Opinie o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Mimimi

Ciekawi mnie bardzo, czemu tyle tu negatywnych opinii ? Uważam ze firma daje możliwości rozwoju pod warunkiem ze ci się chce, a sam kiedyś tego doświadczyłem ... ludzie tylko narzekać potrafią a nic od siebie nie dają...

@Mimimi

ze co nie oklamuj siętam jest tak 10 czeka za brama na Twoje miejsce ,absolutnie nie zgadzam się pracowałam tam i nic takiego nie ma podejście poniżej kierowników zerowe

Mimim
@Jjj

Nie wiem w jakim dziale byłaś ale nie wrzucaj wszystkich kierowników do jednego worka .. bo to słabe podejście

@Mimim

Od kierownika w górę maja ok ale szeregowy poniżej jest za nic w tej firmie zwykla osoba jak nie ta to nastepna

Gutek
@Mimimi

Kierownictwo że strachu przed Prezesami...zrobi wszystko...a pracownik.ma zapiera.........c za miskę ryżu

@Gutek

niech ta pandemia się kończy i uciekaC z tej firmy trzeba bo nawet jedzenie na czas się zaczyna,palenie tez liczą wszystko liczą niedobrze się będzie działo

Leee
@Jjj

Zamiast narzekać, weź się za robotę.

@Leee

Żeby wydajnym i dobrym pracownikiem być to pasuje godnie zarobić No to lepiej narzekać niż brać się za robote

Edward
@Leee

Przyjaciele, powiem jedno po 21.00 życie staje siera disne jeśli masz motywację zawsze mzesz

Stanislaw

Ale przewrotnosc losu...pan Prezydent Anzej opodatkowal nowym podatkiem ....swojego doradce

Jest ogłoszenie na PH w woj. Mazowieckim. Mam pytanie ilu handlowvów pracowało na tym regionie w ostatnich dwóch latach?

Sobota

Jak zmieniło się coś czy dalej te same osoby przychodzą w sobote????????????????

@Sobota

Nie musiało się zmieniać bo nigdy tak nie było :-)

Ty
@Ha

A to dalej ci sami wszystko jasne

@Sobota

Zawsze te same osoby chodzą w sobotę A ktoś pomyślał o innych nie bo po co lepiej jak inni zarobią ci sami każdy ma rodziny , poprostu brak słów i nie sprawiedliwe traktowanie pracowników przez kierowników niech pomyślą o innych też.....

....

????????????????????

Ha

Nie prościej zamiast wypisywać bzdury porozmawiać z kierownikiem ?

@Ha

To kierownik powinien pytac czy ktos ma chec przyjsc a nie pracownik sie prosic no chyba ze tam pracownika macie za (usunięte przez administratora)i ma blagac o przyjscie do pracy

@Haha

Żałosne ! Masz racje lepiej pisać bzdury niż się zapytać jak człowiek człowieka ... ręce opadają co Ty masz człowieku w głowie ..

@Sobota

podobno soboty maja być nie platne to ciekawe czy będą te same osoby tak ochoczo teraz przychodzić

Smok z wawelu
@Gg

Ludzie tylko za kasa lecą.firme mają w(usunięte przez administratora), a kierownicy pracowników i kółko się zamyka

Doradca Klienta

Rozmowa. W pizza hut w Toruniu. Standartowe pytania dlaczego, czy mam prawo jazdy, itp sam przebieg rozmowy na niskim poziomie. Szczególnie kierownictwo które uciekało na odp. Na konkretne pytania. I sztandarowe pytania o oczekiwania ???? Nikt za 1500 zł nie będzie obrabiał dwóch województw. A samochód,tel, to standartowe firmy a nie larytas. Po wyglądzie oraz rozmowie stwierdzam.ze firma ma niski poziom asortymentu oraz kierownictwo które boi się rozmawiać z przyszłym pracownikiem. Informacja zwrotna tel. Brak czyli jak zadzwonią to zadzwonią. A wypytywanie czy się ma rozmowę gdzieś jeszcze chodzi o konkurencję dobiją mnie.

Standartowe, finanse,rozmowa u konkurencji

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
SMOK WAWELSKI

Przyjaciele z DRAGON POLAND, Dobry lider to taka osoba, która podchodzi do pracowników jak do ludzi. Bardzo ważne jest człowieczeństwo, czyli to jak zarządzamy ludźmi- to czy ich szanujemy. Dobry lider pokazuje pracownikom nowe wyzwania, ale z rozwagą. Nie jest sztuką wymyśleć coś takiego, co potem pociągnie wszystkie osoby w dół. Dobry lider umożliwia swoim pracownikom rozwój osobisty, słucha ich pomysłów, daje przykład. Pracownik zasługuje na szacunek, na pokazanie jaki jest ważny w całej strukturze firmy. Atmosfera w pracy jest najważniejsza- bez niej niej nie będzie sprawnie działającej organizacji _Firmy.

