Opinie o Królowa Shoppingu Maciej Tokarski w Sieniawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Królowa Shoppingu Maciej Tokarski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Królowa Shoppingu Maciej Tokarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Królowa Shoppingu Maciej Tokarski w Sieniawa

Asia

Produkty dobrze wyglądają i dobrze się je nosi.

@Asia

A z jakością i wytrzymałością to jak? Długo już użytkujesz?

Asia
@Lidia

Wszystko jak należy miałam przyjemność być na dwóch weselach w sukience z tego sklepu i jest super

@Asia

A po praniu jak? Pytam, bo zmartwiły mnie te wzmianki o tym, że niby z Chin pochodzą...

Klaudia

Butki jest bardzo dobrze zaopatrzony. Często odwiedzam Panię żeby kupić u nich super sukienki na konkretne okazje. Zawsze tutaj coś dla siebie znajdę.

Zniesmaczona

Wystarczy zajrzeć na odpowiedzi wlasciela sklepu na opinie wystawiane przez klientów w google żeby zobaczyć, że nie chcecie mieć kogoś takiego jako szefa. Kompletny brak taktu oraz szacunku do klientów. Asortyment z Chin z nałożoną solidną przebitką. Janusz Biznesu.

@Zniesmaczona

Faktycznie te rzeczy z Chin pochodzą? Ale w sumie to chyba nie musi bardzo odbijać się na jakości, bo co jak co ale Chiny w ostatnich latach chyba ostro ruszyły? Chyba, że ostatnio coś konkretnego wzięłaś i jakość pozostawiała wiele do życzenia, co to było?

Marzena
@Zniesmaczona

No ale to przypuszczenia, a czy jest tu jakiś pracownik który wypowie się jakim jest szefem właściciel?

@Lidia

Nie żeby coś ale zmieniałam metki z chińskich na "produkt polski" więc ewidentnie ma rację.

Ola

Kupowałam ostatnio sukienkę, która jakościowo była naprawdę bardzo dobra i nie zgadzam się z opiniami, które twierdzą, że to chińszczyzna.

Oszołomiona
@Ola

Ale przecież to są sukienki wyprodukowane w Chinach. Wystarczy zajrzeć na pierwszy lepszy portal i zobaczyć te same modele. Żadna tajemnica. Kwestia, czy chce się przepłacać, czy nie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Królowa Shoppingu Maciej Tokarski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Martyna

Super obsługa, naprawdę wspaniałe Panie pracują w tym butiku. Chętnie mi doradziły, pomogły wybrać najlepszy krój sukni, dopasowały rozmiar i kolor pod moją karnację.

Natalia

Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa.

Paulina

Polecam!

Marzena

Ile pracowników jest w sklepie na weekend? Wspominacie że trudno w tych dniach o wolne i jest to wypominane, a czy jest opcjai na jakieś rotacje w weekendy aby choć jeden weekend jednak mieć wolne?

