Opinie o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Co jaki czas w firmie są podwyżki?bo chyba strata czasu czekać lepiej poszukać nowej pracy

polecam te firme! świetne warunki dla każdego komu chce sie pracować

To
@321

Święta prawda

@beata
@321

Zapomniales dodać ze damski hu...

Nowa

Pierwsze dwa tygodnie były ciężkie nowa praca stres .Ale to co tu zauważyłam to można to nazwać "(usunięte przez administratora) " Mija juz kilka tygodni jak tu pracuję i każde słowo pracowników sie potwierdza. Kierownictwo na wodnym to juz wogole porażka!!!!mają cie za nic piękne słowa na początku a później obcinają wszystko zarobki i cała resztę. Za 2300 dźwigać tyle ton!!!dziennie nie da się. Kto głupi to zostanie kto ma układy też firma nie warta polecenia

@beata
@Nowa

Dokladnie masz rację tyraj i sie nie oddzywaj a jak powiesz słowo jest po tobie. Kamer milion dobrze ze w toalecie nie ma .Choć kierownik zawsze patrzy o której wchodzisz i kiedy wychodzisz i odrazu premia w dół,albo nie ciebie nie zapytam czy przyjdziesz w sobotę. Poprostu nie dam ci zarobić wstyd co za firma ten Łysy niby dyrektor a fałszywy jak wszyscy omijać z daleka polecam

Elo

To zmien prace, a nie wypisuj tu takich bzdur ! Nie pozdrawiam - ogarnij się :

@Elo

Taki mam zamiar

Same bzdury
@@beata

Jak jesteś nowa to nie wypisuj glupot ,soboty zawsze wszyscy mogą chodzic,jeśli jest pracujaca ,dyrektor konkretny jest ,a w jakiej firmie kamer teraz nie ma?

Elo
@@@beata

I bardzo dobrze, nie potrzeba nam w firmie (usunięte przez administratora), którzy myślą ze przychodzą leżeć do pracy.

@@@beata

Jednej mniej co obgaduje

ciekawa opinia
@@beata

dobra opinia najpierw nadajesz na firme dyrektora a na koniec piszesz ,polecam !dobre hah,pracuje troche lat w tej firmie i co moge powiedzieć takiego porzadnego dyrektora jak Tomek nie było w tej firmie a wiem co było dawniej jaki był dyrektor także nie piszcie głupot już .....

Hahaha

Pewnie to ten typ człowieka, który cwany jest tylko w necie

Ha

Ale ze co jest nie zrozumiałe ?

Jedyna

Beata jest jedna na dziale wodnym i pracuje dalej to chyba zmiękła i spokorniała ze sie nie zwalnia

Haha
@Jedyna

Mocna w gębie Kierowniczka zamieszania!!!!

Stanislaw

Jak tam jajeczko i kiełbaska???

Doradca Klienta

Rozmowa. W pizza hut w Toruniu. Standartowe pytania dlaczego, czy mam prawo jazdy, itp sam przebieg rozmowy na niskim poziomie. Szczególnie kierownictwo które uciekało na odp. Na konkretne pytania. I sztandarowe pytania o oczekiwania ???? Nikt za 1500 zł nie będzie obrabiał dwóch województw. A samochód,tel, to standartowe firmy a nie larytas. Po wyglądzie oraz rozmowie stwierdzam.ze firma ma niski poziom asortymentu oraz kierownictwo które boi się rozmawiać z przyszłym pracownikiem. Informacja zwrotna tel. Brak czyli jak zadzwonią to zadzwonią. A wypytywanie czy się ma rozmowę gdzieś jeszcze chodzi o konkurencję dobiją mnie.

Standartowe, finanse,rozmowa u konkurencji

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Mer

Świetna firma, super atmosfera ! Przyjemnie się chodzi do pracy, nigdy nie jestem tam na sile tyle z przyjemności ... wiadomo ze bywają gorsze dni, ale nie wyobrażam sobie lepszej pracy.

