Opinie o Nocula Paweł BP Service Center w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nocula Paweł BP Service Center. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nocula Paweł BP Service Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nocula Paweł BP Service Center w Wrocław

Samozwolniony. Nowy wpis

Praca na stacji BP Nestor, to kompletna porażka. Jedynym człowiekiem godnym współpracy jest Pani kierownik (nie wiem, czy nadal tam pracuje). Właściciel wraz z żoną są zupełnie nie do zniesienia. Żona właściciela tylko czeka aż się potkniesz, żeby się przyczepić. Potrafi czekać aż się przeterminują parówki o parę minut, żeby od razu z ryjem wyskoczyć, że są przeterminowane i nikt nie zauważył. Właściciela nie lubi nawet kierownictwo ponad nim. Tak, jak we wcześniejszym wpisie, wyrabia się premie (zdarzyło mi się być pierwszym w jednym z konkursów) a pieniędzy się nie dostaje. Szef nie potrafi wprost nikogo upomnieć o błędy, natomiast będzie chodził i marudził wszystkim naokoło. W moim przypadku, gdzie w moim mniemaniu, wszystkie obowiązki w pracy wykonywałem jak najszybciej, żeby później mieć spokój przez resztę zmiany, to ten człowiek twierdził, że nic nie robie. Moja przygoda z tą stacją skończyła się w momencie, kiedy Pan szanowny właściciel był bardzo niezadowolony z mojej pracy, natomiast nie potrafił mnie zwolnić (ego wywalone w kosmos, ale jak trzeba zadziałać, to staje sie malutki), więc postanowił nie wypłacić mi pareset złotych premii, bo stwierdził, że wtedy sam się zwolnie i będzie po problemie. Informacja ta została potwierdzona przez kierowniczke, którą pozdrawiam serdecznie, jako jedyną normalna osobę w zarządzie. Nie polecam, jeśli chce się po prostu pracować. Tam trzeba całować po stópkach pracodawce, bo inaczej się tylko obraża.

Czemus

Praca jak to na stacji ciężka. Pracodawca jest ciężkim człowiekiem. Nie radzący sobie z zespołem, podnoszącym głos na pracowników wraz z żoną. Często dużo mówi mało robi, premie wyrabiasz ale później ich nie masz... zawsze coś umowy zlecenie nie dostają kwitków więc nigdy nie wiesz co i jak. W okresie kiedy nie ma kierownictwa i stacją bez pośrednio zarządza pracodawca wszystkiego brakuje. W pracy tej pracy nie ma opcji o nagłym wypadku typu : pogorszony stan zdrowia, sprawa rodzinna. Zależy który kierownik stacji ale tylko jego jest wsparcie

Zostaw merytoryczną opinię o Nocula Paweł BP Service Center - Wrocław

• Jak się pracuje w Nocula Paweł BP Service Center?

Zobacz opinie na temat firmy Nocula Paweł BP Service Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nocula Paweł BP Service Center
  • Swobodna 60