Opinie o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Zyczliwy

Nie polecam.... Na start tablet ktory dziala jak chce, i zadnej pomocy ze strony biura.

Za dobrych czasów pracowałem

Produkcja powoli się zaczyna rozpadać ciekawe jaki ruch będzie od strony firmy czy przyjdą po rozum do głowy i dadzą dobrze zarobić produkcji bo z tego co wiem to już jest coraz mniej osób co są czegoś warci i to jest ostatnia szansa żeby ich zatrzymać także lepiej iść na jakość niż na ilość

Felek
@Za dobrych czasów pracowałem

Cos cicho tu czy sie polepszylo w firmie czy juz nikt nie pracuje tam bo zmądrzał

Niki Nik
@Za dobrych czasów pracowałem

Nie ma dobrych czasów to juz jest koniec tylko czekać aż ludzie sie z wolna Bo to juz jest kpina żeby pracownik z doświadczeniem nie zarobił godnie Jeszcze troche i prezesi i dyrektorzy staną przy maszynach i będą robic

Niki Nik
@Niki Nik

Ja sie pytam Gdzie sa pieniądze za szkodliwe warunku???? Gdzie sa pieniądze za socjalne 700 na osobę??? Gdzie sa paczki nammikolaja??? NIEMA BO WY TYLKO WIDZICIE CZUBEK WLASNEGO NOSA I ZERA NA KONCIE TO WAS TYLKO INERESUJE ZEBY WAM BYLO DOBORZE

Kh
@Niki Nik

Jak gdzie sa pieniadze niema i nie bedzie róbta dalyj to bedzie góra szczesliwa a wy okłapami sie zadowolicie ,oni sie z was smieja a wy latacie za podwyżkami

J
@Niki Nik

Co to wogule ma byc upal taki a nic nie robia ludzie maja pomdlec i do tego opary ,drzwi nic nie mozna otworzyc zero picia zimnego pot lejd sie a kierownik zamyka jeszcze wszystkie bramy

J
@Za dobrych czasów pracowałem

A w nosie mam tą robote zwalniam się z produkcji do końca roku wypowiedzenie skladam bo nie chcą dac podwyzki !!!!!

R

Firma prężnie rozwijającą się to ja pytam się gdzie te pensje dla pracowników wyzsze są po Internecie piszą że taki duży obrót jest A pracownik tego nie odczuwa wogule

jon
@R

proponuje poćwiczyć ortografie przed dokonaniem wpisów

Ty Jon
@jon

Proponuję zacząć szanować pracowników niż się do wpisów kogoś czepiać ????

@R

Pieniądze adekwatne są do umiejętności i doświadczenia. Firma potrafiła zaproponować konkurencyjne zarobki i ma w swoich szeregach kadrę menadżerską z takich uznanych firm jak Akzo Nobel czy Śnieżka.

stefan

ha ha ha kon by sie usmiał1!wejz nawet nie komentuj

@stefan

Stwierdziłem fakty.

@Klj

No to chyba jesteś człowiekiem pana że tak stwierdzasz

KLJ
@Klj

Nie już nie pracuję w Dragonie

Endrju 29

Ja to się dziwię, codziennie, że ta firma jeszcze istnieje. Czytając wasze opinie zastanawiam się jak jeszcze długo? ? ?

stefan
@Endrju 29

Nic się nie przejmuj juz agonia jest zero nadgodzin toludzie zaczną sie zwalniac bo za darmo nie bedą robic a podwyzek nie widac na horyzoncie

Doradca Klienta

Rozmowa. W pizza hut w Toruniu. Standartowe pytania dlaczego, czy mam prawo jazdy, itp sam przebieg rozmowy na niskim poziomie. Szczególnie kierownictwo które uciekało na odp. Na konkretne pytania. I sztandarowe pytania o oczekiwania ???? Nikt za 1500 zł nie będzie obrabiał dwóch województw. A samochód,tel, to standartowe firmy a nie larytas. Po wyglądzie oraz rozmowie stwierdzam.ze firma ma niski poziom asortymentu oraz kierownictwo które boi się rozmawiać z przyszłym pracownikiem. Informacja zwrotna tel. Brak czyli jak zadzwonią to zadzwonią. A wypytywanie czy się ma rozmowę gdzieś jeszcze chodzi o konkurencję dobiją mnie.