@SMOK WAWELSKI

no to nie w tej firmie tu tak nie ma

Jjj

to startuj na kierownika i tak zrob bo z pisania nic nie ma

????

to na smaże pójdziesz

Zna ktoś dobrą lokalizację?

Niektórym w tej firmie wydaje się ze mogą wszystko. Nie dość ze niektórzy ”kierownicy” nie robią nic to jeszcze dodatkowo zwalają swoje obowiązki na wszystkich dookoła. Nie wspomnę juz o tym, ze w pracy pojawiają się tylko podpisać listę. Jak nie romans to (usunięte przez administratora) na prace, a inni maja (usunięte przez administratora) za niego. Czy naprawdę nikt tego nie widzi ? Szkoda, ze takie są realia w tej firmie.

Tdvb

Ale że niby co kierownicy nieroby są? No prawda jest taka ze są równi i równiejsi w tej firmie za jednymi jest kierownik na drugich się wyżywa

Janek

Czy w firmie sa obecnie przyjecia w dziale produkcji? Na jakie pieniadze moze liczyc technik utrzymania ruchu?

...
@Janek

Nie prościej jest zadzwonić do firmy ? Sprawdzić na ofertach pracy ?

X

Myśle z doświadczenia, ze w tej firmie nie ma czasu na siedzenie na telefonie !! Jest za dużo do zrobienia !

Janek

Magazynier

Ta firma jest jedną wielką pomyłką. Traktowanie pracowników jest na najniższym poziomie. Nie ma tutaj czegoś takiego jak sprawiedliwość. Jedni całymi dniami coś sobie oklejają, a drudzy męczą się i noszą jakieś ciężary. Praca jest teoretycznie od poniedziałku do piątku, ale jak jest zapotrzebowanie pracuje się także w soboty, o czym nie wolno nam mówić w razie kontroli. Soboty są oczywiście dla wybrańców, często za ładne oczy. Dlatego jedni mogą sobie zarobić fajne pieniądze, a drudzy dostają jakieś grosze. Są pracownicy, którzy mino że nic nie robią, poza myśleniem jak tu nie musieć pracować przychodzą w soboty. Jeżeli nie ma kierownika niektórzy chodzą palić co 30 min, wychodząc przez bramę, żeby się nie odbijać i mają wyrąbane na wszystko i wszystkich, niech inni (usunięte przez administratora) Woda jest w dystrybutorach, niestety nie zawsze świeża. Wychodząc z pracy trzeba odbijać się o 14, oczywiście ta zasada tyczy się tylko niektórych. Są osoby, który mogą wychodzić wcześniej te 4/5 minuty i nikt im nic nie powie, bo przecież oni mogą. Niestety reszta nie, o czym jest im konsekwentnie przypominane. Pracowałem tu podczas rozpoczęcia pandemi. Gdy mieli zapotrzebowanie chodziliśmy do prcay soboty, były nadgodziny i wprowadzone dwie zmiany, jeżeli oni potrzebują da się, jeżeli natomiast pracownik czegoś potrzebuje wtedy dziwnym trafem nic nie da się zrobić. Zarobki średnie, traktowanie żałosne. Ogólnie (usunięte przez administratora).

Bill

Jaki związek ma szacunek z dopatrywaniem się błędów ?

Aaa
@Magazynier

Chlopie masz racje calkowita na produkcji dopiero jak jest jedni i ci sami chodza w soboty czy na nadgodziny co zrobisz tak jest i tak bedzie uklady z kierownikami włażenie do d.....i tyle

yan

witam zastanawiam się na aplikacją na magazyniera bez doświadczenia z robionymi już uprawnienieniami żeby nabrać doświadczenia i stad moje pytanie czy wyciągnę chociaż 2400 nestto na miesiąć i jak wygląda atmosfera

Fgh
@yan

Powinienes zarobic nawet cos wiecej

Lolek
@yan

Jest zarabiscie...atmosfera jak na stypie.kierownictwo włazi prezesom do 4liter.nawet wazeliny nie są w stanie wyprodukowac-tak idzie

@yan

Witam, Jeżeli posiada Pan uprawnienia UDT, proszę wysłać CV na E- mail msb@dragon.com.pl, po wstępnej weryfikacji zostanie Pan zaproszony na rozmowę i wszystkiego się dowie na miejscu. Pozdrawiam Piotr P.

