3GNS Sp. z o.o. (P4 – telefonia Play)

Katowice

Opinie o 3GNS Sp. z o.o. (P4 – telefonia Play)

admin 2015-07-18 15:40:40
Jesteś zainteresowany pracą w firmie 3GNS Sp. z o.o. (P4 – telefonia Play)? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.
praktykant 2015-08-10 20:22:30
Zdecydowanie nie polecam praktyk studenckich w PLAY w Katowicach. Biorą prawie każdego, bo pewnie mają coraz mniej chętnych. Praktyki nie są płatne, nie wiele można się na nich nauczyć, nie ma w tej firmie żadnych ofert pracy. W firmie od początku jej istnienia siedzą cały czas Ci sami pracownicy, a praktykanci zazwyczaj ich zastępują, gdy są na urlopach. Zdobyte doświadczenie, a właściwie jego brak nie przydaje się w przyszłej pracy, ponieważ bardzo mało jest podobnych firm i ciężko się do nich dostać mimo odbytej praktyki. Czas spędzony na praktyce w tej firmie uważam za zmarnowany, dlatego nie polecam nikomu. Chyba, że już ktoś nie ma innego wyjścia.
Zostaw swoją opinię o 3GNS Sp. z o.o. (P4 – telefonia Play) - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3GNS Sp. z o.o. (P4 – telefonia Play)