Opinie o Dom Pogrzebowy Elizjum Małgorzata Skwarczyńska w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dom Pogrzebowy Elizjum Małgorzata Skwarczyńska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dom Pogrzebowy Elizjum Małgorzata Skwarczyńska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Pogrzebowy Elizjum Małgorzata Skwarczyńska w Radom

Krzysztof Nowy wpis

Z całego serca polecamy dom pogrzebowy Elizjum. Oprócz wyjątkowego profesjonalizmu otrzymaliśmy ogromne wsparcie i zrozumienie. Pan Jurek i Pani Ela - pełne ciepła osoby, potraktowali nas jak członków rodziny, pomogli nam przejść przez ten ciężki czas i ograniczyli nasze uczestnictwo w przygotowaniach do pogrzebu do minimum. Również Panowie z obsługi pogrzebu wykazali się bardzo dużym profesjonalizmem. Serdecznie za wszystko dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.

Krzysztof Nowy wpis

Pytajnik

Grozicie mi prawnikami? Odgrzebujecie stare wątki z kancelariami prawnymi i zakładami pogrzebowymi. Przypadek? Grozicie mi znowu posłaniem w piach? Fajnie. Znaczy, że się mnie boicie. Próbowaliście wysłać na mnie zabójców, nie udało się. Afgan jeden zlikwidowany, drugi wypuszczony, zeznał w Rosji przeciwko Wam, NATO nie pomoże Wam w tej kwestii, bo doprowadzaliście do ludobójstwa na ziemiach PL Teraz Czeczko co nieco opowiedział... Sprawa w trybunale, podobnie jak inne Oglądaliście film "Ida"? Cieplej się robi? Piszę do tej (usunięte przez administratora) do tych cwaniaków, nie do normalnych ludzi, spokojnych obywateli, którzy nie bawią się w wojenki Coś mi się wydaje, że znów będą chcieli mnie dopaść. Gdyby mi się coś stało, pamietajcie, żyjecie w kraju mafijnym, musicie walczyć, inaczej oni zrobią z Was mięso, sprzedadzą Wasze organy, zastąpią robotami. To klika, zmowa, kartel. Dopadnijcie moich oprawców, pomścijcie mnie za wskazanie tej (usunięte przez administratora) Tylko po cichu, bo się mszczą

@Pytajnik

z czym do ludzi? Ludzie są po mojej stronie. Od czasów, gdy rozwaliłęm OFE Polsat i inne i pomogłem (usunięte przez administratora) nałożyć podatek bankowy (i inne podatki na mafie) Pomogli mi ludzie wsadzić na ćwiarę osobę, która zabiła matkę Piotrka. Ludzie są ze mną, nie z Wami. (usunięte przez administratora) to organizacja konkurencyjna dla Państwa, ale mająca poparcie społeczne. Was kto popiera? Wąska grupka, która z Wami kradnie. Mało tego, już dawno jesteście namierzeni. Zakładników bierzecie w klubie? Omegi dające się zdominować. Podajecie im truciznę, a policję staszycie że będą musieli Wasi klienci truciznę wypić, jeśli policja Was zamknie. Walił Was pies... zaraz po lockdownach wprowadzimy zakaz w ogóle korzystania z tych Waszych pipidówek jak nam się coś nie spodoba. Nie jesteście mafią, jesteście zwykłymi zbirami, a wiesz co się z takimi robi? (usunięte przez administratora) to ma jakieś zasady, a Wy? Ojej Z niewłaściwym człowiekiem chcieliście się bawić w mafię... teraz czekamy co się stanie z Waszy klubikiem piłkarskim... obstawiam złą passę xD. Zakładam, że poważni ludzie zepchną Was tam gdzie Wasze miejsce - Waszego układu, bo do mieszkańców Radomia (uczciwych) nic nie mam, chętnie pomogę za uczciwe pieniądze ;) Aby Radom zaczął rosnąć, trzeba się pozbyć balastu w postaci (usunięte przez administratora) klasy średniej - tych z układu polityczno biznesowego, który nie da zbudować np mi aktywów dla mieszkańców Radomia, tylko skierowali mnie na rozmowę do Robercika i postawili w roli petenta, za co wybrechtałem :D

Jak to było?

Anastazja? Ślub z gościem z Konstancina i potem co? Szybki rozwód, sędzia dzieli kasę na pół? Tak to było? Ale taki był plan? Taka z Was mafia co... BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA Mafia z Dubaju. Pojechali z Wami jak z tą co jej się złamał obcas :P A myśleliście, że wielka mafia jesteście co? Ale Was przewieźli... Jak Pana Stasia, który otworzył restauracyjkę przed samym Covidem xD Panie Stasiu, co to za stategia? Pan Stasio strateg zaskoczył tym ruchem Wyklętego xD

Łucja
@Jak to było?

