Opinie o DM Piotr Gniłka w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DM Piotr Gniłka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DM Piotr Gniłka o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DM Piotr Gniłka w Wałbrzych

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DM Piotr Gniłka?

Bardzo proszę o pismo i wszystko będzie bardzo dobrze widoczne tak będzie najprościej przypomnę tylko ze w naszym kraju ZUS czy Urząd Skarbowy bardzo szybko egzekwują swoje należności Piotr Gniłka

Czy w DM Piotr Gniłka poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

aria

U nas tak samo było. dzwonić umawiać nagadać się byle by sprzedać. Potrzeby trzeba już ustalać (usunięte przez administratora) sam podpisuje umowy z prowizji % Wiem jak to jest istotko. (usunięte przez administratora)

Monia Nowy wpis

Witam, wstępnie szukam pracy jako doradca ubezpieczeniowy w swojej okolicy i Pana działalność mi się pokazała w pobliskich opcjach. Komentarze tutaj są dość dawne ale niektóre były negatywne. Do dziś odradzacie współpracę czy może coś się zmieniło?

nimi

i tak i nie obowiązują czyli prowizja za klienta ale że każdy zawsze podpisze umowę to prowizja się ie należy choć sam (usunięte przez administratora)ją przyjmie a pracownikowi kupi najtańszą kawę w markecie. (usunięte przez administratora) P.S. szykuje się wymiana kadry bo ogłoszenie trafiło

@nimi

Przejmowanie klientów? Coś o szkoleniach kiedyś pisali, że są obowiązkowe, a jaki program? (usunięte przez administratora) Jaka ta prowizja? Jak mam predyspozycje i czuję się na siłach to w porządku zarobię? Mam doświadczenie

A jak to wygląda na umowie zawieranej właśnie z Szefem? O jakich konkretnie zasadach teraz piszecie, bo nie wiem? Jak one są sporządzone i co jest napisane odnośnie właśnie takich sytuacji? Nie miałem jeszcze z taką sytuacją styczności, wiec ciekaw jestem wyjaśnień. Każdy ma te sama treść?

aria Nowy wpis

Danuta

Nie wiem na ile w tym prawdy ale nawet jeśli to nikt nie próbował w pierwszej kolejności o tym wprost pogadać? Podejmowano takie próby? Jeśli byłoby to mimo wszystko bezskuteczne to jest do kogo tak właściwie zgłosić tego typu problemy?

Danuta

A to też nie wiem w takim razie... No ale skoro tak to jaka jest na to recepta? jak to robią inne osoby, że stale się tu zatrudniają? docelowo to ile osób tak mniej więcej tu pracuje?

Dzień Dobry Jedno małe pytanko skąd informacja o rzekomej nie odbieranej korespondencji od listonosza rozumiem ,że wie Pan lepiej co przynosi listonosz do domu - gratuluje wiedzy Jeżeli zgłosił Pan skargę do PIP powinien pan dostać odpowiedź może się nią Pan pochwali będzie prościej i może w końcu jakiś rzeczowy dowód się pokarze, a nie tylko pomówienia Pozdrawiam Piotr Gniłka

W takim razie Bardzo proszę o załączenie dokumentu z PIP może w końcu uda mi się coś dowiedzieć na ten temat przypomnę jeszcze nazwę mojej Firmy DM Piotr Gniłka czyli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza i nawet jeżeli doszłoby do wezwania z sądu - co NIE MIAŁO MIEJSCA to będzie wzywany Piotr Gniłka a nie firma Piotr Gniłka

WITAM Jestem bardzo Ciekawy jaką Pani odbierała korespondencję z sądu skoro nie spotkałem się z żadnym klientem w sądzie Nie otrzymałem kary z PIP - ale skoro Pani wie lepiej proszę o dołączenie dokumentu z PIP Każdy klient jest informowany o karencjach bo ciężko ich nie zauważyć na druku wniosku i polisy bo są zaraz obok kwoty która mówi o wysokości świadczenia a wspomnę tylko że niektóre towarzystwa zniosły karencję jeśli chodzi o śmierć naturalną . Jeśli Pani faktycznie pracowała w mojej firmie w co wątpię to dobrze że się rostaliśmy bo skoro tutaj jest podawana nieprawda to co musiało być mówione klientom przez Panią Pozdrawiam Piotr Gniłka Ps z niecierpliwością czekam na dokumenty mówiące o karach

