Opinie o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Geiger Technik Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

dąbrowa

Mam dość, zgłaszam ten post do prokuratury. Zostaniesz odnaleziony/a po numerze IP Twojego komputera. Chamstwo!

ALA SMACZNEGO

ALA

WIECIE CO MACIE MONTAZ ZA NIC A TAM MOZNA JESC Z PODLOGI CZYSTOSC ITP ...A WTRYSK TO TZW MISZ MASZ

A co masz do Scotiego?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
xxx

Żal czytać co tu poniektórzy wypisują A tu na złość wszystkimi ściskającym (usunięte przez administratora) montażystą-wtrysk się rozbudowuję i daję kolejne miejsca pracy....a wy dalej w ciemnej....sto lat za murzynami. Pracuje już w tym zakładzie....a z 7lat będzie i różnica między tym co było a co jest jest kolosalna!!! OCZYWIŚCIE NA KORZYŚĆ WTRYSKU :-) POZDRAWIAM SERDECZNIE MONTAŻYSTÓW :-) ŻAL

komornik

Hej plotkary!!! Co tak cicho? Śpią po nockach czy co? 3 dni przed wypłatą to się nawet nie chce nikomu doopy obsmarować co?

xxx

Na 2 zmiany-czyli C7. Tam zawsze by (usunięte przez administratora) a rotacja pracownikami jak na dworcu.....

mika

Pracowałam w tym zakładzie kilka lat i na początku miałam dobre zdanie o nim, jednak z czasem wszystko zaczęło się psuć , ludzi którzy dobrze pracowali zaczęli zwalniać bo taniej jest zatrudnić przez pośrednika,non stop obiecują że przejmą niedługo pod zakład tylko po to żeby się wykazywac i przychodzić do pracy na 12 h a nie na 8, nowym osobom mydlą oczy jak to firma dobrze się rozwija,ale o pracujacej sobocie zapomnij..Zarobki to jakaś porażka, tak jak i system premiowy który śmieszny kierownik"objawienie zakładu" przyznaje po uznaniu .Zostawiają w pracy laski które co drugi tydzień na l4 siedzą a .Co do ludzi to jest jak wszędzie gdzie pracuje duża liczba osób , znajdą się kłamcy i podpier..cze ale i też fajne osoby. Na ogólny plus to dwie zmiany i prosta praca.Ogólne motto na zakładzie -Nie przejmuj się rolą i tak cię wypier...

ala

A nie jest tak ze przez wtrysk wszystko sie zmieniło?? pracy w weekendy bylo tyle ze az ludzi brakowało ...taka prawda!kiedys na wtrysku to był porzadek za czasów innego kierownika a teraz?zenada to za mało aby okreslic to co sie stało.

Lu
@ala

Szczerze?dzien w którym wtrysk został oddzielony od montażu i sposób w jaki to zrobiono odmienił oblicze firmy.Szkoda ludzi,którzy sie poświęcali,w dni wolne doglądali procesu produkcyjnego,bo wysyłka,bo problemy..trzeba przeboleć ale stary skład sie zna,ma porównanie do tego co było..stracili motywacje,nie ma sie czemu dziwić.kierownikow zmiany jest 3 w tym zakładzie i zawsze tak bedzie reszta pod katem kompetencji jest daleko w tyle,kierownicy na papierze.

joker
@Lu

Ciekawe jakich 3. Scotiego też liczysz?

Ostro hahha a Kierownik jak kierownik zawsze moze byc gorzej ,szkoda ze za wszystko zabieraja premie

oj oj

Jeźdźcie po ludziach a sami jesteście nie lepsi.... I te szepty na ucho a potem z usmiechem rozmowa z ta osoba..... Fałszywi ludzie i jeszcze tu piszą aby bylo śmieszniej. A na każdego tutaj można napisać wiele.....

Tomi
@oj oj

Smutne ale prawdziwe. Brak dystansu sprawia,ze mozna oszaleć,poczucie krzywdy także ale na wszystko ma wpływ otoczenie.Z jakim przystajesz takim sie stajesz

oj oj
@Tomi

Prawda jest taka ze przez zmiany wtryskowe wszystko sie zmieniło, niestety na nie korzysc. Najlepiej zdegradować człowieka kompetentnego i zastąpić nim osobe nie mającą wiedzy.To jest dopiero smutne,szkoda ze taka decyzje podjęto . Uważam że pracowników też wypadałoby zapytać o zdanie na ten temat. No ale cóz ....ŁASKA PAŃSKA NA PSTRYM KONIU JEŻDZI...

Tomi
@oj oj

Trzeba by było zapytac,ale ludzie mówią to co chcesz usłyszeć,nie licz w tym zakładzie na szczere uklady

....wiecie co czytam i ręce opadają !!!fakt duzo sie pozmieniało ,narzekaliscie na byłego kierownika wtrysku to teraz macie ośle łaki!!!

w

Nie slyszeliscie czy moze potrzebuja kogos do pracy w biurze?

Rys

Mozna mozna,brak kręgosłupa moralnego to jedna z chorób cywilizacyjnych.

No właśnie. JAK MOŻNA??

mer
@xxxx

jak mozna sie tam zatrudnic i jakie są stawki godzinowe

punia

Własnego życia pilnować zazdrosnicy lub rogacze a nie innych życiem się interesować

punia

Kot się lize z portierem,elektryk nieźle ciągnie,wozkowy kręci z suwnica,ustawiacze ciągle robią loda(suchego)hmmmm dzieje się,dzieje

Jakiś nowy romans jest?

xxx

D... się, jak większość zakładu :)

xxxx

A co Cię to obchodzi....chyba ze sam się dupisz....albo jesteś ofiarą zdrady. Trafiłem w sedno. Zraniony rogacz!

Zostaw merytoryczną opinię o Geiger Technik Polska Sp. z o.o - Sosnowiec

Geiger Technik Polska Sp. z o.o