Haha
@Mer

No napewno z usmiechem na twarzy wszyscy chodzą

Mer
@Haha

Jaka atmosferę sobie zbudujesz taka masz :-)

Gg
@Mer

no na dziale wodnym to napewno jest atmosfera rygor nic wiecej

@Gg

Święta racja więcej kamer na wodnym bo mało.koszmar.

Superman
@Mer

Ja sobie chwale prace w tej firmie gdyż atmosfera na hali rozpuszczalników jest świetna idąc na przerwę czy kończąc prace o 13.30 śmiejemy się całym korytarzem .. a wydział wodnych wychodzi jak z mszy pogrzebowej zero uśmiechu w tych ludziach...

gang bang
@Superman

bo może jesteście od tych rozpuszczalników nafukani i wam sie buzie śmieją......

Koko

Wszystko super ! świetna firma, warunki pracy ok - jedyny minus to ludzie :)

No to...
@Koko

No to jak jedyny minus to ludzie to zwolnić wszystkich i po sprawie Ps.jak warunki super to niech kierownik czy dyrektor stanie jeden dzień przy maszynie i popracuje to zobaczy czy warunki super .....

@No to...

Oczywiście ze nie wszyscy ludzie .. niektórzy kierownicy czy dyrektorzy naprawdę zasuwają wiec nie mogę nic złego powiedzieć.

Heh
@Koko

To prawda, w tej pracy jak ktoś zarabia więcej lub lepiej mu się powodzi w życiu to z zazdrości by oczy wydłubali

No właśnie ..

Hitmen
@Koko

Zle mówisz do ludzi trzeba mieć podejście i samoocenę

Lechosław

Zbliża sie sezon na największe bum rak do pracy brak wstyd do czego doprowadziło kierownictwo!!!Po traktowali to miejsce do wyzycia sie brak jakiej kolwiek pomocy rozwiazania problemów z ich strony. Z takimi ludzmi nie da sie pracować jeden zakład trzy działy różne zasady na wodnym to juz wogole mają piekło dzięki komu łatwo sie domyśleć. Kasa słaba chemia zjada wszytko ręce nerwy itd obecnie nie polecam wszystkim lepiej omijać szerokimi łukiem ten zakład

Iii
@Lechosław

Dokładnie firma sie cofa zamiast rozwijać to ze nowe maszyny sa to nic ,ale żeby one działały jak nowe to to jeszcze ale wiecej awari niż pracy, do tego 2 zmiany na jedną jest mało a 2 zrobili a pracownik ma robic za dwóch, jeszcze jakby się kasa zgadzała to ludzie by cicho siedzieli.

@Lechosław

Tak to szczera prawda doping przez kierownikow źle traktowanie ludzi pensje małe niedługo kierownictwo będzie pracować bo ludzie sami odchodzą A przede wszystkim to na wodnym tak mają nerwy .stres do pracy powinno iść się z przyjemnoscią. Zamiast ludzi zatrzymać to sami ludzi odstraszają

Już zaczyna pracować :)

@Paweł

Niech robi od tego jest jak d od s

Pracownik P.
@Lechosław

Pracuję tu bardzo długo to dramat jak traktuje się pracowników na wodnym to jest dramat dość że kobiety kartony z towarem układając na paletę to wszystko muszą przynosić no kto inny nie przykład 2 pracowników kturzy ciągłe razem pracują powinno się oddzielać pracowników każdy niech wszędzie pracuje nie ma równego traktowania. Nie polecam pracy tu.kobietay powinny być inaczej traktowanie.

To
@Pracownik P.

Najlepiej sie połóżcie i nic nie robcie bo jestes kobieta nikt za was nie bd robil

...
@Pracownik P.

A co ty nie wiesz ze w tej firmie sa ludzie co mają przywileje nie chodza na zmiany ,robote lekka dostają, malo stresowa ,nadgodziny robia i duzo tu wymieniać mozna

Jjj
@Pracownik P.

A co boli ciebie to ze ktos pracuje razem ,może dobrze to robia i pracują razem

Bea@

Dramat z zarobkami dość że kamer cały wodny to ucinanie premi coraz więcej nigdzie tak nie ma to co tu się dzieje najnisza krajowa nie polecam pracy tu no że może ma ktoś chody u kierownika tak jak inni co pracują może 2lata i już na godzinę więcej to co tu się dzieje to brak słów @

.....
@Bea@

Racja

@Bea@

Wystarczy zmienić pracę jak tyle nie pasuję ????

