Opinie o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Geiger Technik Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

....

DAWNIEJ BYŁO JESZCZE WIĘCEJ BRAKÓW...BUBLI BYŁO JESZCZE WIĘCEJ ALE RĘKA RĘKE KRYŁA .....NO WIADOMO DLACZEGO!!!TERAZ DETALE WEDŁUG MNIE MAJĄ DOBRĄ KONTROLĘ....NIEMÓWIE ŻE NIE MA BRAKÓW BO OWSZEM SĄ MY JESTEŚMY TYLKO LUDZIMI MAMY PRAWO SIĘ MYLIĆ....CHYBA ŻE SIĘ MYLĘ...BO NIE MA LUDZI NIE OMYLNYCH....LUDZIE DAWNIEJ ZAMIAST SKUPIĆ SIĘ NA PRACY W CIĄGU DNIÓWKI LICZYLI 10 RAZY KOSZE Z BRAKAMI Z OBAWY ŻE ZARAZ KTOŚ GO WYZWIE OD NIEUDACZNIKA ŻE NIE UMIE LICZYĆ ....NO I LATAJĄCE KOSZE PO WTRYSKU....NO NA MONTAŻU PRACUJĄ LUDZIE NIEOMYLNI....DOBRZE ŻE NA MONTAŻU PRACUJĄ LUDZIE DOBRZE WYSZKOLENI...NA BLOKOWANIE WTRYSKU PO ZŁOŚCI BO POJEMNIKI BEZ KODU DATY LUDZIE NIEOMYLNIE DALEJ PUSZCZAJA I NIE TYLKO TO....LUDZIE OBUDZCIE SIĘ GDYBY NIE WTRYSK MONTAŻU BY NIE BYŁO....CHYBA LOGICZNE!!!!WTRYSK JEST FILAREM TEGO ZAKŁADU I TAK ZOSTANIE BO SAMI SOBIE CZĘŚCI NA MONTAŻU NIE WTRYŚNIECIE....TAKŻE RÓBCIE TAK DALEJ I DZIAŁAJCIE DALEJ NA NIEKORZYŚĆ ZAKŁADU....TO ANI MONTAŻ ANI WTRYSK DOBRZE NA TYM NIE WYJDZIE.A DZIŁANIE NA NIEKORZYŚĆ JEDNEGO DZIAŁU JEST NIEMORALNE.

....

Jest coś takiego jak czystość sumienia nie wszyscy wiedzą o co chodzi.Taki mały pływak może spowodować że zbiornik hamulcowy zadziała lub nie i co wówczas? Kierownik zapewne winą obarczy pracownika nie przyzna się że to na jego polecenie. .Nawet jak znajdziemy jakieś niezgodności to i tak pchamy to na montaż .Dzięki Bogu na dziale montażu pracują ludzie dobrze wyszkoleni i te błędy wyłapują ,inaczej zakład poszedł by z torbami.

XXX

WITAM Z JEDNYM SIĘ ZGADZAM ŻE DYREKTOR NIE WIE WSZYSTKIEGO CO SIĘ DZIEJE NA ZAKŁADZIE.!!! NAPEWNO TERAZ NA WTRYSKU JEST LEPIEJ I TO WIDAĆ GOŁYM OKIEM-ZAPANOWAŁ TAM ŁAD I PORZĄDEK TYLKO NIEKTÓRZY NIE MOGĄ SIĘ Z TYM POGODZIĆ......I TO JEST PRAWDA.PRAWDA PRACOWNICY BYLI KIEDYŚ ZASTRASZANI ZOSTAWALI PO PRACY ZA DARMO....NO PRAWDA ŻE KIEDYŚ NIE BYŁO DOPUSZCZALNE ŻEBY PO PIJANEGO PRACOWNIKA PRZYJECHAŁA POLICJA...BO KIEDYŚ PIJANEGO PRACOWNIKA DOPUŚCIŁO BY SIĘ DO PRACY NIE PATRZĄC NA TO ŻE COŚ SIĘ MOŻE STAĆ.WŁASAŚNIE WYSZEDŁ PROFESJONALIZM KIEROWNICTWA ŻE NIE DOPUŚCILI TAKIEJ OSOBY DO PRACY!!!

M
@XXX

Tak kiedyś na umowę o pracę trzeba było sobie zapracować nie uśmiechem i lataniem za kierownikiem tylko profesjonalizmem.Jeżeli zostawało się po pracy to po to by przebierać własne buble,i to było sprawiedliwe.Dzisiaj selekcję robią za notorycznych bublarzy inni,a bublarze przechodza w nagrodę pod zakład nawet po czterech miesiącach pracy.Dawniej nie wyrzucało się braków zanim kierownik nie sprawdził i nie podpisał arkusza błędów,dzisiaj wyrzuca się tony czy dobre czy złe.A pływaki, kiedyś za nieważenie ich wylatywało się z pracy a dzisiaj okazuje się że niektórzy potrafią przesypać pływaki z 6 maszyn i są chwaleni,bo im się wydaje że produkują donice na kwiaty.A co do pijanej pracownicy to pod wpływem przychodziła cały tydzień do pracy a zareagowano w Piątek bo już nie była potrzebna .Piątki wspomagają weekendowcy więc jest siła robocza.A czysto jest owszem bo niektórzy zamiast oglądać detale to nie rozstają się ze szczotką, i ta czystość jest powierzchowna.

?