Ghhfd
@Piotr

Stawke pisz jaka dajesz

Magazyn
@yan

Będziesz robił to wyciągniesz. Atmosfera? Pracujesz na wydajności. Ile zrobisz tyle masz. Samozaparcie a nie atmosfera.

@yan

2400? Nie rozumiem takich ludzi. Przychodzisz do pracy żeby zarobić a nie pogadać sobie. Co ci da te 2400? Chcesz bez żadnej premii dostać te pieniądze. Widziałeś w ogóle jakieś ogłoszenie? Kto ten spam pisze? (usunięte przez administratora) Za 2400 chcesz robić? 18 lat masz? Co chcesz robić za 2400? (usunięte przez administratora) Jak można się godzić by za 2400 pracować? Spralo wam mózgi do reszty

Nieznajomy

Strasznie się ludzie rozpisują. Wiadomo że w zależności od działu są różne możliwości rozwoju. Nie rozumiem tylko tylu negatywnych. Nikomu się krzywda nie dzieje. Ludzie są traktowani jak mrowki. A kto by płacił dużo mrówce. No wiadomo że mrówka robotna. No ale zapłacisz dużo mrówce? To tylko mrówka przecież.

Beata

Zarobki średnie podwyżek brak .zero klimatyzacji duchota na produkcji A szatnia Damska jest duchota zero okna i wywietrznikow..

@Beata

Beata kilka twoich komentarzy kazdy inny w jednym zachwalasz w drugim narzekaszc zdecuduj sie czego oczekujesz

Bogusia76

To jest dobra firma. Mam zapewnone trzy posiłki do wyboru w naszej kantynie zakładowej. I to jeden dla wegetarian i wegan. A W PIATKI ZAWSZE JEST RYBA!!! Wszystko za 5 PLN- tyle place ja resztę pracodawca. POZDRAWIAM DZIAL PRODUKCJI LAKIEROW PROSZKOWYCH.

Aaa
@Bogusia76

Chyba nie ta firma

Hans Kloss

Psy szczekają a karawana jedzie dalej... Gdy czytam opinie to zastanawiam się czy Wy, pracownicy, wierzycie, że narzekanie na portalu internetowym coś zmieni. Jeżeli chcecie coś zmienić to walczcie o swoje, mówcie o swoich potrzebach i oczekiwaniach, rozmawiajcie z przełożonymi. Jeżeli przełożony nie chce słuchać, no cóż.... to kiepski przełożony i też wiecznie tam pracować nie musi. Zresztą Wy też, jeżeli nic się nie da zmienić to chyba czas zmienić miejsce pracy, akurat w tej kwestii jesteście w lepszym położeniu niż Właściciele, bo im pracę zmienić będzie trudniej (ale już wizerunek Firmy łatwiej) :) Jednego jestem pewny, zaglądanie komuś do łóżka nie pomaga budować zdrowej atmosfery w pracy i jest poniżej pewnego poziomu, ale to już kto co lubi, jedni lubią pracować inni wypoczywać a jeszcze inni plotki. Reasumując, życzę Wam wszystkim wiele satysfakcji z pracy, radości, rozwoju i zdrowego podejścia do życia. Powodzenia!

Ty
@Hans Kloss

A tu bys sie zdziwił ze nic to nie zmienia !takie komentarze ludzi ktorzy pracowali /pracują duzo daja ktos chce zasiegnąć opini o firmie czyta takie komentarze no i co zniecheca się na wejściu i rezyzguje z takiej pracy a?to widać bo nikt nie przychodzi do firmy... jakosc drzwiami i oknami nie wchodzą ludzie,także zawsze takie opinie są potrzebne

Hans Kloss
@Ty

Po wielu latach pracy dla Dragon, wiele mnie już nie dziwi :) Aczkolwiek zawsze jest miejsce na coś niespodziewanego. Jeżeli chodzi o dyskusję, to tak, oczywiście zgodzę się, że jest potrzebna bo przecież: - można (a nawet trzeba) ostrzegać innych przed wejściem do bagna - można samemu wyjść z bagna - można zmienić (usunięte przez administratora) w miejsce całkiem miłe do zamieszkania Każda opcja jest dobra, ale ostatnia daje najwięcej satysfakcji (wymaga tez niestety najwięcej wysiłku) Pozdrawiam i życzę dobrego tygodnia

Xxx

To nie prawda, jeśli byłoby jak mówisz to w firmie nie byłoby tyle osób które juz latami pracują. Nie pasuje praca ? Zmieniam i tyle w temacie.

