Ofen ist sehr gut . Alles funktioniert einwandfrei. Alles super. Weiter so.

@LUKA

Szanowny Kliencie, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszej sauny. Cieszymy się, że wybrany przez Państwa model sauny o wymiarach 2,5 m z piecem Harvia spełnia Państwa oczekiwania i dostarcza komfortu oraz satysfakcji podczas korzystania. W FirmieKora stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów oraz doskonałą funkcjonalność, dlatego bardzo ważne dla nas jest, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z zakupionych u nas saun. Dziękujemy za zaufanie oraz ciepłe słowa, które stanowią dla nas ogromną motywację do dalszej pracy i doskonalenia naszej oferty. Zapewniamy, że zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i dostarczyć produkty najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za wybór produktów firmy Kora i zachęcamy do korzystania z naszej szerokiej gamy saun oraz innych rozwiązań wellness. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół FirmaKora

Wiesław

Firma godna polecenia pod każdym względem. Termin realizacji bardzo krótki, cena w porównaniu di innych wycen - niska (Firma nie jest pośrednikiem tylko producentem). Zapłaciłem 50% z tego co wcześniej miałem robione wyceny. Domek stoi już na działce, montaż szybki i profesjonalny. NAJWAŻNIEJSZE NIE WPŁACAŁEM ZALICZKI . Wszystkie firmy gdzie robiłem wycenę chciały gigantyczne zaliczki a terminy do roku czasu.

@Wiesław

Szanowny Panie Wiesławie, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię oraz za polecenie naszej firmy. Cieszymy się, że udało nam się sprostać Państwa oczekiwaniom pod względem terminu realizacji, ceny oraz jakości montażu. Zawsze staramy się oferować konkurencyjne ceny jako producent bez konieczności pobierania wysokich zaliczek. Zależy nam na budowaniu zaufania i satysfakcji naszych klientów, dlatego też stawiamy na transparentność, profesjonalizm i elastyczność w negocjacjach. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do realizacji Państwa marzenia o własnym domku ogrodowym. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania czy potrzebują dalszego wsparcia, prosimy o kontakt. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu miłych chwil spędzonych w nowym domku! Z wyrazami szacunku, Zespół FirmaKora

piotr

nie polecam sauna rozwarstiona po tygodnu.......

@piotr

Szanowny Panie Piotrze, Przepraszamy za wystąpienie problemów z zakupioną sauną. Jest nam bardzo przykro, że doszło do rozwarstwienia się produktu po tak krótkim czasie użytkowania. Prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu zgłoszenia reklamacji i ustalenia dalszych kroków w tej sprawie. Chcemy zapewnić szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu oraz przywrócić Państwa zaufanie do naszych produktów i usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z wyrazami szacunku, Zespół FirmaKora

Beciasan

JACUZZI OGRODOWE po tygodniu rozwarstwilo się. NIE POLECAM

@Beciasan

Szanowny Kliencie, Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z Państwa zakupionym jacuzzi ogrodowym. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli podjąć działania naprawcze i zapewnić Państwa satysfakcję z zakupionego produktu. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów i zawsze staramy się pomóc naszym klientom w przypadku jakichkolwiek problemów czy usterek. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z wyrazami szacunku, Zespół FirmaKora

Alicja

Nabyłam domek ogrodowy,było kilka usterek ale zostały usunięte. Z pracownikami firmy oraz z właścicielem można świetnie komunikować.

@Alicja

Szanowna Pani Alicjo, Dziękujemy za Pani pozytywną opinię i docenienie naszej komunikacji oraz podejścia do rozwiązywania ewentualnych problemów. Przykładamy dużą wagę do satysfakcji naszych klientów i cieszymy się, że udało nam się skutecznie naprawić wszystkie usterki i zapewnić Pani zadowolenie z zakupu naszego domku ogrodowego. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania czy potrzebują dalszego wsparcia, prosimy o kontakt. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie i życzymy miłego korzystania z naszego domku ogrodowego! Z wyrazami szacunku, Zespół FirmaKora