Piotr Gniłka

Witam Wyjaśnię tylko, że składki są i były opłacane o w innym przypadku ZUS sam zabrałby sobie z konta Czyli przed oczernianiem lub też wypisywaniem bzdur polecam sprawdzenie jaki jest stan faktyczny przypomnę również że nadal czekamy na załączenie pism z rzekomymi karami. Miłego

Bardzo proszę o pokazanie pisma i będzie po sprawie Piotr Gniłka

Witam trafiłem tutaj przez przypadek i jestem w szoku srednio co 2 miesiące coś ubezpieczam i pokazuje się w biurze u Pana Piotra powiem ze po remoncie to jak w bajce ale zastanawia mnie gdzie się chowali Ci Panowie którzy niby pracowali - konkurencja nie ma innych metod wstyd żeby wszyscy agenci byli tacy byłoby łatwiej pozdrowienia dla Pani Ani poza wiedzą kawka cudowna pozdrawiam

Witam Przed oczernianiem proponuję sprawdzić wpisy związane z licencjami w KNF i tam jest wszystko ładnie napisane dla jakich towarzystw agent działa mimo że jest brend jednego towarzystwa nie oznacza to że nie można sprzedawać innych a po drugie AXA nie ma w kraju już parę lat i ciekawe od kiedy jakieś towarzystwo ubezpieczeniowe finansuje agentów

Witam A może to prawdziwa opinia zadowolonego klienta Skoro pracowałem dla AXA i prowadziłem multiagencję widocznie posiadałem odpowiednie dokumenty i zezwolenia -przypomnę że AXA w Polsce już nie działa podpowiem że to teraz UNIQA i skąd się wzięło to zatrudnianie ludzi na czarno skoro coś takiego nie miało miejsca i myślę że to można udowodnić kto od kiedy i do kiedy pracował, na jakich umowach i warunkach

Z miłą chęcią poznałbym osoby które udały się do sądu bo do dnia dzisiejszego żadnego wezwania nie dostałem Od wszystkich umów były odprowadzane składki ZUS przypomnę tylko że pracodawca ma 7 dni na zgłoszenie pracownika w ZUS także to co Pan pisze jakoś mija się z prawdą na temat umów. A skąd twierdzenie że robiłem coś za kasę AXA -ROZUMIEM ŻE MIAŁ PAN wgląd w moje konto - czyli teoria ze za kasę AXA wymyślona bo o ile dobrze wiem żadne towarzystwo nie finansuje agentów poza należną im prowizją bo tak jest zbudowany ten system w naszym kraju. Jedynie Agenci zatrudniając osoby mają możliwość wypłacania im stałej pensji i oferowania umowy o pracę Pamiętajmy jednak że wszyscy się nie nadają do pracy w Agencji ubezpieczeniowej.

Paulina

To w jakim celu były kopiowane? Udało Ci się dowiedzieć? Jeśli mogę zapytać to jaki był powód rozwiązania umowy? Ty ją rozwiązałaś czy pracodawca?

Danuta

a jeszcze raz kiedy miało to miejsce? a raczej właśnie to kiedy dane pismo miało być szykowane. do dziś powinien być efekt? ciekawa bym była reakcji tutaj po prostu

Danuta

czyli... teoretycznie to się dzieje tak jakby na czysto i nie będą mieć wobec tego żadnych problemów? zatrudniając się należy liczyć się z tego typu okolicznościami? z tego co tu piszecie nie ma perspektyw na jakieś większe konsekwencje?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie DM Piotr Gniłka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w DM Piotr Gniłka?