Hmmm
@Michał

Co jaki czas w firmie są podwyżki ?raz na 5 lat czy częściej?czy są jakieś dodatki ,jubileusze itd

@Hmmm

Podwyżki sa dla tych co zasługują.

Michal
@Michał

To znaczy ze nie ma

Mariusz

Ile zajmuje wam wyszkolenie nowego pracownika ?

@Mariusz

3 sekundy

@Mariusz

Tu cie nikt niczego nie nauczy albo jesteś bystry i sie sam nauczysz albo po tobie musisz znac obsługę komputera plus byc mechanikiem znać z tym sie musisz urodzić bo nauczyć nie jesteś w stanie wszystkiego

mark.

Jest ogłoszenie o pracę na rejon mazowiecki na stanowisko RKS - proszę o informację, przy działalności na co można liczyć. Jakie zarobki, jaki samochód jakie premie od sprzedaży, czy można wyrobić plan. Teren 5 województw - czyli pewnie hotele itp. itd.

Bora
@mark.

Teren rozległy, tak więc około 230- 250 h godzin miesięcznie na pracę trzeba poświęcić (codzienna trasa plus biuro). Premie kwartalne trudne do zrealizowania. Tak więc bez premii przeliczając na 1 godzinę pracy to wyjdzie stawka początkującego handlowca w większości firm.

mark.
@Bora

Dziękuję za odpowiedź. Bora - czy masz wiedzę, czy jest umowa o pracę czy jednoosobowa działalność i ewentualnie jaka kasa ?

KierownikJebKNS

Najlepsze jest podejscie kierowników oni myślą ze znajdą kolejnych pracowników o tak wszyscy czekają na pracę w dragonie ????????????Cos wam powiem panowie jak to czytacie Skawina ma wiele miejsc pracy tuz za rogiem z lepszą stawką .A to wlasnie wy pochodzicie z dziur gdzie nie ma pracy albo juz znają wasze lenistwo i jezdzicie po 30 km.nie pozdrawiam nie polecam życzę szczęścia z wiosną

To racja
@KierownikJebKNS

Racja jezdza tyle do pracy bo się u siebie boją by kierownikami

Genadyj

Najważniejszą wartością Firmy są ludzie _to zespół z pasją, wspieramy się, okazujemy sobie szacunek i empatię.. nie to nie w Dragon.

Firma przejsciowa

W Firmie jedynie mozna pracować na czas gdy się nie znajdzie czegoś lepszego ,nie przywiązywać się gora 3 miesiące i nie starać się przedewszystkim ,na dłuższy czas nie polecam bo kariery nie zrobicie i nie zarobicie ,zasady jakies dziwne w tej w firmie robic sobie powoli bo jak za szybko zrobisz to dołożą roboty

Smokkkk

Firma to ludzie, od ich zaangażowania , wiedzy ,umiejętności, poczucia wartości i docenienia przez pracodawcę zależy sukces firmy.Szanowne Kierownictwo pamiętajcie _ każdy pracownik to nasza sila, bez niego jesteście nikim...amen, alleluja i do przodu

Byly
@Smokkkk

W normalnej firmie Zarząd i Kierownictwo służą pracownikom i odpowiadają za ich sukces...uczciwość, szacunek i nieobwinianie.pozdrawiam

Gg
@Byly

Szacunek ,uczciwosc na końcu w tej firmie gnojenie ucinanie premi za pomyłki na porządku dziennym ,sukcesu nie zdobędziesz, w tej firmie tu jest takie motto "NASTĘPNY" wypalisz się i aut zero szacunku dla starszych starzem dla młodszych staremu owszem wejdą w (usunięte przez administratora)

Polla

Co chwilę pojawia się ogłoszenie, że szukają laboranta i technologa. Mimo spełniania wszystkich wymagań z nawiązką zero kontaktu. Czy te ogłoszenia są prawdziwe?

