Opinie o Ronin Piotr Brzeszcz w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronin Piotr Brzeszcz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ronin Piotr Brzeszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronin Piotr Brzeszcz w Kielce

Kangur

Samego właściciela firmy nigdy nie znałam i nie znam .Ale znałam niejakiego J.O. Ja nie wiem czy to ten sam co nazywacie go OLO ale jest tam że to były milicjant czy policjant . Jeżeli to były policjant czy milicjant faktycznie to jest ten którego znałam . Tak potwierdzam to kret niesamowity i za to wyleciał bodajże z policji. Ale że go ktoś w ochronie zrobił kierownikiem . Boże miej w tej ochronie ludzi którymi on zarządza. A tak nawiasem mówiąc ten właściciel ochrony mógłby się postarać i zatrudnić jakąś kompetentną osobę ten olo jest bardzo niekompetentny on najpierw powie zrobi a potem pomyśli . Mniej niż zero raczej zero leżące tak bym go określiła.

@Kangur

Nie rozumiem dlaczego oceniana jest cała firma poprzez jednego kierownika. Z tego co wiem zatrudnionych w firmie jest więcej kierowników w zależności od ochranianego obiektu. Wiem że nie dogodzi się wszystkim, ale żeby aż tak pisać i oczerniać człowieka to już niefajnie. Szkoda tylko że nie ma odważnych i nie powiedzą prosto w twarz tylko anonimowo w internecie każdy odważny.

szymon m
@Kangur

potwierdzam w 100 procentach, sam dziś byłem świadkiem zasłaniania mi drzwi chce wyjsc i chce dzwonic po policje bo zasłania mi wyjscie choc nie ma tego prawa, współczuje tym ludzią co maja z nim kontakt

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Ronin Piotr Brzeszcz?

Indor

Na własny GAZ .

Liza
@Indor

I nie tylko bo nie mają prawie nic z munduru a do pracy biegiem

Sylwia
@Liza

Jak się przyjmowałam to od razu dostałam pełen komplet umundurowania, nie było żadnego problemu. Firma solidna

@Liza

Nie wiem o której firmie piszecie bo na pewno nie o Ronin Piotr Brzeszcz. Tam Każdy pracownik dostaje umundurowanie przed rozpoczęciem pracy. Ja dostałem wszystko i na obiekcie, którym jestem wszyscy pracownicy są ubrani tak samo. Kierownik przed podjęciem pracy robi szkolenie i wiadomo co należy do moich obowiązków. Firma solidna i naprawdę polecam.

Ryszard1

Na wszystkie, które są niezbędne o wykonania pracy na danych stanowisku. (umundurowanie pełne i jeśli jest niezbędny to i wyposażenie telefon itp)

Olej do smarowania łożysk

Na poniżenie , brak szacunku, nie pełne umundurowanie i szczególnie na OLO

OLO

Dlaczego firma płaci pieniądze pod stołem po 200% potem trzeba płacić legalnie ludzie maja po 190 godzin w grafiku mi propnował pan jacek pieniadze do ręki co jest nielegalne.

Szymon

Nie Polecam, (usunięte przez administratora) pan jacek olejarz zrobi wam z mózgu wodę to był milicjant , zastraszanie zasłananie mi drzwi zmuszenie do podpisania wypowiedzenia, nikt nie poinformował mnie że taki i takich rzeczy nie można robić na obiekcie po czym musiałem brać winne na siebie za niedołężnych pracowników ktorzy nie daja sobie rady z obiektem

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Ronin Piotr Brzeszcz po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY 1/2 ETAT. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Tak tu wygląda

Na chapać się z PEFRONU ile wlezie a po 2 miesiącach zwolnioć pracownika

Alicja
@Tak tu wygląda

Ale co z tym zwolnieniem, jaki powód podano? Pracownik był na okresie próbnym, czy skąd te zwolnienia? Inflacja?

@Tak tu wygląda

Firma jest zakładem pracy chronionej i oczywiste że korzystają z PEFRONU takie mają prawo. Ale również wypłata jest na czas wypłacana i umundurowanie dostajemy i to co się należy. Pracuję już trzy lata i nie zdarzyło się żebym została (usunięte przez administratora) Jeśli zostałeś zwolniony po dwóch miesiącach to może zastanów się czy to nie Twoja wina.

@Karolina

czyli w zasadzie to często jakieś zwolnienia się zdarzają czy nie? ewentualnie czy znane są jakieś konkretne powody? za co najczęściej rozwiązują umowę i czy robi to firma czy pracownik odchodzi?

@Joanna

Nie wiem czy są częste zwolnienia ja pracuje już trzy lata i ze mną na obiekcie pracuje stała ekipa. Wiadomo że każda osoba dostaje umowę na okres próbny i albo się sprawdzi i pracuje albo zostaje zwolniona. Ja pracuje i jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam firmę.