Standartowe, finanse,rozmowa u konkurencji

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Endrju 29

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ogólnie jest kiepsko. Brzydki zapach, przerwa 15 minutowa. Brak dodatków socjalnych. Brak nadgodzin w soboty. Bardzo rzadko w tygodniu są nadgodziny.

Mark
@Endrju 29

I to ma być źle, że brak nadgodzin? A w innych firmach ludzie się martwią, że ich pracodawca do nadgodzin zmusza, bo takie ma prawo zgodnie z przepisami pracy. Może zmień pracę na taką, gdzie codziennie miałbyś 3-4 nadgodziny i byłbyś szczęśliwy.

Abc
@Endrju 29

To chyba jakiś Ukrainiec pisze jak narzeka że nadgodzin niema .żadnych nadgodzin po 8 godzin i stawki takie jakby się pracowało po 10 godzin z sobotami A nie życie tracić w robocie

Muhamad

Dragon to firma, która nie nauczyła się jeszcze polityki kadrowej. Mamy inne czasy panowie prezesi, dyrektorzy i niektórzy kierownicy (choć większość to pionki w rękach prezesów, barszczów itp). Doprowadziliście do sytuacji, w której odeszła wam (lub sami zwolniliście???) większość wartościowych pracowników ze stanowisk kierowniczych, specjalistycznych i robotniczych. Aktualnie ludzi doświadczonych i "kumatych" nie ma więcej niż 20% i nie widać takowych na horyzoncie. Nie lubicie pracowników, którzy traktują innych po ludzku. Przecież ludzie to nie roboty. I co po tych wszystkich zmianach, jest lepiej? Produkcja leży, magazyn leży - światełka nie widać. Kim trzeba być żeby zwolnić kierowcę 2 miesiące przed emeryturą? Życzę więcej rozumu.

@Muhamad

Brawo Ty! Swieta prawda pracowalem pare lat na produkcji i wiem jak jest teraz same kobiety przyjmuja wiecej niz chlopakow jest ich ,a polowa chlopakow to nic nie umie zrobic robia tylko starzy co prawie tyle samo zarabija co nowi co przychodza takze nie zdziwie sie jak zaraz wypowiedzenia sie posypia

Żurek
@Muhamad

Ten kierowca był dobry i potrzebny dla firmy?! Jak jeździł 24 godziny na dobę . Oczywiście nie tylko on. Odpłacili się (usunięte przez administratora) . Jak to mówią Dobro Powraca Może ktoś sprostuje te opinię ( menadżer może kierownik albo Patrycja)

Mark
@Muhamad

Z pewną nieśmiałością przyznaję, że produkty Dragona są do niczego, ciekawe czy to kwestia kiepskiej formuły chemicznej czy niewłaściwej produkcji albo może ludzi z działu jakości (o ile firma ma takowy), którzy nie potrafią wychwycić bubla. 10 sekundowy klej kropelka mógłby w ogóle nie mieć nakrętki. Jak chcesz go otworzyć po to aby skleić sobie kapcie, a potem szczelnie zakręcasz i odkładasz opróżnioną w 1/3 tubkę, to masz 100% pewność, że 3 tygodnie później w środku będzie twarda skała. Nie kupię więcej badziewia tej firmy. Ogarnijcie się z tymi bublami, może piszcie na produktach, że są jednorazowego użytku, to klienci nie będą odpływać.