Nik będzie nikt

No właśnie dla tego taki nik bo dla kierowników jesteśmy nikim Takiej postawy jeszcze nie spotkałem w żadnym zakładzie!!!!!! To gorzej niz Valeo liczy sie ile zrobimy ale czym my mamy robic ,maszyny złom warsztat padaka totalna masę stresu Nie polecam technologia idzie w przód jednak ten zaklad cofa sie sie do prl-u to ze etykiety lepsze ladniejsze to reszta padaka totalna kasa słaba, tak ze szału nie ma ale jak probisz nadgodziny to bedziesz pupil kierownika na chwilę .Omijajcie z daleka chemia i Dragon was wykończy

Janek

Czy firma szuka pracowników? Na jakie zarobki można liczyć na produkcji?

Kierownik
@Janek

Tak przyjacielu-świetne zarobki..2 miski ryżu

@Kierownik

Gdzie dwie? mówią że kryzys bedzie to jedną miske dostaniesz

Emilia
@Kierownik

Mógłbyś napisać, jak w rzeczywistości wyglądają zarobki w firmie Dragon Poland? Sama sugestia, że są one niskie, jest trochę niewystarczająca, poza tym różne osoby mają różne wymagania.

Tajemnicza
@Emilia

W końcu jakaś poprawna odpowiedz. Popieram! Pracują tu ludzie, którzy tylko obrażają innych, twierdzą ze są niskie zarobki, a pracują latami. Proponuje skontaktować się z firma lub przynieść Cv i sam się człowiek przekona, pozdrawiam !

Rficjchc
@Tajemnicza

Między 2300 -2800 netto to jest dużo czy mało na dzisiejsze czasy to duzo za mało taka duża firma powinna duzo wiecej płacić to jest praca w chemi dodam

@Janek

Szkoda zdrowia na ta firme i tu mowie jako byly pracownik gorzej niż w obozie rygor straszny kamery na każdym kroku, nic nie wolno dosłownie nic jedno co wolno to robić,do wszystkiego sie czepia a robisz za najniższa krajowa

@????

Pracuję tu parę lat jest dramat nie potrafią nawet zatrzymać najlepszego pracownika żądnych propozycji a naprawdę kto nie którzy bardzo dobrze pracowali niedługo się ruszy będą kierownicy sami pracować. Jedni cały czas pracują na jednych tych samych stanowiskach, A kto nowy to wszędzie tam tu zarobki cienkie. A kierownicy napierają na innych .tam trzeba się uzbroić w cierpliwość i stalowe nerwy.

Beny

A ja dalej nie rozumiem po co te dwie zmiany ,jak tak dalej beda dwie zmiany na produkcji to im zostanie ludzi na jedną zmiane bo się pozwalniają nikomu nie pasują dwie zmiany

Kielbasa

Jak tam dali jakoś kiełbasę na święta

????

niech jest i co Ci do tego

Karkówka
@????

To że mi z wyplaty sciagneli za kiełbasę...i to ma być "paczka swiateczna "od Dragon...to są jaja!!!

Xx
@Karkówka

Co za bzdura ! Czy Ty wiesz co to jest darowizna. ? Musieli ściągnąć podatek a potem oddawali wiec przestań kłamać i rozsiewać głupoty !!!!

??????
@Karkówka

Ja też czekam na kasę i do dziś nie mam zwrotu, nikt mnie o zdanie nie pytał #czy chcę kiełbasę #

@Karkówka

No to przecież nie przyjmuj paczki i nic ci nie zabiorą nikt się nie bedzie obrażał na ciebie ja wezmę 2 i po sprawie

xxx

fajna firma, żeby nabrać doświadczenia na przyszłość.

Beti

Pracuje od kilku miesięcy i muszę przyznać ze wszystko jest Ok. Wypłata zawsze na czas, godzinny pracy tez spoko, atmosfera tez całkiem dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k - Kraków

• Jak się pracuje w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 21 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Kandydaci do pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
1.9/5 Na podstawie 1780 ocen.
  • Powstania Listopadowego 14
    30-298 Kraków