Nie prowadzimy rekrutacji od ponad trzech - czterech lat pozdrawiam

Zuzanna
@Piotr

Są jakieś plany aby to wznowić za jakiś czas czy póki co nie ma takich planów? Z ilu osób tu w ogóle się załoga składa?

wesoły

skoro biuro zamknięte to gdzie Ci pracownicy -pewnie olewali temat pracy i nic dziwnego ze nie pracują - a tak na serio Pan Piotr zawsze przyjedzie wytłumaczy i doradzi z odszkodowaniami nie było problemu bo polisy były i są dopasowane

Witam Pisząc że biuro jest częściej zamknięte niż otwarte robi Pani Krzywdę osobie tam pracującej Po to mamy dostęp do wszystkich towarzystw żeby dopasować najlepszą ofertę dla danej osoby po przeprowadzeniu ANALIZY POTRZEB WYMAGANEJ PRZEZ KAŻDE TOWARZYSTWO Ja z własnej kieszeni nie wypłacam odszkodowań a co do karencji to chyba ciężko o nich nie wspomnieć skoro na drukach są bardziej widoczne niż stawki, a może po prostu nie miała Pani z nami kontaktu bo wezwania z sądu też nie dostałem a wpis robiła Pani PONAD ROK TEMU CZYLI 04-06-2022 A DZISIAJ JEST 02-11-2022 Pozdrawiam

Witam Z miłą chęcią zapoznałbym się z tymi wezwaniami z sądu bo może jest Pan listonoszem i zapomniał mi je Pan dostarczyć a tak na serio nie wiem czy jest Pan byłym pracownikiem który rzekomo nie dostał umowy o pracę - przypomnę tylko że jest siedem dni na zgłoszenie pracownika, czy klientem. Jeśli klientem to przypomnę tylko, że Karencje są bardzo dobrze widoczne na polisach nawet lepiej niż składki i proszę pamiętać że są takie towarzystwa które nie mają karencji nawet w przypadku śmierci naturalnej .Przypomnę jeszcze że od około 3-4 lat NIE SZUKAMY NIKOGO DO PRACY Pozdrawiam

Darek

Oj chyba konkurencja sobie nie radzi -Taki świat takie metody powinniście się uczyć od P.Piotra -dziewczyna w biurze posiada wiedzę i jest dobrze wyszkolona ubezpieczam u nich pare bryczek -robi wszystko żeby cena była najniższa a wiem że Pomarańczowe Lambo teżz ubezpieczył - odkąd odszedł od żony w końcu widać że jest szczęliwy i zawsze uśmiechnięty Pozdrawiam i do nastęonego ubezpieczenia czyli juz w styczniu :)

Witam Widzę że bardzo dobrze zna Pan moje prywatne życie I NAWIĄZUJĄC DO PYTAŃ JUŻ ODPOWIADAM 1 Prowadzi Multiagencję bo ma i miał do tego stosowne dokumenty i pozwolenia 2 Nie pojawia się bo pracuje też w terenie 3 Listonosz nie przynosi pism z Sądu bo sprawy się nie toczą 4 Z miłą chęcią ( za odpowiednimi zgodami zainteresowanych osób) udostępnię listy płac rozliczenia z ZUS 5 Podziwiam wiedzę kto od kogo odszedł i z jakich powodów - czyli tak zwany materac wie lepiej pozdrawiam

Witam Co za Łoś napisał że potrzebują do pracy rozmawialem właśnie z wlascicielem i mówił że od dobrych trzech - czterech lat nikogo nie szukają bo mają zgrany zespół

Jerzy

Jak tak szybko zwalniają to chyba potrzebowaliby kogoś nowego. Czemu pracowałeś tylko 3 miesiące? Co było nie tak że cię zwolnili?

Julia

Czyli co, te 3 miesiące to pewnie okres próbny i potem zwalniają? Dziwna polityka firmy, opłaca im się szkolić od nowa nowe osoby?

Mimi

Ha ha ha.To już wiadomo że nigdy tam nie pracowałaś i nie masz pojęcia o pracy w tym biurze.Szkolenia są obowiązkowe, organizowane przez firmy z którymi się wspołpracuje.Bez zaliczenia ich nie ma możliwości by tam pracować.

@Mimi

One odbywają w trakcie godzin pracy?

@Danuta

Oczywiście.Szkolenia przeprowadzane są w godzinach pracy przez ludzi do tego upoważnionych.Trzeba się przyłożyć i potrzebną wiedzę przyswoić ponieważ potem są egzaminy.