Adam Niemczyk

Nie miałem wcześniejszego doświadczenia z zakupem jacuzzi, ale firma Kora z Zatora przekonała mnie do swojej profesjonalności i zaangażowania od pierwszego kontaktu. Doradztwo było niezwykle kompetentne i pomocne, a pracownicy służyli mi wsparciem na każdym etapie wyboru i zakupu. Jacuzzi, które wybrałem, spełnia wszystkie moje oczekiwania pod względem jakości i funkcjonalności. Montaż był szybki i bezproblemowy, co świadczy o profesjonalizmie firmy i jej zaangażowaniu w satysfakcję klienta. Gorąco polecam firmę Kora wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości jacuzzi w rozsądnej cenie i z niezawodnym wsparciem od producenta. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu i już teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego relaksującego zakątka w moim ogrodzie!

@Adam Niemczyk

Szanowny Panie Adamie, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i gorące rekomendacje. Cieszymy się, że nasze jacuzzi sprostało Pańskim oczekiwaniom pod względem jakości i funkcjonalności. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić kompetentne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy z naszymi klientami. Doceniamy również Pańskie uwagi na temat szybkości i profesjonalizmu montażu. Dążymy do tego, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług, a Pańska satysfakcja jest dla nas najlepszą nagrodą. Jeżeli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania czy potrzebują dalszego wsparcia, prosimy o kontakt. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu relaksujących chwil z naszym jacuzzi! Z wyrazami szacunku, Zespół FirmaKora

Adam33

@Adam33

Witam, o wszystkich cenach klient jest informowany przy składaniu zamówienia, ceny są również jawne i dostępne na naszej stronie internetowej. Niezadowolony z montażu klient ma również prawo reklamacji, po której złożeniu została by wysłana ekipa montażowa i usterki naprawiła. Zdarza się, że niektóre czynności są wykonywane na miejscu przy montażu i od tego są też pracownicy, by dobrze się tym zająć, nie uważamy tego za problem. Żaden element domku nie jest malowany w wersji podstawowej domku, jest możliwość impregnacji za dodatkową opłatą, natomiast kwestia podłoża leży po stronie klienta w tym również jakakolwiek izolacja elementów drewnianych od gruntu. Na wszelkie te niejasności uzyskałby pan odpowiedzi, gdyby pan zapytał, a większość z nich jest wymieniona w ogłoszeniach.

Konsument
@ja

Rozumiem że klient ma przygotować podłoże ale Klient ma izolować domek przed wilgocią od gruntu. Bezczelność to mało powiedziane.

@Konsument

Adam Knapik

Jako były pracownik FirmaKora, pragnę podzielić się moimi pozytywnymi wspomnieniami związanych z pracą w tej renomowanej firmie. Opuszczając zespół z powodu zmiany miejsca zamieszkania, zawsze będę cenić atmosferę pełną profesjonalizmu, pasji i zaangażowania, która panuje w FirmaKora. Wysoka jakość produktów, harmonijnie współgrająca z przyjaznym środowiskiem pracy oraz nieustanne dbanie o potrzeby klienta, sprawiają, że FirmaKora wyróżnia się na rynku. Gorąco polecam FirmaKora każdemu, kto poszukuje zatrudnienia w miejscu ceniącym rzetelność, jakość i ducha zespołu.

@Adam Knapik

Szanowny Adamie, Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię na temat współpracy z FirmaKora. Cieszymy się, że doceniasz atmosferę profesjonalizmu, pasji i zaangażowania w naszej firmie. Żałujemy, że zmiana miejsca zamieszkania spowodowała konieczność zakończenia Twojej współpracy z nami. Życzymy Ci powodzenia w nowych wyzwaniach zawodowych i osobistych. Mamy nadzieję, że nasze drogi zawodowe jeszcze się skrzyżują. Z wyrazami szacunku, Zespół FirmaKora

Loli

:) tyle firma mi dała ? Mało+2 a ty ileś zyskała...

Dobre

No co :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Kora Miłosz Rzepa - Zator

• Jak się pracuje w Firma Kora Miłosz Rzepa?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Kora Miłosz Rzepa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Kora Miłosz Rzepa?

Firma Kora Miłosz Rzepa
4.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Wadowicka 61
    32-640 Zator