WITAM NA DZIALE WTRYSKU.....Dzisiaj już nie zabija się niewygodnych ludzi, ale zadaje im się śmierć zawodową, cywilną czy też niszczy ekonomicznie lub się ich zaszczuwa. Jeden człowiek potrafi tak manipulować innymi aby zgnoić i zniszczyć niewinnego, ale niewygodnego pracownika. Każdy człowiek ma swoją godność i nie lubi, gdy się nim pomiata. Zwłaszcza, gdy robi to wasz przełożony który powinien dbać o dobro firmy nie działać przeciw logice i zdrowemu rozsądkowi.Jak człowiek ma silny kręgosłup i nie można go złamać to w drugiej kolejności wysadza się go z siodła i niszczy. od dłuższego czasu prześladuje mnie pytanie: Czy warto być porządnym i uczciwym człowiekiem? biorąc pod uwagę to, co widać w na dziale wtrysku i własne doświadczenie dochodzę do wniosku, ze może i warto, ale zupełnie się to nie opłaca.Niewygodnym pracownikom przedstawia się domniemania, nawet bez żadnych podstaw, licząc na naiwność lub brak wiedzy w tym zakresie z ich strony,nie dając im szans obrony. Nasuwa się tu pytanie, o co tu chodzi, jaki jest sens tego wszystkiego,myślę że dyrektor o wielu sprawach nie wie bo nie pozwolił by na takie traktowanie ludzi.

M
@?

Zgadzam się ,bo gdyby dyrektor wiedział o tym co się tam wyrabia ,to kierownik wtrysku już by tam nie pracował.Szkoda tylko tych pracowników którzy walczyli z niegospodarnością ,niesprawiedliwością ,zastraszaniem albo się zwolnili albo ich zwolniono.Nowe motto brzmi dobrych pracowników zamienił na alkoholików.To kiedyś było nie dopuszczalne żeby po pijanego pracownika przyjechała policja to skandal i oto profesjonalizm kierownictwa wychodzi na światło dzienne.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Stanowczo odradzam pracę na stanowisku biurowym, bardzo nieżyczliwa/niekoleżeńska/drętwa atmosfera w pracy. Szkoda nerwów i czasu.

Witam chciałbym wyslac Cv do waszej Firmy chyba teraz się nazywa Reum ,proszę o e-maila do dzialu Kadr.Pozdrawiam

xx

jak ma być dobrze jak pół firmy się między sobą.....

nik

boże ja naprawdę nie czaje tej firmy, jak można produkować dziurawe elementy albo zjebać cała produkcje i połączyć dwa elementy w odwrotną stronę ja nie wiem czy ten kierownik jakości śpi czy jest walnięty i nie wie co to jest instruktaż pracowników, jakość do (usunięte przez administratora) a współpraca z Niemcami tragiczna, kierowników zapraszam do lektury z jakości i Kaizen

0lo

zmianowej z c7 nikt nie przebije w arogancji chamstwie i glupocie

fifarafa

Zarobki...?śmiech na sali bez nadgodzin 1500zł...ludzie super!!! tylko co z tego ze pewien kierownik chodzi na ćpany lub na kacu do pracy!!!

aa

2000 napewno nie dla nowego pracownika

kolinia

Praca ok. Placa tez.Nowe szefostwo. Kiero wtrysku nareszcie jakiś normalny usmiechniety ,bez focha

pitus

Prawda jest taka.Jak pracujesz i skupiasz się na swojej pracy to jest ok i masz pracę stałą.No chyba że robić się nie chce a myśleć w ogóle no to wiadomo że podziekuja.wynagrodzenie moim zdaniem gdzieś tam pewnie lepsze a gdzieś dużo gorsze.średnio ale nie jest źle.Masz możliwość zrobić jakiś dzień lub dwa w weekend,masz wtedy płacone 100%.zawsze warto spróbować.to nic nie kosztuje.nie sugerował bym się komentarzami tutaj.

as

Praca godna polecenia. Noe słuchaj komentarzy,zloz cv i sam się przekonasz. Wystarczy skupic sie na pracy a wszystko będzie dobrze. Wynagrodzenie pozytywne. Zakład czysty kierownicto lojalne. Takze polecam

dostalismy sie na zmiane do jakiegos błazna kierownika drze chamsko ryja robi mini tiki i chodzi smiesznie przebieramy sie w wc musisz byc za 15 a koniec 30 minut po porazka polskie chamstwo niewolnictwo za grosze panie błaznie jasiu fasolo tam wysłał nas gi group nastepna mafia cwaniaków z zachodu ludzie pracujcie w niemczech tam jest pełno pracy

pad

Panie K wolny jesteś to zarywaj

wwww

Zgadzam sie P.(usunięte przez administratora) oraz P.(usunięte przez administratora) sa osobami na dobrych stanowiskach! PODEJDA,POMOGA, NIE UBLIZAJA! Bravo Panowie! :-) pozdrawiam

wwww

Zgadzam sie (usunięte przez administratora) sa osobami na dobrych stanowiskach! PODEJDA,POMOGA, NIE UBLIZAJA! Bravo Panowie! :-) pozdrawiam

katarzyna

mi sie tam fajnie pracuje, nikt nic nie wie? polecam kierownika Rafała Kurka facet ma pojęcie o wszystkim. coś was tam wkurzyło? widocznie nie nadajecie sie do pracy GAMONIE. pozdrowienia z montażu. ;*

adaś

...jasny gwint co tam się dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o Geiger Technik Polska Sp. z o.o - Sosnowiec

Geiger Technik Polska Sp. z o.o