Opinie o FZK Inter Novum Jan Trocki w Tuczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FZK Inter Novum Jan Trocki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FZK Inter Novum Jan Trocki o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FZK Inter Novum Jan Trocki w Tuczno

Jani Nowy wpis

Bardzo nieuczciwy sprzedawca, stanowczo odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie!!! Zupełna niezgodność przysłanego towaru z opisem: "KUCHNIA GORENJE K5352WH, OUTLETOWA okazja. PRODUKT NOWY PRZECENIONY NA DELIKATNE USZKODZENIA OPAKOWANIA. POZA OPAKOWANIEM SAM PRODUKT JEST 100% PEŁNOWARTOŚCIOWY BEZ WAD i USTEREK". Po sprawdzeniu kuchnia totalnie uszkodzona (NIE W TRANSPORCIE!!!), zapakowana nie w oryginalne opakowanie i nieprofesjonalnie: wgnieciony/pozaginany panel przedni, konstrukcja wzmacniająca pod panelem czołowym mocująca pokrętła regulacyjne gazu, wgnieciona/pozaginana maskownica i płyta główna podpalnikowa. Według opinii autoryzowanych serwisów Gorenje kuchnia o wartości złomowej, nadająca się tylko na złom ewentualnie jako dawca części, bo koszt naprawy przewyższa jej wartość!!! Nadto przysłana kuchnia ze zwrotu OUTLET, rzekomo nowa, bez wad i usterek, była już używana, co przypadkiem potwierdził sam sprzedający próbując wyłudzić ode mnie po reklamacji i zwrocie 30% jej wartości od ceny sprzedaży (1269 zł) za rzekome użytkowanie ?! (to ponad 380 zł !!!). Kuchnia była u mnie podłączona tylko celem jej sprawdzenia i aż około 4 tygodnie naciskałem na sprzedającego żeby w końcu sobie ją zabrał bo przeszkadzała i zajmowała mi tylko miejsce w domu!!! Bandyckie, złodziejskie i nie godne miana sprzedawcy podejście sklepu do klienta! Ostrzegam przed sklepem, bo za chwilę ta kuchnia lub inny podobny sprzęt AGD po "drobnych korektach" sprzedającego ponownie trafi do sprzedania w fzkbiznes ! Podaję numer seryjny producenta tej kuchni gazowej Gorenje Typ K5352WH numer seryjny 82430137, by ostrzec innego potencjalnego nabywcę zainteresowanego tym modelem kuchni Gorenje w sklepie fzkbiznes (Fajny Złom Kupiłeś) w Tucznie ! JESZCZE RAZ ODRADZAM! NIE POLECAM! SAME KŁOPOTY!

Beata Nowy wpis

Mówicie że firma daje możliwości rozwoju a czy ktoś może coś więcej o tym opowiedzieć? Są awanse, ale czy jakieś szkolenia lub kursy aby być lepiej do nich przygotowanym?

Pracowałem w tej firmie co do szefa jest ok wypłata na czas dobry kontakt z pracownikami

@Marek

Potwierdzam, wypłata jest zawsze na czas. @Ptak nie wiem skąd taka opinia ale chyba pomyliłeś firmy. FZK jest bardzo dobrym pracodawcą.

@Ania

Napiszesz ile jest tej wypłaty bo może tu leży problem? Podasz widełki finansowe żebym mógł ocenić?

big Nowy wpis
@Michał

Zarobki są objęte tajemnicą :)

Jolanta Nowy wpis
@big

ale że co, podpisujesz jakiś aneks do umowy zawierający info ze to tajemnica ? myślałam że takie rzeczy to tylko w dużych korporacjach i na wysokich stanowiskach są a tutaj jednak niespodzianka

Johnny

Cześć Ptak! Czy to Ty wyleciałeś z roboty za alkohol w czasie pracy?

Ptak
@Johnny

Być może ale to nie ma znaczenia jak się zaczyna pić przez pracodawcę

@Ptak

A co takiego się działo w robocie że aż się musiałeś napić? Bo moim zdaniem nic nie usprawiedliwia takiego zachowania. Zwolnili cię dyscyplinarnie czy sam odszedłeś?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie FZK Inter Novum Jan Trocki? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
pianka

obecnie walczę z firmą ws odstąpienia od umowy, firma nie stosuje się do KC i KH, jutro mam wizytę u Rzecznika Praw konsumenta

Jacek

@Marcin czyli nie ma zastoju jeśli chodzi o pensję, można się w tej kwestii tu rozwinąć?

Rafał

Taką właśnie stawkę wynagrodzenia oferuje firma FZK Inter Novum Jan Trocki swoim zatrudnionym pracownikom? Jestem osobą, która nie ma wiedzy w tym zakresie, dlatego chętnie za pośrednictwem tego wątku fakt ten właśnie ustalę. Będziesz tak uprzejmy, aby to napisać? Dzięki.

Praca w FZK była dla mnie przygodą. Ze względów osobistych jednak musiałam z niej zrezygnować. Ale dla tych, co się zastanawiają czy aplikować napiszę w skrócie na co zwrócić uwagę. Trafiłam na ludzi z odpowiednimi kompetencjami oraz normalną życzliwością. Wspieraliśmy się w pracy i do dziś mam kontakt z załogą. To jaka atmosfera będzie panować w Twoim sklepie zależy głównie od Ciebie samego. Dodatkowo Firma stwarza szanse rozwoju oraz awansu czyt. wyższe zarobki.Nie ma co gdybać. Ja spróbowałam i nie żałuje, ale jak ktoś myśli, że zarobi za nic to niech nie wysyła CV.

Pedro

To jest forum pracownicze dlatego nie rozumiem skąd pomysł zostawiania uwag dla firmy akurat tu?

kris

Po dwoch telefonach i jednej obietnicy oddzwonienia,mailowo zadalem pytanie o koszt wniesiena ewentualnie zakupionego sprzetu agd (wysoka lodowka,piekarnik elekt.) do domu,6 Pietro,winda.Po kolejnych dwoch przypomnieniach po weekendzie cisza,nastepny dzien wysylam maila z prosba o nr.telefonu do wlasciciela,po kilku minutach otrzymuje wiadomosc ze koszt wniesienia to 280zl za obie rzeczy.Przegiecie,podejrzewam ze za upierdliwosc,stawka to okolo 80 zl za szt.ale chcialem sie upewnic ze wniosa.zreszta podczas jednej z dwoch rozmowy telef. z jednym z pracownikow padla suma okolo 150 zl.za wniesienie.SZKODA.

tom

Ogólnie nie polecam sprzedają towar z ukrytą wadą nie informując nic o tym kupującego. Pseudo naprawy są na sztukę tak aby po 2 latach wywalić się na kupującego mimo że cały czas występuje ta sama usterka

Ania Pyziak

Jestem bardzo zadowolona z zakupu lodówki. Super towar za atrakcyjną cenę i do tego przemiła obsługa. Polecam bardzo.

Ewelina

Firma ma dobrą opinię w internecie, szkoda, że na tym forum pracowniczym nikt nie pisze.

Zostaw merytoryczną opinię o FZK Inter Novum Jan Trocki - Tuczno

• Jak się pracuje w FZK Inter Novum Jan Trocki?

Zobacz opinie na temat firmy FZK Inter Novum Jan Trocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FZK Inter Novum Jan Trocki?

FZK Inter Novum Jan Trocki