Opinie o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Geiger Technik Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

xxxx

Do roboty się weźcie a nie pierdolicie głupoty a później płacz bo buble !!!!!!

xxxx

ustawiacz, który rzadnej nie popusci....

xxx

A podobno fajna blondi brygadzistka jest co lubi fajnych facetów:) prawda to to już składam CV:)

X

A wiecie kto?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
qqq

powinni pozwalniać te i tych ..... którzy romansują z żonatymi

xxx

I zaczęło się.....Zwolnienia. Strach się bać.

prawda

ta pani z jakosci z pernamentnym co chce zatuszowac? ze spała ? teraz na góre wpinać sie bedzie?

ONA

SZKODA ZE TYLE DOBRYCH PRACOWNIKÓW REZYGNUJE Z PRACY ZE STRACHU:(WSTYDZIĆ SIE POWINNISCIE!!SZKODA TYCH KOBIET.

AaaBbbCccc

TY!!!!!

Sznycel

Witam mam pytanie odnośnie pracy ustawiacza wtryskarek ? Jaka kasa , są przyjęcia ?

Songo

Nie polecam pracodawcy. Bardzo niskie zarobki.

bb

znam takich co przed praca się spotykają...

ww

rena
@ww

Zmienić to trzeba kierownika wtrysku bo mimo że wie co się tam dzieje to toleruje.Zresztą sam nie jest lepszy za swoje błędne decyzje kara pracowników sama nie wiem jak ja to wytrzymuje. Dobrze zrobili ci co odeszli ja jakoś nie mam wyjścia i tkwię w tym gównie.

cv

znacie jakis nowy?

lolo

a ktoo znowu?

aaabbbbccc

Na wtrysku też mogła by nastąpić zmiana na jednej ze zmian. Widzieliście w jakim kolwiek zakładzie aby na jednej zmianie były aż 3kierowniczki.....hahaha śmiechu warte co tam się dzieje.....te dwie to takie nieroby że aż wstyd że tak dalej postępują!!!!! Panie obrażalskie jak dostaną maszyny to na drugi dzień ich w pracy nie ma bo się przepracowały....haha nadzór nad nadzorem......paranoja. Niech się niby ta "nowa" kierowniczka ogarnie bo aż wstyd co tam się dzieje na tej zmianie....tylko która kierowniczka hahahaha ktoś może wie?????

wiki

nareszcie na c7 nastapila dobra zmiana tej pani ktorej nie szanujemy dziekujemy

Nicolas

i w końcu nieroby !bo zamiast robić to wy jadaczkami klepiecie!

M

Obniżyli zarobki, dokładają pracy ,ludzie się zwalniają.

Lola

Czy są aktualnie przyjęcia ? Przez zakład czy jakieś biuro pracy?Gdzie dostarczyć cv?

....

Buble były ale były wyrzucane i wpisywane na arkusze błędów.A dzisiaj wykazujemy mniej bubli bo ich nie wpisujemy jest O kontroli.A kiero karze pchać wszystko na montaż bo może się nie kapną.Gorzej jak potencjalny klient się kapnie i zrobi zwrot,no cóż może zamkną ten zakład.

M
@....

Owszem gdyby nie wtrysk montażu by nie było,ale nie namawiajcie innych do przymykania oczu na błędy.Nikt z was nie pracował na montażu i mimo tego że od wtrysku tyle zależy to ostatnie słowo należy właśnie do montażu,to na nas spoczywa największa odpowiedzialność.Niestety błędy które blokujemy nie powinny do nas trafić bo od tego zależy jakość zbiorników i bezpieczeństwo na drodze przyszłego użytkownika.Jeżeli tego nie zrozumiecie to po prostu nie nadajecie się do pracy w tym zakładzie proponuje zmienić pracę np.na produkcji długopisów.Kierownik wtrysku już nie pierwszy raz dał plamę a to puszcza przełączniki z niewysuszonego materiału albo pomieszanego tworzywa ,pływaki to w ogóle porażka strach montować je do zbiorników ,ale wy o tym wiecie tylko nie macie odwagi się przyznać ci którzy ten temat poruszyli wprost to albo ich zwolnił albo przeniósł na inne zmiany albo dostali nagany.Może ktoś zmądrzeje i napisze do właściciela Grammer AG.

Zostaw merytoryczną opinię o Geiger Technik Polska Sp. z o.o - Sosnowiec

Geiger Technik Polska Sp. z o.o