Joanna

Poniższa opinia dotyczy salonu Królowa Shoppingu Kraków w galerii Bronowice. Rozmowa rekrutacyjna: ja osobiście nie posiadałam tradycyjnej rozmowy rekrutacyjnej, zaprosili mnie na dzień próbny i Pan Maciej zapytał czy posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku. Wiem jednak, że obecnie odbywają się zwykłe rozmowy rekrutacyjne, zaś następnie zapraszają wybrane osoby na dzień próbny. Słyszałam, że podczas rozmowy zwracają uwagę na sylwetkę kandydatki, bowiem szefostwo uważa, iż osoba przy kości może nie poradzić sobie w tej pracy, co jest oczywiście czystą dyskryminacją. Warunki konieczne: Jeśli chcecie być zatrudnione w tej pracy musicie liczyć się z tym, iż wymagana jest każda sobota w tygodniu i niedziela handlowa. Bardzo ciężko dogadać się odnośnie wolnego w weekendy, jeśli chodzi o środek tygodnia zazwyczaj nie było z tym problemu. Szefostwo często robi problem jeśli komuś trzeba wolne w sobotę. Pomimo, iż sama pracowałam tam długo i cały czas dawałam pełną dyspozycję, mieli problem żeby dać mi wolne w ostatni weekend sierpnia, co było wypomniane mi na sam koniec w postaci wyrzutów - zamiast zakończyć współpracę przyjaźnie. Wynagrodzenie: stawka to najniższa krajowa, 18,30 zł/h. Ja po ponad roku przejęłam obowiązki wice-kierownika. Wynagrodzenie zostało podwyższone mi na 20 zł/h, jednak nie dostałam żadnego aneksu do umowy o zmianie stawki czy stanowiska. W kwestii wynagrodzenia pracownicy byli traktowani niesprawiedliwie, ponieważ osoby pracujące od od roku, czy przynajmniej kilku miesięcy dostawały mniejsze premie i wynagrodzenie, niż nowe osoby, będące zatrudnione od miesiąca, pomimo iż zakres ich obowiązków był o wiele mniejszy. Stosunek pracodawcy do pracownika: niestety ale szefostwo nie każdego darzy sympatią. Pan Maciej zazwyczaj wybiera osoby, które najbardziej lubi, zaś w stosunku do innych potrafi mówić chamskie komentarze do kierowniczki, za ich plecami. Ostatnimi czasy każdy jest obserwowany na kamerach przez cały czas. Niekiedy bywało, że dostawałyśmy telefon nawet po zamienieniu między sobą jednego zdania. Pracodawca zawsze wie swoje, nie jest empatyczny i nie przyjmuje do siebie tego co mówią mu pracownicy. Sporym absurdem był wymysł braku możliwości zrobienia sobie przerwy po godzinie 17, z racji iż ruch wtedy jest największy. Osobiście nie posłuchałam tego nakazu, ponieważ byłam najzwyczajniej w świecie głodna i schodziła na kilka minut przerwy zjeść, gdy nie było ruchu. Jednak na sam koniec zostało mi to wypomniane, mówiąc że gdybym nie pracowała już dłuższy czas zostałabym od razu zwolniona. Przy wypłacie dowiedziałam się również, iż ponownie mam stawkę 18,3 zł/h zamiast 20 zł/h, ponieważ nie posiadam już obowiązków kierowniczych (pomimo, iż cały czas takowe wypełniałam). Nikt jednak nie poinformował mnie o tym, lecz pozostawił nadzwyczaj samemu sobie. Po otwartym zaznaczeniu, iż nie godzę się na takie traktowanie i proszę o wypłacenie mi kwoty z podwyższoną stawką, Pan Maciej zgodził się od razu, jednak nie obyło się przy tym bez chamskich i niesprawiedliwych komentarzy w moim kierunku. Moja odczucia: jako jedna z osób, "ze starego składu" mogę powiedzieć, że atmosfera w tym sklepie jaką tworzyły dziewczyny była świetna. Naprawdę chciało chodzić się do tej pracy i pomagać każdej klientce, pomimo kłopotliwego szefostwa, czy naprawdę dużego ruchu, który był codziennie. Z pewnością atmosfera zaczęła zmieniać się na gorszą po zmianie większości składu. Mam zastrzeżenia odnośnie szefostwa o częste niedocenianie pracy wielu pracowników. Bywało także, iż dziewczyny pod koniec swojej zmiany dowiadywały się, że szefostwo "nie chce przedłużać z nimi dalej współpracy" oraz, że mają już więcej nie przychodzić. Zwolnienia dziewczyn z dnia na dzień nie odbywały się nigdy przez szefa, lecz przez wyznaczone przez niego osoby. Reasumując, obecnie nie polecam pracy w tym sklepie ze względu na słabą atmosferę i ciągłe obsesyjne kontrole na kamerach przez szefostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Królowa Shoppingu Maciej Tokarski - Sieniawa

• Jak się pracuje w Królowa Shoppingu Maciej Tokarski?

Zobacz opinie na temat firmy Królowa Shoppingu Maciej Tokarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Królowa Shoppingu Maciej Tokarski?

Królowa Shoppingu Maciej Tokarski
4.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • 330
    34-723 Sieniawa