Opinie o Agencja Ochrony Argos-1 w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Argos-1. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Argos-1 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Argos-1 w Kielce

Czy można liczyć w Agencja Ochrony Argos-1 na prywatną opiekę medyczną?

@Antek

A dlaczego tak, te kwoty już nigdy potem nie są równe 150zł? Chciałem złożyć cv jako ochroniarz, chociaż na ich stronie akurat w zakładce praca brak jest ofert. Dojazdy dojazdami, ale ile samej pensji podstawowej można dostać? Mam nadzieję, że trochę więcej niż najniższa krajowa.

Czy można liczyć w Agencja Ochrony Argos-1 na prywatną opiekę medyczną?

Maria Nowy wpis

To znaczy nie? No to powiedz, czy są jakieś dodatki w ogóle. Cokolwiek poza samą pensją podstawową? Nie musi być to opieka medyczna. A co z dodatkami za dojazdy, bo to mnie interesuje najmocniej?

Antek Nowy wpis
@Maria

Jeśli na dojazdy wydajesz np. 150zł.to w pierwszym miesiącu pracy będziesz miała zwróconą całą kwotę.Natomiast w drugim miesiącu pracy już tylko 50zł.A w trzecim miesiącu i następnych to jak im się uwidzi.

@Antek

remont

fajnie, bo mało jest w Polsce firm ochroniarskich, któe dobrze traktują swoich pracowników. Stawki pewnie standardowo niskie, ale chociaż umowa jest. :)

Sara
@remont

Mam pytanie ! Z jaką grupą inwalidzką tam przyjmują ? Bo różnie z tym jest.

PAWEŁ
@Sara

Najlepiej być 40 letnim Emerytem

@PAWEŁ

Haha, tak się da? A czemu akurat 40, bo chyba się nie znam niestety i nie wiem co z tego wynika

Kuśmiel
@Sara

Na pewno nie z O2P. i pokrewnymi

Vitek
@Ilona

To jak się nie znasz to się nie udzielaj

Magdalena
@PAWEŁ

Tacy ludzie najchętniej są zatrudniani? Z czego to wynika w ogóle? Chodzi o doświadczenie?

Gaweł
@Magdalena

Bo to emerytowana mundurowa Psiarni i Trepiarnia , czego tu nie rozumieć

Jaśko

W punkt.

@Vitek

dlatego pytam, wyjaśnisz? i warunki są jak najbardziej ok według Cebie skoro pracujesz dalej? jak długo i czy coś w czasie tu się mocno zmienia jeśli o warunki chodzi?

jurek

...czytając ostatnie wpisy to chyba jednak warto iść na rozmowę, a o warunki to najlepiej od razu zapytać..........

marek
@jurek

Dzwoniłem w sprawie pracy mówiąc że mam wszystkie pozwolenia : broń , pojazdy uprzywilejowane, poświadczenie bezpieczeństwa, wiek 40 lat doświadczenie 18 lat i uzyskuję odpowiedź 14,7 zł brutto

Dominika
@marek

@marek To jest dla Ciebie zbyt niska kwota? a jak z godzinami pracy? czekam na info. Dzięki.

Jacek
@jurek

NIE

@Jacek

Czemu nie? Nie mówią na rozmowie konkretnie co i jak? U Ciebie coś przemilczeli? Jak tak to co

Jaśko
@Ilona

Na rozmowie wszystko ładnie pięknie, a rzeczywistość jest całkiem inna

Czy pracodawca Agencja Ochrony Argos-1 motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Grzegorz

Tak motywuje ha ha ha Jak tylko coś nie tak zrobisz to zaraz łoch Ci powie obciążenie.Tylko czeka,żebyś o pierdołę podpadł.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Agencja Ochrony Argos-1.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Przemek

Generalnie firma jest dobrze oceniana przez pracowników jako pracodawca, ja polecam pracę.

@Przemek

Dobrze byłaby oceniana,gdyby nie ten ..uj Łos.W różnych firmach pracowałem(nie tylko ochroniarskich),ale takiego pracodawcę spotykam pierwszy raz. Człowieka ma za totalne zero.Myśli,że każdy go okrada.Za złotówkę położyłby jaja na rozgrzanej fajerce.On nie powinien w ogóle zajmować stanowiska prezesa,no chyba,że na kut...e.