Mimi

Ha ha ha jaka AXA??? I tu Cię mam.Nic nie wiesz o tej firmie i jej właścicielu. Jaka Sylwia???Firm ubezpieczeniowych które współpracują z tym biurem jest wiele jak i egzaminujących.Uaktualnij informacje bo jak na razie to same brednie wypisujesz.Ha ha ha

Mimi

A wiesz coś na ten temat że wziął na kogoś jakiś kredyt???Uważaj co piszesz rzucając takie oskarżenia bo chyba czas wyciągnąć konsekwencje z tych kłamliwych wpisów. Dziwne że nikt nie wspomni o tym że od kilkunastu lat jest funkcjonariuszem państwowym czyli pracownikiem PSP a także członkiem poszukiwawczej grupy USAR.W żadnym wypadku nie mógłby sobie pozwolić na sytuacje jakie tu się opisuje.Pewnie piszesz w imieniu DW No i wszystko jasne. Ha ha ha

Mimi

Jeśli jest Pani byłym pracownikiem to kompletnie mnie nie dziwi że już tam Pani nie pracuje.Tak bełkotliwy wpis pełen błędów nie za dobrze o Pani świadczy.

Jak wygląda ścieżka kariery w DM Piotr Gniłka? Czy trudno jest zdobyć awans?

Hanka

A można prosić na dokładniejsze namiary bo prowadzenie biuro to dobra czysta praca w stałych godzinach i dla mnie jest to naturalne ze nie można awansować bo nie ma na co interesuje mnie taka praca jeszcze raz proszę o namiary

Zuzanna

A czemu nie da się? Przecież to motywuje ludzi do pracy…

Witaj Mariuszu podobno razem pracowaliśmy to pytam grzecznie kiedy skoro pracuje tu pare lat a jakoś Cię nie pamiętam-czyzbu konkurencja nie dawała rady a najlepsze że oprócz wlasciciela nie było tu facetow oczernianie wychodzi brawo brawo brawo tylko czemu mi przeszkadzasz masz coś do właściciela to mu powiedz prosto w oczy chyba że nie masz odwagi bo to bzdury milego dzionka i zapraszam po dobra polise bo tylko takie oferujemy i płatność zawsze przelewem pozdrawiam

Darek

Jasne a ty byles w niewoli beż kontaktu z otoczeniem i cię zmuszali do pracy.Pozdrawiam wlasciciela dobra multiagencja dziewczyny znają się na rzeczy -oprocz bardzo dużej wiedzy zawsze mile i uśmiechnięte utrzymujcie poziom i to bardzo wysoki pozdrawiam Darek

Mimi

DK daj już spokój.Zajmij się czymś bardziej pożytecznym.Nikt tu nie czyta tych twoich kłamliwych nie mających nic wspólnego z rzeczywistością wpisów prócz malutkiego grona samych swoich.Na nic te twoje wypociny.

Mimi

Jakie ty tu bzdury wypisujesz???.Przez jakie AXA utrzymywane???Skąd ty bierzesz te rewelacje?Przez tyle lat działa jako multiagencja i nikt nic nie wie?Przecież to żadna tajemnica.Tworzysz te rewelacje na jakimś haju czy co?Kompletnie nic nie wiesz o działalności tego biura.Raczej masz jakiś osobisty problem i wypisujesz tu te bajeczki.Ha ha ha

Mimi

Nie wypisuj bzdur i doinformuj się. AXA od dwóch lat nie ma już w Polsce.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DM Piotr Gniłka?

Hej w jakim okresie pracowałaś bo jakoś Cię nie kojarzę

Leon

Daj dokładne namiary na Gościa bo jak w ubezpieczeniach daje stałke i jeszcze prowizję to z chęcią nawiążę z nim współpracę

@Anna

Chyba trolowi ciężko podać termin zatrudnienia - co się dziwić jak się pisze bzdury bo nie ma co się robić w życiu - to nie pisz o moim miejscu pracy bo mnie obrażasz,a przynajmniej nie było Cię tutaj przez ostatnie trzy lata

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z DM Piotr Gniłka? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Julia

Czyli co, wszystkie te osoby pracują 3 miesiące bez umowy? Jaką stawkę proponuje szef na czysto skoro ktoś się na to zgadza?

