Opinie o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Geiger Technik Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

majki

Ja nie wiem co to ma być. Pytać się konkretnie o coś to piszecie jakieś idiotyczne pierdoły. Mówicie,że ktoś jest taki czy owaki,że nie umie czytać, wyzywacie się itd.. Przede wszystki nietety ktoś kto ma podstawówkę skończoną nigdy nie zaświeci inteigencją, no może są wyjątki, ale to rzdkość. Tak więc czytajcie ze zrozumieniem i udzielajcie adekwatnych odpowiedzi na zadane wam pytania. PS; wózkowi też nie szalejcie za bardzo.....

gonzalez

jest praca,potrzebują ludzi. 2050zl brutto przez gi group jak i pod firmą. da sie wyjsc lekko 1800na reke jak sie walnie jakas niedziele czy nadgodzinki

iza

Normalni sa Ci ktorzy nie ciesza sie dobra opinia..zwlaszcza wsrod pracownikow..malo kto lubi jak sie od niego czegos wymaga

anna

ZAROBKI!!! Proszę, napiszcie ile można zarobić w tej Firmie. Pozdrawiam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
emulgator

pozdrawiamy wszystkich normalnych ludzi z tego zakładu czyli jakieś 6 osób :)

rus

Jako, ze zbliżają sie swieta rozpoczal sie sezon na nagonki na pracowników. Z jednej strony przyznaje sie świadczenia na święta a z drugiej nie przyznaje premii. Powód znajdzie sie zawsze. Tak jest dwa razy w roku, przed urlopem i przed świętami.

solidarność

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!!e-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

tt

Hihi powiadomcie prokurature..

gość

Bo słyszałam że niedawno otworzyli nową linię, ale zastanawiam sie czy mam jakieś szanse się tam dostać bez większego doświadczenia na produkcji i znajomości?

walnięty juzio

Próbuj przez gi Group ale podobno jak na razie przyjęcia są wstrzymane

gość

Jak można sie dostać do pracy w Geiger????

nik

jak mozna byc zmianowa i zachowywac sie jak osoba niespelna rozumu wyzywajac swojego kierownika ktora uwaza ze on nic nie potrafi i tylko dzieki niej c7 jakos funkcjonuje osoba ktora w innym zakladzie produkcyjnym nigdy nie miala by takiego stanowiska z takim zachowaniem

Czesia
@nik

Bo c7 to stan umysłu ;)))

xxx
@nik

Jeszcze w weekendy pracuje w koszulce z napisem "POLICJA". Zastanawiam sie, czy to zgodne z prawem wgl Żal.

kk

A jak Panowie z jakości się sprawują?

Jusia

Zamiast jakieśkonkrety pisać o firmie to wy o romansach rozprawiacie, nikogo to nie interesuje, napiszcie lepiej jakieś konkrety o pracy w Geigerze.

vv

ale zamiast prca wiekszosc zajmuje sie romansami...

ktos

wiecie co .. jak patrze na to wszystko co tu pisze , to poprostu nie do wiary . Tam sie idzie zarabiac pieniądze , a nie zamieniac się w przescieradło . Co 10 dostajesz wyplate , to patrz gosciu w swoje konto, a nie szefostwu do wyra ;] pozdrawiam pracownik :)

Jusia

Mam pytanko,chciałam sie dowiedzieć czy to prawda że do Geigera można się dostać za pośrednictwem Gigroup???? a jeśli tak to czy sa jakieś konkretne wymogi co do przyjęcia????

maj

Panie X no pewnie też żeś szalał na maksa i ochoczo...... nie trzeba tam być by widzieć jak niektórzy szaleli i wieśniactwo robili.......

x

Rozumiem, że Ci co wypisują o niemczech to byli najbardziej spoko na wyjeździe albo wogóle tam nie byli. Gratuluję Inteligencji. Przez niektórych przemawia czysta zazdrość. Kto był ten wie jak było. Po co takie teksty pisać.

akuku

w tym zakładzie nie ma kierownictwa pomine bartosza bo on jest ok za to rafał masakra wredny i dwulicowy cham interesuja go tylko boje wszystko musi wiedziec i wszystko kablowac nie nadaje sie na kierownika bo nie umie z ludzmi sie dogadywac.Magda tez jest zawzieta traktuje ludzi jak popychadla do nikogo nie ma szacunku narcyz zapatrzony w siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Geiger Technik Polska Sp. z o.o - Sosnowiec

Geiger Technik Polska Sp. z o.o