Przepraszam, czy autor/ka tych komentarzy ma się dobrze? Wpisy świadczą o czymś przeciwnym. Jak te filmowe historie mają się do pracy zakładu pogrzebowego? Czekałam na wpisy, żeby sprawdzić, czy ktoś potwierdzi wersję Pracownika (mój mąż szuka pracy w branży), ale widzę, że tu raczej ktoś chce wejść w branżę filmową.

@Pytajnik

Coo??? Nie rozumiem tego wpisu. Jak on ma się do pracy w tym zakładzie? Kto na kogo nasyła mafię, za co?

Co Cię boli Łucja
@Łucja

O co Ci chodzi Łucja? Chcesz mi powiedzieć, że tak nie było? Że kobiety katolicie nie wychodzą za mąż dla kasy? Mnie nie oszukasz A co do firmy pogrzeboej, to dziwnie po moich wpisach rozpoczęła się swego czasu aktywność na wątku firmy pogzebowej i prawniczych jakby mi mieli grozić Twoi przyjeciele pracodawcy

Droga Marto
@Marta

na mnie nasyłają za prawdę nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi (usunięte przez administratora) nie pisze wprost, że kogoś zakatrupi, ale może dawać to do zrozuemienia uaktywniając sie na forum zakładu pogrzebowwego np ja pisząc o tym podniosłem larum, by w razie czego było wiadomo kto mógł chcieć mnie zabić :) Czy próbujesz w magiczny sposób zatrzeć wrażenie, że tak było?

Aneta
@Co Cię boli Łucja

Ja tam myślę, że nie każda, ale na pewno takie przypadki się zdarzają, bo to że katoliczka przecież nie świadczy o tym jakim jest człowiekiem, co nie? ;) Ale co, serio czujesz, że ktoś tutaj chciałby Ci od razu grozić? Może to lekkie przewrażliwienie? Koleżanka widzę też coś ucichła, temat skończony(???)

Łucja to TY?
@Aneta

" Koleżanka widzę też coś ucichła, temat skończony(???)" mam nadzieje, bo co tu się dzieje...

Aneta Nowy wpis
@Łucja to TY?

W sensie, że ja to Łucja? Dziwne te nicki nadajesz, potem idzie się pogubić gdzie co piszesz. ;p Ostatecznie co do tamtych gróźb to jednak był zbędny niepokój u Ciebie i nikt się nie czepiał?

Gdzie jest Łucja Nowy wpis
@Aneta

z Wami nigdy nic nie wiadomo

Renata

Tyle dobrych opinii od klientów dobrze świadczy o tej firmie. Ciekawa jestem jak to wygląda z perspektywy pracownika, zdaję sobie sprawę, że nie jest to łatwa branża. Co powiecie o zarobkach, są atrakcyjne? Czy mimo specyfiki pracy, można liczyć na miłą atmosferę? Mąż chciałby zmienić zawód, rozważa różne opcje, dlatego chętnie poznam warunki pracy w tym miejscu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dom Pogrzebowy Elizjum Małgorzata Skwarczyńska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Lidia

Jak widać z opinii klientów, zakład działa bardzo profesjonalnie. Liczyłam jednak, że pracownicy firmy napiszą swoją opinię na temat pracy w tym miejscu. Aktualnie widać jedną ofertę pracy. Chętnie przeczytam, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Tadeusz i Halina

Polecamy zakład i samego właściciela. Wszystko na wysokim poziomie. Obsługa i ceremonia wykonana w sposób profesjonalny. Pan Jerzy Pietrzyk od samego początku bardzo nas wspierał i krok po kroku tłumaczył co musimy i w jakim czasie zrobić. Większość spraw zakład pogrzebowy załatwił za nas. Żałobnicy aktywnie uczestniczyli podczas mszy świętej oraz na cmentarzu. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Polecamy ten zakład w tak trudnej dla klientów chwili.

Staszek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracownika i jaką umowę podpisuje na początek?

Kamila

Dziekuje z całego serca za bardzo kompetentna i szybką pomoc w pochówku mojego Teścia Wojciecha Zawiszy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za miłą i dopiętą na ostatni guzik usługę . Duży szacunek dla domu pogrzebowego Elizjum! Polecam każdemu potrzebującemu. Pozdrawiamy.Kamila i Andrzej

Robert

Bardzo profesjonalna obsługa,wszystko bez zastrzeżeń,zakład godny polecenia

Współpracowałem z firmą Elizjum, dziękuję za ten czas. Współpraca układała się świetnie do ostatniego dnia. Niestety musiałem wyjechać i rozstać się z Elizjum. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pogrzebowy Elizjum Małgorzata Skwarczyńska - Radom

• Jak się pracuje w Dom Pogrzebowy Elizjum Małgorzata Skwarczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Pogrzebowy Elizjum Małgorzata Skwarczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dom Pogrzebowy Elizjum Małgorzata Skwarczyńska
  • Mieszka I 22C