Gruton

Lepiej płaci nowym bo potrzebuje przytakiwaczy. Ludzie z doświadczeniem zazwyczaj mają już coś do powiedzenia. Potrafią oceniać. Takie zarządzanie cechuje ludzi słabych i niepewnych w swym działaniu.

dads
@Gruton

tak najlepiej lubi przytakiwaczy z ukrainy

abc
@Gruton

daża do tego zeby sie pozwalniali staży pracownicy a poprzyjmuja ludzi z ukrainy i beda im robic za 16 brutto

abc
@abc

Nie dążą bo już tak jest niema i nie będzie podwyżek a jak tak powiedzieli no to co ludzie mają zrobić nic tylko ewakuować się i nie truć się dalej za jałmużnę co i tak ci powiedzą jak się upomniesz o podwyżke że dobrze masz hah 14zł netto to u nich dobrze to niech jeden z drugim za taką wypłatę porządzi jeden miesiąc

dkdk

poczekajcie jeszczce chwile i tam nie bedzie mial kto robić tak nowy łysy dyrektor zarzadza lepiej traktuje nowych i lepiej im płaci dziekuje

Waldi

Nie straszcie Biedronką bo kokosów nie zarabiają.Podstawa na początek 2200 dla starszych do 3000 tys brutto w Krakowie + nagroda frekwencyjna, w zależności od lokalizacji sklepu wynosząca aktualnie 450, 500 lub 550 zł brutto miesięcznie. Łącznie około 2200-2500 netto.

Gf
@Waldi

No to lepiej niz w dragonie

Stonka
@Waldi

Zapraszamy do współpracy pracowników atrakcyjne wynagrodzenie fundusz socjalny premia bony pseudo Waldi próbuje zniechęcić kwoty z 2010 roku

Jak na wigilli było?

fds
@Endrju 29

haha skromnie :D nawet bym powiedział ubogo!!!

Wolny
@fds

Papier toaletowy był,????????????????

fds
@Wolny

nie pamietam

tylko wybrancy dostali upominki

@gazowany

najlepiej chwalic tych co sa przy żlobie a o produkcji juz nie trzeba bo to jest szara strefa i o takich sie nie wspomina ale nic sie juz tym nie da zrobic tak juz jest i sie to nie zmieni patrza tylko swojej (usunięte przez administratora) i zeby im nie brakowalo a reszta jest juz nie ważma

@gazowany

oby tak dale panowie przesi zostaniecie sami izobaczycie jak wyglonda praca na produkcji bo nie doceniacie pracownikuw

Pan filary
@gazowany

a produkcja na cała firme robi a nic z tego niema tylko zdrowie traci

Pan filary
@gazowany

słuchy mnie doszły ze wszyscy stazy pracownicy chcą sie zwolnic z produkcji jak po nowym roku nie beda znaczne podwyzki!!

Dr Oktor

Mam pytanie i proszę o treściwe i realne odpowiedzi. Jakie zarobki na start dla: 1. Pracownika produkcji? 2. Zastępcy kierownika produkcji? 3. Zastępcy kierownika magazynu surowców i opakowań? Proszę o zbliżone wynagrodzenia.

@Dr Oktor

Proszę umówić się na rozmowę z kierownikami bo można wynegocjować naprawdę dobre stawki i pakiet socjalny.

sksk
@Niewiarek

Panowie i Panie to są jakies jaja zeby pracownik 20letnim stażem zarabiał tyle co nowy pracownik w biedronce to sie w głowie nie mieści ,praca fizyczna warunki szkodliwe za co pytam się ??!!!

nicka
@Niewiarek

pakiet socjalny to karta multisport oraz opieka zdrowotna czyli taki płatny standard jak w innych firmach i tego się nie negocjuje :D wiadomo, jeżeli tego nie potrzebujesz to rezygnujesz i nie płacisz za to.

sksk
@Niewiarek

dobra stawka to u Ciebie jest moze 16zł brutto?

Zadowolony!!!
@sksk

Napisz proszę dlaczego tam pracujesz za takie pieniądze a nie idziesz do Biedronki? Co Cię tam trzyma ?

