Opinie o Ronin Piotr Brzeszcz w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronin Piotr Brzeszcz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ronin Piotr Brzeszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronin Piotr Brzeszcz w Kielce

mrucuś

A WIĘC , PRACOWAŁEM W KILKU FIRMACH MIN W RONINIE, MOJE WRAZENIA SĄ POZYTYWNE KASA ZAWSZE SIĘ ZGADZAŁA I NAWET PRZED CZASEM BYŁA WYPŁACANA ,SKŁADKI NA UBEZPIECZENIA PLACONE RZETELNIE ( NA CZAS I W ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI) ISTNIAŁA MOŻLIWOŚĆ PRACOWANIA W NADGODZINACH (DOBROWOLNOŚĆ) OKRESLAJĄC FIRMĘ JEDNYM SŁOWEM: SOLIDNA!!!

A co tu złego jest w opisie, że mogłoby poprzednikowi nie odpowiadać? Mnie tylko ta kwestia nadgodzin zaciekawiła, bo jak mam teraz przed sobą ofertę dla kwalifikowanego to nie piszą aby występowały. Jest 140 godzin wpisane i koniec. Tamto już nieaktualne?

Jaki dress code obowiązuje w Ronin Piotr Brzeszcz?

na Valetta

A po Polsku to już nie można ?

Byly pracownik

Zaczac nalezy od tego ze nie kazdy sie do tej pracy nadaje,to nie tzw cieciowka.Atmosfera? zalezy jak i co i nie chodzi tu o szefa.Szef pan Jacek O jak najbardziej OK.Placi wymaga i tyle,nie moze przeciez rozpuscic tego stada bo firma padnie.Zaraobki wiadomo najnizsze ale i niektorzy nic naprawde nic nie robia.Ja tam nie nazekalem choc krotko tam bylem,

Karola
@Byly pracownik

Nie wiem jak z tym nierobieniem sytuacja wyglądała ale jeśli faktycznie można się tak ustawić, to w jaki sposób? Chodzi o jakąś konkretną lokalizację lub czas zatrudnienia? im dłużej jesteś tym masz luźniej? Nowi jak teraz są witani?

Graźka Nowy wpis

No witam. z partnerem widzieliśmy ofertę dla pracownika ochrony na 12stki przy Jagiellońskiej. znacie ten obiekt i możecie go polecić? Jaka jest atmosfera?

Rzeczywiście nie zatrudniają z 02P?

Kręciwór Nowy wpis
@Marek

Takie są teraz wytyczne od Ministerstw

Jaki dress code obowiązuje w Ronin Piotr Brzeszcz?

umundurowanie otrzymuje pracownik przed pierwszą służbą ja dostałam koszulkę, polar, kurtkę i czapkę. To też chyba zależy od obiektu bo koleżanka mówiła że koszulę dostała

Tylko koszule i tyle? jeśli to zależy od obiektu to ciekawi mnie na którym była chociażby koleżanka w takim razie. do tego rozumiem, że jeśli byłoby jej chłodno to może założyć jakiś własny sweter bez logo?

Nie można chodzić w swoich ubraniach, dostaje się umundurowanie firmowe koleżanka zamiast koszulki zwykłej miała koszulę (w jakimś urzędzie jest) ale tak samo polar kurtkę i inne ubrania dostała.

na Valetta Nowy wpis

A po Polsku to już nie można ?

1968 Rocznik Nowy wpis

Tam tylko Jaśniepaństwo Mundurowe Emeryty w większości Policyjne , które z normalnym cywilem to nawet rozmawiać nie chcą I ostatnio tak jest we wszystkich firmach w Ochroniarskich w KIELCACH

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Ronin Piotr Brzeszcz po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY 1/2 ETAT. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
mrucuś

Ewka

Chciałabym dowiedzieć się ile sztuk ubrań się otrzymuje do (usunięte przez administratora) tutaj jakiś watek odnośnie tego się wywiązał, że wszystko raczej zależy od obiektu. Ale jeśli u mnie maja być swetry to ile ich dostane? Chce zobaczyć jak z praniem to wychodzi, bo nie chce chodzić cały czas w tym samym

Ocelot

tam tylko po znajomości , ewentualnie Mundurowych emerytów , tak jak obecnie w całej Łochronie , do tego nas (usunięte przez administratora) doprowadził że normalny człowiek pracy za Stróża nie ma

@Ocelot

Może w "Łochronie" trzeba mieć znajomości ale w Roninie nikt mnie nie polecał i bez znajomości zostałam zatrudniona. To już nie są czasy "Stróża" czy "Ciecia" jak to niektórzy określają i widzę jak ktoś przychodzi na obiekt na rozmowę z kierownikiem to sama nie chciałabym z kimś takim dzielić służby. Zapach potu, alkoholu i wulgarne zachowanie to nienajlepsza wizytówka. Umundurowanie dostałam o pieniądze się nie proszę. Polecam firmę.