Beata

Kasy mało 18brutt co to jest na co na taką firmę dużą +premie na waciki cienko,jak żyć

Gffggcvv
@Beata

Beata zastanow sie bo taz piszesz. Ze jest dobrze a teraz juz narzekaz idzcdo innej firmy sprobuj sil i daj komentarz po 6 miesiacach jak ci jest

Drahan

Na forum ścierają się opinie pracowników niezadowolonych z pensji i tych, którzy są w miare zadowoleni. Pierwsza grupa to stanowiska szeregowe i tu faktycznie zarabia się słabo. Druga grupa to osoby zajmujące funkcje kierownicze. Zarabiają też może średnio w stosunku do osób na podobnych stanowiskach w największych firmach , ale porównując do stanowisk szeregowych to dysonans jest duży tak jak i w każdej innej firmie.

Hygt
@Drahan

Mylisz sie ze szeregowy zarabia mniej

@Drahan

Jestem bardzo zadowolona z kasy premie Też ok. można dobrze zarobić ale jak by dali więcej jeszcze to było ekstra .a tak to tylko narzekanie to tym co się robić nie chcę.a chcieli by po 10tys zarobić.

@Beata

Nastepna pisze co chyba caly dzien w robocie siedzi i chwali sie ze zarobi pochwal siejaka stawke masz 18 brutto na godz czy mniej to jest tyleco wszedzie musza dac

@Drahan

Praca jak każda zarobić można jeżeli sobotę praca i premię są zarobki jak wszędzie .A powinno być więcej kasy ale co pracować trzeba .jest ok

Klon

Ewa swoim wpisem rozlozylas wszystkich nie wiem czy dojdę do siebie

Tylko co niektórzy narzekają A dobrze zarabiają jest wszystko ok tylko tym co się pracować nie chcę A tak naprawdę to z 4.5tys się zarobi tylko trza pracować nawet5 tyś można zarobić i wszystko odliczanie ok

No jak masz 300 godzin

Jak masz 300 godzin w miesiacu to zarobisz pochwal sie za 8 godz ile zarabiasz

Ggggg

Mentalnosc polaka caly dzien w robocie siedziec i 5 tys zarobic

abc
@Ewa

Chyba ci sie cos pomylilo co to za kwota sond ty to wzioles chyba pracowales po 12 cały czas +soboty i święta to wtedy jest to możliwe Napisz ile zarabiasz za 8 godz pewnie polowe z tych 5tys. O ktorych piszesz ha ha

@Ewa

Na magazynie to zarabiamy między 6 a 8 netto.

Skladajacy
@Michał

Nawet prezes paleciakiem jeździ.

Zdzisław lejwoda
@Ewa

Bracia i Siostry w Dragonie brygadzista na magazynie zarobi i 5 do6 tyś.ale on kocha na mamone i robi po 12godz.soboty, święta ____po 8godz.to masz.2.5 i pieszczoty od kierownictwa.hahaha

Lejwoda
@Zdzisław lejwoda

No to wyczyn jak (usunięte przez administratora) 2 miesiace w miesiącu zrobic i zarobic 5 tys????????????????????????wstyd się nawet przyznawać , no ale co zrobisz jak lubią być wykozystywani to niech sa i pozniej narzekac ze jak to zle jest

Pracownik fizyczny

Wszystko jest jak należy. Nie rozumiem o co chodzi. Nie pracowałem w lepszej firmie. Zaszwe czujesz się doceniony. To jest firma w której wiadomo że po latach cię docenią. Piszą negatywne bo nie chcą konkurencji.

Luzak
@Pracownik fizyczny

Jeśli dla kogoś to jest pierwsza praca to tak sobie może myśleć ale jak ktoś wcześniej miał inną normalną powtarzam normalną robotę to widzi że nie jest tak jak należy. Poza tym nie chce być doceniony po latach chce być doceniany teraz!

@Luzak

Ale co też takiego zrobiłeś by być docenionym?

Wujek Franek
@Pracownik fizyczny

Stawka głodowa, praca może nie skomplikowana, ale też za coś trzeba żyć, zastanawiam się, jakim trzeba być desperatem by pracować za nie wiele więcej niż najniższa krajowa.

No chyba ty
@Wujek Franek

No chyba ty za tyle robisz z 5 tys nie schodze na produkcji

Hhhh
@Pracodawca

Panie pracodawco ludzie to by chcieli zarabiać po 10 tysiecy ale zeby pracowali tak jak należy to nie tylko obijanie i patrzenie kiedy 14 na zegarze kto pracuje to i zarobi a ze tu pisza takie komentarze to wlasnie tacy co nic nie umieją a najwiecej by chcieli

Zostaw merytoryczną opinię o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k - Kraków

• Jak się pracuje w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 21 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Kandydaci do pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
1.9/5 Na podstawie 1780 ocen.
  • Powstania Listopadowego 14
    30-298 Kraków