brak logo

PBR PROFESAN

Lublin

Opinie o PBR PROFESAN

anonim 2009-03-09 18:46
Słowa kojarzące się z PBR PROFESAN (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): nieprzyszłościowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są różni.
Od jakiej stawki można negocjować pensję brak?
Najbardziej podobało mi się w PBR PROFESAN:
Najbardziej nie podobało mi się w PBR PROFESAN: nieregularne wypłaty
Gość 2012-07-24 15:10
Popieram wypowiedź osoby powyżej, firma zwleka bardzo długo z wypłata wynagrodzenia.
Prace zacząłem w tej firmie w połowie kwietnia a skończyłem w połowie czerwca i go dziś czekam za wynagrodzenie za niektóre ankiety z kwietnia, maja i czerwca, otrzymując do tej pory tylko jedno wynagrodzenie.
Nie można się dopytać kiedy będzie zaległe wynagrodzenie, aby uniknąć odpowiedz na to pytanie personel zasłania się brakiem szefa w biurze, lub tym że zależy to od jego widzimisię(jak będzie chciał to będą pieniądze a jak nie to ich nie będzie)
Właściciela nie można w ogóle zastać mimo że prawie cały czas jego samochód stoi pod farmą a sekretarki twierdzą że go nie ma w firmie.
Być może właściciel ukrywa się przed swoimi wierzycielami.
Rozmowa kwalifikacyjna jest przeprowadzana amatorsko, brak jasnej informacji co do wysokości zarobków.
Przed wykonaniem zlecenia właściciel nie podaje dokładnie stawki jaka obowiązuje za wykonanie zlecenia. Mydli oczy podając kwotę od do z tym że przy wypłacie okazuje się ze nie było to stawka najwyższa ale najniższa z podawanych.
z Lublina 2013-09-27 12:57
Pracę w tej firmie można polecić tylko wyjątkowym desperatom. Sama praca niezbyt ciężka, niezbyt czasochłonna (co wiąże się również z niskim wynagrodzeniem). Problemem jest właściciel. Owszem, na początku, przy przyjęciu do pracy na stanowisko ankietera jest mowa o tym, że na pierwsze wynagrodzenie czeka się około 3 miesięcy, ale... Jeśli się nie będziesz upominać o swoje pieniądze, to będziesz czekać znacznie dłużej. Jeśli ani razu się nie upomnisz, to nigdy nie zobaczysz zarobionych pieniędzy. Na ankiety wyjazdowe owszem, pieniądze są zwracane, ale też po kilku miesiącach a żeby coś zarobić, to trzeba naprawdę jeździć dużo. Właściciel umawia się na odbiór pieniędzy, ty przyjeżdżasz (koszt czasu i dojazdu) a na miejscu się okazuje, ze on nie ma pieniędzy i każe przyjechać za tydzień. Jeśli jemu coś potrzeba, to potrafi być bardzo miły, ale zapytaj się o swoje wynagrodzenie, to tylko macha rekami i wzdycha, że nie ma, że mu nie zapłacili. Zdarza się że krzyczy i wyzywa. Jak dzwonisz do firmy, która zlecała badanie, to okazuje się, że już dawno zostało zapłacone za te ankiety. Może i dobra praca dla studentów, można dużo się nauczyć, poznać nowych ludzi, ale trzeba być bardzo cierpliwym, żeby nie napisać [usunięte przez moderatora].
z Lublina 2013-09-27 20:35
To jest umowa o dzieło i mozna chcieć przelew, ale trzeba sie o niego upominać. Można też odbierać pieniądze do ręki. dostaje się tyle pieniędzy ile zrobi sie ankiet więc nie ma mowy o żadnych premiach, nawet jeśli dużo się pracuje. Niektóre ankiety są bardzo trudne. Najlepsze są badania tajemniczego klienta, ale one sa mało płatne, około 18 złotych za wizytę a trzeba jeszcze często dojechać, wypełnić raport, nagrać wszystko na dyktafon, nie ma zwrotu biletów mpk. Dałoby się nawet tę prace przeżyć, gdyby nie humory właściciela i zwlekanie w pieniędzmi za wykonana pracę nawet pół roku. Praca co najwyżej dla studenta, który nie ma co ze sobą zrobić i nie szuka pracy w określonych godzinach.
z Lublina 2013-09-28 21:17