Cześć, proszę Was o ocenę warunków dla pracowników utrzymania czystości. Widziałam w sieci, że była dostępna taka oferta a tutaj jakoś chyba więcej o ochroniarzach piszecie? Chce się dowiedzieć w jakiej atmosferze się pracuje, czy nie poganiają za bardzo i czy mogłaby to być opcja pracy na dłużej? mama czegoś szuka, zależy mi na szczegółach

A jakie bywają najczęstsze powody tego, że ktoś tu firmy nie poleca? Ostatnio pojawił się taki komentarz bez wyjaśnienia a jednak lubię mieć jasność. Widzę przy tym, że pojawiają się osoby zainteresowane praca. Warto więc czy nie?

Emma

A sprzątanie jak teraz oceniacie? za dużo tegorocznych ocen nie widzę, a w zakładce z ofertami jak można zauważyć już widnieją zaktualizowane stawki. Prócz nich cos jeszcze uległo zmianie?

Gwybeld

Dla czego nie zatrudniacie Niepełnosprawnych Z symbolem O2P , to podlega pod dyskryminacje

@Gwybeld

Ja akurat takiego symbolu nie posiadam, czy to oznacza, że mam szanse na pracę? z czego wynika to, że nie można takich osób przyjąć, bo nie rozumiem? Nie zagłębiałem się nigdy w takie tematy. To tak ogólnie jak moja rekrutacja obecnie zostanie przeprowadzona? Ile trwa i jak potem samo wdrożenie przebiega?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Ronin Piotr Brzeszcz. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na InfoPraca.pl, ostatnie dodali 22 czerwca.

Anetka

Żeby unikać ofert dobrze byłoby moc je najpierw zobaczyć. Tu ktoś pisał o takiej z czerwca. A te aktualne to gdzie w ogóle wiszą? Jak w google wpisywałam to mi nic nie wyskoczyło. Teraz nikogo nie szukają? Jest pełny skład?

Byly pracownik

Karola
@Byly pracownik

Klapaucjusz

Prawda jest taka że obecnie do Ochrony to trzeba mieć kwalifikacje jak na Kosmonautę , a ty masz b normalnym Stróżem , a nie nie wiadomo kim !

Ogłoszenie na Pracownik Ochrony do Ronin Piotr Brzeszcz pojawiało się w InfoPraca.pl, polecacie aplikować?

Ramirez

NIE tam panuje terror mundurowych emerytów , zresztą tak jest wszędzie w Ochronie !

Mari
@Ramirez

Rozwiniesz temat? Zastanawiam się czy na każdym zleceniu jest tak, ze w jakichś grupach się pracuje? Nie ma ofert solo, żeby nie trzeba było mieć styczności ze współpracownikami skoro tak odradzasz?

Tomasz

w tej firmie tylko z Licencjami lub Mundurowi emeryci , innych nie chcą taką dostałem odpowiedż z Kadr

Eustachy

Ronin zamieszcza ogłoszenia w mediach całkowicie bez pokrycia , nawet na zgłoszenia nie odpowiadają

Inny Świat

To przez politykę PISu i Ukraińców nie można nawet za CIECIA dostać pracy , no chyba że maż grupę ( 1 . lub O2P ) albo jesteś 40 letnim emerytem , do tego nas Niepełnosprawnych doprowadzili

jaNina

Obecnie żeby dostać pracę za Stróża , to trzeba mieć znajomości , do tego (usunięte przez administratora) doprowadził a od 01. 07 .2023 r. będzie jeszcze gorzej

KINIU

Dla czego nie zatrudniacie ludzi z symbolem O2P ?

Joanna
@KINIU

Rozwiniesz to pytanie? Na podstawie czego tak naprawdę padło? Chodzi o to, że obecnie nikt z tym symbolem się nie zatrudnia czy znasz kogoś kto mógł się spotkać z odmową przyjęcia posiadając go?

Zostaw merytoryczną opinię o Ronin Piotr Brzeszcz - Kielce

• Jak się pracuje w Ronin Piotr Brzeszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Ronin Piotr Brzeszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronin Piotr Brzeszcz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronin Piotr Brzeszcz
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Marszałkowska 43 lok. 36A
    25-546 Kielce