ELF

Czyli z tego co piszesz stała plus 5%prowizji a gościowi zostaje drugie 5% czyli ma 10tys prowizji czyi robiłaś miesięcznie przynajmniej 100tyś obrotu miesięcznie bo to daje 5 tyś na stałą i zus czyli przynajmniej 2500 na rękę i 2500 prowizji razem zarabiałąś 5 tyś a koszty gościa to 7500 jak robiłaś mniejszy obrót byłąś większym kosztem niż zarobkiem koszt oc ok 500zł czyli 200 polis w miesiącu 10 dziennie Matematyka jest brutalna-nic dziwnego ze wyleciałaś

Czy w DM Piotr Gniłka występują paczki/bony świąteczne?

Często macie premie?

Czy zdarzają się nadgodziny w DM Piotr Gniłka?

Pati

Witam pracowałam i polecam niestety wyjechaliśmy z mężem za granicę i musiałam zmienić pracę. Sami go z resztą zapraszaliśmy na nasz ślub ale niestety nie mógł przyjść bo była żona była anty towarzyska ostatnio nawet słyszałam że klienci go zaprosili również na ślub. Wiem od moich rodziców bo od kilku lat są jego klientami i na pewno będą dalej.

Daro

Ciekawe że współpracuję z tym facetem kilka lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Ubezpieczam ludzi, firmę, samochody... Nagle po latach w krótkim czasie negatywne opinie. Dziwne że zbiegło się to z sytuacją kiedy była małżonka z otoczką znajomych obsmarowuje faceta gdzie się da...

Jaro

Czyli wszystko jasne była żona się odpaliła nawet daty się zgadzają :) w końcu w 2019 uwolnił się od byłej. Gość mnie ubezpiecza od 2006 roku i nie narzekam a wręcz polecam niedługa będziemy mieli 15 lecie :) a co do pracowników to raczej widziałem wszystkich przez ten okres czasu i tu podziwiam p. Piotra za Cierpliwość do ludzi. Jakby nie patrzeć trochę słabo świadczy o ludziach którzy pracowali że nie podołali z tematem może nie mieli czasu zapoznać się z wiedzą bo fejs albo instagram ważniejszy, Ubezpieczam na dzień dzisiejszy u p. Piotra 20 pojazdów i 32 pracowników czyli jakby nie patrzeć średnio raz w miesiącu się z nim widzę Polecałem i nadal będę polecał

Jola

Witam Czytam i zapytam bo się pogubiłam skoro są wpisy ze pracownicy odwalali czarną robotę podpisywali umowy itd. to skoro teraz klienci mają pretensje to do właściciela czy pracownika p. Piotr obsługuje moją firmę ok 5 lat i na pewno nie zamierzam rezygnować z jego usług. Dużo pomógł w komunikacji z AXA - jak każdy ubezpieczyciel czasami sami sobie zaprzeczają, ale na szczęcie przy pomocy fachowca można rozwiązać problem. Jeśli pan to czyta to wszystkiego dobrego i powodzenia w walce z trolami pozdrawiam Jola

Ona

Z całym szacunkiem ale uważam, ze te komentarze pisze jedna osoba i to z prywatnych pobudek. Pan Piotr to profesjonalny agent oraz pracodawca. Nie dziwi nikogo, ze opinie są nagle pisane w krótkich odstępach czasu a od dawna nie było tu rotacji pracowników ?! Jeśli ktoś szuka zatrudnienia w porządnej agencji ubezpieczeniowej na umowę i z jasna zasada rozliczania się za wykonana prace to jest to idealne miejsce.

mjk
@Ona

(usunięte przez administratora) Do tego ,,profesjonalnego'' agenta przychodzili klienci z awanturami, pretensjami w kwestiach ubezpieczenia że oto o czymś nie wiedzieli i odszkodowania nie ma i nie będzie. (usunięte przez administratora) Rotacja pewnie będzie i to już już... taki styl potrzymać ile trzeba i wymieniać albo dopiero co inne osoby ,,zatrudnił'' i są krótko. Poczekac jeszcze 3-4 tygodni i rotacja będzie co do wątków osobistych na pewno tłumy ludzi mogłyby i mają pretensje. Jak ktoś szuka pracy w ubezpieczeniach to lepiej jednak niech omija DM jak się da.