@sksk

Ja po 3 latach pracy zarabiam zdecydowanie bo widocznie bardziej angażuję się w pracę:) Piszę że warto przyjść na rozmowę i negocjować.

@Niewiarek

Hhha uuuuu racja zdecydowanie śmieszne

@Zadowolony!!!

Karta multi- pulti karnet na siłkę basen zabiegi spa imprezy integracyjne

@Zadowolony!!!

Cześć Patrycja

@Sksk

Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje poprzednie pytanie bo bzdury piszesz ? Zapomniałeś dodać, że jest też ubezpieczenie na życie i jasno sprecyzowany system premiowania. Widocznie jak ktoś pracuje 20 lat i po 20 latach ma 16,00 zł brutto/ h bez premii to chyba z nim coś jest nie tak, że dotychczas nie zmienił pracy i akceptuje tą stawkę.

Zadowolny !!!
@Sksk

Zapytaj Kolegów ile tak naprawdę zarabiają bo możesz się mocno rozczarować. Ja nie narzekam bo pracuję uczciwie i zarabiam dobrze, warunki pracy są bardzo dobre i nie ma na co narzekać. Gorąco polecam !!!

Świadek Jehowy
@Zadowolny !!!

Opisz lizusie super warunki pracy zwalniało się dobrych pracowników za kaprys kiero..... lub szef. Zero szacunku dla ludzi ciężko pracujących w ciężkich warunkach zwalniało się nie bacząc na ich sytuację materialną lub rodzinną minęły czasy że Na twoje Miejsce Jest 10Chetnych Cała Skawina oblepiona ofertami pracy w jedynym zakładzie pracy w Krakowie.????? I co?????? Nic!!!!Może chcesz pogadać z byłym pracownikiem Ściemniać możesz nowym ,o ile takich znajdziesz

Ciemny
@Niewiarek

Jaki pakiet socjalny oświeć nas

@Zadowolny !!!

Tak zgodzę się z Tobą warunki pracy są bardzo dobre tylko, że zapomniałaś dodać że w BIURZE. Ja jak pracuję tyle czasu i widzę jak panowie myją baniaki TOLUENEM albo innym rozpuszczalnikiem i też nieraz myłem takim syfem to myślałem że odlecę. Także zapraszam Cię z biura na powąchanie sobie przez 1 minutę któregoś rozpuszczalnika a zmienisz zdanie.

Endrju 29

Moje sugestie dla Dragon - Wytwórnia Chemiczna: Przywrócić nadgodziny w soboty. Przywrócić automaty z kawą i z batonami. Dać podwyżki pracownikom na produkcji ( w szczególności kobietą bo prezesi w ogóle nie doceniają i nie szanują ich) i całej reszcie firmy. Zwłaszcza tym pracownikom co pracują po kilkanaście lat. Zwiększyć przerwę do 30 minut. Przede wszystkim Ci pracownicy co są na pracownikami produkcji powinni liczyć się ze zdaniem innych. Lubię atmosferę w Dragon - Wytwórnia Chemiczna za: To, że ludzie sobie nawzajem pomagają.