Janek

Pracuje 3 lata, obiekt cały czas ten sam, pensja jest, ciuchy też dostałem

Niepełnosprawny

Proszę wyjaśnić dla czego w firmach Ochroniarskich zawsze jest najniższa gwarantowana , czy pazernych Mundurowych kapitalistów na nic więcej nie stać .

Magda
@Niepełnosprawny

Jeśli są obiekty z przetargów to zazwyczaj jest najniższa stawka. Tak też jest w sprzątaniu i tym podobnych usługach. I niestety to jest odwieczny problem firma zatrudniając firmę zewnętrzną chce jak najtaniej a firma, która świadczy usługę też chce coś zarobić bo po to założyła firmę. Myślę że każdy ma takie same możliwości i może założyć firmę Ochroniarską i spróbować jaki to lekki kawałek chleba.

Nie zapeszając wszystko pozytywnie i zadzwonili do mnie po kilku tygodniach że jest praca. Dostałem polar, kurtke, koszulki i spodnie a te Panie w biurze bardzo miłe. Pracuje miesiąc i jestem zadowolony.

Aleksandra

Dość długo czekałeś na odzew, rekrutacja się przedłużyła? Zostałeś przeszkolony na początku ? I jaką umowę się dostaje na start, o pracę czy zlecenie?

@Aleksandra

Długo? nie znam sie ważne ze jest normalna robota i umowa o pracę

Azazel

Unikać firmy Ronin zamieszczają ogłoszenia z zapotrzebowaniem na pracowników a w rzeczywistości nie zatrudniają ludzi i nawet nie oddzwaniają do potencjalnych kandydatów .

Patryk11
@Azazel

Nie zgadzam się z opinią i polecam pracę w tej firmie. Do mnie oddzwonili i zostałem zatrudniony. Dostałem pełne umundurowanie i pracuję już ponad rok.

Koleś
@Patryk11

Co wy tak wszyscy z tym Umundurowaniem , nie wystarcz to kamizelka i filce

lion
@Koleś

Pewnie że wystarczy do takiej firmy za najniższą krajową to wystarczy czysty (usunięte przez administratora). Najeb godzin a właściciel za twoją krwawicę się bawi i góry zdobywa.

Posłuchajcie niektórzy na tym forum narzekają na kierownika O. J. i mają rację ci co niby go popierają i wychwalają to zazwyczaj on sam pod innymi logowaniami , albo jego ludzie tgz. wazelina. Tak było tak jest i tak będzie w Policji i w każdej ochronie. A szczególnie tam gdzie w agencji ochrony rządzi były milicjant/policjant w tym przypadku wsz pseudo kierownik j.o . zwany też olo . Ludzie pokroju tego typa to bardzo niski poziom więc nie dziwcie się że jak dorwie przeciętnego słuchacza czyli was ochraniarzy to się mądruje i wyżywa . On odszedł z policji i ma jakąś marną emeryturę więc jest zmuszony dorabiać, Wcześniej szwendał się po innych fizycznych robotach. Teraz wielki kierownik. Nawiasem mówiąc oracie w tej ochronie nabijacie godzin w miesiącu od diabła żeby zarobić więcej a i tak za nadgodziny więcej wam nie zapłacą tylko stawkę podstawową. Podobno rząd już przygotował projekt zmian w dziedzinie tego wyciągania kasy z instytucji państwowych za niepełnosprawność ludzi zatrudnianych min/ w ochronach. Czyli szykuje się bat na te agencje.

Imbirek

Dosyć tej mundurowo-emerytalnej Dyktatury , mundurowi do domu , to jest praca dla niepełnosprawnych ludzi

Patryk11
@Imbirek

co za bzdury... Na obiekcie gdzie pracuje, mam kilkunastu kolegów nikt nie jest byłym mundurowym

ochroniarz

a ja pracuje , kierownika widze jak potrzeba jest , pensja jest , ubranie jest . Na 25 podaje wolne i mam , jak kto wypity to ronin zwalnia , ja nie piję , nikt sie mi nie czepia , umowe przedłużają

Lucjan

Potwierdzam pan j o to były milicjant/policjant z policji odszedł bo musiał leser nad leserami od roboty się wyślizgiwał jak węgorz , kręt jakich mało. Więc nic dziwnego że w tej ochronie jako kierownik wyżywa się na ludziach. To człowiek niedowartościowany z zaburzeniami na tle emocjonalnym . Jego inteligencja jest bardzo obniżona.

@Lucjan

a ja pracuje i niemam problemów , z kierownikiem widze sie jak potrzeba. wolne podaje do 25 i mam spokój. . ronin pensje daje na czas , jak jest alkohol to ronin zwalnia za picie w pracy.

Zadowolona

Pracowałam ponad dwa lata w tej firmie i byłam zadowolona. Pensja zawsze była na czas, kierownictwo przychylnie nastawione do pracownika, obiekt dopasowany do moich mojego zdrowia.

Czy zdarzają się nadgodziny w Ronin Piotr Brzeszcz?