@Grzegorz

Dodam,że nie ma żadnej litości dla ludzi chorych.Nie jest lubiany wśród pracowników ochrony,ale i pracowników z biura.Z kim bym nie rozmawiał to pytają kiedy ten ..uj zdechnie.Dla karakana liczy się tylko kasa,a nie wiadomo co go może jeszcze spotkać czego mu źyczę i nie tylko ja.

Koko
@Przemek

Witam ma ktoś moze do sprzedania lub wymiany naszywka firmy argos z Wolbromia prosze o kontakt tomasz.tb@interia.pl

@Grzegorz

To straszne, że ludzie tak mówią o innych :O A jeśli ma taką obsesję na punkcie pieniędzy, to jak w takim razie wyglądają wasze wypłaty?

@Ewa

Najniższa krajowa,bo tyle z umowy musi zapłacić. Tzn. Nie on Tylko PFRON

Robert

Czy są przyjęcia do pracy w ochronie z lekkim stopniem niepełnosprawności

Kamil
@Robert

Umiarkowany ,lub Znaczny ewentualnie Licencje

Franciszek
@Kamil

Hej. Jak ktoś ma licencję, to więcej zarobi? Dodatkowo jeszcze pozwolenie na broń. Ile mogą dać na start i czy na umowę?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Agencja Ochrony Argos-1?

Ilona

No tak, widzę że dosadnie się opowiadasz za tym... A jakoś konstruktywnie to wyjaśnisz?

nick

Cześć Lubek ;)

Jacek S.
@nick

Spr.lubek

jubiler

pracowałem półtora roku, firma porażka, największego cwaniaka łatwo tam rozpoznacie - taki kurdupel mający ludzi za nic, baby w kadrach też mało kulturalne i niemiłe, zapomnijcie o dodatku nocnym czy za niedziele oraz święta, żerowanie na niepełnosprawnych idzie pełną parą

@jubiler

Zgadzam się. Łoch zostanie łochem i (usunięte przez administratora) do końca życia

Szczerba

Zaprzestać zatrudniania ludzi z ( O2 P ) z nimi nie da się pracować

@Szczerba

No ale chyba nie możesz ich tak namawiać do dyskryminacji? Pzt., skoro już to robią a nagle by przestali to już w ogóle podejrzanie będą wyglądać. A co faktycznie aż tak źle jest?

tyka
@Szczerba

To gdzie mamy pracować my z 02P . jak nigdzie nas niechcom

Barbara
@tyka

Ale to co tam się dzieje w tym z 02P?

Staniszewski

Tam tylko Licencje , lub Mundurowi Emeryci , inni obecnie nie maja tam czego szukać , wiem pracowałem .

@Staniszewski

Ale czemu nie mają czego szukać? Głównie chodzi Ci o zarobki?

Jaka jest kultura pracy w Agencja Ochrony Argos-1?

Jacek

Spotkasz Łosa wtedy przekonasz się o kulturze pracy i osobistej.

Izabela

Na podstawie jakiej umowy zatrudniają? Kiedy dają na stałe?

Ochroniarz

Argos to jedna z najgorszych firm kieleckich pod względem warunków zatrudnienia. D[usunięte przez moderatora]. Najlepiej omijac tę firmę naprawdę szerokim łukiem. Wypłynęli, bo kiedyś mieli patrol z wieloma skutecznymi pracownikami (odbywało się to na zasadzie pół-bandytki), a potem ich spławili.