Endrju 29

Ja pracuję tam kilka lat i powiem tyle, że codziennie się dziwię bo ostatnio to nawet zwolnili kilka osób i miesiąc później prosili nas żebyśmy przyprowadzili kogoś do pracy bo brakuje ludzi. Od czasu kiedy pan prezes powiedział, że chce zatrudnić na produkcję około 30% pracowników to od tamtego czasu 30% ubyło. Ludzie dzisiaj przychodzą i po tygodniu odchodzą. Nawet ukraińcy nie chcą już robić... W październiku szczytem było to że, brakowało papieru toaletowego. Mnie najbardziej boli to, że z dnia na dzień wszystkiego Ci zabraniają. Jeszcze rok temu na starym zakładzie były soboty i nadgodziny w tygodniu. Przerwa była 20 minutowa a, jeśli ktoś pracował więcej niż 8h to miał 30 minut. Co prawda jest pakiet multisport i dodatkowe ubezpieczenie ale z roku na rok zabierają Ci coraz więcej. Jak dostajesz podwyżkę to szczerze jej nie odczujesz. Ja robię tylko dlatego bo wierzę, że może w końcu panowie Prezesi się opamiętają bo jedyne co robią to imprezę na Barce. Żadnych paczek na święta itd. Wiem od pracowników co pracują dłużej w Dragonie niż panowie prezesi są prezesami, że gdy prezesem był założyciel firmy to mieli pracownicy MLEKO. Gdy synowie otrzymali firmy po tacie to zabrali MLEKO, także niech każdy się dobrze zastanowi jak tam jest bo tak jest ze wszystkim. Pan Kazimierz dawał dużo pracownikom a jego synowie wszystko zabierają.

Byly
@Endrju 29

Święta Prawda Pan Kazimierz to klasa w sobie wygląd i kultura mega prezes wyrazy szacunku dla Pana

Atom

Jaki piniondz na produkcji?

Gf
@Atom

No najnizsza krajowa

Patrycja

@Jerzy @Mielczyk a czy Wy jesteście pracownikami Dragon - Wytwórnia Chemiczna? Jeśli tak, napiszcie proszę jaka jest Wasza opinia i czy jesteście zadowoleni. Wszystkie komentarze, które są prawdziwe, merytoryczne i konkretne bardzo pomagają użytkownikom naszego forum w wyrobieniu sobie opinii i zadecydowaniu czy warto wysłać w dane miejsce swoje cv. @koko co jest najbardziej stresujące w pracy dla tego przedsiębiorcy? Jakie zmiany byś wprowadził, aby zmniejszyć poziom codziennych nerwów?

Koko
@Patrycja

Zwolnił bym się

Inspektor

Manipulacja i to nawet nie ukryta @Patrycja skąd Ty masz, aż tak dobrą wiedzę o pracownikach ich stażu etc.- jako "moderator" forum chyba nie powinnaś mieć dostępu do tzw. wrażliwych danych. Wtyczka? Rzucam hasło, ale z daleka widać... Jeśli możesz to podpytaj na wigilii kiedy dzieci pracowników dostaną paczki? Jakie menu? Hmm?

Patrycja

@Glazi a nikt nie kontroluje, żeby w Dragon - Wytwórnia Chemiczna wszystko było dobrze zakręcone? Czemu przez 5 lat zgadzałeś się na takie traktowanie, skoro uważasz, że byłeś nieszanowany? Jednak to długi staż pracy. Pamiętaj również, że nie możesz na forum nikogo obrażać.

Inspektor
@Patrycja

@Patrycja skąd ty masz aż tak dobrą wiedzę o stażu pracowników- jako "moderator" forum nie powinnaś mieć dostępu do tzw. wrażliwych danych. Wtyczka- z daleka widać. Jeśli możesz to podpytaj na wigilii kiedy dzieci pracowników dostaną paczki?

Andżelina

Ooo Patrycja! Zuch dziewczyna! Prezes pewnie dumny, wnioskuję więc, że za aktywność na go work- "premia od szefa" będzie wysoka. Szarpiesz o premie do Piotra jak Jehowy za klamkę. Może zakupicie sobie agresywne psy i suki do pilnowania terenu nowej firmy. Skoro już o PR w internecie dbacie. Firma schodzi chyba na psy skoro proponuje 1000 zł za pochwycenie nowego pracownika? Pozdrowionka

Gazowany
@Andżelina

1000 brutto ale po roku czasu a 500 zl brutto po 3ch miesiacach moze tysiak wykdzie na rok zastanowcie sie dobze czy tu chcecoe pracowac

