Opinie o Waldemar Pieczulis Kompleksowe Usługi Pogrzebowe w Sejny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Waldemar Pieczulis Kompleksowe Usługi Pogrzebowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Waldemar Pieczulis Kompleksowe Usługi Pogrzebowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waldemar Pieczulis Kompleksowe Usługi Pogrzebowe w Sejny

Harry Nowy wpis

Bardzo profrsjonalna firma z odpowiednim nastawieniem . Serdecznie polecam ????

Nie widziałem żadnych ogłoszeń dotyczących rekrutacji, ale pomyślałem że tu zapytam - czy jest teraz zapotrzebowanie na pracownika zakładu pogrzebowego? Posiadam prawo jazdy i jestem dyspozycyjny. Jakie warunki pracy?

Pati

Z czego mogła wynikać tamta pomyłka w kontekście pracy grabarza? Skoro tak to dla jasności może ktoś wstępnie opisać całą strukturę zakładu? skoro usługi sa kompleksowe jak to wskazano w nazwie to jakiej pracy dotyczą, o jakich stanowiskach jest tu mowa?

@Pati

Proszę Pani Grabaż to oddzielna profesja .......... Grabaż zajmuję się tylko i wyłącznie wykopaniem i zasypaniem grobu. W większych miastach na cmentarzach komunalnych pracownicy komunalni kopią grób a na małych parafiach cmentarze są parafialne podlegające parafii i jest grabaż parafialny

Teresa Nowy wpis
@Sejny

To tutaj kto pracuje, jeśli chodzi o stanowiska? Jest praca jakaś dla kobiet bardziej, typu szykowanie zwłok? Ciekawi mnie, ile czasu potrzeba, żeby się psychicznie przystosować w ogóle do takiej profesji, jak to wygląda?

Sejny Nowy wpis
@Pati

Grabaż jest jak zawód lekarza,czy kolejarza. To oddzielna instytucja . W małych miejscowościach grabaż jest pracownikiem parafii ,w większych gdy cmentarze są komunalne jest pracownikiem komunalnym lecz też są cmentarze podlegające parafii więc parafialnym!

Sejny

Proszę Pani w tej firmie Grabarza niema .....Grabaż to oddzielna sprawa i napewno nie podlega tej Firmie . Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Waldemar Pieczulis Kompleksowe Usługi Pogrzebowe? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kamila

Witam, pogrzeb to dość ciężki temat ale cieszę się z tylu pozytywnych opinii mimo to. Znajdę osobę w wątku z wiedzą na temat pracy grabarza w tej firmie? Jak wyglądają zarobki? Netto będzie z 5 tyś? Umowa o pracę?

Gustaw

Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie mają takie wpisy klientów?

Sejny.pl
@Gustaw

Widocznie nie wszystko musi Pan rozumieć ... ... ... ...

Nowa

Korzystaliśmy z usług Pana Pieczulisa i jesteśmy bardzo zadowoleni pomimo że jeszcze nie było sali ciało było w domu, Panowie bardzo pięknie zachowali się z przygotowaniem ciała. Wszystko pięknie zrobione. Na cmentarzu Panowie zachowali się również super. Polecam.

@Nowa

Co znaczy pięknie z przygotowaniem ciała ?? Normalnie ciało ubrali i przygotowali w trumnie jak należy.... i co w tym zachwycającego ? ?? ??? Niech Pani jeszcze zdradzi ile to piękno kosztowało ?i sprawa będzie przejrzysta ........ nierozumiem nie których ludzi co mowią tak ......o fajnie do komunii przystępują hehe ale to że w grzechu bez pełnego uczestnictwa na początku parę minut i końcowę 10min ale tego juz nie widzą że to kicha wszystko......... pozdrawiam

Bardzo wysokie ceny ... ... ... naprawdę nie polecam

Sejny

Ubarwia ,obiecuje a w realu jest inaczej ...................

gruszka
@Sejny

Nie zgadzam się. Korzystałam z pomocy, poznałam Pana Pieczulisa i Pracowników tej firmy. Swoje zobowiązania wykonują uczciwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Waldemar Pieczulis Kompleksowe Usługi Pogrzebowe - Sejny

Waldemar Pieczulis Kompleksowe Usługi Pogrzebowe
  • Łączna 7