Argos ? :-(
@Ochroniarz

"Skutecznymi" właśnie dlatego, że po prostu bijącymi ludzi. To z ochroną niewiele ma wspólnego - jeden z tych "skutecznych" był aresztowany jako podejrzany o pomoc sprawcą napadu z bronią na konwój w Połańcu ... Prokurent Łoch czy jakoś tak, to osobny temat :-)

Gorczek

Jest do (usunięte przez administratora) pracuje na patrolu i jest do (usunięte przez administratora) kasa mała i pan robert

WTOWWKKWP
@Gorczek

Pan Robert sprowadził "Justus" do Kielc ;) Kolejna słynącą z rewelacyjnych warunków zatrudnienia, brania zleceń na najbardziej standardowe i bezpieczne usługi, zapewniania od ręki umów o prace, przestrzegania kodeksu pracy, szacunku do pracownika, stwarzania dogodnych warunkó do pracy tzn. sprzętu, uzbrojenia, przetrzegania ustawy o ochronie osób i mienia - nieprawdą jest, ze w okresie obowiazywania licencji kierownikami blyi tam ludzie z "jedynkami" podobnie jak kontrolnymi i że ich czołowi pracownicy pracowali w patrolu tak pijani, że jeden wypadł z pojazdu słuzbowego na chodnik - nieprawdą jest też że obecnie pracuje w konwojach w "Solidzie" i znany jest z donoszenia na innych i kontynuowania spożywania w pracy, oraz tego że boi się własnego cienia i roibi dzieci cudzym żonom. Pan Robert zaś, bo o nim była mowa, to kulturalny, niezakompleksiony, szanujący pracowników, profesjonalnie znający branżę ochrony i specyfikę tej pracy świetny gość - jego przydupasem jest gość który jest takim samym fachowcem, co jego pryncypał.. Ale tak już bez sarkazmu: macie trochę ambicji, jakieś możliwości zrółbcie kurs zawodowy i dajcie sobie siana z pracą ciecia. To zajęcie dla intelektualnych zer, co nawet nie potrafią porządnie uderzyć tylko wzywają policję jak tzw. "Kapsle" kto robił w ochronie kieleckiej ten wie o co chodzi - jeździł tam taki jedne co napinał się bardoz na bramce na Bodzentyńskiej i lubił broń, ale w patrolu na interwencji został w samochodzie kiedy bito jego kolegę. Kiedyś mówiono źle o policji, ale ochrona to (usunięte przez administratora) i metr mułu - w całym świętokrzyskim. Kto koniecznie chce cieciować, ale ma dość lipy idzie do konwojówki, Tam przynajmniej można dostać dobrą stawkę za robotę lekką - tak lekką, że niektórzy "konwojenci" ładują bankomaty, kiedy bankowóz niezamknięty stoi na ulicy z milionem w sejfie, a pistolety maszynowe leżą pod siedzeniem ;) :):):):):):):):):):) :):):):) WSZYSTKIE NEGATYWNE STEREOTYPY O OCHRONIE SĄ PRAWDZIWE. Głupszy od ciecia moze być tlyko sokista ;):) w sumie też cieć. PS. Nie jest też prawdą że grupa ochronairzy z Kielc z kolegami spoza urządziła napad rabunkowy na konwój w Połańcu :):):):)

Mrowka

Pracuje w tej firmie kilka lat. Jest to najlepsza praca jaka mialam. Wynagrodzenie zawsze przed czasem, nigdy sie nie spozniaja. Szefostwo bez zarzutow. Trzeba tylko miec chceci do pracy a nie lezec na kanapie.

Jeremi

Tak dobra praca jest w firmie, że przestaliście korzystać z tego forum?

Stefan

Dziwne opinie niektóre osoby piszą. Firma ma opinie dobrego pracodawcy a na to trzeba zapracować.

Dominika
@Stefan

Jeżeli nie zgadzasz się z innymi opiniami znajdującymi się na tym forum, to zachęcam Cię do dokładnego przedstawienia własnego punktu widzenia odnoszącego się do Agencja Ochrony Argos-1 jako pracodawcy. Co Twoim zdaniem sprawia, że ta firma może być postrzegana pozytywnie? Każda Twoja uwaga będzie cenna dla osób poszukujących informacji o tym miejscu pracy.

Igor

Szkoda, że na forum piszą głównie maruderzy. Jak komuś nie po drodze z pracą to tylko pisanie pozostaje.

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Agencja Ochrony Argos-1? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Yo

Pozaplacowe benefity yo conajwyzej garb, zylaki i zepsute nerwy ale na gtupe w sam raz pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Argos-1 - Kielce

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Argos-1?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Argos-1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Argos-1?

Agencja Ochrony Argos-1
2.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Os. Sosnówka 1B
    26-060 Kielce