WDX S.A.

Opinie o WDX S.A.

Czy w WDX S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Czerwony Eden

Tak, dorocznie karty bożonarodzeniowe.

Małgorzata
@Czerwony Eden

A w jakiej formie te karty? To są jakieś bony, czy jak to wygląda? Można prosić o jakieś szczegóły?

Moderujący Roman
@Małgorzata

Nie, to nie są bony.

Elżbieta
@Moderujący Roman

Czyli masz na myśli życzenia tylko? Jest chociaż do tego jakaś premia świąteczna?

Facepalm
@Elżbieta

"doroczne kart bożonarodzeniowe" z życzeniami, Ty tak serio? Edenred.

@Facepalm

To co wy w końcu dostajecie na te święta, bo jednak z tego wątku jednoznacznie nic nie wynika... Można wprost? I na Wielkanoc też jakiś zajączek może wpada?

janek Nowy wpis
@Urszula

Pochwały od przełożonych, to cenniejsze niż pieniadze jakiekolwiek

Witam, interesuje mnie opis aktualnej atmosfery na dziale handlowym. jest teraz oferta dla asystentki, chciałabym pracować w bez żadnych spięć w zespole. Tu ciekawa jestem jak może być duży i w jaki sposób wygląda wdrożenie nowej osoby? (piszą, że jest jakiś program wdrożenia)

Sporo osób ostatnio chyba zaczęło się tymi wózkami interesować jak tak patrzę na te ostatnie zapytania. A co z pracą jako koordynator magazynu? Mnie ta oferta zaciekawiła, bo ze Zgierza jestem. może bym aplikował ale możecie przed tym uprzedzić mnie jakie widełki są obecnie opcjonalne? Zarobków nie podają, lubię wiedzieć o czym będę rozmawiał.

Ktoś Nowy wpis

Nie polecam :), ciężkie jest życie koordynatora magazynu:)

Nowy 123

Witam. Jak się pracuje na stanowisku serwisant wózków widłowych na terenie Wlkp? I na jakie zarobki mogę liczyć po dłuższej współpracy.

asdf

Na serwisie wózków sytuacja zdawała się być ok parę miesięcy temu? do dziś się taka utrzymuje? a co z handlowcami? Pytam, bo widzę, że na kilka lokalizacji szukają teraz speców od regałów. Pierwsze pytanie brzmi, w jakiej miejscowości udaje się ogarnąć najlepsze wyniki i dlaczego? Podacie mi widełki? chce wiedzieć czy jest sens aplikować

kandytat

Dzień Dobry,widzę że firma poszukuje technika serwisu wózków widłowych na Warszawę,warto kandydować?

Serwisant
@kandytat

Polecam, spoko praca. Super atmosfera. Przełożony też ok.

Jaka jest kultura pracy w WDX S.A.?

WDX

WDX rozwijamy jako Warehouse Development eXperts - kluczową wartością są wysokie, eksperckie kompetencje oraz umiejętność przełożenie ich na realizację codziennych wyzwań.

Rozbawiony
@WDX

Kompetencje? Wdx od lat słynie z niskich kompetencji. Wygrywa najniższą ceną a potem klienci płaczą. Piszę o automatyce bo regały to prosta sprawa.

Kiecka Łowicka
@Rozbawiony

WDX obecnie realizuje kilka dużych, złożonych projektów automatyki magazynowej w całej Europie, a wszystko to uczciwie, profesjonalnie i bez naruszania elementarnych zasad moralnych.

Wandalex2022

Nie wiem jak pracowało się w Wandalexie 10 lat temu - tyle lat ma najstarsza opinia tutaj - więc się do tego nie odniosę. Fakty są takie. 61 opinii w 10 lat, czyli 6 rocznie. Z czego kilka od momentu, gdy fundusz przejął WDX. O co chodzi z tym funduszem? Można sobie łatwo wygooglać, np. "fundusz inwestycyjny wdx". Idąc dalej, mając już informację co to za fundusz, należy sprawdzić, jakie marki ten fundusz ma w portfelu. Był rok 2018. Od tego czasu, poziom zatrudnienia w firmie x2. Wnioski każdy wyciąga samodzielnie.

2022
@Wandalex2022

Co dziś szczególnie ważne, branża wydaje się być kryzysoodporna...

Weronika
@Wandalex2022

Ale skąd jako człowiek z zewnątrz mam wiedzieć, że naprawdę x2? Niżej ktoś pisał, że nastąpiła wymiana, a nie dotrudnianie.

Wandalex
@Weronika

Wyszukiwarka na oficjalnej stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

@2022

No to chyba brzmi bardzo dobrze? A jakie jeszcze argumenty stoją za tą całą kryzysoodpornością?

