Opinie o Aez Galaktyka Marek Muras w Piaski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Aez Galaktyka Marek Muras. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aez Galaktyka Marek Muras o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aez Galaktyka Marek Muras w Piaski

WW Nowy wpis

Pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia, jakakolwiek próba kontaktu bezskuteczna. Nie polecam pracy u tych ludzi zwykli (usunięte przez administratora) szukający naiwnych ludzi. Nie podejmujcie tam pracy jak już jeśli dostaniecie od razu umowę.

Mk Nowy wpis

Również nie polecam pracy w Galaktyce! O grafik trzeba się prosić, brak umowy i kasy za pracę, a do właścicieli nie można się dodzwonić! A szkoda, bo praca z dziećmi fajna.

Glo Nowy wpis

Jeśli zastanawiacie się nad podjęciem pracy dla tego człowieka to zachęcam wybić to sobie z głowy. Na początku może wydawać się super, ale z czasem jest tylko gorzej i gorzej. To co się dzieje w miejscach pracy Pana Murasa zahacza o (usunięte przez administratora). Podczas pandemii działy się jakieś dziwne rzeczy z podpisywaniem umów, niedomówienia. Nawet po zwolnieniu problemy z tym człowiekiem się ciągną. O szczerości moich słów może świadczyć obrót pracowników w miejscach pracy Pana M, nikt nie jest w stanie tam wytrzymywać dłuższego czasu. Bardzo nie polecam.

Mm Nowy wpis

Nie polecam nawet największemu wrogowi. Jeśli lubisz prace z dziećmi to ok, ale pracodawca ma dwie twarze. Z początku miło ale jak Tobie coś nie pasuje to tragedia. O wolnym nie myśl, było obiecywane ale nie dotrzymane. Praca w moim przypadku często po 12h, jak chcialam się zamienić z kimś od razu rozmowa co jest grane dlaczego nie mogę przyjść. W tygodniu jak nie ma żadnych grup dużo sprzątania(czułam się bardziej sprzątaczka niż animatorka) rozumiem dbac o porządek w miejscu pracy ale to była gruba przesada. Po pracy zawsze sprzatamy(zajmuje jakos 1,5-2h) czyli wychodzisz po 20 a rano znowu na 8. Nie ma tak dobrze, bo rano ogromna lista z pretensjami co było źle posprzątane i masz zadanie na caly dzien i tak w kółko... Jestem przerażona ile osób tam robi i ile zostało skrzywdzonych, chodzi o brak wypłat, brak wolnego (ja dawałam znać juz na rozmowie o pracę jakje dni chce wolne bo miałam studia) ostatecznie wolnego nie dostalam dlatego się zwolniłam. Nie polecam! Uciekajcie!

Czy po rozmowie w Aez Galaktyka Marek Muras rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Niki

Nie polecam miałam okazje popracowac tam kilka dni i odnioslam wrażenie,ze w tej firmie jest mobing,właściciel mści sie na jakiejs pracownicy,a wszyscy sa w to wmieszani i zastraszani.Z umowami to tez mizernie,a pieniadze najmniejsze,a praca fajna,bo malo roboty jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Aez Galaktyka Marek Muras - Piaski

• Jak się pracuje w Aez Galaktyka Marek Muras?

Zobacz opinie na temat firmy Aez Galaktyka Marek Muras tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Aez Galaktyka Marek Muras

Aez Galaktyka Marek Muras