SZCD

W Warszawie SA SAME NADGODZINY NIBY PŁATNE PO 3 MIESIACACH ZOBACZYMY NARAZIE NIC NIE ZAPLACONE!

Urszula
@SZCD

Ale to mineły już te 3 miesiące czy jeszcze nie? A podstawa pensji co miesiąc jest wypłacana normalnie?

Nielitościwy

W tej firmie zatrudniają tylko Mundurowych Emerytów , zwykły człowiek traktowany jest tam jak śmieć , zwłaszcza przez pana OLO .

Helena
@Nielitościwy

Jesteś pracownikiem? Co znaczy traktowany jak śmieć? Podasz jakieś przykłady sytuacji?

Ilona
@Nielitościwy

A co jest złego w emerytach? Tak to napisałeś jakby oni byli gorsi

Barabasz
@Ilona

Bo jak masz piesku lub trepku wypasioną Emeryturę ,to siedzieć w domu i nie zabieraj pracy innym .

@Barabasz

No ale dlaczego od razu kogoś tak ograniczać? Jeśli może pracować to co w tym złego?

Judasz
@Ilona

Bo to emerytowane mundurowe Ścierwo , które powinno mieć zakaz przebywania między Ludżmi

@Judasz

To wciąż nie jest argument a dość nieuprzejma krytyka. Chociaż tak czy siak widać negatywne nastawienie co do nich wciąż nie wiadomo czym mogłoby być uzasadnione?

PANkracy
@Joanna

Zabiera Pracę innym ,a ma z czego Żyć , poza tym to Mundurowiec, tyle wystarczy

@PANkracy

No to równie dobrze chyba każda osoba zabiera pracę innym i tutaj status czy wiek nie odgrywa roli?

PRAWDA

Mnie zwolniono po 2 miesiącach tylko za to że mówiłem prawdę o mundurowcach zwłaszcza o Milicjantach , taka jest atmosfera w tej firmie , zresztą z wypowiedzi wiem że w każdej Ochroniarskiej ,firmie . Z cywilami tylko cywile , mundurowi Osobno .

Prawda o ...

Ta firma Promuje Ukraińców . Polak jak nie jest 40 letnim emerytem (usunięte przez administratora) , lub człowiekiem z symbolem chorobowym(usunięte przez administratora) . to nie ma tam czego szukać

@Prawda o ...

Skąd takie informacje nieprawdziwe? Zatrudniają osoby z niepełnosprawnościa, ponieważ jest to Zakład Pracy Chronionej, przeczytaj ustawę to się dowiesz na jakiej zasadzie to działa. Dzięki temu pracownicy dostają dodatki np. do leków. Sama z tej możliwości korzystam i jestem zadowolona.

romuś
@Kasia

Każdy przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie dla ludzi z orzeczonym stopniem niepełnosprawności nie tylko ZPCH ....NO....

@romuś

O dobrze wiedzieć, ale tak właściwie to co tutaj to zmienia? Ważne chyba, że ludzie pracując tutaj faktycznie mają dostęp do leków i normalnej pracy, prawda?

Dorota

Przy zatrudnieniu dostajesz całe umundurowanie. A jak się wywiązujesz że swoich obowiązków to nikt nikogo się nie czepia. Pensja zawsze na czas

@Dorota

To chyba masz jakieś układy bo zero umundurowania . (usunięte przez administratora) w swoich ciuchach i taka prawda . Jesteś dobrym pracownikiem jak zamkniesz mordę na nic nie narzekasz . Dowódca zmiany stary pies z metra cięty który ma zaburzenia emocjonalne i nigdy mu nic nie pasuje . Po prostu jedna wielka lipa

Ormo
@Tomek

To chyba taki standard. Moi przełożonym był niejaki Jacek O. Były Milicjant człowiek o zaburzeniach emocjonalnych. Zastraszanie ludzi to standard.

Exodus

Firma Ronin zamieszcza ogłoszenia , że potrzebują ludzi do pracy w Ochronie . W rzeczywistości są to wpisy absolutnie bez pokrycia . A nawet jak do nich przyjdziesz to bardzo niemiły były Policjant ( Koordynator ) powie że nie potrzeba , lub nieaktualne . Poza tym w firmie panuje Zaszczucie i (usunięte przez administratora) .

mleko man
@Exodus

No to najpierw się dzwoni, może być tak , że brakowało im osoby i akurat się znalazła przed Twoją wizytą ,praca w ochronie to nie kapłaństwo skończy się kontrakt i się szuka gdzie indziej, a za tydzień znowu może być nie chcesz się nalatać użyj.

@mleko man

No w sumie dziwne, że o tym nie pomyślał. A ogólnie to jak tu wygląda jakaś rozmowa rekrutacyjna?

Zostaw merytoryczną opinię o Ronin Piotr Brzeszcz - Kielce

• Jak się pracuje w Ronin Piotr Brzeszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Ronin Piotr Brzeszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronin Piotr Brzeszcz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronin Piotr Brzeszcz
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Marszałkowska 43 lok. 36A
    25-546 Kielce