Wandalex
@Wandalex2022

„Był rok 2018. Od tego czasu, poziom zatrudnienia w firmie x2” Fundusz nie ma pojęcia co się dzieje w fabryce.

Luka

Jak się pracuje w czasach zarazy? Warto starać się o prace, są w firmie jakieś rekrutacje?

Tomasz Z
@Luka

Zobacz proszę ile nowych rekrutacji na istniejące stanowiska-18 Znaczy kolejna "wymiana" kadry. Który to już raz...

OT0
@Tomasz Z

A może potrzeba więcej rąk do pracy?

HR1
@OT0

Na obecną chwilę prowadzimy kilkanaście rekrutacji - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w najbardziej popularnym serwisie tematycznym.

Firma WDX S.A. poszukuje pracowników na przedstawiciel handlowy w mieście Zgierz. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Rekrutacja na PH w Zgierzu

W Zgierzu jest obecnie prowadzona m.in. rekrutacja na przedstawiciela/doradcę handlowego w zespole sprzedaży wózków widłowych. Oferta jest ciekawa m.in. ze względu na możliwość bliskiej współpracy z jednym z najlepszych w Polsce specjalistów zajmujących się tym obszarem - szkolenia produktowe, wsparcie w kontaktach z klientem. Moim zdaniem, jak ktoś chce się rozwijać i uczyć, to warto.

Crown
@Rekrutacja na PH w Zgierzu

Szczególnie polecam pracę w zespole sprzedaży wózków widłowych - jeden z ciekawszych obszarów w firmie: - ciekawy produkt, - szkolenia na najwyższym poziomie. Jeżeli ktoś jest ambitny i chce się uczyć to sky it the limit!

Warunek konieczny
@Crown

Warto zaznaczyć, że produkt jest specjalistyczny i trzeba się będzie go nauczyć!

@Warunek konieczny

Długo będzie trwało takie nauczenie się produktu?

To zależy...
@Urszula

...nie można odpowiedzieć na pytanie zadane w ten sposób. A dla tych, którzy faktycznie szukają informacji nt. pracy na tym stanowisku, a nie podbijają statystyki portalu: W ofercie WDX znajdują się 3 marki wózków widłowych - Crown, Doosan, Combilift. Każda marka to kilkanaście modeli. Produkt nie kosztuje kilku złotych, a kilka tysięcy Euro. To nie FMCG, tylko B2B.

Dzień dobry! Widzę, że WDX szuka pracowników na technika serwisu. Czy warto złożyć kandydaturę i jaka jest atmosfera w pracy?

TS
@Kandydat

Praca z samochodem (bus), rozpoczynasz pracę z domu - kto co lubi...

@TS

W jaki sposób rozpoczyna się pracę z domu ?

specyfika pracy technika
@Urszula

Normalnie :) Technik naprawia wózki - warsztat ma na samochodzie. Dzień pracy rozpoczyna, gdy wsiada do samochodu, żeby jechać naprawić wózek :)

@specyfika pracy technika

Dość obrazowo to wyjaśniłeś. Powiesz ile płacą na tym stanowisku? Pod względem finansowym warto żebym aplikował? Jak radzisz?

Rafal
@specyfika pracy technika

Opowiedz coś więcej o tej pracy? Serwisant pracuje samodzielnie? Ma jakiś wyznaczony rejon czy cała Polska? Jakieś szkolenia dla początkujących? Ile średnio trwa dzień pracy serwisanta itp?

@Rafal

Pytasz bo będziesz aplikował? Przeczytałem że tu głównie zarabia się na premiach. Ciekawe tylko czy da rade wyrobić targety żeby dostać dodatkową kasę. Jakbyś coś wiedział to napisz :)

SJB Serwis
@Franciszek

Panowie, aplikując możecie sprawdzić ile firma Wam zabronuje. Tak, są szkolenia, a wymiar pracy jest do dogadania - w strukturze mobilnego serwisu WDX znajdziecie Techników, który pracują np. na 3/4 etatu.

@SJB Serwis

Za szkolenie nie trzeba podpisywać żadnych lojalek? Bo wolę się wcześniej upewnić żeby potem nie było problemu.

mobilny
@Franciszek

Jest umowa - regulamin dot. kwestii prowadzonych szkoleń ale nie jest to typowa lojalka.

wolf

Raczej sie da.

tom zbig

Firma ,mimo że z kapitałem zagranicznym(polscy właściciele ,dwaj bracia sprzedali udziały ) to pozbawiona pozytywnego podejścia do pracownika.Handlowcy są systematycznie okrajani z ciężko wypracowanych premii.Socjal to śmiech , zarobki słabe.Oszczędza się tu na wszystkim , śmiejemy się że może któregoś dnia do toalety będziemy chodzić z własnym papierem. Bardzo duża rotacja pracowników.Sporo w firmie rodziny dawnych właścicieli-nie muszą pracować bo im się należy, ale lepiej nie zadzierać z nimi .Prezes (dawny właściciel) ogromną uwagę przykłada do ustawicznej kontroli pracowników, ich czasu pracy , liczby wizyt u Klientów , tras jazdy monitorowanych przez GPS

WDX22
@tom zbig

Od momentu publikacji powyższego wpisu firma niemal dwukrotnie zwiększyła zatrudnienie, a Prezes jest nowy :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w WDX S.A.?