CHRUPEK
@Gazowany

mury piekne a u srodku RUINA przerwa 15 minut o wypiciu cherbaty zapomnijcie kanapeczka i po przerwie a jadalnie maja u samej gory ponad 40 sci schodow do pokonania zarobki jak na takie warunki to powinni miec płacone SZKODLIWE o paczkach i bonach na swieta zapomnijcie włascicoel Dragona nie wie co to jest paczka na siwieta moja ocena od 1 do 10 to zaledwie 4

@Andżelina

Co chcesz od dziewczyny praca to praca kazdy narzeka ze lipa ze to a prawda jest taka ze narzekaja tylko nie roby tylko tacy co by chcieli kase a nic nie robic ja robie i kasa sie zgadza ciezko by mi bylo znajsc za takie pieniadze po 8 h prace

@Gazowany

A kto kogo zmusza kto bd chcial robic to pojdzie a kto glupi to bedzie za grosze robil gdzie indziej

@CHRUPEK

Najlepiej pieniadze za darmo brac

@Ty

Policz ile czasu zajmuje pokonanie kilku bramek później 40 schodów w górę+ 40 w dół ???? Ile zostaje czasu na śniadanie ( o herbacie czy kawie zapomnij)

łyża
@Ty

nie zgodzę się z tą opinią i raczej pisała ją osoba z kierowniczego stanowiska- "a prawda jest taka ze narzekaja tylko nie roby tylko tacy co by chcieli kase a nic nie robic ja robie i kasa sie zgadza". nie ma osoby, która by się "migała" w firmie, bo od razu by to zostało zauważone i taka osoba zostałaby zwolniona. wszyscy współpracujemy ściśle ze sobą i każdy wie ile jest pracy. dużo osób odchodzi ze względu na niskie zarobki, nie na charakter pracy.

Ciekawski
@Ty

Za takie pieniądze to znaczy ile?

Glazi

Przestań kłamać Patrycja ( moderator forum) śmiech na sali .jedno pytanie skąd wiedziałaś że glazi pracował 5 lat sprawdź sobie twój wcześniejszy wpis!!!!!! Jeśli ty sugerujesz się opiniami na forum,i innym polecasz szacun dla ciebie ,. Napisz jakie menu przygotujecie na ucztę wigilijną

Kadry

Pochwal się ile zarabiasz za 8 godzin Jestem przekonany że w Biedronce lepiej zarobisz

Kaka

3504.74zł

Kaka
@Kadry

Pochwal. Sie ty pewnie za 2 tys tyrasz i tylko trolis, na forum jak ci zle leniu nie robie!!!!

@Kaka

Zrobię wydruk mojej pensji .Tylko proszę cię usiądź wygodnie , weź coś na uspokojenie

Szał netto +- 2500 zadzwoń do biedronki

Dużo błędów popraw pisownię

kadry
@Kadry

jak bys umiał czytac ze zrozumieniem to jest suma juz netto,pochwal sie ty wydrukiem pobranym z neta

kadry

napewno pracowales i nie dawales sobie rady dla tego 2 tys zarabiales sieroto

@kadry

Życzymy tobie Niech się spełni Twe marzenie

Ciekawski

Na rękę

łejkdefakup

Firma spoko ,kasa na czas .Jak wszędzie za ładne oczy wiele się nie zwojuje . Żeby coś dostać trzeba coś dać . Moje sugestie dla Dragon - Wytwórnia Chemiczna: Doceniajcie ambitnych. Lubię atmosferę w Dragon - Wytwórnia Chemiczna za: Jasny i przejrzysty system premiowy jak i oczekiwania wobec pracownika,bez niedomówień

@łejkdefakup

Polać Ci dobrze gadasz kto robi nie sciemnia to kasa sie zgadza8 h i srednia krajowa jest

@Ty

Hhh koń by się uśmiał lizusie

Zostaw merytoryczną opinię o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k - Kraków

• Jak się pracuje w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 21 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Kandydaci do pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
1.9/5 Na podstawie 1780 ocen.
  • Powstania Listopadowego 14
    30-298 Kraków