Klient

Witam Jestem obecnym klientem jeśli chodzi o obsługę nie mogę złego słowa powiedzieć doradził pomógł i znalazł ciekawą ofertę według mnie jeszcze chce mu się poświęcić czas dla klienta Ubezpieczam już kilka lat pojazd i zawsze jestem zadowolony co do niektórych co tam pracowali to chłop chyba ma na prawdę anielską cierpliwość sam bym kilka panienek wywalił którym się raczej po prostu nie chciało przyjąć wiedzy. Polecam również obsługę przez Dziewczynę która obecnie tam jest widać że zależy jej na tym co robi i kieruje się dobrem klientem i przede wszystkim ma wiedzę Byłem jestem i jeśli utrzyma obecny poziom to na pewno będę klientem

Haha
@Klient

Pomógł, znalazł ubezpieczenie, bo ma z tego kasę. Jasne, że o klientów się dba. Gorzej jak komuś coś wciśnie nie mówiąc o wykluczeniach, karencji itp. Potem wielkie zdziwienie..(usunięte przez administratora) Swoje zarobił. Powie wszystko, żeby zadowolić klienta. Ważne, żeby sprzedać, nieważne co. Ma dobrą gadkę(usunięte przez administratora). Dodaje do polisy niepotrzebnie świadczenia, zeby podwyższyć składkę. Tyle co do obsługi klienta. Portal jest do oceny jako pracodawcy. (usunięte przez administratora)Firma opłaca mu lokal, wyposażyła mu biuro, płaci pensję za prowadzenie oddziału,(usunięte przez administratora). Nikogo się nie boi, czuje się bezkarny. (usunięte przez administratora)

@Klient

Jeny ileś tam osób tylko atakuje krytykuje DM i właściciela jaki to zły nie jest. Na pewno jest fair dla klientów, centrali którą reprezentuje i na pewno stara się robi co może aby jakoś być też okej dla pracowników a tutaj tylko same ataki krytyki za wszystko. Czy łatwo być przedsiębiorcą w tym kraju czy gdyby nie nienormalne przepisy nie było by i jemu i pracownikom dużo lepiej. Facet stara się jak może aby jakoś te firmę biznes utrzymywać i aby nie dopłacać. Na pewno w relacjach kontaktach na rozmowie rekrutacyjnej jest bardzo kulturalny sympatyczny i życzliwy dla ludzi . Ja mam nadzieję że uda mi się am fajnie pracować. Pozdrawiam

Nie trzeba spełniać warunków- biorą każdego. Kilka tygodni - max. 3 miesiące (usunięte przez administratora) Ty w tym czasie namawiasz rodzinę i znajomych do ubezpieczenia, umawiasz jak najwięcej spotkań, aby zadowolić zawsze niezadowolonego szefa. Jeśli zapytasz o prowizję, powie, że rozliczy się z Tobą kwartalnie(usunięte przez administratora) Co zyskuje na takim systemie zatrudniania pracodawca? Nowe umowy i polisy + 100% prowizji dla siebie. Taki jest jego sposób na życie. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w tej branży to TAK, jeśli liczysz na stałą prace, uczciwe wynagrodzenie to szczerze ODRADZAM. Czytałam złe opinie o panie(usunięte przez administratora), ale sama chciałam się przekonać i liczyłam, że tak nie jest. Sama praca jest ok, jednak pracodawca... dużo można byłoby pisać.

Zostaw merytoryczną opinię o DM Piotr Gniłka - Wałbrzych

• Jak się pracuje w DM Piotr Gniłka?

Zobacz opinie na temat firmy DM Piotr Gniłka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DM Piotr Gniłka?

DM Piotr Gniłka
  • Wincentego Pstrowskiego 24