Opinie o Adamczyk Alicja Antex w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Adamczyk Alicja Antex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adamczyk Alicja Antex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamczyk Alicja Antex w Konin

Ja Nowy wpis

Pani jest wyniosła i zarozumiala, nie chce mieć z tą osobą nic wspólnego nie polecam

Niestety na temat pracy u właścicielki tej firmy nie mogę powiedzieć nic dobrego. W zakładzie łamane jest prawa pracy: 60 godzinne tygodnie pracy Podtrzymuje się pracowników po godzinach bez zapłaty po 14 godzin lub więcej Nieterminowe wypłaty, brak zwrotu za badania lekarskie Mobbing, zastraszanie, nierówne traktowanie, prowokowanie stresujących sytuacji, doprowadzenie pracowników do płaczu Zatrudnianie pracowników po zakończeniu umowy bez jej przedłużenia. Zatrudnienie pracowników oraz szkolenie nowych pracowników wykonujących te same czynności co normalny pracownik bez jakiejkolwiek umowy. Problemy z uznawaniem zwolnień lekarskich (nawet dla kobiet w ciąży). Narzucanie składkek comiesięcznych i spontanicznych (tylko wybranym osobom) na towar skradziony przez klientów Wzywanie do pracy w czasie wolnym, zmiany grafiku z dnia na dzień, Niedotrzymanie terminu ustalania grafiku na kolejny miesiąc, grafik układamy 29 lub 30 dnia miesiąca poprzedniego Narzucanie pracownikom obowiązków nieodpowiednich do zajmowanego stanowiska, tankowanie paliwa przez kasjerów bez wpisu o szkodliwych warunkach, narzucanie wykonywanie na własną rękę prac serwisowych bez odpowiednich narzędzi Brak odpowiednich szkoleń, kompetentnych i komunikatywnych instruktorów. To tylko częściowy opis tego "przesiębiorstwa".

Zostaw merytoryczną opinię o Adamczyk Alicja Antex - Konin

Adamczyk Alicja Antex