Nie wiem jakim cudem miałbyś zrobić 100 ankiet, gdzie każda ma około 30 stron i wypełnienie jej zajmuje godzinę (bez szukania respondenta). Ceny są od 15 do 30 zł za sztukę. Bierzesz tyle ankiet ile jesteś w stanie zrobić. Każda ankieta ma swoją cenę wiec im więcej zrobisz, tym więcej zarobisz. A żeby zrobić jedną, to trzeba czasem chodzić kilka godzin albo dni.
2013-09-30 09:24
Nie tylko po mieście, ale i po województwie. Temat każdy o jakim pomyślisz, ludzie normalni, firmy, lekarze. Tak, sprawdzane są, dzwonione jest do ludzi a nawet czasem kontrola odwiedza ich w domu/firmie i pyta czy była ankieta i czy spełniali kryteria (np. czy kupili sobie ostatnio nowy samochód). Czas pracy elastyczny, ale masz określony termin, w którym musisz zrobić ankiety. Ankiety nie są robione na ulicy, tylko w domach/firmach/szpitalach/przychodniach w zależności od grupy docelowej. A za ich zrobienie dostaniesz pieniądze czasem po pół roku.
kapitan 2015-01-16 19:17
tez bym porobil ankeity. tylko ile za to placa no bo choelrcia nie wiem juz gdzie pracowac i co moge pogodzic z moja druga praca a chcialbym sobie dorobic bo zarabiam za malo. niemozliwe jak do tej pory bylo pogodzenie dwoch prac moze tutaj sie uda jak to bedzie, na prawde zalerzy mi na wiekszych pieniadzach - - napiszcie o zarobkach
trybson 2015-03-30 19:25
co do tego czym dokładnie zajmuje się PBR Profesan to jest to realizacja badań opinii i rynku na terenie województwa lubelskiego, a mianowicie głównie własnie w samym Lublinie. W swojej branży jest to dość znana firma aczkolwiek nie znaczy to niestety , że łatwo wiążą koniec z końcem bo tak nie jest niestety...
baca 2016-03-12 01:17
Ciekawe czy pbr profesa to to samo co pbr media przy al. Warszawskich 102 w Lublinie. Na "szkoleniu " na ankietera podsuwają wnioski o założenie RORu w 9 bankach i jeszcze klauzulę poufności do podpisu. Nie możesz zrezygnować z roru przez 3 miesiące. Niestety dużo młodych ludzi daje się w to wkręcić.
3
Michał 2016-04-06 08:56
Jestem właśnie na etapie zakładania kąta, czy całość związana z pracą może okazać się problemem dla samego zakładającego konto. Po 3miesiącach konto się zamyka a firma płaci za jego utrzymanie, daj znać jak to z Twojej strony wygląda.
ziew 2016-04-15 11:52
Nie, to nie to samo. Firma z tego wątku praktycznie już nie istnieje.
dd 2016-06-29 17:14
Prawdopodobnie działa pod nazwą PBR Media
Żenada 2016-07-15 13:04
PBR MEDIA/ AK consulting i inne to firma, która wykorzystuje was do zakładania kont bankowych zarabiając na kontach z polecenia. Ludzie, nie bądźcie naiwni! Oni mają po np.100zł od każdego założonego konta, a wy macie jakiś drobny procent z tego. Juz pomijając fakt, że równie dobrze mozecie sami to robic na własną rękę i miec 100%. Dlatego też trzeba konto trzymać 3 miesiące i dlatego zwlekaja z wypłatą, bo na te 100zł się własnie tyle czeka.
3
Adam 2016-08-26 00:00
Nie dajcie się nabrać na pbr, zarabiają na waszej głupocie jak zakładacie te konta bankowe.
Porównując wynagrodzenie do czasu pracy wychodzi 1 zł/ godzinę.
Przez 3 miesiące zarobicie 200 zł, potem często problemy z bankami a i wasze dane zostają już na zawsze w banku.
1
dmsk 2016-09-03 21:44
Ale i tak nie ma teraz żadnej oferty pracy, widocznie rotacja nie jest potrzebna.
kajmans 2016-11-21 12:48
Firma porażka ..... nie wypłacają wynagrodzenia praktycznie już od maja. Po wielu kontaktach z biurem ciągle brak środków do wypłaty ... Nie polecam !
nigdywiecej 2017-02-21 13:43
Firma nie istnieje, została wykreślona z krs. Jej działalność przejęła firma Kam polska mieszcząca sie na ulicy Bernardyńskiej. Nie jest to żadne PBR Media od zakładania kont bankowych.

nowa firma, nowa siedziba, standardy te same, jeśli wierzyć opiniom na innych portalach.
Zostaw swoją opinię o PBR PROFESAN - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBR PROFESAN