Opinie o Guardian Automotive Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Guardian Automotive Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Guardian Automotive Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guardian Automotive Poland Sp. z o.o. w Toruń

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Guardian Automotive Poland Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Lol Nowy wpis

Dlaczego zakladasz ze ponizsze sa nieprawdziwe? Osobiscie zglaszal problemy do pip i wiem, ze nie byl jedyn. Kontrola byla, ciekaw jestem jakie byly wyniki.

... Nowy wpis

Quiero adevtiros de esta empresa porque hay demasiado mucho trabajo para cada empleado y los jefes son tontos porque no quieren entender que deberian emplear mas personas. Hay un gran estres y todo se debe hacer para ayer. Una empresa pequena con los sistemas faltados, todo se debe corregir a mano. Ademas quando no hay los resultados positivos, buscan alquien para despedirlo como chivo expatorio.

Robert

Nie polecam nikomu , ludzie których znałem a konkretnie pan M policjant oddali wszystko dla tej firmy a teraz gość został bez pracy ma dwójkę dzieci . Szacun M nielubiany ale szanowany. Uratował ta firmę a ona go wyruchała

Xx Nowy wpis
@Robert

W kazdej fabryce w ktorej bylem praca wyglada tak samo - za malo ludi za duzo pracy. Jesli chcesz poznac miejsce gdzie przez 10 godzin dziennie nie mozesz isc do toalety, gardian z pewnoscia jest dla ciebie. Czasami ze zmeczenia i zawrotow glowy az nie wiesz co powinienes zrobic najpierw. Ustawiczne ciecie kosztow przez ogarniczanie ludzi nie liczac sie ze skutkami w postaci co miesiac odchodzacych ludzi. Nitk nawet nie pokwapi sie o realne zweryfikowanie ile pracy moze byc przypisane jednemu czlowiekowi. Po pol roku pracy tam wzialem pierwsza lepsza oferte byle sie z tego obozu pracy uwolnic

jarek

pracuje w zakladzie - w biurze - (nie znam warunków na produkcji) co do biura to tak - niestety jest zle - kierownictwo to idioci bo to hiszpanie, kompletnie nie wiedza co robia a jak robia to na ogol zle, nie trzymaja pracownika, maja w (usunięte przez administratora) wszystkich, nie ma podwyzek, nie ma premi nie ma po co sie starac, a jak cos zle zrobisz to szukaja na twoje miejsce, ogolnie jesli nie ma ktos pracy to mozna sie tu zalapac, ale jak macie wybor to stanowczo nie polecam!

szykajacy pracy
@jarek

cos w tym jest 'kompletnie nie wiedza co robia a jak robia to na ogol zle'...juz sama rozmowa rekrutacyjna nie była profesjonalna, mam nadzieje ze uda mi w innym miejscu

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Guardian Automotive Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

W kato tez nie polecam. Tragiczne systemy, za malo ludzi, wieczny stres i nadgodziny. Szef ma jakies spaczone postrzeganie rzeczywistosci i albo udaje albo wogole nie ma pojecia ze wszystko sie sypie

cuk

niestety od łduższego czasu @ludik nie poszukują ludzi do pracy. Tez obserwuje ta firmę juz od jakiegoś czasu i niestety brak nowych ofert. Pewnie mają swój sprawdzony zespół i nie chcą z niego rezygnować

świadomy

Moja opinia o firmie z Bolesławca Wrednie, sztucznie i widać że każdy na każdym kroku wzrokiem śledzi pracę innej osoby. Jakoś produktów pozostawia wiele do życzenia w firmie rządzą Hiszpanie, którzy robią co chcą i nikt nie potrafi nad nimi zapanować. Wcześniej pracowała (usunięte przez administratora), która zajmowała się recepcją i pewnymi sprawami organizacyjnymi, była bardzo pewna swojej posady ale niestety sprzeczki w firmie bywają przykre i została zwolniona. Na jej miejscu jest (usunięte przez administratora), zobaczymy jak długo, szybko zaadoptowała się na stanowisku i jak na początku przykładała się do pracy teraz leci po najmniejszej linii oporu. Na produkcji też kolorowo nie jest. W firmie ploty, ploty i jeszcze raz ploty. No ale gdzie szukać pracy w takim Bolesławcu? Ludzie muszą pracować w guardianie a oni to wykorzystują.

Niestety firma jest nie poważna. Zarząd zmienił się kilkukrotnie. Firma traci miliony miesięcznie. Do tego, jakość produktów stoi na bardzo niskim poziomie. Jeżeli chodzi o pracę samą w sobie to muszę zaznaczyć, iż jestem niezadowolony z paru rzeczy. Płace są niskie, brak szkoleń, brak motywowania pracownika, brak dialogu. Na święta można liczyć na 150zł talon do biedronki. Za który oczywiście trzeba odliczyć podatek… A teraz doszedł czas pracy. Nadgodziny nie płatne. Nie znam firmy, która zmusza pracownika do tego, aby miał 30 min przerwy bezpłatnej, (czyli pracujesz 8: 30 codziennie) czy chcesz czy nie.

anonim1

witam, czy juz sie rozkrecil nowy zaklad w Boleslawcu? jaka tam jest atmosfera? bo chodza sluchy ze rotacja jest bardzo duza wsrod pracownikow nawet biurowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Guardian Automotive Poland Sp. z o.o. - Toruń

Guardian Automotive Poland Sp. z o.o.