Poliński AMT

Opinie o Poliński AMT

anonim 2010-12-01 13:32
witam moze ktos wie ile proponuja na poczatek mechanikowi
ktosiu 2010-12-07 08:34
a moze ktos wie ile zarabia tam inzynier sprzedazy?

ten prezes caly to stwarza wrazenie jak by zupelnie sie nie liczyl z pracownikami.
anonim 2010-12-28 20:07
Poliński AMT zanim zaczniesz tam pracować zastanów się!
anonim 2011-07-28 15:55
Praca jak praca ciekawa i ciężka zarazem ale można się wiele nauczyć i zarobki są wysokie, koledzy też ok. Domyślam się kto robił poprzednie wpisy o tej firmie i sądzę że są przesadzone a wręcz delikatnie mówiąc mijają się z prawdą. Pracuje tu wiele lat i nie narzekam.
Nor
gadzina 2014-03-23 15:58
skoro tak napisali to może rzeczywiście takie stawki są w Polińskim. Choć wtedy to tych 6 ofert dawno by już nie było
rumor 2014-03-31 20:55
odezwali się do kogoś z Was z tego polińskiego? czy to składanie ofert jest takie bezcelowe i niczemu niestety nie służy?
juka 2014-04-09 12:10
jeżeli do tej pory się nie odezwali to nie znaczy, że wcale się nie odezwą. Może zachowają wasze CV na kolejne rekrutacje
Aas 2016-05-14 11:36
Poliński AMTl ma się coraz lepiej kochani, idzie podwyżka i pakiety jakieś socjalne idą też. Moim zdaniem absolutny hit wśród pracodawców, zdecydowanie tak jest
Zostaw swoją opinię o Poliński AMT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poliński AMT