Biuro

Rynkowy standard - komputer, tel. + samochód na stanowiskach handlowych.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w WANDALEX SA uległy zmianie?

WDX

WDX - czasy Wandalexu odchodzą coraz wyraźniej.

Wiktor

Może poprostu szukaliście lepszej kasy? Idealnie to nigdzie nie będzie

handlowy
@Wiktor

Podstawa szału nie robi, kasę zarabia się na premiach - handlowców z kilkunastoletnim stażem nie brakuje.

Czy WDX S.A. zatrudnia studentów?

Tak

Zofia

Właśnie sama miałam dopytywać o tę kwestię, dlatego też super, że trafiłam na Twój wpis. Fajnie, że firma WDX zatrudnia studentów, ale jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju. Co z grafikiem: czy takie osoby mogą dopasować go do swoich innych zajęć, czy jest z tym jakiś problem?

Robert

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie?

@Robert

Wszyscy piszący i myślący dawno uciekli.Nie warto pracować w WDX

marek
@Robert

było tak źle że odeszlismy do fajniejszych i bardziej przyjaznych firm.oto powód

wdx

Moi Drodzy-czy jesteście tacy naiwni by wierzyć w te akcje HR WDX z opisem "profesjonalnej "rozmowy.Ta firma to godna pożałowania firemka zarzadzana przez oszczędzających na wszystkim prywaciarzy.Handlowiec jest poniżany w pracy na codzien,nasza ciężko wypracowana za znalezione kontrakty prowizja jest celowo zmniejszana,jesteśmy na każdym kroku kontrolowani przez wbudowane w samochody GPS.Kiedyś gdy pracowałem dla zależnej od WDX firmy Aporter czułem co oznacza zysk z kontraktu,dostawaliśmy też w nagrodę wczasy,nowe samochody.Delegacje były rozliczane a nawet dostawiliśmy w nich dodatkowe pieniadze jako nagrody.Niestety po likwidacji Aportera wszystko zeszlo na psy...Firma mocno rodzinna coraz więcej tu pociotków właścicieli i świętych krów

skowronek
@wdx

Ma się rozumieć, że nie pasuje ci zatrudnienie w przedsiębiorstwie prywatnym, organizacja pracy, komputer, samochód i GPS? A co ci się podoba w fachu który wybrałeś i firmie na którą się zdecydowałeś? Pora w jakiej pisałeś ostatni post i słowa jakich użyłeś wynika z problemu w gospodarowaniu wolnym czasem czy z braku snu? Ciekawe czy w następnej firmie, zapewne już nieprywatnej też pozwolą ci na taki luz?

czytelnik
@wdx

Wiemy z lekcji historii i psychologii, że ludzie bardziej nienawidzą innych po tym, gdy sami wyrządzą im krzywdę.

vvv
@skowronek

mialem nieprzyjemnosc pracowac tam i potwierdzam negatywna opinie o tym pseudo firemce i tym przydupasie prezesa co gada takie glupoty ze czlowiek mial go dosyc po 2 pierwszych minutach. rok temu wracalem z trasy i na jakims parkingu A2 zobaczylem logo Wandalex na starym dobrym focusie ktory chyba juz 3x zamknal licznik :D unikajcie tego shitu bo to nie juz te czasy aby bawic sie z takimi matolami

Maja
@wdx

Że jeszcze ktoś zauważa że zaczyna być coraz gorzej w tej firmie

Luger9

Jeżeli chodzi o proces rekrutacji, to firma przeprowadza go bardzo profesjonalnie. Atmosfera na rozmowach miła, pytania rzeczowe i celne.

izaak
@Luger9

Co w tym było takiego profesjonalnego?

vvv
@izaak

pewnie to ze deszcz nie kapal na glowe

Maja
@Luger9

Hahahaha

Tomko

Ktoś tu wspomniał o firmie agemar - idźcie zobaczcie jaki tam jest obóz pracy, ale nie liczcie że ktoś was przyjmie z powrotem. Jest to mała firma i daleko jeszcze do standardów jakie panują w WDX !!!

Zostaw merytoryczną opinię o WDX S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WDX S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WDX S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WDX S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WDX S.A.?

Kandydaci do pracy w WDX S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WDX S.A.