Opinie o Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema w Klępino

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema w Klępino

Bronisław

Większość bardzo chwali robotę właściciela. W jakim czasie ten Pan jest w stanie postawić dom? Nigdy o tym nie wspominano, a obawiam się, że to może trochę potrwać, skoro z tego, co rozumiem działa sam, nie zatrudniając pracowników?

Piotrek
@Bronisław

Czas wykonania budowy należy konsultować indywidualnie z Panem Pawłem. Firma Vema posiada pracowników, także Pan Paweł nie buduje sam.

Bronisław

Paulaa.
@Bronisław

Ma pracowników. Jednak takich, którzy przyjeżdżają na budowę o 7.40 a wyjeżdżają z niej max o 14.45

Aleksandra
@Paulaa.

Tak szybko wszystko ogarniają? Przerw w między czasie to nie robią?

Janajan
@Aleksandra

Budują stan surowy otwarty pół roku. Więc te przerwy w między czasie są spore. 30 minut pracy i 30 na papieroska

Aleksandra
@Janajan

No niestety nie mam przełożenia, żeby porównać sobie o ile to się dłuży. Ile relatywnie powinno to trwać?

Janajan
@Aleksandra

Zapewniali mnie, że dla nich to 3 miesiące budowy.

Paulaa
@Aleksandra

Mają przerwy w międzyczasie. Jak najbardziej. Tak jak ktoś już napisał. 30 minut pracy, 30 minut na papierosa.

Bożena Nowy wpis
@Paulaa

I nie ma nikogo, kto kontroluje tych pracowników? Jakiegoś kierwonika budowy, czy brygadzisty?

KRZYSIEK Nowy wpis
@Bronisław

Witam. Pan Paweł ma pracowników ale to indywidualnie się trzeba dogadywać. My dość długo czekaliśmy na więźbę i ponad 4 miesiące nam się budowa obsunęła czego nie było winy pana Pawła. Serdecznie polecam. Czas budowy do węźby 1.5 miesiąca.

Piotrek Nowy wpis

Jowita Nowy wpis

Zgrana brygada, bardzo doświadczona, świetne wykonanie. Absolutnie żadnych problemów z wykonawcą a tym bardziej jakością i tempem wykonanych robót. Bardzo dobre zaplecze maszynowe i osobowe. Polecam w 100%

Tadeusz

Serdecznie polecam Pana Pawła. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Po wybudowaniu domu przez firme VEMA inni fachowcy od okien czy posadzek zdziwieni pytali kto mi budował dom bo to rzadkość tak dobrze wykonana robota że bez problemów dokonali swoich prac. Także polecam Pana Pawła Tatysa. Nie zawiedziecie się. Pozdrawiam.

Inwestorka

Dzień dobry. Jak najbardziej polecam Pana Pawła. Człowiek rzetelny, uczciwy, zawsze uśmiechnięty. Bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałam o Panu Pawle jak również byłam świadkiem budowy domu naszych naszych sąsiadów co w zupełności wystarczyło mi to do podjęcia decyzji by to właśnie firma VEMA budowana nasz dom.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
Aneta

Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy firma jest jednoosobowa, czy może zatrudnia więcej pracowników? W Internecie ciężko znaleźć rzetelne informacje. Jestem ciekawa, jak wygląda sytuacja z perspektywy pracowników. Czy firma oferuje godziwe wynagrodzenie za wykonaną pracę? Jaka atmosfera panuje w Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema? Co podoba się wam szczególnie, a co chcielibyście zmienić?

Jan

Właśnie rozpoczynamy budowę naszego domu z Firmą Vema. Jak na razie wszystko idzie bardzo dobrze. Widać że Pan Paweł zna się na tym co robi. Po zakończeniu postaram się dopisać końcową ocenę.

Aleksa

Czy weekendy na produkcji są wolne czy jak?

Krzysztof

Właśnie przed chwilą trafiłem na tą stronę ponieważ szukałem danych do Pana Pawła i dziwią mnie negatywne opinie. Obecnie Pan Paweł buduje nasz dom. Od razu przy pierwszym spotkaniu zdecydowaliśmy się na jego usługi. Człowiek przemiły, konkretny, słowny, profesjonalista w swoim fachu. Zawsze doradzi, pomoże. Dom pięknie pnie się do góry z każdym dniem. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni i na pewno polecamy Pana Pawła.

Białogard

Niestety ten Pan zasługuje za opinię negatywną.

niezdecydowanych
@Białogard

A co takiego się stało ? Proszę o więcej informacji. Szukam wykonawcy i nie chce oceniać po jednej negatywnej opinii bo wiem że Inwestorzy też nie są zawsze łatwi.

Inwestor

Jak najbardziej polecam. Pan Paweł bardzo słowny uczciwy i solidny fachowiec. Wszystko zawsze dokładnie wyjaśni i doradzi. Super człowiek.

Staszek

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

inwestor

Witam. Bardzo miła współpraca, prace budowlane przebiegły szybko i solidnie. Polecam !!!

Bardzo nieslowny człowiek. Szkoda nerwów na taka firmę. Nie polecam i przestrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema - Klępino

• Jak się pracuje w Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema?

Zobacz opinie na temat firmy Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema?

Tatys Paweł Firma Handlowo Usługowa Vema
  • 22 lok. 1